Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: PumaRST
15 Paź 2008, 15:20
[Inny] Leichtwagen 6N by Skfarek - kolejny superoes zaliczon
Autor Wiadomość
piecuO 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Imię: Radek
Wiek: 38
Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 103
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Cze 2012, 22:55   

przecie z folcwagenow nie cieknie :rotfl:
_________________
Profesjonalne wyposażenie warsztatu!!
Potrzebujesz czegoś...pisz!!
http://www.fiestaklubpols...ic.php?p=505616
 
 
 
Skfarek 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Imię: Michał
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 836
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 6 Cze 2012, 07:24   

luk-90, no to teraz będzie mała obsesja z zaglądaniem co chwilę pod auto :-P
piecuO, taaa i nie rdzewieją :rotfl:
_________________
Była MK6 Ghia 1.6 16v "Zetec-S" (z awatara) :)
Był leichtwagen do upalania:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=34463
Był czeski dziadkowóz TDI na co dzień :)
Jest ST 150 i sushi czyli Civic FK2
Profil Facebook
 
 
 
Skfarek 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Imię: Michał
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 836
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 14 Cze 2012, 09:09   

Ktoś kiedyś pytał jak to gra i czy coś daje lżejszy zamach, mam nadzieję że to trochę pokaże :-P
Powered by VideoBam - Free Video Hosting
_________________
Była MK6 Ghia 1.6 16v "Zetec-S" (z awatara) :)
Był leichtwagen do upalania:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=34463
Był czeski dziadkowóz TDI na co dzień :)
Jest ST 150 i sushi czyli Civic FK2
Profil Facebook
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 14 Cze 2012, 12:58   

Ładnie się wkręca ale, praca silnika na wolnych jest mniej równomierna (kurde nie znalazłem lepszego słowa) i traci się na momencie obrotowym...
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
Peedro 
Klubowicz


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 35
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 3057
Skąd: Mystków
Wysłany: 14 Cze 2012, 18:10   

na jutjuba się nie dało? jakaś ujowa ta stronka, jak nie mogę obejrzeć ;-|
_________________
"Jeżeli wydaje ci się, że wszystko działa dobrze, na pewno coś przeoczyłeś."

Żaba - RIP
Profil Facebook
 
 
 
hubi_2006 


Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Techno
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Hubert
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 1479
Skąd: Kruszwica
Wysłany: 14 Cze 2012, 19:24   

Skfarek, pocisnąłeś nieco z wyborem serwisu, ale spoko :) ja potrafiłem włączyć :rotfl:
_________________
Powyższy post nie ma na celu obrazy czytelnika. Wszelka nadinterpretacja jego treści może wynikać z przypadku lub celowego doszukiwania się nieistniejących treści obraźliwych, jak i pogardliwych.
ebesz szkerebe debesz Ÿ(R)
 
 
 
Stunt_Man 
Niereformowalny

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Domi
Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 1933
Skąd: \,,/
Wysłany: 14 Cze 2012, 20:01   

zrób jakiś wydech bo buczy a nie brzmi :2xf:
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 14 Cze 2012, 22:16   

Nakreca sie pieknie ale glupie mam wrazenie ze tam siedzi jakis walek Shrick...
Teraz ladny VID jak to sie nakreca pod obciazeniem z 3 biegu do odciecia :)
_________________

 
 
 
Skfarek 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Imię: Michał
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 836
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 15 Cze 2012, 11:40   

Parzych, coś za coś :-P

Peedro, hubi_2006, wybór był przypadkowy, pierwszy działający hosting :ups:

Stunt_Man, wydech zrobiony (Bastuck), na wolnym powietrzu jest spokojniej, dodatkowe wrażenia akustyczne (buczenie) zapewnia wiata (z jednej strony ściana) pod którą auto stało w momencie kręcenia :hihihi:

Fordon, słowo harcerza że wałek seryjny - silnik rozebrany do ostatniej śrubki i złożony, wałek miałem w łapach ja i parę osób, przeszedł oględziny przed montażem , gdyby było na nim coś innego niż vag to byśmy zauważyli raczej :he:
Kolejne filmiki będą kiedyś :)
_________________
Była MK6 Ghia 1.6 16v "Zetec-S" (z awatara) :)
Był leichtwagen do upalania:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=34463
Był czeski dziadkowóz TDI na co dzień :)
Jest ST 150 i sushi czyli Civic FK2
Profil Facebook
 
 
 
luk-90 
Prince of Tor Kielce 2014





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: SuperS
Silnik: ST 170
Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 2595
Skąd: Poznań
Wysłany: 16 Cze 2012, 22:46   

Pieknie, tylko kiedy to przejdzie chrzest bojowy?
_________________
==> Co dwa wałki rozrządu, to nie jeden :D
Cytat:
Skąd wiesz, że masz 7,5s/100? Bo BMW 320i oraz 525i zostają w tyle
Tekst roku
 
 
Skfarek 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Imię: Michał
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 836
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 27 Kwi 2014, 22:04   

Będzie odkop ale mówisz i masz:
Długo nic nie pisałem ale to dlatego, że wiele się działo i nie było czasu na forum :) Przygotujcie popcorn i colę, tudzież browar i czipsy bo będzie trochę czytania :)
Po kilku latach (zresztą ci co czytali moje wypociny wiedzą najlepiej) doprowadziłem polowagena do stanu w którym uznałem, iż jest zdolny do chrztu bojowego. Przed chrztem oddałem go w ręce znajomego kumpla mechanika, który sam jeździ w rajdach, po paru poprawkach uznaliśmy gotowość bojową polowagena :) Poligonem miał być Tor Kielce w którym się generalnie zakochałem :) Data marcowa wyznaczona, zgłoszenie online zrobione, kasa wpłacona. Ostatnie usprawniena zrobione tj:
Nowy grill, bo stary był za ciężki (niektórym się nie spodoba ale działa w praktyce dobrze ale o tym później) ;) :


Nowe opony, po przewertowaniu forów i spóźnieniu się z telefonem na ogłoszenie na allegro na którym były w zajebistym stanie maxsporty w 185/55/14, padło na najbardziej uniwersalne na mokre i suche Yoko A539. Wiele osób na nich jeździ w KJSach i sobie chwali. Kasowo bolało i to bardzo, ale udało się trafić nówki 175/60/14 w niezłej cenie. Z mocą i momentem nie ma szału więć taki rozmiar powinien wystarczyć (o wrażeniach potem):

Rarytasik jako, że mam pierdzielca co do detali :)

Nowe żarówki bo stare przypominały efektywnością świeczki:

Pasek przeciwsłoneczny by nie świeciło w ślepia:

Wszystko pięknie się układa, tymczasem dwa dni przed startem, dopada mnie..... zapalenie tchawicy, gorączka 40 stopni, odlot totalny, dymiący baniak i antybiotyk. No i tyle ze startu. Ledwo żyję, w tym stanie stanowiłbym zagrożenie dla siebie i otoczenia, pogoda oczywiście piękna więc tym bardziej żal, ale cóż. Przekładamy.
Kolejna data to 26 kwietnia 2014 r. Auto przygotowane, testy auta w toku. Opony sprawują się bosko, pomimo 175 mm szerokości i nowości bo jak wiadomo nie przytarte kleją słabiej. Tymczasem coś dziwnego zaczyna się dziać się z linką gazu – pedał opada, nie ma pełnej mocy – trzeba ją wymienić, po ostrych perypetiach udaje się ją wreszcie zamówić i wymienić (numer oryginału niedostępny bo zostawiłem tą z 1.3, zamówienie z Niemiec, idzie ponad 2 tygodnie).
Wszystko przygotowane i wreszcie nadchodzi upragniony 26 kwietnia 2014 roku kiedy to wreszcie tracę dziewictwo ... torowe :)
Plan jest taki by nie rozbić polowagena, nie dać się zdublować i w sferze marzeń nie zająć ostatniego miejsca (choć pewnie mnie to czeka jako całkowitego nóworysza).
Ale po kolei – pobudka 4:30, śniadanie, pakowanie, Octavia w charakterze wozu serwisowego dopakowana oponami, narzędziami i srutututu na "wypadek wszelaki.". Oczywiście leje :( 5:30 wyruszamy (ja i pilot). Po 100 km monotonny szum w Polowagenie staje się nie do zniesienia. Awaria? Nie to zalety zrobienia "wydmuszki"z auta i pozbawienia go wygłuszenia. Każdy postój jest ukojeniem dla uszu. Godzina 7:00 docieramy na tor, odbiór administracyjny i dostajemy numer 74:
http://hosting-zdjec.pl/v...855DSC_1290.jpg
Teraz BK, na którym okazuje się, iż fabryczne mocowanie akumulatora jest niewystarczające i trzeba zaizolować klemy. Cóż moje niedopatrzenie. Na szczęście co mogłem (trójkąt, linka holowanicza, apteczka) zamocowałem na taśmach z klamrą do mocowania bagażu więc jedna zostaje przelokowana z bagażnika do komory silnika. Klema zaizolowana przezornie zabraną taśmą izolacyjną i BK zaliczone. Zapoznajemy się z mapką przejazdu (no nie do końca bo dzień wcześniej była dostępna):

Jest dobrze bo trasa całkiem prosta, bez beczek i podchwytliwych miejsc, szybki opis "na sucho" i zwiedzanie parku maszyn. Full profi "górskie"lancery na lawetach, opony medie, full klatki, seryjnych aut w sumie pare. W oczekiwaniu na odprawę robię parę rundek na parkingu do grzania opon, mimo ciągłych opadów deszczu opony trzymają dobrze, trzeba uważać z gazem bo po zmianie linki na pierwszym centymetrze po wciśnięciu od razy cięgnie ostro i traci przyczepność.
Wreszcie odprawa – pierwszy raz w historii superoesu 119 załóg startuje.
Nadchodzi 9:15 i pierwszy wyjazd na tor na zapoznanie. Pierwszy kontakt z torem i w sumie zaskoczenie pozytywne, oczytałem się jak bardzo to tor kielce jest śliski na sucho a że po deszczu jest jak lodowisko a tu..... daje się w miarę "normalnie" jechać, choć gość za nami dziwnie tańczy na nawierzchni ;)
Zapoznawczy przejechany, teraz przychodzi moment na przejazd treningowy czyli samemu a nie gęsiego i bardziej na "ostro". Teraz przychodzi moment prawdy i poprawki do naszego opsiu na "sucho". Ostatni szeroki zakręt w lewo na końcu toru i kubeł zimnej wody – robię "altonena", no prawie bo w sumie staje w poprzek, gdybym szybciej puścił hamulec i dał po gazie to bym go wyciągnał – zapis w opisie tutaj delikatniej. Potem kartingowy odcinek, jest woda trzeba uważać, pysk ma tendencję do wyjazdu na zewnątrz, trochę płużymy. Kolejna skucha przed wyjazdem na leśny wzdłuż szpaleru opon za późno hamuję i robię nawrót – kolejna notka "do poprawy" w opisie.
Na leśnym dopada nas więc Swift – przepuszczam go (dozwolone wyprzedzanie na treningu), sorki że tak późno zauważyłem ;) .
Reasumując wiemy gdzie poprawiać.

Pierwszy przejazd liczony, czas 2:50, nikt nas nie doszedł, start spaprany, za dużo gazu, mieliłem kółkami na początku. Wypłużyłem na kartingowym parę razy. Za późne i mocne hamowanie wzdłuż szpaleru opon przed wyjzdem na leśny przez co nawracam o parę ładnych metrów za daleko, na leśnym niepotrzebnie wrzucona czwórka, było dociągnąć 3 do końca. Wnioski powzięte, punkty do poprawy. Szok, nie jesteśmy ostatni po pierwszym przejeździe!!!!!

Niestety przed kolejnym przejazdem ok. 1h przerwy, nie grzejemy opon bo w zasadzie nie ma co grzać czytaj: seria i za długi czas czekania na przejazd :( Zaczyna znowu lać.
Drugi przejazd czas 2:47, nikt nas nie doszedł, jest lepiej czytaj szybciej, uczę się toru i napadów na zakręty, w paru miejscach po obserwacjach innych podcinam na łapie, niestety nie wchodzi mi dwa razy dwójka więc mimo poprawy czasu więc jest niedosyt bo mogło być lepiej. Paru uczestników odpada. Znów nie jesteśmy ostatni.

Tor minimalnie przesycha (czytaj mniej kałuży), nawet robi się cieplej. Teraz idzie szybciej ale widać po czasie ogólnym, że będzie to ostatni przejazd, ustawiamy się w kolecje i ..... zaczyna padać ;)
Trzeci przejazd czas 2:43, nikt nas nie doszedł, jest jeszcze szybciej, chrzanię tradycyjnie start (miele kółkami), dokręcam dziada na biegach do końca zamiast tracić czas na zmiany, na kartingowym ustawiam się na łapie w nawrót – jest lepiej, trochę płużę na sekwencji zakrętów, ale potem na leśnym jedzie mi się bosko, za bardzo dohamowuję przed ostatnią eską leśnego. Jest jednak banan na paszczy jak widzę czas na tablicy :)

Wnioski (jak zwykle):
plan zrealizowany ponad normę bo – 120 km w jedną stronę, tyranie na torze, 120 km z powrotem bez awarii
chłodzenie na razie działa (dzięki nowemu grillowi i dodatkowi MoCool w trasie maks 70 stopni, na torze nie wyszedł poza 90 ale było chłodno)
polowagen i ja w jednym kawałku
tylko raz dałem się dojśc na torze podczas treningu
nie skończyliśmy na ostatnim miejscu – ostatecznie 99 na 110 w generalce, z tych co ukończyli (9 odpadło), niby kupa ale objechaliśmy auta z klasy wyższej (rajdowa Astra GSI,rajdowa Nubira, Nissan 350Z, E30 itd), jak ktoś uważa że takie miejsce jest do d..y niech weźmie pod uwagę że to mój pierwszy raz na torze i nie wjeżdzony jestem w auto
przejechaliśmy na czysto bez kar i bączków przejazdy puntkowane
poprawiamy się co przejazd mimo trudnych warunków i w sumie słabego jak na klasę auta (hondy i crxy mają na biedę po 150 kucy)
kierowca i pilot są zgrani
uwielbiam część leśną i zabawy na torze
parafrazując PSY: my tu k.... jeszcze wrócimy !!!!!!!!

Do poprawy:
luz lewarka zmiany biegów (za duży)
wycieraczki (dość powoli chodzą)

Jeżeli dotarł ktoś do tego punktu to należą mu się podziękowania za wytrwałość :) Nagroda w postaci filmu z przejazdów zamówiona czekam na publikację i wrzucę wtedy linka :)
_________________
Była MK6 Ghia 1.6 16v "Zetec-S" (z awatara) :)
Był leichtwagen do upalania:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=34463
Był czeski dziadkowóz TDI na co dzień :)
Jest ST 150 i sushi czyli Civic FK2
Profil Facebook
 
 
 
Peedro 
Klubowicz


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Wiek: 35
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 3057
Skąd: Mystków
Wysłany: 27 Kwi 2014, 22:15   

ja już myślałem że ten temat umarł :ok: fajnie że jeździ i daje radę i co najważniejsze - frajdę :)
_________________
"Jeżeli wydaje ci się, że wszystko działa dobrze, na pewno coś przeoczyłeś."

Żaba - RIP
Profil Facebook
 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 28 Kwi 2014, 09:33   

dobrze ja czytam, że w trasie masz temp. chłodziwa 70st.? trochę mało chyba, nie?
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
luk-90 
Prince of Tor Kielce 2014





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: SuperS
Silnik: ST 170
Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 2595
Skąd: Poznań
Wysłany: 28 Kwi 2014, 11:56   

Te opony to bardzo prawdopodobne, że sprzątnął ci je z przed nosa kolega Bobson :rotfl:
Ciesze się, że nareszcie autko cieszy właściciela w taki sposób jak powinno
_________________
==> Co dwa wałki rozrządu, to nie jeden :D
Cytat:
Skąd wiesz, że masz 7,5s/100? Bo BMW 320i oraz 525i zostają w tyle
Tekst roku
 
 
Skfarek 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Imię: Michał
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 836
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 28 Kwi 2014, 14:07   

Peedro, daje i to zajebistą :ok:
bidżej, tylko w trasie powyżej 90 km/h jak mu dmucha w ryj, normalnie ma 90 stopni :)
luk-90, jak maxsporty 185/55/14 mieszanka średnia i jeździły na Corsie B to pewnie te :-P Wreszcie robi to do czego był budowany :ok:

Na film dalej czekam :)
_________________
Była MK6 Ghia 1.6 16v "Zetec-S" (z awatara) :)
Był leichtwagen do upalania:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=34463
Był czeski dziadkowóz TDI na co dzień :)
Jest ST 150 i sushi czyli Civic FK2
Profil Facebook
 
 
 
bobson 

Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 2.0/16V
Imię: Andrzej
Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 801
Skąd: Złotów
Wysłany: 28 Kwi 2014, 16:23   

Skfarek napisał/a:

luk-90, jak maxsporty 185/55/14 mieszanka średnia i jeździły na Corsie B to pewnie te :-P


to te :twisted:
_________________
Fiesta XR2i ITB
Rally Ford's - Warsztat Bobsona
www.ford-tech.pl
 
 
Skfarek 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Imię: Michał
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 836
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 28 Kwi 2014, 18:02   

bobson, to niech dobrze służą :)

Jest już film na yt:



Gratis dostałem nagranie treningowego z pół altonenem i wyprzedzaniem :-P Teraz widzę że mocno szeroko szedłem i słabo ciąłem :)
_________________
Była MK6 Ghia 1.6 16v "Zetec-S" (z awatara) :)
Był leichtwagen do upalania:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=34463
Był czeski dziadkowóz TDI na co dzień :)
Jest ST 150 i sushi czyli Civic FK2
Profil Facebook
 
 
 
luki 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Łukasz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 1676
Skąd: Kraków/Zakopane
Wysłany: 28 Kwi 2014, 18:22   

To co jedziesz na zlot FKP na Kielce w weekend majowy?
_________________
Jest seFieścina
jest i modneo
KTT- "Klej, Taśma, Trytytki"
 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 28 Kwi 2014, 18:43   

Skfarek, wbijaj na Zlot, tanio jest ;-))
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
Skfarek 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Imię: Michał
Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 836
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 28 Kwi 2014, 20:36   

luki, Parzych, chciałem i to bardzo, tylko niestety 2-giego pracuję i wizji na wolne nie ma :sad:
_________________
Była MK6 Ghia 1.6 16v "Zetec-S" (z awatara) :)
Był leichtwagen do upalania:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=34463
Był czeski dziadkowóz TDI na co dzień :)
Jest ST 150 i sushi czyli Civic FK2
Profil Facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [Inny] Inne auta
Pojazdy inne niż Fiesta
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 15:25
Freeman
Brak nowych postów SuperOES 2009
stafcio Sport w FKP 11 15 Sty 2009, 20:47
Gość
Brak nowych postów SuperOes Tor Kielce sezon 2010.
PumaRST Sport w FKP 20 19 Wrz 2010, 17:36
PumaRST
Brak nowych postów Kryterium Toru Kielce SuperOES 2011
PumaRST Sport w FKP 30 1 Mar 2011, 22:19
Piter
Brak nowych postów Kolejny krokowiec?
objawy inne niż zwykle (chyba)
macziom Elektryka 12 24 Cze 2006, 01:41
diodalodz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.