Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: trzeci
4 Gru 2008, 01:02
46 Barbórka Warszawska
Autor Wiadomość
KUI3A 


Model: Inne auto
Wersja: Sport
Silnik: 2.0/16V
Imię: Kuba
Wiek: 41
Dołączył: 31 Maj 2004
Posty: 290
Skąd: WaWa
Wysłany: 15 Gru 2008, 00:14   

polecam zajrzeć na itvp.pl tam jest relacja z karowej, a z czasem pewnie pokaże się z całego rajdu.

Wrażenia... cóż

Kuchar zniszczył wszystkich na Karowej, pojechał totalnie bezbłędnie, widać było perfekcyjne przygotowanie, auto też super zestrojone, jechał jak po sznurku

Reszta pozostawiła spory niedosyt, nie wiem czy to przez to, że cholernie przemarzłem, czy może jakoś tak wyszło, brak takich zawodników jak Hołek, Kuzaj czy Bouffier był mocno zauważalny i niestety dał się we zaki. Poza tym było sucho, co niestety dodatkow w ujemny sposób wpłynęło na atrakcyjność widowiska.

Przejazd Makinenena NO COMMENT, nawet na próbnym było widać jaki skill ma ten gość, podejrzewam, że jechał na pół gwizdka bez żadnego spinania się (wsiadł do rajdówki właściwie prosto z lotniska, bo mu się samolot spóźnił) ale spokój i precyzja z jaką prowadzi auto jest właściwie trudna do opisania, to trzeba zobaczyć
_________________

RAJDOWE AUTO...które nie jest już moje
 
 
 
Brook 
Klubowicz





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: ST
Silnik: 2.0/16V
Imię: Wioletta
Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 799
Skąd: Chełm
Wysłany: 15 Gru 2008, 16:03   

Ja oglądałam całą Karową na żywo w tvp sport i powiem, że bardzo mi się podobało :yes:

dla mnie wygrał Sołowow, pomimo braku koła dojechał do końca :ok:
_________________
www.geodetachelm.pl
www.geodezja-chelm.pl
Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest jak jesteś debilem.
FKP RACE&RALLY TEAM
www.automobilklub.chelm.pl
www.ptg-org.pl
www.ewmapa.pl
 
 
 
Patrycjan 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Imię: Patryk
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 23
Skąd: Hąkąg
Wysłany: 16 Gru 2008, 02:34   

Byłem, widziałem, dzielę się.
Żerań - niestety zmienili trasę przejazdu. A miałem nadzieję na efektowne nawroty pod żelbetowymi konstrukcjami. Zimno i wietrznie, widoczny krótki odcinek trasy. Nikt nie chciał skakać przy pokonywaniu wału :twisted:
Karowa:
Kuchar pojechał pięknie, precyzyjnie, bez błędów. Jednak Makinen był klasą samą dla siebie, wszystkie inne przejazdy były jak "miotające się małe kundle przy dojrzałym wyżle". Perfekcja w każdym calu, wykorzystanie każdego centymetra drogi, którą być może widział pierwszy raz w życiu. Po prostu poezja prowadzenia samochodu.
Sołowow zaprezentował efektowny przejazd na trzech kółkach z ławicą iskier w tle. Felga rozczłonkowała się na mojej wysokości, a jej odłamki zbierali dopiero po ostatnim przejeździe.
Polody przyjechał za to chyba, żeby się przejechać rekreacyjnie w górę i w dół, a jakby mu tego było mało, to powtórzył sekwencje góra-dół. Poślizgów na miarę najlepszego polskiego driftera to na Karowej w tym roku nie było.
Bardzo podobała mi się jazda jednego z Legacy (niestety nie wiem kto go prowadził). Czysto, technicznie, a jednocześnie trochę bokiem :yes:

Kilka zdjęć z imprezy:






 
 
 
Jamzy
[Usunięty]

Wysłany: 16 Gru 2008, 08:54   

Witam.

Ja akurat pracowałem przy 46 Rajdzie Barbórki - Komisja Techniczna, także za dużo czasu nie miałem na oglądanie odcinków, ale Karową już tak :)

Ten Legacy o którym wspomina Patrycjan to załoga Szymański/Latosek - to ich debiut na rajdowych trasach, ale dobrze znani są z KJSów z W-wy i okolic ;)

Co do innych załóg:
Kajto/Wiślak - wg mnie I miejsce za to, że od początku na Karowej pojechali dla publiczności.
Sołowow/Baran - II miejsce za walkę do końca.
Szymański/Latosek - III miejsce za pokazanie co może nie najnowsza i nie najmocniejsza rajdówka.
Stec/Madej - jazda szybka i dość widowiskowa.
Big Mak - jak zwykle piękna płynna jazda.
Oleksowicz/Obrębowski - jazda na dwóch kółkach.
Kuchar/Dymurski - pojechał szybko, typowo na czas.

Pozdrawiam
Jakub
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Barbórka Cieszyńska 2008
Qzyn Sport w FKP 5 25 Lis 2008, 16:27
Rasta
Brak nowych postów Barbórka 2015 kto będzie :)
Grax Sport w FKP 1 14 Gru 2015, 10:45
Grax


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.