Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

WYRÓŻNIENIE ZA UZASADNIENIE GŁOSU
Autor Wiadomość
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11 Sty 2009, 20:48   WYRÓŻNIENIE ZA UZASADNIENIE GŁOSU

Przechodząc do drugiej częsci rozdania nagród:
Za najciekawsze uzasadnienie swoich głosów
Komisja w składzie:trzeci, sowa


Po długiej naradzie postanowiła, co nastpuje:

Z puli nadesłanych głosów wykluczono maila jednego osobnika, by uczciwie wyłonić z pozostałych autora najciekawszego głosu. O tym pierwszym póżniej, a teraz uroczyście ogłaszamy, że Autorem wybranego uzasadnienia jest:

MARCIN

/ Zastrzegając, że wyróżnienie oczywiście nie zostało przyznane za typy tylko za formę samego uzasadnienia/

Marcin w nagrodę otrzyma pióro z wygrawerowanym klubowym logo oraz model Fiesty z klubowego sejfu z rarytasami.


Oto treść przesłanego listu:

1. Pomocna Dłoń FKP. Żółwik Tuptuś
Tak on! A jakby ktoś miał coś przeciwko to on sam wysunie swoja pomocną dłoń, aby nieprzychylnego delikwenta delikatnienaprostować :) On zawsze i wszędzie, o każdej godzinie dnia i nocy jest gotowy na pomoc w szerokim zakresie, a w szczególności do
spuszczenia wpie#$%^& różnymi dostępnymi środkami, a także samą Pomocną Dłonią. W razie gdyby jego Pomocna Dłoń okazała się nieskuteczna lub oczekiwania były inne zawsze można mu naskoczyć na pukiel.
2. Najsympatyczniejszy(-a) Klubowicz(-ka) FKP.
Charpia
Konkurencja duża, ale sprowadziłem się do wyboru z tej piękniejszej płci no i padło na Ciotkę. Dużo tu pisać nie trzeba, specjalne reklamowanie też jest zbędne, bo ciotka jak to ciotka, wpadnie, wyściska i wszyscy zadowoleni :)
3. Przodownik(-czka) Spamerów FKP.
Diodalodz
Niestety konkurencja przy nim wymięka, wszelkie forumowe wskaźniki jednoznacznie wskazują jego bezkonkurencyjność. Co prawda królem Hyde-parku to on nie jest i chyba nie będzie, ale im niżej tym go więcej i pierdołami się nie zajmuje; i w tym miejscu cała pozostała banda spamerów nie może się nadziwić jak on to robi, że nikt mu licznika nie kasuje
4. Duma FKP
Jaco11
Jako, że emeryt z życia też coś musi mieć więc niech ma :P taaa emerytura, fura i córa, czy jakoś tak. Ostatnio stojąc na posterunku klubowego porządku sam zorganizował sobie akcję prezentową w postaci czerwonych wstążeczek, zwaną czasami paraolimpiadą. Z racji swojej rangi nawet pewien nieustraszony osobnik ze skorupą na plecach chyli mu czoła w obawie przed spuszczeniem tego lub owego.
5. Główny(-a) Maruda FKP
Sulos
Niestety nie było z czego wybierać i się taki o to osobnik napatoczył taki sobie spamer, malkontent jakich mało i maruda jak cholera, a w zasadzie cholera to przy nim pikuś, czyli pasuje. Dodać do tego można, że jego morda też do marudy pasuje, dodając do tego czarny płaszczyk, szpiczaste trzewiki, jakąś myckę na powolnie wkraczającą łysinę i jak ulał szefuncio marudziunsio normalnie żyć nie umierać albo lepiej iść coś wypić koniecznie mocno procentowego



...a odnośnie osobnika, o którym wcześniej.
Nie pierwszy i mamy nadzieje nie ostatni raz zostawił konkurencje daleeeeeeeko w tyle. Rok temu już zgarnął nagrodę za najciekawsze uzasadnienie, więc w tym roku postanowiliśmy odseparować go od grupy i wręczyć przy okazji Fiestaszków08

SPECJALNĄ NAGRODE ZA CAŁOKSZTAŁT TWÓRCZOŚCI NA FORUM
...oczywiscie z adnotacją, że czekamy na jeszcze !!!!
Tak więc, co juz pewnie wiecie to specjalne wyróżnienie otrzymuje:

TOMMY

Razem z nim otrzymuje serdeczne gratulacje oraz niespodzianke, którą wręczy mu listonosz naturalnie w galowym uniformie.

Poniżej list nadesłany przez Tommy'ego:


Joł hoł hoł!
W tym roku postanowiłem podejść do tematu od innej strony i dlatego też stworzyłem kilka historujków :D

Prolog:

1. Pomocna Dłoń FKP. Żółwik Tuptuś
Dawno dawno temu, za górami, za lasami, za budką z piwem i krzakami przy niej rosnącymi, w których mieszkały krasnożulki (Kazek, Zenek i Mietek) żył sobie niejaki Harry. Nie był to jednak ten sam Harry Portier, który nałogowo rzucał taboretem drewnianym klasy fantom do swojej jednookiej żony Heleny. To był Harry Twarda Pała
(znany w półświatku baśniowo-monopolowym pod groźnie brzmiącym seudonimem "Żółwik tuptuś") który mieszkał w środku lasu w swojej chatce zrobionej z czarnego matowego piernika. I tak mieszkał sobie beztrosko, aż pewnego dnia dostał on e-maila. Nie był to jednak zwykły e-mail. To był niezwykły e-mail. Pochodził on od Dildo "Tommy'ego" Bagginsa z odległej krainy Narni (nie mylić z Warmią) do której dało się dostać przez portal
ukryty w starej garażowej szafie. Problem jednak polegał na tym, że owa szafa zawierała wiele gratów, tłumików, plastików, lamp, min przeciwpiechotnych z przed 2 wojny światowej, sprężyn, kota i dwumetrowy szybowiec kartonowy, 3 nadgryzione batoniki Kitkat i parę rękawic gumowych firmy "Gum-pol", że dostanie się do niej nie było możliwe. Tak więc do kontaktu pozostawał tylko owy e-mail. Harry dostał w nim wiele pytań
dotyczących jego receptury na czarne matowe ciasto w którym tak się lubował. Gdyby 12 letni monitor "sóny" nie był tak ciężki to zapewne podtarłby sobie tym e-mailem d*** , ale jednak on zdecydował się na niego odpowiedzieć. Pisał cały dzień i całą noc, a potem jeszcze 2 dni i 3 noce, aż do chwili kiedy skończył się alkohol. Wtedy też wcisnął klawisz "enter". I się zaczęło. Dildo "Tommy" Baggins aby stworzyć własne ciasto
musiał pokonać wiele niebezpieczeństw i przejść przez trudną i pełną pułapek drogę. Jednak na każdym jej etapie Harry czuwał nad nim i wspierał go swoimi radami. Nawet kiedy krzywą psychikę Dilda Tommy'ego Bagietki zaczaił się wielki, zły, pedantyczny wilk chcący go nawrócić na drogę połyskliwych, fabrycznych pierniczków Harry uchronił go przed powrotem na właściwą drogę. Nawet niejaki Gollum zwany "Zdrowym rozsądkiem" nie dał rady wyleczyć Dilda ze śmiertelnej choroby jakim był czarny mat. Dildowi nie chciało się iść do Mordoru przy hucie w Katowicach-Śródmieściu, więc zrobił sobie własny mordor wykorzystując swoją fiestę. Teraz każdego dnia musi wrzucać pierścienie, bilon i banknoty do piekielnej czeluści jaką jest XR2i..
I żyli prętko i szczęśliwie :)

2.Najsympatyczniejszy(-a) Klubowicz(-ka) FKP. Sowa
Noc była ciemna i deszczowa... Forum City pogrążało się w zbrodni i nierządzie przy użyciu nierządnego narządu. Wiedziała, że to nie czas na odpoczynek. Że ta noc to tylko cisza przed burzą. Ile to już razy ratowała ten burdel przed totalną anarchią... Tak pewnie będzie i tym razem. AaaAAAaaaa!!! rozległ się krzyk w ciemnej alejce Hyde Parku dwie przecznice dalej. "Nie ma czasu" pomyślała robiąc ostatni duży łyk ulubionego jogurtu marki Zott z ekstra dużymi kawałkami owoców i rzucając opakowanie do pojemnika oznakowanego jako przeznaczony na odpady plastikowe. Dotarła na miejsce szybciej niż Selkielski dałby radę podrapać się po plecach. To co tam zastała wcale jej nie zdziwiło.. Dwaj biszkoptowi dewianci lali się w najlepsze kopiąc się poniżej pasa i targając się za lukrowane szkuty porastające różne strefy ich ciała. Zdecydowanym krokiem podeszła do nich. Dewianci zamarli z włosami łonowymi w dłoniach i zębach w pozach niezupełnie naturalnych i oddających wdzięki ich ponętnych inaczej ciał. Jan Claud Sova Dam bez pierd***
podszła do dwóch biszkoptów po czym wyciągnęła muskularne dłonie i.. chwytając biszkopty za policzki wycedziła przez zęby "A ti ti ti ti niedobre biszkopciki" po czym ruszyła dalej pewnym krokiem i z uśmiechem na twarzy w kierunku pobliskiego ratusza.. "To miasto żyje dzięki niej" pomyślał pijak leżący pod murkiem kiedy przechodziła obok puszczając mu oczko i serdeczny uśmiech.. Potem po raz ostatni tej nocy puścił pawia i
zasnął..

3. Przodownik(-czka) Spamerów FKP. LOY :D
Spam - "rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści"
Co byś gdzieś nie przyczepił,
czego z fiesty byś nie przepił,
on to wszystko wnet wyczuje,
gdzieś wywącha, wyłapuje,
Musi ori być i kropka,
Jeśli już jest jakaś lotka
oryginalna też być musi
bo inaczej Loy udusi :D
Wszystko ma być doczyszczone
Równo cięte, dopieszczone
nie ma miejsca na fuszerkę
trzeba zrobić i polerkę
choć o wahacz tu chodziło
wszystko pięknie się świeciło
I odpowiedź taka sama,'
kiedy ktoś się rwie na chama
do tuningu i do szpanu
Loy poradę zawsze da mu.
Ma on zestaw odpowiedzi,
On w swych przekonaniach siedzi,
To ostoja forumowa,
w czasach zmiennych jak pogoda :)

4. Duma FKP Żółwik Tuptuś

Siedział w swoim skórzanym fotelu z kubkiem swojej ulubionej kawy w dłoni. Przed nim stało masywne, dębowe biurko o historii niemal tak bogatej jak jego życie. Za plecami miał cały Manhatan. Przez ogromne okno do jego biura wpadało wieczorne słońce. Cała przeciwległa ściana zasypana dyplomami i nagrodami tonęła w pomarańczowym , ciepłym słońcu. Zrobił kolejny łyk kawy po czym wrócił do pisania. "Nie, to się nie może tak skończyć" wyszeptał po czym wziął do ręki swój złoty długopis i wykreślił 4 ostatnie linijki z gęsto zapisanej kartki. Inni używali już laptopów, jednak on chciał czuć pod dłońmi ciepło papieru. Jego duszę. Przez kolejną godzinę siedział w ciszy przelewając na papier swoje przemyślenia. Drzwi jego gabinetu skrzypnęły cicho "Skończyłam tę okładkę szefie. Idę na kolację z siostrą. Pan też powinien trochę odpocząć." Była to jego asystentka. "Dziękuję Betty" odparł i wyprostował się na swoim fotelu. "Bystra dziewczyna, ale powinna zmienić te czerwone ramki w okularach" pomyślał... "I koniecznie musi zdjąć ten aparat". Schował kartki do biura po czym zabrał płaszcz i ruszył ku windzie. 68 piętro przekreślało spacer schodami. Kiedy wyszedł z wieżowca od razu ją ujrzał. Podszedł do niej zdecydowanym krokiem i zasiadł za kierownicą. "Ty się nigdy nie zmienisz" pomyślał ruszając matową rst spod drzwi wartego miliardy dolarów wydawnictwa "Mat Press".. I tego Ci Harry życzę z całego serca :)

5. Główny(-a) Maruda FKP - Sulos
Fale lazurowego morza rozbijały się z hukiem o skaliste brzegi malowniczego wybrzeża. W powietrzu dało się czuć zapach wiosny. Wokół latały ptaki świergocząc radośnie i rozcinając ciszę panującą wokół. Pobocza pustej szosy porastała bujna, soczyście zielona trawa usłana kolorowymi kwiatami o cudownym zapachu. Wiatr delikatnie szumiał wśród koron rosnących dookoła drzew, a ciepłe wiosenne słońce migotało pomiędzy liśćmi tworząc magiczny teatr barwnych promyków.. Droga wiła się pięknymi serpentynami wśród malowniczych wzgórz usłanych makami. W oddali wśród chmur stał majestatyczny szczyt spowity białą szatą, która nigdy nie traciła swego blasku. Kiedy odwrócił wzrok ku morzu poczuł ciepły, rześki podmuch porannej bryzy. Rozgrzany promieniami wiosennego słońca
asfalt mienił się i zachwycał idealną niemal gładkością. Odwrócił się na pięcie swoich butów ze skóry aligatora i pewnym krokiem ruszył w stronę samochodu. Krwisto czerwone 360 maranello lśniło w porannym słońcu jak zaczarowane. Słońce odbijało się w perłowym lakierze i krystalicznie czystej szybie. Otwarty dach dodawał jego sylwetce niesamowitej lekkości. Kremowa tapicerka zachęcała aby oddać się w jej objęcia, a mała skórzana kierownica z czarnym rumakiem na żółtym tle dawała wyraźnie do zrozumienia, że nie ta zabawa nie jest stworzona dla każdego. Kiedy podszedł do drzwi uśmiechnęła się do niego. Siedziała na miejscu pasażera niczym nimfa w swej zwiewnej lekkiej sukience. Jej kasztanowe włosy co chwila podrywał do tańca pachnący wiatr. Przygryzła wydatne usta z delikatnym uśmiechem i zmróżyła oczy. Sukienka ciasno opinała jej ponętne ciało, tak
, że nie mógł oderwać od niej wzroku. Jej smukła szyja, dekolt, jej piersi.. Wyglądała wspaniale. Usiadł w ciasnym wyprofilowanych fotelu i od razu poczuł zapach nowej skóry. Włożył kluczyk do stacyjki i uruchomił silnik. 12 cylindrów zagrało melodię tak piękną, że niemal żadna inna nie może się z nią równać. Cichy gulgot 12 cylindrowego silnika tylko czekał aby przejść w ryk rodem wprost z toru formuły 1. Piękność o kasztanowych
włosach przytuliła się do jego ramienia składając namiętny pocałunek na jego ustach. Promienie słońca delikatnie skakały po kokpicie uśpionego w bezruchu potwora. Luz.. Kiedy dodawał gazu czuł jak wypełnia go ekstaza. Przed sobą widział tylko pustą drogę, która cała należała do niego. Błękitnooka piękność jeszcze mocniej wtuliła się w jego ramię, tak, że jej sukienka omal nie zsunęła się jej z ramion odsłaniając jej ponętne, jędrne piersi. Chwycił drążek zmiany biegów i spokojnie wrzucił pierwszy bieg "No kur*** czemu ten drążek jest metalowy, a nie skórzany! I te cyferki na wskaźnikach są za małe!" krzyknął
po czym zgasił silnik i trzaskając drzwiami wysiadł z czerwonego ferrari. "A ty mogłaś założyć czarną sukienkę" krzyknął do błękitnookiej piękności po czym odszedł w tylko sobie nieznanym kierunku narzekając pod nosem na czym ten świat stoi...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Epilog:

Kwestią wyjaśnienia - gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi :)

1. Pomocna Dłoń FKP. Żółwik Tuptuś
bardzo dużo pomogły mi jego rady przy pracach nad czarnym smokiem.
Sporo cennych rad pomimo, że mógł mnie olać bo napalałem się na ten projekt jak szczerbaty na suchary (syndrom biszkopta) Dzięki Harry :) Chciałbym tu również podziękować wielu innym osobom z forum za pomoc, kórej zawsze mi udzielaliście. Dobrze wiedzieć, że zawsze można na Was liczyć :)

2.Najsympatyczniejszy(-a) Klubowicz(-ka) FKP. Sowa
Tataj nie miałem żadnych wątpliwości. To co mówiłem przy poprzedniej edycji - ciotka to nasz "dobry duszek" który nie dość, że potrafi załagodzić wszelkie spory to jeszcze wnosi duużo świerzości na całe forum. Rządzisz ciotka :)

3. Przodownik(-czka) Spamerów FKP. LOY :D
Trochę dla zgrywy ;) Loy - jesteś najbardziej poukładaną osobą jaką znam (choć tutaj to słowo nieco nie pasuje) i podziwiam Cię za konsekwencję i precyzję w Twoich działaniach. A podpiąłem to pod spam bo przypadkiem czytałem akurat wspomnianą definicję i jakoś mi się skojarzyło ;)

4. Duma FKP Żółwik Tuptuś
Harry ma niewątpliwie ogromny talent i mam nadzieję, że w końcu doceni go również ktoś "z zewnątrz". Gość, który naprawdę kocha to co robii za to mu chwała. Mam nadzieję, że pojawia się sukcesy zarówno na torze jak i w literaturze ;)

5. Główny(-a) Maruda FKP - Sulos
Sulos - nie lubię Cię :P

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
I to tyle ode mnie :)
Pozdrowienia od Tommy'ego ;)




~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[ Dodano: Nie Sty 11, 2009 21:11 ]
UZASADNIENIA POZOSTAŁYCH GŁOSUJĄCYCH


1. Pomocna Dłoń FKP

:ra: diodalodz, ponieważ pomaga najwięcej (chyba), a w głowie ma tyle informacji związanych z mechaniką (zwłaszcza lpg), że śmiało można go obwieścić "Adamem Słodowym FKP". Chociaż zaraz, zaraz... Piesek też by się nadawał (żart).
:ra: trzeci- pojawia się zawsze z pomocą kiedy trzeba
:ra: DIODALODZ - tysiące mniej lub bardziej przydatnych postów dotyczących mechaniki i nie tylko dają podstawę aby wywyższać go na piedestał
:ra: diodalodz - mimo że nazwał mnie psycholem, kiedy zawracałem mu gitarę - bo moja Fiesta miała ładowanie 0.3V poniżej książki. Dałem mu spokój kiedy wyszło o 0.2V więcej :P
:ra: diodalodz, gdy pytasz to odpowie, jak może to pomoże, drogę Ci wskaże, jak przegniesz to palec pokaże ;P
:ra: Piter- Dla mnie osobiście Piotrek. Może nie pomógł mi w sprawach motoryzacyjnych, ale wraz z Iwoną podarowali mi sporo ubranek dla dziecka, fotelik samochodowy,
karuzelę do łóżeczka i laktator - dla mnie to bezcenna pomoc.
:ra: Całkowicie subiektywnie, chamsko i prostacko wybieram tutaj Marcina, z którym niezliczone godziny przesiedziałem i który wytłumaczył mi działanie multimetru.
:ra: DiodaLodz, nie przerwanie, niestrudzony, zapewne juz szykuje zamach na osoby ktore wymyslily gg, wspolczuje i podziwiam , ile razy mozna tlumaczyc to samo :)
:ra: diodalodz- najaktywniejszy użytkownik na forum to coś znaczy, posiada bardzo dużą wiedzę i bez problemu dzieli się nią z innymi użytkownikami.
:ra: Prezes bo pomaga nam wszystkim dobrze, się bawić na każdym zlocie.
:ra: Można by tu mnożyć, dzielić i ćwiartować osobników, bo takich jest kilku.. Ale zdecydowałem się na diodalodz... No cóż.. Dioda ma wiedzę, chce i umie się nią podzielić... Czego chcieć więcej ?? hehe
:ra: Szynszyl?? tak jakoś ni przyszło do głowy...
:ra: Diodalodz - Moim zdaniem jest to osoba z największym zasobem wiedzy który zostaje przekazywany na forum... Konkretnie ,fachowo i rzeczowo... Widać że Krzysiek przekazuje bez zbędnych uniesień swoją wiedze, za co należy się jemu nie jedno wielkie "dziękuję"
:ra: Jak jest do diodeX ale wieszkosc juz takich wyginela wraz z xrkami na placyku DARASO-MAFIOSA
:ra: PumaRST - jest takim srutututu, ale po mimo swoich chumorow zawsze pomoze i poswieci swoj czas, ktorego mu czesto brakuje.
:ra: jako pomocna dłoń typuję skorupiaka naszego Żółwika. A to dla tego że nie cofnie sie przed żadnym problemem jaki napotka podczas jakichkolwiek wykonywanych prac zawsze jest do dyspozycji i nigdy nie odpowie że nie ma czaqsu lub że coś tam ...
:ra: LOY - przeglądając forum, najwięcej pomocy widzę od niego przeważnie...
:ra: Żółwik Tuptuś -Tak on! A jakby ktoś miał coś przeciwko to on sam wysunie swoja pomocną dłoń, aby nieprzychylnego delikwenta „delikatnie” naprostować :) On zawsze i wszędzie, o każdej godzinie dnia i nocy jest gotowy na pomoc w szerokim zakresie, a w szczególności do spuszczenia wpie#$%^& różnymi dostępnymi środkami, a także samą Pomocną Dłonią. W razie gdyby jego Pomocna Dłoń okazała się nieskuteczna lub oczekiwania były inne zawsze można mu naskoczyć na pukiel.
:ra: jak dla mnie PITER - nawet w nocy, wybudzony z trzeciej fazy snu REM, bez najmniejszego zająknięcia udzielał licznych porad co i jak, i dlaczego nie działa (choć niekoniecznie fiesta), był przewodnikiem, nauczycielem, tłumaczem i ... opiekunką do dziecka
:ra: Diodalodz - chyba inaczej nie można nazwać kogoś, kto w środku nocy rozwiązuje zagadki natury technicznej.
:ra: Sowa & Trzeci ( Bez Was by Nas tutaj nie było )
:ra: Żółw Bo zawsze mi pomaga pamiętać że za offtopy w tuningu dostaje się wpierdul

2. Najsympatyczniejszy(-a) Klubowicz(-ka) FKP.

:ra: Tommy, bo go lubie i chyba nie ma osoby w klubie, która myślałaby inaczej. Pozytywnie zakręcony do tego stopnia, że napisałbym o nim "głupi inaczej".
:ra: dawidek-za naturalne, miłe usposobienie do życia
:ra: CHARPIA - Po prostu
:ra: sowa - a kto inny potrafi usunąć mi posta, w uzasadnieniu pisząc "jasny gwint, skończ pie...lić i nie rób chlewni", ale z użyciem 2-3 słów, z których najbardziej nieprzyzwoite to "sprzątanie"?
:ra: Żółwik Tuptuś, pod twardą skorupą bije wielkie serce i choć skrzętnie to ukrywa na sympatie do biszkoptów się zdobywa :P
:ra: sowa- wszędzie, gdzie sie nie pojawi, bije sympatią i poczuciem humoru na poziomie :-)
:ra: moi(sulos), który co tu dużo mówić jest przystojny, inteligentny, z poczuciem humoru a do tego niewątpliwie mam najjędrniejszy, najzgrabniejszy i najbardziej owłosiony tyłek klubu. A jak nie wygram, to srutututu
:ra: Mysle ze Sowa, nieprzerwany urok, cudowny wdziek i wspamaniala ilosc cierpliwosci.
Wahałem się pomiędzy Żółwiem, a Tommy jednak biorąc pod uwagę takie rzeczy jak "latające gówno", "podział na batonów i biszkoptów" i kilka innych wyskoków Żółwia to Tommy jest milszy więc wygrywa ;p
:ra: Sowa Ty marudo, bo ciągle motywujesz ludzi do działania.
:ra: I tu pojawia się problem.. A to dlatego, że wg mnie najlepiej do tej kategorii nadają się dwa osobniki.. sowa i trzeci... Sympatia bijąca od tych dwojga jest po prostu zabijająca :P .. A jeżeli nie można oddać głosu na dwa osobniki, to trudno… Kobiety mają pierwszeństwo (podobno hihi)...
:ra: "egzekwo" - Mafia, Mariusz.B, Pablo784... i weź tu wybieraj... NIE DA SIĘ!!! Każdy z Nich jest "duszą towarzystwa"...
:ra: W kategorii najsympatyczniejszego klubowicza chciałbym zagłosować na Jacka (parzych73). Mimo że z Jackiem nie miałem okazji sie zobaczyć "na żywo" bardzo wiele razy wspomógł mnie dobrym słowem i wiem że na jego pomoc mogę zawsze liczyć.
Mimo wielu niepowodzeń w życiu Jacek jest zawsze wesołkiem z uśmiechem na ustach :)
:ra: Oczywiscie ze wujo Trzeci :P jako jedyny potrafi ogarnac cale to tatałanstwo :) przy okazji zachowujac dobry humorek
:ra: w tej kategori trzeba by bylo wytypowac caly klub, ale jezeli mam juz kogos faworyzowac to zdecydowanym winnerem tej kategorii jest prezes Trzeci
:ra: Brook - wiele by opowiadac i zapewne nie starczylo by miejsca na opisanie jej sympatycznego usposobienia do ludzi jak i do roznych zadan.
:ra: wiadomo że to nnasza jedyna z nocnej zmiany (CHU CHU Sowa).. Dlaczego nie wiem taki typ
:ra: PUCIO - on, bo prawde mówiąc najlepiej go znam...
:ra: Charpia-Konkurencja duża, ale sprowadziłem się do wyboru z tej piękniejszej płci no i padło na Ciotkę. Dużo tu pisać nie trzeba, specjalne reklamowanie też jest zbędne, bo ciotka jak to ciotka, wpadnie, wyściska i wszyscy zadowoleni :)
:ra: oczywiście, że ja , a co trzeba się samemu doceniać, choć pewnie kilka osób zdecydowanie posiada sympatyczniejszy dziubek, a na zupełnie poważnie:
po pierwsze: mam kilka najważniejszych typów, a można tylko na jedną oddać głos - wskutek czego postanowiłam zbojkotować ten punkt,
po drugie: wszyscy, których poznałam są przesympatycznymi ludźmi, każdy z osobna i wszyscy razem tworzą zaje... fajną ekipę i nie zamierzam nikogo wyróżniać. Bo naprawdę WSZYSCY okazali mi mnóstwo sympatii i wspaniale przyjęli do siebie :)
:ra: WooYownik - bo lubię tego gościa :D
:ra: PUCIO Bo jak można nie lubieć tego gamonia

3. Przodownik(-czka) Spamerów FKP.

:ra: Żółwik Tuptuś, bo pisze więcej pierdoł, niż konkretów, ale chyba za to, tak go lubimy. Taki żółw, co pod skorupą ma tak duży natłok myśli, że chyba sam za nimi nie nadąża
:ra: jaco11-z przekory w wyniku "akcji pieluchowej"
:ra: ZÓŁWIK TUPTUŚ - Jego opowiadania i wszelkie dopiski zawsze wywołują usmiech na twarzy
:ra: Tommy - bo to sulos by chciał ten głos. A berecik Tommy'ego też potrafi wymyślić coś bez sensu.
:ra: trzeci, przodownik pracy, nasz udomowiony stachanowiec, ku chwale ojczyzny i partii... (wróć klubu) stoi na straży by klubowicze dobrze mieli a co za tym idzie pisuje wiele i mądrze ; )
:ra: (tu pewnie powinnam siebie wstawić, bo kurde często mnie pełno tam gdzie nie trzeba, ale może tym razem obstawię na kolegę Tommy ;-) Też wszędzie go pełno ....
:ra: tommy, który pod płaszczykiem grzecznego dziecka urządza różne szopy. Ba! Do tego jeszcze potajemnie mnie do nich namawia, naciąga i obiecuje seks życia, jeśli wezmę udział
Zdecydowanie Zólwik :D , tylko jego teksty potrafia zmobilizowac gleboko schowanych spamerow i aktywowac ich do radosnej tworczosci.
:ra: Tu nie było tak prosto jak rok temu bo SpideMAN sprzedał fiestę i jakoś nie ma go już na forum więc biorąc pod uwagę to że najczęściej przeglądam giełdę to największym spamerem jest Sowa bo w każdym temacie się musi odezwać i zazwyczaj psuje zabawę ;p
:ra: Nagroda PRZEWODNIKA SPAMERÓW powinien dostać Żółwik Tuptuś Szczególnie za założenie tematu http://www.fiestaklubpols...ic.php?t=34641.
:ra: Piesek i sprzedaż jego gratów na forum, które mu zalegają w garażu.
:ra: Spamerów Ci u nas dodatek...Ale na ta kategorię spojrzę troszkę inaczej... Głos oddaje na tą samą figurę co w kategorii nr1, czyli diodalodz... Dlaczego?? Gość ma prawie 5000 postów (najwięcej na forum). Niestety jego posty ciężko nazwać spamem :)
:ra: DziDzia... najczęściej niewiele wnosi do tematu ale rozwesela go...
:ra: Przodownikiem spamu z pełnym słowa znaczeniu mianuję Sulosa,który ostanio nie ma nic większego uwagi do przekazania po za jakimiś pokrętnymmi pierdami...
:ra: Sowa odleciala i przejal jej paleczke KONRAD-Lubin
:ra: chyba nie trzeba sie nawet zastanawiac - bezkonkurencyjnie sulos
:ra: Odyniec- tego pana przedstawiac nie musimy,w sumie zaslugiwal by na 2 kategorie tzn nr 3 i 5 ale kolega Sulos go przewyzszyl w konkurencji nr5. wiec Odiemu pozostaje kategoria nr3
:ra: Tutaj akurat jest tylko jeden taki- Miły -, pisze gdzie popadnie, co popadnie i nie ważne czy wie co pisze ważne że pisze
:ra: SULOS - wiadomo dlaczego :P
:ra: Diodalodz- Niestety konkurencja przy nim wymięka, wszelkie forumowe wskaźniki jednoznacznie wskazują jego bezkonkurencyjność. Co prawda królem Hyde-parku to on nie jest i chyba nie będzie, ale im niżej tym go więcej i pierdołami się nie zajmuje … i w tym miejscu cała pozostała banda spamerów nie może się nadziwić jak on to robi, że nikt mu licznika nie kasuje…
:ra: należałoby pójść za głosem większości w wlkp i wskazać Miłego, choć mam wrażenie, że z końcem roku jakby przygasł troszeczkę - może przesilenie? Jednak oceniamy cały rok?
:ra: Tommy - bo spamować trzeba umieć a wierszowany spam to już w ogóle mistrzostwo.
:ra: Konradlublin ( boję sie otworzyć lodówkę bo tam będą jego posty )
:ra: Sulos Za pisanie wszystkiego wszędzie, nawet tam gdzie nie ma nic do powiedzenia

4. Duma FKP

:ra: Faza, za osiągnięcia, które przy okazji promują także FKP. Najszybszy klubowicz, pogromca beemek i chądów, które tak wszyscy "kochamy".
:ra: ŻółwikTuptuś- 1. za godne reprezentowanie Klubu podczas Youngtimer Party
2. twórczo-poetyckie podejście do forum FKP
:ra: TRZECI - tu nie ma co komentować . Prezes w fantastyczny sposób potrafi utrzymać to wszystko w ryzach
:ra: pumaRST - za bezczelne maltretowanie poczciwej fiesty i wyciśnięcie z niej 2.5x tyle co fabryka dawała... no dobra, w moim przypadku 5.5x  tyle :/
:ra: sowa, gwiazda nad gwiazdami, dama Pi Aru ;) , gdyby nie ona to nasza klubowa brać byłaby stracona : )
:ra: TRZECI -jestem dumna, że mamy tagiego Prezia. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu
:ra: znowu ja(sulos) z przyczyn oczywistych
:ra: Dawidek, osoba ktora wlasciwie na forum nie blyszczy, ale ciagle pomaga, istnieje przy kazdym istotnym projekcie tj. www, kamerowanie Zolwia czy inne. Mysle ze zasluguje na duze DZIEKUJE za swoj wklad w nasz klub.
:ra: Kolejna kategoria trudna w wyborze znów myślałem o Żółwiu za promowanie klubu na wielu odschoolowych imprezach gdzie bardzo godnie (razem z pilotem ;p) reprezentował nasz klub jednak przywiązanie od Śląska (autonomia:)) skłania mnie do kogoś "naszego", a więc Daras w końcu to największa ludzka wytwórnia żyletek w środkowo-wschodniej Europie, jeden z najlepszych dostawców części w Polsce, no i stworzył kilka potworów które dosyć mocno promowały fiesty na Śląsku kilka imprez prawie wygrał :D
:ra: Zółw...bo najdzielniej zniósł swoje 30-te urodziny w gronie wariatów takich jak on.
:ra: Problem ten sam co co w kategorii nr2. I głosy oddaje te same... sowa i trzeci... Takie osobniki to po prostu skarb dla klubu.. Tyle serca i czasu poświęcanego bezinteresownie, aby klub mógł żyć, organizacja zlotów i wszystkiego innego... I problem ten sam co w pkcie2. Czyli kobietki mają pierwszeństwo…
:ra: Jakbym mógł, to głosowałbym na siebie za OPT, hehe... czyli Parzych73...
:ra: Prezes,przezio,trzeci,3, Atrur itp :) Jedno znacznie jedyna osoba która na prawdę żyje  naszym forum...  Można powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z tego że włąśnie Artur jest "głową"  FKP a nie ktoś inny. To się nazywa odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Facet konkretny i zdecydowany . 
:ra: No oczywiscie ze Mafios kto inny na zlotach sieje zament i zniszczenie jak nie on :)
:ra: cholerka trudny wybor. ale padlo na wlasciela najszybszej fiesty - faza
:ra: Pucio- dzieki tej osobie nigdy nie udalo by sie zorganizowac zlotu w poznaniu, nic nie mowie juz o zalatwianiu sponsorow, czy tez dalszych czy tez dalszej pracy w kierunku moto jak organizowanie dla Nas szkol jazdy czy tez wypady na tor poznan poza slotowe, naprawde szacunek dla niego za jego ciezka prace i starania.
:ra: Duma FKP jest pare typów i nie wiem na kogo sie zdecydować wiem tylko tyle że gdyby nie on nigdy by tak nie było w klubie jak jest Typuje TRZECIEGO !!!!
:ra: ŻÓŁW - dzięki opowiadaniom... :)
:ra: Jaco11-Jako, że emeryt z życia też coś musi mieć więc niech ma :P taaa emerytura, fura i córa, czy jakoś tak. Ostatnio stojąc na posterunku klubowego porządku sam zorganizował sobie akcję prezentową w postaci czerwonych wstążeczek, zwaną czasami paraolimpiadą. Z racji swojej rangi nawet pewien nieustraszony osobnik ze skorupą na plecach chyli mu czoła w obawie przed spuszczeniem tego lub owego.
:ra: Faza - za wszystkie osiągnięcia na 1/4 mili.
:ra: Trzeci Bo taki prezes to skarb

:ra: *Mamuten ( droga jaką przeszedł po przyjeździe z Mongolii aby zacząć mówić po polsku jest imponująca ) -/GŁOS NIE SPEŁNIAJĄCY ZAŁOŻEŃ REGULAMINU/

5. Główny(-a) Maruda FKP

:ra: sulos, bo nikt nie marudzi tyle co on. Wszędzie go pełno. Zawsze musi się udzielić, nawet jeśli to niekonieczne. Taki smerf Maruda, któremu przydałaby się kobita.
:ra: Osimek1- za wytrwałość w smęceniu na temat składki zlotowej na Torze Poznań
:ra: SULOS - Zawsze ma jakieś "ale" , zawsze coś nie pasuję , ale i tak go chyba wszyscy kochają
:ra: powiedzmy że Żółwik Tuptuś - bo czepia się Bogu ducha winnych  biszkoptów. A poza tym - nie, nie, nie, NIE ZROBIĘ tej przyjemności sulosowi, pewnie i tak wygra xD
:ra: szynszyl, bo jeśli nie on to kto? Słodki maruda, czasem paskuda, zdanie swe miewa i gromkim głosem rozbrzmiewa ;P
:ra: tu pewnie mogłabym typować siebie, bo chyba najwięcej marudzę na tym forum, ale nie jest to zaczsytna nominacja, więc nie obstawiam nikogo bo nie mam typów... no może Parzych73 :-)))))))))))))))
:ra: tutaj kategoria stworzona dla mnie (sulos), więc nie ma pytań.
:ra: Najprostsza kategoria chyba stworzona dla jednego użytkownika z fkp :D każdy już zna wyniki więc nei ma co pisać Sulos, jego podpis chyba wystarczy "Główny malkontent, maruda, czepialski przeciwnik chądóf i szmelcfagenóf klubu"
:ra: Mafios- Ciągle marudzi, że nie chce mu się Burbo robić, ale w gruncie rzeczy ma miękkie serce :)
:ra: Nominacja dla solusa. Dlaczego ?? Bo jak sam napisał, "sulos - główny malkontent, maruda, czepialski przeciwnik chądóf i szmelcfagenóf klubu. Belmondo barów mlecznych i stołówek przyzakładowych " ... Co tu dużo gadać...
:ra: SULOS... a niby kto inny nadawałby się do tej nominacji lepiej??? 
:ra: Głównym marudą chciałbym mianować żółwia tuptusia :) .... może dla niektórych jest kimś ważnym.. mimo wielkiej wiedzy jaką posiada potrafi marudnie pojechać po Jakimś "swieżaku" jak po zdechłym kocie... 
:ra: Shrek vel Elmek13- Mafios zaloz turbotimer zrob mi ta fieste :P
:ra: -wiecznie bez kasy
-wiecznie niezadowolony
-bezrobotny student ktorego nawet alkochol niezaspokaja
w tej konkurencji bym glosowal na siebie - ale zeby bylo sprawiedliwie to nie oddaje zadnego glosu :P
:ra: Sulos - nie no tego ananaska to chyba nie trzeba opisywac, bo kazdy wie jak czesto reaguje czy tez jak sie czepia:)
:ra: główny maruda nie wiem jak tutaj typować mysle że LOY zasługuje na  marudera
:ra: MAFIOS - no jest maruda i tyle :P
:ra: Sulos- Niestety nie było z czego wybierać i się taki o to osobnik napatoczył… taki sobie spamer, malkontent jakich mało i maruda jak cholera, a w zasadzie cholera to przy nim pikuś, czyli pasuje. Dodać do tego można, że jego morda też do marudy pasuje,
dodając do tego czarny płaszczyk, szpiczaste trzewiki, jakąś myckę na powolnie wkraczającą łysinę i jak ulał szefuncio marudziunsio… normalnie żyć nie umierać albo lepiej iść coś wypić… koniecznie mocno procentowego…
:ra: cóż... ja? bo ciągle marudzę, że to forum zabiera ludziom (czyt. Puciowi) tyle czasu, a sama wciąż tu zaglądam..., marudzę, że ludzie mało piszą, mało się starają czy co tam jeszcze, a tylko czekają na gotowe... a tak naprawdę, to...  nie mam nic do powiedzenia jeśli chodzi o fiestę, bo nie znam się na silnikach, kodach do radia, nie znam lakierników i dobrych sklepów, nie wiem dlaczego fiesta rdzewieje i jaki olej jest najlepszy i piszę, by pisać i by się działo, albo nie?  I tak sobie wciąż marudzę - to umiem :)
:ra: sulos - nie znam większego marudy (chociaż osatnio jego aktywność spadła :P ). Nawet w optymistycznych sytuacjach znajdzie jakąś czarną stronę.
:ra: Jaco11 ( pseudonim operacyjny "pielucha-dajgłos" - to chyba wszystko tłumaczy )
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Tommy 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Tomek
Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 521
Skąd: Zielsko-Białe
Wysłany: 12 Sty 2009, 11:32   

Joł.

Po pierwsze gratuluję Marcinowi wygranej w tej jakże zaszczytnej i wymagającej kategorii :yes: :brawo:

Mam nadzieję, że nagrody, które otrzymał zachęcą pozostałych klubowiczów i w kolejnej edycji konkurencja będzie jeszcze mocniejsza, tak żeby nawet wujcio Tommy choćby klocka strzelił to nie dał by rady :D

sowa napisał/a:
ktoś z głosujących napisał/a:
tommy, który pod płaszczykiem grzecznego dziecka urządza różne szopy. Ba! Do tego jeszcze potajemnie mnie do nich namawia, naciąga i obiecuje seks życia, jeśli wezmę udział


A co źle bylo? :-P :-P :-P

Chciałem także gorąco podziękować wszystkim, którym moje nie zawsze zrozumiałe wypociny choć na chwilę wywołały uśmiech na twarzy. (dziękuję również ojcu dyrektorowi za wsparcie duszpasterskie, redakcji miesięcznika bravo za koleją fotoopowieść, oraz całej załodze okrętu podwodnego USS Jamaica za to, że takie fajne z nich chłopaki) :ok:

To byłem ja - Tommy Li Dżons vel. Dżefrej Dżodżo :)

Kod:
lekko stuningowałam Twój cyctat żeby nie było :P
sowa
_________________
Ostatnio zmieniony przez sowa 12 Sty 2009, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
pawel2062 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Paweł
Wiek: 34
Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 65
Skąd: Lubań
Wysłany: 12 Sty 2009, 15:47   

sowa napisał/a:
ktoś z głosujących napisał/a:
sulos, bo nikt nie marudzi tyle co on. Wszędzie go pełno. Zawsze musi się udzielić, nawet jeśli to niekonieczne. Taki smerf Maruda, któremu przydałaby się kobita.

:hahaha:
_________________
Moje allegro
Grupa Wrocław!
Ostatnio zmieniony przez sowa 12 Sty 2009, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marcin 

Model: Inne auto
Wersja: Titanium X
Silnik: 2.0 16V
Imię: Marcin
Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 3094
Skąd: Krosno Odrz.
Wysłany: 12 Sty 2009, 17:20   

Tommy napisał/a:
Po pierwsze gratuluję Marcinowi wygranej w tej jakże zaszczytnej i wymagającej kategorii :yes: :brawo:

dzięki Tommy Li Dżonsie :hihihi:
_________________
Jest: Focus MK2FL, Mazda 2 DY, Puma MK1
Było: Clio 2, Mazda 323F BJ, Fiesta MK4
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 17 Sty 2009, 16:47   

Czytam te głosy nie po raz pierwszy i stwierdzam że fajnie jest mieć wokół siebie takich ludzi jak Wy :)
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
jaco11 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Jacek
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2005
Posty: 1256
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 17 Sty 2009, 16:57   

Za pieluchy macie prz.....
czego nie robi się dla dzieci ( nawiasem mówiąc konkurs nie został rozstrzygniety !!!! )
fajnie się Was czyta :)
_________________
Córcia JOA11
 
 
 
senga 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Agnieszka
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Krosno Odrz.
Wysłany: 17 Sty 2009, 21:24   

Tommy, Ty jesteś bajkopisarzem z zawodu czy jak? :rotfl:
Brat, to żeś mnie zaskoczył!! :ok:
Gratki chłopaki!! Daliście popis :)
_________________
<CZARNA SZKLARNIA I BRZYDKA ŚLIWKA - adoptowane, ale kocham jak własne> :2xf:

www.spontan.org.pl
 
 
 
Tommy 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Tomek
Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 521
Skąd: Zielsko-Białe
Wysłany: 17 Sty 2009, 21:52   

senga napisał/a:
Tommy, Ty jesteś bajkopisarzem z zawodu czy jak? :rotfl:


Wieszczem :D

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Czytam te głosy nie po raz pierwszy i stwierdzam że fajnie jest mieć wokół siebie takich ludzi jak Wy :)


Nic nie przychodzi samo Harry. Na szacunek wśród klubowej braci (i nie tylko) sam zapracowałeś :yes:
_________________
Profil Facebook
 
 
Freeman 
Zarząd / Administrator


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Sławek
Wiek: 41
Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 3513
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 17 Sty 2009, 22:00   

Tommy napisał/a:
Wieszczem :D
mamy już tutaj jedną wieszczkę Sybillę
_________________
Znalazłeś odpowiedź na forum? Daj znać jak usunąłeś problem/usterkę.
Fiesta Klub Polska na YouTube
Planujesz zakup auta lub innej rzeczy? Szukasz porady? Zajrzyj do działu "Przed zakupem"
Pochwal się swoim autem
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 18 Sty 2009, 01:09   

Tommy, - jestem ofiarom własnych teorii na życie - zawsze twierdziłem że na szacunek trzeba zapracować :cojest:

freeman, spoko - ten klub pomieści nie tylko nas obu , ale także dużo więcej pozytywnych wariatów . I to bez rozpychania się łokciami :yes:
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
diodalodz 


Model: Ford Fiesta Mk1`82
Wersja: C
Silnik: 1.0/45KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 5647
Skąd: Łódź
Wysłany: 20 Sty 2009, 00:15   

hehe w przyszłym roku walcze wreszcie o marudę :) Nudzi mi się ta pomocna dłoń . Jeszcze raz wielkie dzięki za uznanie :)
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 20 Sty 2009, 00:19   

heheh Dioda nic z tego!!!! Jak będziesz marudził, pozmieniamy kategorie. Zresztą i tak pewnie któreś pozmieniamy gy
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 20 Sty 2009, 12:37   

sowa napisał/a:
Zresztą i tak pewnie któreś pozmieniamy gy

Pierdoła roku :?: hihi



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów brak głosu w głośnikach
głośniki
Gość Car Audio i CB 1 24 Lut 2010, 07:49
JoeMix


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.