Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: Freeman
25 Wrz 2013, 15:50
[MK3] PUENTA RESURRECTION czyli XR2i w rękach Moni
Autor Wiadomość
dark86ford 


Model: Inne auto
Wersja: X100
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Darek
Wiek: 37
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 760
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: 28 Sie 2010, 07:45   

MONIA napisał/a:
Pańcia pojechała inną Fiestą po zakupy
hehe taka czarna i ryczaca :rotfl: hehe tez spod reki wujcia Fordona,

najwazniejsze ze zarowno Pańcia jak i Tuśka są zadowolone oraz ze wszystkie zabiegi w SPA zakonczyly sie pelnym sukcesem :hihihi:
_________________
2009-2013-mk5 1,25
2013 - mk3... ale niestety nie fiesta...
www.bkib.pl
www.audytbezpieczenstwa.com.pl
 
 
 
pP 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 832
Skąd: Frampol
Wysłany: 13 Wrz 2010, 13:25   

coś się dzieje w temacie dalej?
_________________
Ex
BlackRS
BlackST
 
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 13 Wrz 2010, 21:44   

Z tego co ja wiem to zbierana jest znowu flota na ciag dalszy zabawy przy aucie.... :yes:
_________________

 
 
 
Reddi 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Michał
Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 118
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 11 Cze 2011, 22:18   

jak się miewa siostra bliźniaczka mojej fiesty ? :)
coś się zmieniło?
 
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 11 Cze 2011, 23:57   

Auto lata jako dally driver, czesc moich prognoz przez tel sie potwierdzila a reszty dopelnik pal elektryk z otwocka od Blood brother-a... na teraz auto lata nadal bez problemow i cieszy uzytkowniczke :yes:
_________________

 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 12 Cze 2011, 07:20   

to szkoda, że temat-trup. wcześniej o zaspawaną dziurę w wydechu było halo, a jak auto zaczęło jeździć (podobno), to cisza...
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
blood_brother 
King of Tor Kielce 2013

Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 848
Skąd: Otwock
Wysłany: 12 Cze 2011, 15:03   

Auto jeździ:) Sprawdzone na własnym tyłku:)
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12 Cze 2011, 16:28   

Jak znajdę chwilę odświeżę temat :) ..wybaczcie na razie pochłaniają mnie inne sprawy ...
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Cze 2011, 20:52   

Jesień...jeżdżę.. :-) Pp (buziak wielki) przywiózł dla mnie filterek powietrza K&N tylko wkładkę bez żadnych kombinacji,wróciły moje alufelgi + "lekko używane opony napewno w lepszym stanie niż słynne Barumy ,iiiii zawiasy do kanapy...i mam obiecaną tylną kanapę pod kolor do moich Recaro...Jestem jeszcze weekendówką
ale,znowu roze...łam łożysko...
żaba zawsze w pogotowiu,przywozi nową piastę i łożysko...jedziemy do Zagórza gdzie dawno dawno temu w RS Pańci wymieniali pompę paliwa.
Dziwny ten warsztat...składają powypadkowego STI .. a ja dostaje bęcki w kopytko,dostaje lekko używane zwrotnice z 1,3 z pobliskiego szrotu bo moja się nie nadaje.
lewa strona zrobiona jeszcze telefoniczna z konsultacja z wujkiem Fordonem,bo wciskaja kit Pańci że gwint na półosi i wogule półoś do wymiany ..
Pancia się wkurza.. Płaci tyle ile powinna ,wyjeżdżamy....
Jakoś dziwnym trafem po wymianie zwrotnicy robię się zbieżna,Pańcia potem zobaczyła w kanale z mojej zwrotnicy czy spod wypadł taki śmieszny gruz..takkk nie mówiłam Pańci,ale przywaliłam najpewnej w krawężnik czy inne rondo,gruz był pomalowany na żółto-czarny kolor.różnica miedzy starą a nową zwrotnicą 2 cm !!! Nie wiem nie pamiętam,nie powiem Pańci kto siedział za kółkiem ....kto popsuł...Nie ważne.....biegam :ok:
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
a1topgear 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: RST
Wiek: 40
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 432
Skąd: Chelsea
Wysłany: 28 Cze 2011, 21:08   

Hehe, widze moja byla wkladeczka na pokladzie Puenty;) oby sluzyla:)
_________________
HyHy:)
 
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Cze 2011, 21:28   

a1topgear napisał/a:
Hehe, widze moja byla wkladeczka na pokladzie Puenty;) oby sluzyla:)
:hihihi: w dalszej cześci opowieści opowiem jak się przyczyniła u cudotwórcy na całe Mazowieckie :jupi: ;)
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 4 Lip 2011, 21:37   

Zostaję wstawiona do magazynu ..i tak sobię śpię i śpię ...Pancia wpada uradowana Tuusia dostałyśmy premię ...obiecuje nowe amortyzatory i hamulce z tyłu
Yeaaahhh dostaje nowe Kayaby wszystkie 4 gazowe,nowe szczęki cylinderki i przewody na tył..Pańcia ma obiekcje przed obniżonymi sprężynami i seryjnymi amorkami ...aj tam Pańcia zobaczymy co będzie..i na deser mam swój własny nowiusieńki akumulator już nie pożyczany od Żaby MÓJ WŁASNY I TYLKO MÓJ I NOWY.


taki babski różowy ale nowy z dwuletnią gwarancją ,mogę psuć :D
P.S. Dzięki Fordon za magiczny numer klienta w Gordonie ..jeszcze pół roku a będziesz miał obroty takie że ulalala


Żaba jedzie po kanapę do Pp jest idealna w idealnym stanie wooow będę miała własna tylną kanapę
.

a i Pp jeszcze sprezentował mi wkładkę czarną moją nad schowkiem..w tuneliku a i żeby amorkom na tyle nie było smutno też zostały przemalowane na pomarańczkę ;)
.



i znowu warsztat polecony na FKP na Świderskiej w Otwocku
płacimy 350 za : zbieżność,wymiane 4 amorków,wymianę szczęk i cylinderków i odpowietrzenie układu ham.no to hulaj dusza.........na przegląd jak Żaba legalnie jestem sprawna YEEEEAhhhh

i tu sie zaczyna kolejny klops nie przechodzimy przeglądu...bo.......nie mam podłączonych korektorów siły hamowania poprostu nie ma cięgieł..
Pancia jest na skraju załamania nerwowego dzwoni do najważniejszych "składnic" części FKP pisze na forum...Pańcia w akcie desperacji chce kupić w ASO owe części Kristofer sprowadza na ziemię ..część wycofana z obiegu..nie ma niedostępna pomijając już fakt że jedno cięgło kosztowało coś ok 600 pln..Du...a po całej linii ,nikt nie chce podjąć się wywalenia i zrobienie stałej siły hamowania..wszyscy sie boją OSKP w O.....która mówi,nie ma części zamiennych oddać auto na żyletki ....rwa jak Pancie wkurza takie podejście,ratujesz pomagasz i co i na żyletki mnie!!!! MNIE XRkę!!!
Pancia dzwoni do PZM co ma zrobić,do Pana rzeczoznawcy,Pan mówi co Ty się kobito przejmujesz nie ma części obejdź i jedź na inną stację.Jedziemy na inny przegląd mówimy jak jest.Przegląd prawie jak na SAM-a,jest po wrażeniem stanu Tusi i tylko kometarz że trzeba szybko zrobić hamulce z tyłu bo z pedału ich poprostu brak.i dzięki takim przemiłym Panom z Otwocka świat nie zobaczyłby na oczy Forda z 39 roku..kurczę jacy Ci ludzie są dziwni....

P.S. Podziękowania dla:wszystkich którzy pomogli...za chęci,za pomoc,za szukanie :*
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 5 Lip 2011, 06:26   

:) hyh ten twoj przeglad :) nastepnym Ci pomoge
_________________
RS TURBO
Profil Facebook
 
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Lip 2011, 20:37   

3 dni później...jedziemy do magików gdzieś w Warszawie :)
O kurczaki zakochałam się w tym miejscu CAPRI ,GRANADA starsze ode mnie w pięknym stanie,z boku mini złomowisko..nie widziałam jeszcze 3 bud od CAPRI w stanie co tu mówiąc idealnym ....i ten MUSTANG uchhh Pańcia ja chce tu zostać...zostaje na cały tydzien...
A chciałam powiedzieć.. i...zapomniałam Żabę Pańcia sprzedała :| ..jestem jedna i sama w rodzinie....szkoda mi tej zielonej ..bo zawsze mogłam na nią liczyć...ale co tam jestem najmłodsza w warsztacie... :V:
a i P.S. zdążyłam już rozwalić łożysko :D tym razem z drugiej mańki :-)
Dostaje "nowe" hamulce z tyłu bo Pańcia obiecała staremu Fordziarzowi i motocykliście na przeglądzie że zrobi,dostaje nowe łożysko tym razem SKF i piastę zgodnie z zalecaniami Pitera. Już nie buczę....i hamuje
Jedziemy jeszcze raz na przegląd ....dla Świętego spokoju i czystego sumienia Pańci ...wszystko jest O.K. Odzyskuję sprawność..jest jeszcze wiele rzeczy które musimy zrobić...
aleeeeee jestem sama mogę odwalac numery :devil:
P.S. Żeby nie było.....nic nowego nie spsułam...(no może oprócz paru łożysk) wracam do życia ....
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 6 Lip 2011, 18:22   

MONIA, - sposób opisu historii , którą we dwie piszecie bardzo mi się podoba .

Tym bardziej , gdy czytam w nim z jakim mozołem doprowadzasz Tuśkę do stanu używalności . Trzymam za Was kciuki :ok:
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 6 Lip 2011, 18:45   

A gdzie takie piękne szroty widziałaś :?:



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 6 Lip 2011, 21:21   

MONIA napisał/a:
wracam do życia ....
I to mnie najbardziej cieszy :yes: Jak Feniks z popiołów...
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Lip 2011, 22:08   

Dzidzia powiem że ....normalni ludzie którzy starych samochodów nie oddają na żyletki...na Jutrzenki,terminy mają strasznie długie,ale ceny normalne dla właściciela no cóż ..21 letniego.. samochodu...Zapomniałam !! dostałam jeszcze nowe łączniki stabilizatorów ,jeszcze wykryto ża mam zaciski do regenaracji bo gumki wychodzą na lewo i prawo i trochę tłukę przy hamowaniu i to co Pańcia miała zrobić dawno już u Fordona ale nie starczyło funduszy i czasu...luz na przegubach kolumny i w niedługim czasie magiel do wymiany...zapowiadam żadnej regeneracji to koszta od 650 do 800 a nówka sztuka maglownica 220..

A Jak ja sobie stałam u Fordziarzy na hamulcach,,Pańcia się przeprowadziła. Mam nowe miejsce parkingowe,sami jacyś nowi,już nie widzę codziennie białej BloodBrothera,nikt nie robi mi rysunków na szybkach....nudno tu,same nowe fury noo oprócz Polo ono też wiekowe,ale całe w koronce z rudej...ehhh czy te rude to zaraźliwe????? stoi obok mnie .....mnie też już łapie na reperaturce wlewu i wyskoczyły mi cztery syfy na kuperku....eee Polo parkuj se dalej cooo!!!!

Pojechałam z Pańcią do Dzidzi na pewnego spota, zostałam pogłaskana- hyhhh dotyk Prezesa bezcenny,i dowiedziałam się że jak na CVH mam prawo "smierdzieć olejem i spalinami" jak to ktoś kiedyś ładnie określił jak jechałyśmy na spotkanie z Brook,a co może mam pachnieć lawendą???? mam do wymiany uszczelniacze zaworowe...ot i co...szumię ....wracamy z BloodBrotherem do ŁOtwocka i coś mnie zaczyna wozić po koleinach...potem zobaczymy co jest...

Hmmm czy ja coś wcześniej mówiłam o odwalaniu numerów ?????
No więc tak Żaby nie ma..tak???? Jestem jedyna tak???? Czyli jak odwalę numer jakikolwiek,najmniejszy taki tyci tyci to...nie trafię do magazynu??? tak??? pomyślę nad tym ...

No i jak pomyślałam tak zrobiłam w najmniej odpowiednim momencie...

Pańcia zarządza wyjazd do Ikea....w Gorze Kalwariii zaczynam przerywać,w Piasecznie ruszenie ze świateł staje się nie możliwe,"kangurze" jak diabli...

Pańcia przerażona mówi...no Kochana jak mamy wrócić,rwa nawet nie zjedziemy ze skrzyżowania a poduszki pod silnikiem to co za darmo wszędzie dają co???!!!

Uspokajam się troszkę wracamy w miarę normalnie Pańcia cyrkuluje na światłach żeby nie hamować , żebym nie spadała z obrotów...Kilka testów przez telefon Fordon i Mafios na linii prawie mamy diagnozę C.D.N.
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Lip 2011, 21:10   

.C.D.Pańcia jedzie i główkuje....pompa nie,bo na postoju normalnie pracuję,sonda nie,bo normalnie spalam,krokowy nie ..bo nie pływam na obrotach ...cewka no,nie normalnie pracuję jak nie jadę ..świece nowe i nie zalane,nie okopcone-prąd dostaje...przewody no ba!!!! przydało by się wymienić ale przebicia nie mam...kurde grypa jaka o kurcze ale mi się chce kasłać....Pańcia myśli że może syfu ze zbiornika zassałam,może filtr paliwa,może CPP może czujnik położenia wału,może jakiś weżyk mi spadł,może łapie lewe powietrze...ale nić nie świszcze nie gwiżdże..Szybkie telefony do Mafiosa i Fordona...testy na trasie,wszystko wkazuje na CPP ,Pańcia robi rozeznanie kurde drogie te czujnki...Znowu marudzenie...

Kupujemy zestaw na kaszel od gościa na Forum ...CPP ,pompę paliwa,krokowca,nowe przewody w promocji circa 130 z przesyłką...
A będzie na zapas ;)

Pańcia wymienia szybciutko CPP,dalej to samo a nawet gorzej ..miernik podaje dobre parametry na starym i nowym czujniku...

Odłaczenie wtyczki nic nie zmiena....echhh jedziemy do warsztatu

Na Good Morning dostaje parę jobów młoteczkiem i kompresorem,Pańcia ma przyjechać jutro.

Pacia przyjeżdża dowiaduje się że podobno leciałam 197 km/h po Nadwiślance uhmmm taaaa chyba w snach iście erotycznych Pana mechanika,o ile nie spadł z łóżka.

Okazuje się że kaszel to sparciała,popękana kostka od czujnika położenia wału...

Pańcia wsiada ...Pańciaaa jeszcze coś ..źle się czuję!!! ...dławię się jeszcze,przerywam ale nie mam kangura...
Podobno jestem zrobiona...uhmmmm

Dobrze że Pańcia zagląda pod maskę przy pracującym silniku no wreszcie zauważyła!!!!!

Mam pęknięty przewód paliwowy ..6 złotych i łapki Pańci załatwiają sprawę :) ...i jeszcze jedno....Pańcię martwi mój głośno pracujący wiatrak, Pańcia myśli że za szybko się nagrzewam,znowu wisi na telefonie...eshhh Pancia patrz kurde patrz ślepoto!!! nno!!!! :kaput:

Wypuścili mnie z warszatu nie dość że z cieknącym paliwem to jeszcze o tu,o tu Pańcia zabierz cholera te kable z wiatraka!!!!!

No zauważyła,cała wiązka kabelków różniej maści była obgryzana przez śmigiełko wiatraka z izolacji...wiatrak obgryzał i dlatego było głośno

Taśma izolacyjna i kilka tyrtytek załatwilo sprawę....

ale dalej się dławię szybki casting na elektryka..polecony przez BloodBrothera,Pan jest CUDOTWÓRCĄ słyszę to jak mnie Pańcia wstawia,i kolejny klient odjeżdża z bananem ma pyszczku...bo nikt nie potrafił naprawić..Terminy mają że uchhhh znowu siedzę tydzień.
I co się okazuje że stare CPP mnie naprawia,Pancia przywiozła stary czujniczek,ten kupiony na forum w trakcie jazdy wariował,przerywał..

Jestem wyregulowana palę mniej...hihi jak Pańcia :fajka: no Pańcia to już nie lubi Palić
stopień sprężania w normie 22 letniego samochodu,jeszcze coś się Panu elektrykowi się coś nie podobało związanego z zaworami....Wymienimy uszczelniacze i pojedziemy sprawdzić.

Wszystkimi łapkami polecam ELEKTRYKA Pan STANISŁAW NIEMCZYK Narutowicza 154 Otwock . 22 7884646 terminy ma kolosalne(Pańcia się dowiedziała że wszystkie ciężkie przypadki i tak trafiają do niego,nawet z Siedlec) ceny normalne..

Dziękujemy: Mafiosowi i Fordonowi za ciężką sztukę napraw Tuśki przez telefon.
BloodBrotherowi,Dzidzi,Loyowi i Trzeciemu za możliwość marudzenia i skarżenia się na mnie jaka to ja jestem cholera stalowa,menda podła i że się psuję ,popsułam...słyszaaałaaaaam jak gadałaś Pańcia :2xf:

P.S. Chyba mi się spodobało u Pana elektryka....postanowiłam popsuć sobie rozrusznik na chwilę,na sekundkę w której miły Pan pod Real-em musiał odstawić swoje dwa piwka na chodniku i położyć łapki na mojej dupce w celu odpalenia napędem ręcznym :V: ...uff dobrze że była burza a Pańcia taka bezradna w kiecce i szpilkach :hahaha: już naprawiłam sobie rozrusznik,sama...do następnego razu jak Pańcia znowu usłyszy tyk tyk....
:devil: :devil: :devil: nieee ja XRka wcale nie jestem złośliwa <bubu> <bubu> <bubu> <bubu> <bubu>
_________________
Była RS 1800...
jest PUENTA RESURRECTION
"Przez 3000 lat człowiek usiłował wyjaśnić przyczynę złych nastrojów.Tymczasem Ford pokazał nam jak sobie z nimi radzić" J.Clarkson
 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 10 Lip 2011, 10:44   

Lubię czytać to niebieskie :)
MONIA napisał/a:
nieee ja XRka wcale nie jestem złośliwa

No, niby nie jest złośliwa... tylko czasami ma jakieś bule niemowlęce.. Tylko czemu tak dużo <???>



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: NASZE OSIĄGNIĘCIA - czyli chwalimy się :)
PUCIO Frakcja wielkopolska 8 5 Gru 2008, 21:51
PUCIO
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - REPERATURKA WLEWU/NADKOLA czyli spawanie
LOY Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 54 28 Lut 2014, 18:11
deejay
Brak nowych postów Przyklejony: Ku przestrodze, czyli zdejmij nogę z gazu
Tutaj zamieszczamy linki i zdjecia dla piratow drogowych
Mafios Linkownia 583 30 Paź 2015, 14:54
szagrad
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Gotowanie z Żółwiem czyli co w układzie chłodzenia piszczy
Żółwik Tuptuś Mechanika ogólna 2 28 Gru 2004, 20:45
Żółwik Tuptuś
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Gumy czyli bezpieczna jazda z każdym partnerem
Żółwik Tuptuś Mechanika ogólna 4 13 Sty 2005, 23:59
Żółwik Tuptuś


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.