Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Zamknięty przez: DziDzia
20 Kwi 2014, 14:49
[MK4] Fifi ze śląska :)
Autor Wiadomość
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 26 Kwi 2009, 14:35   [MK4] Fifi ze śląska :)

1. NICK: Raciu
2. IMIĘ: Marcin
3. MODEL: Fiesta
4. WERSJA: ciężko powiedzieć ;)
5. ROCZNIK: MK4, 96r.
6. SILNIK: 1,25 Zetec S
7. OPIS AUTA: Auto od 97 roku jest w mojej rodzinie na początku był to samochód rodziców ale z czasem odziedziczyłem go :yes: wyposażenie było raczej ubogie ale nie narzekałem prócz walki z rudą nic innego się nie dzieje a przejechane ma juz prawie 200 000 km :)

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: skórzana tapicerka, elektrycznie regulowany fotel, elektryczne szyby, zegary z essiego, felgi Keskin KT3 8x15 ze słuszną jak dla mnie oponą 195/45/15 ET przód 30, ET tył 15 :ok:
b. mechaniczne: końcówka tłumika :ups:
c. audio: narazie seria :-P
d. inne: :rotfl:

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: sportowa kierownica, lampy przód + xenon, lotka z 3 światłem stop, może skusze się na te diodowe lampy na tył, uzupełnienie wszystkiego co udało mi się zgubić :ups: oraz zderzaczki ze mk5 sport jak takowe mi się trafią
b. mechaniczne: w pierwszej kolejności zawieszenie może gwint :yes: bo stoi jak dzik na tych kołach , może swap tego popularnego silnika 1,7 :-P
c. audio: napewno coś się zmieni ale co ,narazie nie wiem :ok:
d. inne: otwierany dach hmm roleta jak to miały MK3 :yes:

10. FOTKI AUTA














POZDRAWIAM :ok:
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 26 Kwi 2009, 17:24   

No no, kolejny Fiestolot na Śląsku, miło :)
Całkiem uczciwie się prezentuje, niemniej - dwa pytania na start:
- skórą obszyte, czy przekładka?
- mi się wydaje, czy te koła wystają poza obrys auta?
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 26 Kwi 2009, 17:42   

Pufcio napisał/a:
- skórą obszyte, czy przekładka?

a to przypadkiem nie z allegro zestaw ? jakis czas temu wisialo ogloszenie wlasnie z takim wnetrzem

jak dla mnie samochod za szeroko stoi zwlaszcza tyl. nie masz problemow z badaniem technicznym ??
_________________
 
 
J@rek 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i16V/100KM
Imię: Jarosław
Wiek: 40
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 743
Skąd: WawaTeam/Wawer
Wysłany: 26 Kwi 2009, 17:49   

Ładnie się prezentuje na kołach tylko faktycznie wystają za obrys nadwozia :-) a zegary i skóra bardzo fajne :V:
_________________


 
 
 
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 26 Kwi 2009, 18:50   

Skróre wyłowiłem z allegro zapewno to ta sama aukcja którą oglądałeś ale musze przyznać zmieniło się teraz wnętrze... szczerze powiem że nie wiem czy to było obszywane czy orginalna fordowska... :-P felgi wystają troszeczke ale jak dla mnie ma być nisko i szeroko :-) jest narazie szeroko a nisko będzie wkrótce... co z badaniami technicznymi narazie nie wiem bo przegląd będzie w maju ale znając nasze polskie przepisy trzeba bedzie zmienić na zimówki do przeglądu... hehehehe :ok:
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 26 Kwi 2009, 18:55   

Raciu napisał/a:
felgi wystają troszeczke

Pamiętaj, że nie mogą wystawać poza obrys auta. Jak trafisz na dobrego diagnostę, to Ci auta nie puści (czego widzę masz świadomość), a przy spotkaniu z niebieskimi możesz zebrać mandat...
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 26 Kwi 2009, 18:59   

tak wiem o tym doskonale ze nie może wystawać po za obrys auta i że mozna złapać mandacik za to , narazie przeżyłem jedną kontrole na tych kołach i bez większych problemów zobaczymy co będzie dalej :-)
 
 
 
Tommi 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Tomcio ;)
Wiek: 37
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 280
Skąd: POS
Wysłany: 26 Kwi 2009, 19:55   

Ładna fofi :yes: choć mi te fele nie pasują
Fotele są ori z Fiesty :-) , oprócz Ghia mamy taką sztukę w rodzinie, właśnie ze skórą, identyczna jak na zdj :yes: . Też chciałem skórę do mojej założyć :serduszka: , ale jak był zestawik na alledrogo to kaski nie było wolnej.
Tak z ciekawości masz klime ??????
_________________
Pozdro :!:
FORD FIESTA - PROBABLY THE BEST CAR IN THE WORLD.

 
 
 
olo 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Fun
Silnik: 1.4 16V/90KM
Imię: Olek
Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 136
Skąd: Słupsk
Wysłany: 26 Kwi 2009, 21:01   

Widzi mi sie choc brzydal 5 drzwiowy :) naprawde ladnie sie prezentuje :) troszke gleby i bedzie sliczna ale pewnie bedziesz musial wtedy toczyc walke z ruda cholera na tylnich nadkolach :P bo widze ze wystarczy oponami obrysowac i zaraz sie pojawia.

Raciu napisał/a:
a. wizualne: sportowa kierownica, lampy przód + xenon, lotka z 3 światłem stop, może skusze się na te diodowe lampy na tył, uzupełnienie wszystkiego co udało mi się zgubić oraz zderzaczki ze mk5 sport jak takowe mi się trafią


Fiesta ladna ale pare rad ode mnie po pierwsze
- nie wstawiaj zadnej sportowej kiery bo jak to wyglada elegancki srodek w skorze i sportowa kiera " normalnie tuning bolszewo"
- co do lamp przod nie wiem czy bedziesz sie opieral na oryginalach czy na chinskich angelsach tak jak to ja zrobilem jezeli angelsy to pamietaj ze srednio to sie aponuje z grilem od giha :P
- diodowe lampy hmmmm powiem Ci szczerze ze lepiej ori wygladaja zwlaszczaze masz ciemne autko w stylu eleganckim
- co do zderzakow od mk 5 sport to ciezko je upolować wierz mi prawie rok czasu szukalem i nei tanio kosztuja a dwa ze progi od sporta jeszcze ciezej wyrwac ja czekam na swoje z anglii za bagatela podnad 100 funciakow wiec sie zastanow bo zderzaki od sporta nizej wisza niz ori a tak srednio to wyglada z boku bez dokładek
no i masz 5 drzwi nie wiem czy podejda na dlugosc :)

Raciu napisał/a:
b. mechaniczne: w pierwszej kolejności zawieszenie może gwint bo stoi jak dzik na tych kołach , może swap tego popularnego silnika 1,7


Popieram i sam sie czaje na takie cus :P gwinta wyrawalem z allegro uszkodzony byl :/ a sprawnosc sprawdze jak bedzie chwila czasu

Raciu napisał/a:
d. inne: otwierany dach hmm roleta jak to miały MK3


Gruby projekt powodzenia napewno bede sledzil poczynania :)
_________________
Odśnieżarki
Kosiarki
 
 
 
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 26 Kwi 2009, 21:51   

no powiem szczerze ze od tej tapicerki się wszystko zaczeło bo nigdy mnie nie kreciło ulepszanie mojego bolida :-P ale że moja tapicerka orginalna była już ostro zciorana tak więc skusiłem się na taką :) klimatyzacji narazie nie posiadam ale wydaje mi się ze przy gwincie moge nie wygrać walki z rudą więc już mam na oku fifi z 98 roku full opcja tylko silnik jest uszkodzony dlatego też widze plany że wpadnie tam 1.7 i tak ta sprawa wygląda:) może to będzie projekt jakiś :ok: jeśli chodzi o kierownice miała być drewniana bo moja już troche przeżyła i wydaje mi się że szpeci środek a ta nadała by lepszego wyglądu. lampy przednie też mam do wymiany a że chce xenon to wydaje mi się ze na tych chinskich angelsach bedzie sie to lepiej prezentować :-) ale zobaczymy. tylnie światła strasznie urzekło mnie jak świecą a tak to nic po za tym wole serie to narazie jest tylko pomysł :-P zderzaki z mk5 to moje marzenie choć też mi się wydaje że w 5 d nie będzie takiego efektu dlatego z tym też nie wiąże planów jak się trafią to się trafią :rotfl: jeśli chodzi o rolete już nie bawem biore się do pracy a mając na uwadze nową bude to na tej fifi będzie to raczej zabawa ale oczywiście wykonana profesionalnie hehe :-) Pozdrawiam :-)
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 26 Kwi 2009, 21:59   

olo napisał/a:
5 drzwi nie wiem czy podejda na dlugosc
Progi podejdą na bank, przecież 3D i 5D mają taki sam rozstaw osi... Różnią się tylko długości drzwi :yes:
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
arecki 
Człowiek Whisky


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i16V/100KM
Wiek: 40
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 1673
Skąd: WWL
Wysłany: 27 Kwi 2009, 18:04   

Raciu napisał/a:
ET tył 15 :ok:
OMG :rotfl: :rotfl: :rotfl:

poza tym bardzo mi sie podoba :hihihi:
_________________




Była Fiesta jest Focus
 
 
 
avenger
[Usunięty]

Wysłany: 27 Kwi 2009, 20:02   

Fajna fiesta, super środek i jeszcze lepsze fele! Powodzenia w realizacji planów ;]
 
 
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 16 Lis 2009, 13:58   

9.10.2009 [*]

i tak zakończyła się moja przygoda z fiestolotem ... ;-( :sad:











Tak to jest jak zawodowy kierowca jedzie pod prąd... teraz czeka mnie długi powrót do zdrowia...
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Lis 2009, 14:10   

O kurna :9:
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 16 Lis 2009, 14:20   

Ała... grunt, że żyjesz... Fiesty szkoda, ale to w końcu tylko auto...
Możesz coś więcej napisać nt. tego jak to się stało?
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 16 Lis 2009, 15:35   

o w dupe !! kierownica pekla :yyy: masakra , domyslam sie ze dostels z dwoch stron czyli przod i tyl ?? o stary wspolczuje i szybkiego powrotu do zrdowia... ale ze poduchy nie wystrzelily ? :yyy: kurde nie przyjemnie oglada sie takie fotki zwlaszcza jak to ukochane auto

[ Dodano: Pon Lis 16, 2009 15:37 ]
a tak na marginesie cos na zyletki idize ? bo nie bylbym soba gdybym jakiegos rarytasu nie wyrwal gy
_________________
 
 
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 16 Lis 2009, 17:19   

no więc tak to było :
Jechałem sobie drogą która ma 2 pasy w jedynm kierunku z godnie z przepisami 60km/h :hihihi: i nagle z za zakrętu pojawił się przede mną ogromny MAN nie było szansy gdzie uciec i uderzyłem w niego czołowo siła była taka że odrzuciło mnie kilka metrów do tyłu i uderzyłem w latarnie... ;-( auto całkowita kasacja przesuneło się o jakieś 40 cm kierownica połamana bo jechałem bez pasów i rozwaliłem ją swoim ciałem ... ale w sumie wyszedłem z tego bez szwanku większego nic nie połamałem mam tylko zerwane mięśnie w nodze i czekam na operacje... zawsze mogło by być gorzej... Kierowca ciężarówki jechał pod prąd około 500 - 600 m twierdzi że nic nie pamięta a chciał się nawrócić do ronda bo zabłądził .... dziwne jak dla mnie tłumaczenie "zawodowego kierowcy" no ale cóż stało się... autka szkoda bo związałem się z nim strasznie...
 
 
 
yarbin 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Marek
Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 154
Skąd: Tychy
Wysłany: 16 Lis 2009, 18:46   

Szkoda auta, ale grunt, że kierowca w miarę cały. Coś to południe Polski ostatnio niefartowne dla Fiest...
 
 
Sztandi 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Grzesiek
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 350
Skąd: Katowice
Wysłany: 16 Lis 2009, 19:29   

Teraz mam nadzieje zaczniesz zapinać pasy!! Poza tym szkoda bardzo autka bo było bardzo ładne i życzę powrotu do zdrowia :)
_________________
Była: Fiesta 1.1i C "ćwierćfutro"
Potem: Fiesta 1.8D C "Ale widać, że była malowana"
Profil Facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK4] Fiesta MK4
Fordy Fiesta IV generacji (1996-1999)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 15:34
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - Wymiana maglownicy
peugeot40619tdi Mechanika ogólna 1 10 Maj 2019, 21:44
keiner
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - lampy MORETTE / WOLF - regeneracja
LOY Tuning stylistyczny 1 6 Cze 2011, 22:16
hubi_2006
Brak nowych postów [MK4] FIFI BY KOBER
lala
xkober Nasze auta 11 17 Sty 2013, 20:28
tadzias
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [MK3] FIFI by marimar
marimar Nasze auta 0 12 Mar 2010, 21:21
marimar


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.