Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

[MK4] Fiesta Ghia
Autor Wiadomość
Tommi 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Tomcio ;)
Wiek: 37
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 280
Skąd: POS
Wysłany: 19 Paź 2008, 18:41   

bidżej86 napisał/a:
w zimie kółka się taplają w piachu i soli - i dla alu i dla stalówek niezdrowo, ale chyba stalówek mniej szkoda :fox:

Wiem, ale alu ładniaj na autku wygląda :-)
_________________
Pozdro :!:
FORD FIESTA - PROBABLY THE BEST CAR IN THE WORLD.

 
 
 
sulos 


Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Flair
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Krzysiek
Wiek: 26
Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 547
Skąd: Statek miłości
Wysłany: 19 Paź 2008, 18:53   

faktycznie. szczegolnie na samochodzie ktorego koloru nie widac, bo tak upaplany w blocie jest
_________________
http://www.sulkov.pl

sulos - główny malkontent, maruda, czepialski przeciwnik chądóf i szmelcfagenóf klubu.
Belmondo barów mlecznych i stołówek przyzakładowych

Pod oknem:
Alfa Romeo Mito
Audi Coupe

W międzyczasie było:
Ducati Monster
Saab 900
Chąda syfik 4gen :>
 
 
 
Tommi 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Tomcio ;)
Wiek: 37
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 280
Skąd: POS
Wysłany: 31 Paź 2008, 10:54   

sulos napisał/a:
faktycznie. szczegolnie na samochodzie ktorego koloru nie widac, bo tak upaplany w blocie jest

Alu czy stalówki to i tak brudne :V:
_________________
Pozdro :!:
FORD FIESTA - PROBABLY THE BEST CAR IN THE WORLD.

 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 31 Paź 2008, 11:23   

sulos napisał/a:
faktycznie. szczegolnie na samochodzie ktorego koloru nie widac, bo tak upaplany w blocie jest


w błocie ..a ty skądś dojezdzasz sulos :fox: ...jakies drogi nieutwardzone ?...bo w duzych miastach sa myjki a przy ostatnich kontynentalnych suchych zimach .samochody bardzo wolno sie brudza ...no ale moze inna strafa klimatyczna ..
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
sulos 


Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Flair
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Krzysiek
Wiek: 26
Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 547
Skąd: Statek miłości
Wysłany: 31 Paź 2008, 15:46   

LOY napisał/a:

w błocie ..a ty skądś dojezdzasz sulos :fox: ...jakies drogi nieutwardzone ?...bo w duzych miastach sa myjki a przy ostatnich kontynentalnych suchych zimach .samochody bardzo wolno sie brudza ...no ale moze inna strafa klimatyczna ..


myjki sa wszedzie... ale proponuje przejechac sie z miasta A do miasta B..
suchych zimach? no tak.. w koncu z Warszafki jestes... tam zawsze swieci slonce...
_________________
http://www.sulkov.pl

sulos - główny malkontent, maruda, czepialski przeciwnik chądóf i szmelcfagenóf klubu.
Belmondo barów mlecznych i stołówek przyzakładowych

Pod oknem:
Alfa Romeo Mito
Audi Coupe

W międzyczasie było:
Ducati Monster
Saab 900
Chąda syfik 4gen :>
 
 
 
sudoMK4 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Flair
Silnik: 1.8D/60KM
Imię: Adrian
Wiek: 34
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 282
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Paź 2008, 17:32   

sól bardzo szkodzi na podwoźie dlatego w jak jest hlapa błoto auto stoi w garażu żeby blacha nie zgniła xD
_________________
http://www.fiestaklubpols...der=asc&start=0


 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 2 Lis 2008, 20:49   

wiesz sulos co do alu w zimie ja mysle ze wszystko rozbija sie o kasę i indywidualne podejscie do własnego auta ...i nie ma co dopisywac filozowfii o brudzeniu czy soleniu ...ja mam w kazdym swoim aucie na zime o cal mniejsze alufelgi ...stac mnie na to i stac mnie zeby jedzic na myjke 3 razy w tygodniu i cieszyc sie ładnym samochodem w zimie .. mamy za długi sezon zimowy zeby kaleczyc estetyke ulubionej zabawki widokiem pordzewiałych stalówek czy kołpaków z tesco ...ale jak juz pisałem ..wszystko jest kwestia podejscia
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
sulos 


Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Flair
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Krzysiek
Wiek: 26
Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 547
Skąd: Statek miłości
Wysłany: 2 Lis 2008, 21:11   

no i zgadzam sie z Toba, LOY. w moim przypadku, gdzie auto jezdzi glownie w trasach miedzy roznymi miastami... nawet jesli pojade na myjke 3, 4, 5 czy 7 razy w tygodniu... to wierz mi, ze po przejechaniu chociazby 10km bedzie tak czy inaczej tak samo brudne jak bylo wczesniej :)
ale nieistotne. tak, jak mowisz - wszystko zalezy od podejscia. co do estetyki samej w sobie... brzydkiej kobiecie nawet najlepsze kosmetyki nie pomoga :D
_________________
http://www.sulkov.pl

sulos - główny malkontent, maruda, czepialski przeciwnik chądóf i szmelcfagenóf klubu.
Belmondo barów mlecznych i stołówek przyzakładowych

Pod oknem:
Alfa Romeo Mito
Audi Coupe

W międzyczasie było:
Ducati Monster
Saab 900
Chąda syfik 4gen :>
 
 
 
Tommi 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Tomcio ;)
Wiek: 37
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 280
Skąd: POS
Wysłany: 9 Kwi 2009, 21:44   

Cytat:
wszystko jest kwestia podejscia

fakt

Nadszedł sezon "letni", Fiesta została ładnie wypucowana na zewnątrz i wewnątrz, śmiga już na alu i letnich gumach. :-) Przy zmianie kół gdy ręka została umazana smarem, (cała wewnętrzna część felgi) dopatrzałem się że gumowa osłona przegubu... i wymaga wymiany, co zostało dziś zrobione, przy okazji olej i filtr :-)


po myciu... przeszlifowałem rurę wydechowa papierem ściernym, była taka... jest ładniejsza :-)

Przyszła także paczka z "prezentami" :-) potrzymam was w niepewności, co to ?????? aż fotek nie zrobię gy
_________________
Pozdro :!:
FORD FIESTA - PROBABLY THE BEST CAR IN THE WORLD.

 
 
 
avenger
[Usunięty]

Wysłany: 10 Kwi 2009, 10:48   

Bardzo ładna fiesta, śliczny jasny środek. Alu hmmm nie przepadam za alusami ktore mają mniej niz 5 ramion, ale te tutaj nawet nawet pasują ;] A co do dyskusji która sie tutaj wywiązała to propo felg, mam na swojej 15 cali i musze przyznać ze na koleinach jest czasami nieciekawie ;/ ale ogólnie da się jeździć. A co do utrzymania czystości auta zimą, to ja zimą rzadko myje auto bo to nie ma sensu, w jeden dzien sie potrafi doszczętnie zabrudzić. Latem też lekko nie jest, bo na parkingu pod szkołą roi się od rządnych obkupsiania mojego auta gołębi ;/
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 15 Kwi 2009, 09:43   

Tommi, powiedz mi jak to jest z montazem i podlaczeniem tego spojlera ? poluje na takie cudo ale ciezko mi idize. poza tym pytanko odnosnie chlapaczy, odkad mam 195/45/15 szeroko jest i czuje jak spod przednich kol nawet najdrobniejsze zairnka piasku uderzaqja o progi drzwi ;-( a jak jest mokro to juz nie bede pisal jak szybko sie brudzi w tych miejscach.... stad pytanie masz allegrowe chlapacze czy Fordowskie ? bo to zaczaca roznica. ostanio bylem w ASO i za komplet na przod zazyczyli sobie 115 zl :yyy:
_________________
 
 
hubi_2006 


Model: Ford Fiesta Mk4`99
Wersja: Techno
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Hubert
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 1479
Skąd: Kruszwica
Wysłany: 15 Kwi 2009, 16:47   

Ludzie co wy widzicie w tych chlapaczach :fox: ja mam oryginalne i g...o dają :-P
_________________
Powyższy post nie ma na celu obrazy czytelnika. Wszelka nadinterpretacja jego treści może wynikać z przypadku lub celowego doszukiwania się nieistniejących treści obraźliwych, jak i pogardliwych.
ebesz szkerebe debesz Ÿ(R)
 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 15 Kwi 2009, 17:06   

hubi_2006, oszczednosc w zarysowniu lakieru :) cche zalozyc tylko na przod zeby mi nie lecialo wszystko spod kol na drzwi...
_________________
 
 
Tommi 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Tomcio ;)
Wiek: 37
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 280
Skąd: POS
Wysłany: 16 Kwi 2009, 15:18   

Tyko chwile kompa nie miałem, postaram się na wszystko odpowiedzieć, wiec długi post będzie gy
Po kolei:
1. Obiecane foty z ostarniego zakpu:
pudło

zawartość:





czyli halogeny, pzycisk, wiązka przewodów, instrukcja - nic ino zakładać :jupi:
2.
avenger napisał/a:
Alu hmmm nie przepadam za alusami ktore mają mniej niz 5 ramion, ale te tutaj nawet nawet pasują ;]

te są naj alu do mk4 (jak dla mnie) + oczywiście wolf 15” ale to inna bajka
3.
avenger napisał/a:
na parkingu pod szkołą roi się od rządnych obkupsiania mojego auta gołębi

wiem, co tydzień jestem w Kaliszu 3-4dni. Macie naprawdę nie wychowane ptaszyska gy
4.
grzes87 napisał/a:
powiedz mi jak to jest z montazem i podlaczeniem tego spojlera

montaż prosty jak zwinięty drut w kieszeni :-P czyli małe FAQ:
- Zrobiłem szablon miejsca gdzie są śruby:
'
- przykładasz szablon, czukiereczek, wiercisz małe otwory np. 2-3mm, sprawdzasz czy jest Oki, rozwiercasz na gotowo takie jak mają być, ewentualnie pilnik i podpiłować tu i tam

old Nigdy nie wciskaj, (już prawie pasował więc lekko go puknełem, wskoczył i 30min go potem wyjmowałem, jak się zakleszczył), musi wejść luźno.
- montujesz graty: stop, przewód... ja podkleiłem jeszcze taśmą dwustronną:

- przeciągasz przewód, przykręcasz 4 nakrętki

- podpinasz przewód od stopu (ja miałem jakiś przewód w klapie, sprawdziłem i okazało się że to od stopu)

- i możesz się cieszyć

5.
grzes87 napisał/a:
poluje na takie cudo ale ciezko mi idize

ja kupiłem od gościa co miał całą klapę na sprzedaż (150zł), napisałem, zapytałem i sprzedał za 70zł, granatowy, malowany bez podkładu, w dobrym stanie,

sąsiad lakiernik pomalował za 150zł + baza z mieszalni 30zł

dla Ciebie, krótka piłka, proszę bardzo: spoiler nófka sztuka :-)
6.
grzes87 napisał/a:
masz allegrowe chlapacze czy Fordowskie ? bo to zaczaca roznica. ostanio bylem w ASO i za komplet na przod zazyczyli sobie 115 zl

oczywiście że 4xori Ford:

jeszcze niedawno były na wyprzedaży na alledrogo za 70zł komplet, aktualnie zostały tylko tylnie.
dają tyle że za chlapaczem, chronią jakieś ok30-40cm blachy, no i nie ma brudu na progu po otwarciu drzwi. Fota Ci powie:

nie śmiać się z moich umiejętnośći graficznych gy :luzik:
7.
hubi_2006 napisał/a:
Ludzie co wy widzicie w tych chlapaczach :fox: ja mam oryginalne i g...o dają :-P

w chlapaczach nic nie widać, ale na chlapaczach... są takie fajne owale wytłoczone... gy
_________________
Pozdro :!:
FORD FIESTA - PROBABLY THE BEST CAR IN THE WORLD.

 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 16 Kwi 2009, 15:25   

Tommi, dzieki bardzo za info, niestety gosc-handlarz z allegro nie chce sprzeda samej lotki bez klapy. chcialem kupic klape to kosztowlaa 150 zeta zacalem drazyc temat nadle podskoczyla do 250 (za komplet) plus przesylka 100 wiec olalem cwaniaka oto on http://allegro.pl/item611...a_1_3_96_r.html szkoda ze nie wyszlo nic z tego bo moj kolor i zaoszczedzilbym na lakierowaniu ;-(

poza tym widze ze chyba masz duzo kasy jak kupuijesz wszystko ori :-P ja bym grzebal po allegro za czesciami 2 razy taniej, choc ostanio muysailem kupic ori maskownice do lusterek elektrycznych 85 zeta ;-(

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 15:27 ]
a wiazke po co kupowales ? nie masz standardowo z fabryki poprowadzonej ? ja juz mialem i wystarczylo ze kupilem tylko halogeny podpiac dodac przycisk przekaznik i wszystko dziala :-)
_________________
 
 
Tommi 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Tomcio ;)
Wiek: 37
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 280
Skąd: POS
Wysłany: 16 Kwi 2009, 15:40   

grzes87 napisał/a:
dzieki bardzo za info, niestety gosc-handlarz z allegro nie chce sprzeda samej lotki bez klapy. chcialem kupic klape to kosztowlaa 150 zeta zacalem drazyc temat nadle podskoczyla do 250 (za komplet) plus przesylka 100 wiec olalem cwaniaka oto on http://allegro.pl/item611...a_1_3_96_r.html szkoda ze nie wyszlo nic z tego bo moj kolor i zaoszczedzilbym na lakierowaniu ;-(

ano szkoda, ale to jast klapa od mazdy a nie Ford'a,
a ten z linku co Ci podałem ??????

grzes87 napisał/a:
poza tym widze ze chyba masz duzo kasy jak kupuijesz wszystko ori

Cziałbym mieć, oj chciałbym

grzes87 napisał/a:
[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 15:27 ]
a wiazke po co kupowales ? nie masz standardowo z fabryki poprowadzonej ? ja juz mialem i wystarczylo ze kupilem tylko halogeny podpiac dodac przycisk przekaznik i wszystko dziala :-)


może i mam :-) gy
ale jak policzyłem:
-halogen 1szt = 120zł (pytałem u mnie w sklepie moto), na allegro są po ok70-80zł/1szt + przesyłka
-przycisk też ok20-30zł
-przewodów do przycisku nie mam bo odkręcałem kiedyć obudowe zegarów i pusto.

a całość jako komplet kupiłem z wyprzedaży magazynu Ford'a za 200zł :jupi: więc chyba nie tak drogo
_________________
Pozdro :!:
FORD FIESTA - PROBABLY THE BEST CAR IN THE WORLD.

 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 16 Kwi 2009, 15:48   

nie sprawdzilem tego linku nie zuawazylem go :9: ale juz widzialem i drogo jak na kawalek plastiku do 11 letenigo auta. ja poluje na taki do 100 zeta wiecej to szkoda mi kasy.
Tommi napisał/a:
a całość jako komplet kupiłem z wyprzedaży magazynu Ford'a za 200zł :jupi: więc chyba nie tak drogo

to dobra cena :) ja tyle samo zaplacilem za caly zdrerzak z lampami plus przycisk z waizka
_________________
 
 
kaczoro 

Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: Flair
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Bartosz
Wiek: 39
Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 391
Skąd: Jastrzębie/Krk
Wysłany: 16 Kwi 2009, 15:52   

Tommi napisał/a:

a całość jako komplet kupiłem z wyprzedaży magazynu Ford'a za 200zł :jupi: więc chyba nie tak drogo


Gdzie trafiają się takie okazje? Sam byłbym chętny :-)
Pozdrawiam.
 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 16 Kwi 2009, 15:59   

Tommi napisał/a:
ale to jast klapa od mazdy a nie Ford'a,

ale co to rpzeszakdza ? przeceiz to ta sama buda tylko inny jest znaczek na klapie i dluzszy. no chyba ze sa jakies znaczace roznice o ktorych nie wiem ? :9:
_________________
 
 
Tommi 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Tomcio ;)
Wiek: 37
Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 280
Skąd: POS
Wysłany: 16 Kwi 2009, 16:17   

grzes87 napisał/a:

to dobra cena :) ja tyle samo zaplacilem za caly zdrerzak z lampami plus przycisk z waizka

też kiedyś polowałem na taki komplet :)
kaczoro napisał/a:
Gdzie trafiają się takie okazje? Sam byłbym chętny :-)
Pozdrawiam.

na alledrogo się trafiło i capłem raz dwa :zwyciężca:
grzes87 napisał/a:

ale co to rpzeszakdza ? przeceiz to ta sama buda tylko inny jest znaczek na klapie i dluzszy. no chyba ze sa jakies znaczace roznice o ktorych nie wiem ? :9:

w opisie jest że od Fiesty, zauważyłem to piszę, raczej się niczym nie różni oprócz znaczków.
_________________
Pozdro :!:
FORD FIESTA - PROBABLY THE BEST CAR IN THE WORLD.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Regulamin Forum Fiesta Klub Polska
Ważne-przeczytaj koniecznie!
Rasta Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 22 Lut 2006, 23:34
Rasta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Polityka cookies na stronie i forum Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 24 Mar 2013, 16:04
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Statut Stowarzyszenia Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 15 Sty 2009, 12:44
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK4] Fiesta MK4
Fordy Fiesta IV generacji (1996-1999)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:34
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.