Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:53
radio firmówka
Autor Wiadomość
poldi76
[Usunięty]

Wysłany: 28 Gru 2004, 09:57   radio firmówka

mam radio firmówka trafic 3000 , pytanko jak go wyjąć tam są takie 4 otwory czy do tego potrzebne są jakieś specjalne klucze, chciałem się dostać do konsoli z pokrętłami wentyaltora zeby wymienić podświetlenie??
 
 
aper
[Usunięty]

Wysłany: 28 Gru 2004, 11:08   

Witam!
Właśnie te cztery otworki służą do wyciągania radia.
Dwa z jednej strony i dwa z drugiej strony.
Ale dokładnie niewiem jak to użądzenie do wyciągania radia wygląda mi radyjko wyciągał koleś w warsztacie i zrobił to tak szybko że się nawet nie zorientowałem.
Podejżewam że wchodzom w te otwory jakieś pręciki i odchylają jakieś blaszki - ale dokładnie to niemam pojęcia.
Ja jak chciałem wyciągnąć radyjko to poprostu podjechałem do warsztatu gdzie naprawiają takie rzeczy i poprosiłem - na koniec dałem Panu ładny browarek i byliśmy kwita.
 
 
Fred
[Usunięty]

Wysłany: 28 Gru 2004, 12:11   

Podejrzewam że jak wciśniesz 4 dłuższe gwoździe w te dziurki to radyjoo wyjdzie ci bez problemu, a tak w ogóle to nie muszisz wyjmować radioa żeby sie dostać do podświetlenia, wystarczy że zdejmiesz plastik pokrętła, plastki suwaków nagrzewania, wyjmiesz popielniczkę i odkręcisz trzy śrubki, wtedy zdejmujesz całośc razem z radyjkiem i odpinasz sobie żaróweczkę od podświetlenia. :)
 
 
Iro
[Usunięty]

Wysłany: 28 Gru 2004, 12:13   

Fred ale kolega ma mk4, a tam chyba jest inaczej :?
 
 
Fred
[Usunięty]

Wysłany: 28 Gru 2004, 12:17   

ło qrna rzeczywiście... :oops: małe niedopatrzenie z mej strony...
 
 
aper
[Usunięty]

Wysłany: 28 Gru 2004, 12:57   

No myśle że patent z gwoździami może się udać - tylko musisz znaleść w miarę cienkie
 
 
konrad_wwa
[Usunięty]

Wysłany: 28 Gru 2004, 13:12   

aper napisał/a:
Witam!
Właśnie te cztery otworki służą do wyciągania radia.
Dwa z jednej strony i dwa z drugiej strony.
Ale dokładnie niewiem jak to użądzenie do wyciągania radia wygląda mi radyjko wyciągał koleś w warsztacie i zrobił to tak szybko że się nawet nie zorientowałem.
Podejżewam że wchodzom w te otwory jakieś pręciki i odchylają jakieś blaszki - ale dokładnie to niemam pojęcia.
Ja jak chciałem wyciągnąć radyjko to poprostu podjechałem do warsztatu gdzie naprawiają takie rzeczy i poprosiłem - na koniec dałem Panu ładny browarek i byliśmy kwita.


dokładnie tak!!!

ja to zrobiłem kawałkiem drutu o śr ok 1,5mm
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2 Sty 2005, 22:33   

Ja mam orginalne (2) do wyciągania właśnie takiego radyjka.

Były w Escorcie którego sprowadziliśmy z Niemiec - Radyjka oczywiście nie było, musieliśmy wyciągnąć z innego :lol: Jeżeli jesteś z Wlkp to ci moge pomóc.
Ostatnio zmieniony przez Marcin 2 Sty 2005, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2 Sty 2005, 22:40   

A tak przy okazji takie samo radyjko wyciągneliśmy z innego Forda (Traffic 3000). Niestety sie troche zepsuło, kilka przycisków nie działa, nie wiem dlaczego. Można słuchać tylko Polskiego Radia na 225 bo przyciski nie działają i nie można zmienić albo kasety jeszcze pozostają. Pozdrawiam.
 
 
kauserowicz
[Usunięty]

Wysłany: 2 Sty 2005, 23:30   

eloł to samo miałem w Ka z tym że dwie dziórki na górze były prowizoryczne a na dole wkładasz i lekko odchylacz i ciągniesz do siebie ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK4] Wymiana radia z Ford Radio 1000 na Ford Radio 3000
mkulik Car Audio i CB 4 14 Sie 2012, 09:46
sla32
Brak nowych postów CB RADIO
MATEUSZ Elektryka 11 24 Sie 2005, 23:47
diodalodz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi cb radio
Alan 48+
jaco11 Car Audio i CB 16 11 Sty 2006, 10:15
Danio
Brak nowych postów Radio
MackoSz Elektryka ogólna 1 2 Lip 2020, 15:07
barciol
Brak nowych postów CB Radio
Gość Elektryka 7 19 Cze 2006, 22:01
xr2fun


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.