Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

NASZE OSIĄGNIĘCIA - czyli chwalimy się :)
Autor Wiadomość
PUCIO 
Grzmiąca Ręka Sprawiedliwości





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 74
Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Poznań
Wysłany: 22 Maj 2008, 09:53   NASZE OSIĄGNIĘCIA - czyli chwalimy się :)

Przed utworzeniem Squadu wpadliśmy z AeRJot-em na pomysł szaleńczego wyjazdu do Borek na integracyjny spot z Łodzią – (pół dnia jazdy i na drugi dzień z rańca powrót)




Naszym pierwszym osiągnięciem, jakie udało nam się stworzyć było Utworzenie Wielkopolskiego Squadu FKP ( a to nie było łatwe :) )

Boszkowo wynikło z inicjatywy KRATKA i AeRJot-a
Przy współpracy z zarządem zorganizowaliśmy jesienny ZLOT FKP ( integracyjny :) )

http://www.fiestaklubpols...forum.php?f=114


Kolejnym osiągnięciem było postawienie na prestiż. To co wydawało się niemożliwe, przy – nie ukrywam dużym zaangażowaniu – stało się faktem. Wielka sprawa - TOR POZNAŃ dla FKP!!
Przy nakładzie wielkiej pracy ze strony naszej Sowci, Trzeciego i wielu osób, których nie jestem w stanie wymienić - udało nam się doprowadzić do postawienia naszych opon na asfalcie Toru :)
Tam ofiarnie, rezygnując z udziału w konkurencjach AeRJot pomagał m.in. w przygotowaniach, sędziowaniu …



Szczegóły z przebiegu imprezy jak i wrażenia uczestników na głównym forum
http://www.fiestaklubpols...forum.php?f=118

A tak prywatnie ode mnie – w konkurencji pozatorowej 1 miejsce w lotkach i tytuł STRZELCA WYBOROWEGO FKP otrzymała moja córcia – Angelika :)
Nagrodę w jej imieniu odebrała mamusia :)

Ostatnio zmieniony przez PUCIO 2 Cze 2008, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
AeRJot
[Usunięty]

Wysłany: 22 Maj 2008, 20:35   

Pokrywa ... zbyt skromny jestes i ... kiepsko z Twoja pamiecia .... zapominasz o takich "drobiazgach" jak Boszkowo 2006, miejsca gdzie byliśmy (i pilismy) takie jak Radom 2007, ZG 2006 a pozatym zapominasz o najwazniejszym .... nie Wielkopolski SQUAD był Naszym pierwszym osiagnieciem w FKP ale ... WLKP TEAM to ze odeszlismy i ze mało kto zostal ze "starego" składu nie umniejsza Naszej pracy (chocby to ze bez Ciebie nie powstałaby wlepa która dumnie wozilismy na Naszych fofkach i nadal jest to powielane). Zmiana barw squadu nie zmienia faktu ze to cała praca dla FKP i jak juz sie chwalic to wszystkim !!

ale sie rozpisałem ... i tak skasujesz bo to OT :) ale przemysl to co pisze
 
 
Brook 
Klubowicz





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: ST
Silnik: 2.0/16V
Imię: Wioletta
Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 799
Skąd: Chełm
Wysłany: 22 Maj 2008, 21:21   

gratuluję wszystkiego i oby więcej takich ludziów u nas.... :yes:

jak wiemy Wielkopolski Squad nie jest liczny.... ale tu potwierdza się zasada że nie ilość a jakość się liczy :ok:

dzięki chłopaki :przytul:
_________________
www.geodetachelm.pl
www.geodezja-chelm.pl
Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest jak jesteś debilem.
FKP RACE&RALLY TEAM
www.automobilklub.chelm.pl
www.ptg-org.pl
www.ewmapa.pl
 
 
 
Żabcia 





Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Ania
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 529
Skąd: Poznań
Wysłany: 23 Maj 2008, 14:33   

I ja podłączam się pod słowa Brook :-)
_________________
GALERIA WLKP - zobacz koniecznie :-)
 
 
 
kratek 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.8D/60KM
Imię: Michał
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2005
Posty: 146
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 23 Maj 2008, 20:20   

A to ja także dodam od siebie troszke
Od czego by tu zaczac.. <8>
Zaistnienie frakcji wielkopolskiej jest niemal rownolegle z powstaniem całego FKP... czyli dosc dawno patrzac z perspektywy posiadacza fiesty <8> nie mniej nic nie moze trwac wiecznie i takze we frakcji wielkopolskiej doszło do sporych zmian i w efekcie do podziału o ktorym jest dosc glosno i burzliwie do teraz ;-( reasumując ze starej "gwardii" pozostalismy we trojke :-) działając przy FKP z czego jestem dumny wspomne tylko ze wymienione przeze mnie zmiany i w efekcie pozniejszy podział spowodowały ze zrezygnowalismy z czlonkowstwa utworzonego przez nas Wlkp team...I tutaj zaczyna sie historia i zarazem powstał pomysł na utworzenie czegos zupelnie nowego, innego, lepszego...jakas altertnatywa dla wlkp team
i tak wlasnie powstała propozycja zorganizaowania spota miedzyfrakcyjnego w Boszkowie, padły pierwsze pomysły, propozycje i czego rozniez swiadkiem był FKP Piter z ktorym wiele spraw omawialismy.
a tutaj był początek <oki>


Mysle,ze to wlasnie wtedy mialo miejsce powstanie Squadu :ok:
Kolejny rok 2007 to juz zorganizowana przez nas impreza Boszkowo 2007, było to dla nas cos innego niz w poprzednim roku, gdzie bawilismy sie w gronie gora pietnastoosobowym :V: A mając mały niedosyt po Radomiu pomyslelismy nad powazniejszym Boszkowem w pelnym tego słowa znaczeniu :-) co mysle wielu osobą z FKP spodobalo sie. Mam tez nadzieje,ze Boszkowo wejdzie i weszlo juz w grafik imprez/spotkań FKP...bo my jak zawsze serdecznie zapraszamy.
Kolejny krok to zorganizowanie Zlotu ogolnopolskiego na Torze Poznań, co juz w ogole dla mnie jest mistrzostwem świata, a ile to kosztowalo pracy i trudu to juz tylko organizatorzy wiedzą:) ja mialem okazje doswiadczyc tylko malusiego skrawka przygotowań, wiec mogłem tylko podziwiac <8> niestety nie moge powiedziec wiecej poniewaz ze wzgledow zdrowotnych musialem zrezygnowac, ale cieszy mnie to ze wielkpolska mogla pokazac i tutaj słynny juz cytat "nie ilosc sie liczy a jakośc" :ok: ze kilku kolesi ze sporym zapalem i zaangazowaniem moze sporo zdzialac...moge tez powiedziec ze jestesmy przykladem na to ze nie tylko auto sie liczy a ludzie - nasze drogi z fiestamy bardzo czesto sie rozchodzą, ale zawsze pozostaniemy sympatykami :-) i mimo tego ze na codzien jezdzimy zupelnie czyms innym slowo fiesta napedza nas do dzialania :ok:
Dlaczego powstał ten topic? a wlasnie dlatego zeby przedstawic wiekszej liczbie ludzi o co nam chodzi, skad sie wzielismy...bo sadze,ze niewiele osob wie jaka byla i jest sytuacja w wielkopolskim odlamie FKP
to tak ode mnie bo chlopaki juz sporo napisali, a chcialem przedstawic jak to wszystko widzę :-) co mnie boli zostawie dla siebie zeby nie wywoływac niepotrzebnych emocji bo przeciez nie o to chodzi, jak juz mowilem mamy sporo pomysłów na organizację spotów, spotkań, wiec mysle ze bedziemy efektywnie wprowadzac je w zycie :-)
_________________
..:::Projekt Futura:::.
..:::Diesel TEAM:::...
..:::Fabka TDI:::.....
..::WIELKOPOLSKI SQUAD FKP::..
Ostatnio zmieniony przez kratek 24 Maj 2008, 06:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23 Maj 2008, 21:54   

kratek, glab :nunczaku:
wiesz że mogę wyedytować tego posta ;/ ale dam Ci szansę na wymienienie tego zdjęcia na jakieś grupowe z Boszkowa 2006

Ale miło że o mnie wspomniałeś bo przecież miałem swój wkład w powstanie nowego WLKP :megafon:
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Brook 
Klubowicz





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: ST
Silnik: 2.0/16V
Imię: Wioletta
Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 799
Skąd: Chełm
Wysłany: 23 Maj 2008, 22:00   

FKP Piter, mnie się podoba to zdjęcie..... :hihihi: jak zwykle przystojny :-P
_________________
www.geodetachelm.pl
www.geodezja-chelm.pl
Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest jak jesteś debilem.
FKP RACE&RALLY TEAM
www.automobilklub.chelm.pl
www.ptg-org.pl
www.ewmapa.pl
 
 
 
AeRJot
[Usunięty]

Wysłany: 24 Maj 2008, 06:55   

<oki> dobrze Kratek napisane ... ale ta fota jakos nie pasuje ... moze cos bardziej "trzeżwego"?? moze np takie ....



a to już całkiem "przypadkowo" :) i oczywiscie mnie tam nie było i nie wiem o co chodzi :)

tylko prosz nie glab kill2 nunu :krzesłemgo: .... sie kiedys poprawie :P
 
 
PUCIO 
Grzmiąca Ręka Sprawiedliwości





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 74
Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Poznań
Wysłany: 5 Gru 2008, 21:51   

Myśle że moge z powodzeniem dodać :V:
Akademia Jazdy Sportowej FKP


http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=31642
oczywiście nie chwaląc się <oki>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - REPERATURKA WLEWU/NADKOLA czyli spawanie
LOY Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 54 28 Lut 2014, 18:11
deejay
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Nasze spoty
Czyli fotorelacje z odbytych spotkań
Piter Grupa Wrocław - Frakcja Dolnośląska 0 12 Cze 2007, 07:36
Piter
Brak nowych postów Przyklejony: Wrocław - Dolnyśląsk - nasze spotkania
relacje z odbytych spotów
Piter Zloty / Spoty 0 1 Paź 2006, 21:44
Piter
Brak nowych postów Przyklejony: Nasze Auta na klubowym kanale YouTube
Freeman Nasze auta 0 23 Lis 2010, 18:33
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: Ku przestrodze, czyli zdejmij nogę z gazu
Tutaj zamieszczamy linki i zdjecia dla piratow drogowych
Mafios Linkownia 583 30 Paź 2015, 14:54
szagrad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.