Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:53
Jak zabezpieczyć radio żęby nie ukradli?
Autor Wiadomość
hooday
[Usunięty]

Wysłany: 22 Gru 2004, 19:27   Jak zabezpieczyć radio żęby nie ukradli?

kupuję radio. Chcę je tak założyć żeby nawet jak wybiją szybę nie dało się go zabrać albo chociaż żeby złodziejowi przyspożyło to duuużo trudności. Jak to zrobić? Jakieś sugestie? Jak macie u siebie? Wesołych świąt
 
 
Andreoz
[Usunięty]

Wysłany: 22 Gru 2004, 19:41   

Witam
W mojej MK2 zrobilem sobie taka klapke na radio ( kawal plasikowej plyty) na tej klapce sa 4 dobrze widoczne glowki wkretow ze niby ta plyta jest przykrecona do konsoli srodkowej. Klapka trzyma sie na magnesach. Radio mam wlozone w konsole od tylu ( chcąc go wyjąc trzeba odręcić całą konsolę (zlodzie pewnie by ją rozpieprzył łomem) ale żyję nadzieją że jest ten koleś w dresach jest na tyle głupi że sie złapie na te klapkę.

Pozdro
 
 
kangurczak
[Usunięty]

Wysłany: 22 Gru 2004, 20:16   

wydaje mi sie ze najlepiej kupowac radio ze sciaganym panelem, chociaz nie ma na to regoly, jak jakis sku!@#$!#!34 bedzie chcial wytargac to i tak wytarga, a jak sobie nie poradzi to potnie tapicerke lub zniszczy deske rozdzielcza, tragiczne aczkolwiek prawdziwe :(
 
 
Piotrek
[Usunięty]

Wysłany: 22 Gru 2004, 20:38   

Ja zrobiłem atrapę którą zakładam po zdjęciu panela. Zwisają z niej przewody i wygląda to tak jak bym radio zabierał z sobą.Bardzo wiarygodnie to wygląda,zwłaszcza po ciemku.Kable sobie niechlujnie zwisają .Złodziej jak zajży przez szybke to zobaczy zwisające kable i może da sobie spokój .
 
 
Fred
[Usunięty]

Wysłany: 22 Gru 2004, 22:41   

Mój braciak w swojej hondzie zrobił taki manewr: w miejscu radia zostawił lukę z wystającym kablami a ardio władował do schowka i operuje sobie nim pilotem schowanym tuż pod przełącznikiem zmiany kierunkowskazów, więc nie widać żey jakiekolwiek radio posiadał. A najzabawniejsze jest to że oryginalnie do tej hondy było wpakowane radio Forda 2014 :D
 
 
DR Henio
[Usunięty]

Wysłany: 22 Gru 2004, 22:48   

mialem radio, roz.....li mi szybe i cala konsole srodkowa wiec na widoku nie polecam, moze pod fotelem? do schowka czesto zagladaja :?

a ta atrapa z kablami, fajna sprawa mozna prosic fotke jestem ciekaw jak uzyskac glebie po wyjetym radiu? bo w miejscu panela chyba nie realistycznie to wyglada?
 
 
Piter
[Usunięty]

Wysłany: 22 Gru 2004, 23:23   

a ja mam kieszen do radia. jak zostawiam auto w nieciekawym miejscu to zabieram cale radio. w miejsce po radiu wkladam półeczke (taka sama jaka jest nad radiem) - ogolnie wyglada tak ze w samochodzie nie ma radia i nigdy nie bylo. Jest tak ze jak ten debil w dresie z lomem w reku widzi ze radio jest wyjete to i tak wybije szybe i sprawdzi czy nie lezy pod fotelem. jak radia nie znajdzie to jeszcze porysuje lakier ze zlosci.
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 23 Gru 2004, 11:40   

jedynym sposobem jest wyciaganie calego radia ktore siedzi w kieszeni. Pamietaj ze jezeli zlodziej nie bedzie mogl wyjac radia ( raczej niemozliwe) to ze zlosci rozpieprzy ci radio srubokretem jak i zapewne elementy samochodu tez ci poniszczy ( u siostry 5 lat temu w golfie 3 rozwalili cala deche rozdzielcza,pocieli tapicerke skorzana itp) wiec wyjdziesz na tym jeszcze gorzej niz jak bys stracil radyjko.
 
 
Zavadcoff
[Usunięty]

Wysłany: 23 Gru 2004, 19:48   

Ojcu do Octavii zrobiłem ciekawy myk. Rozebrałem panel i wyciągnąłem z niego sam wyświetlacz oraz czujnik do pilota (taki bezprzewodowy). Wkleiłem je w plastik zaślepiający miejsce na radio. Samo radio jest scgowane nad nogami pasażera (nie w schowku!!!!). Teraz wygląda to nieco jak wyświetlacz do climatronica. Nie kusi, a obsługuje się pilocikiem, który zawsze jest pod ręką. Powiem szczerze, że ten patent najbardziej mi się spodobał. Co Wy na to?
A! wyświetlacz nie działał mi na zwykłej skrętce - musiałem kupić przewód-taśmę.
Pozdrawiam
 
 
Fornal 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.1i/50KM
Wiek: 41
Dołączył: 25 Maj 2004
Posty: 38
Skąd: Tczew
Wysłany: 23 Gru 2004, 21:25   

Znajomy mojego ojca zawsze na noc wkładał na miejsce kierowcy pod kocykiem sklejkę z wyprostowanymi haczykami na ryby, złodzieja co prawda jak na razie nie złowił, ale kiedyś mógłby sam się na to złapać..
_________________
wcześniej mk2 1.6D '84
teraz mk3 1.1i '91
 
 
konrad_wwa
[Usunięty]

Wysłany: 23 Gru 2004, 23:46   

ja u siebie miałem radio ze zdejm. panelem.
włożyłem je na oryginalnej pół kieszeni (SONY) trzeba śrubokręcikiem powyginać te blaszki w półkieszeni - radio się zatrzaskuje i jest nie do ruszenia.

PS teraz mam soniaka z rozp... czołem - ale go nie wygrzebali
 
 
szynszyl 
EKSTERMINATOR

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 50
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 3784
Skąd: jasło
Wysłany: 24 Gru 2004, 21:52   

dzięki koledzy za instrukcje. teraz będę wiedział gdzie ten skur... sąsiad to fajne radyjko ma. nie będę szukał po omacku.

mam ściagany panel. na razie jakoś nikogo reszta nie skusiła.
_________________
1% dla mojego syna
 
 
 
KRiS 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: CLX
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 25 Gru 2004, 23:09   

Hejka qmpel ma zrobiony nastepujacy patent. Ma radyjko z panelem i poprostu ze starego jakiegos safari wytargal sam przód z pieknie i oczywiscie nowoczesnie wygladajacymi galeczkami od zmiany fali i glosnosci :lol: Do radyjka przykleił cieniutkie blaszki a w panelu "safari" ma magnesiki. Przedtem wytargali mu 2 radyjka a teraz juz pół roku ma spokój.
A i pamiętajcie o jednym, ze żadna ochrona niepomoże jak będziecie podjeżdzać wszędzie z wlaczonym na ful radyjkiem .

Pozdrawiam
_________________
 
 
hooday
[Usunięty]

Wysłany: 31 Sty 2005, 17:16   

....radia już nie mam. Zajebali. Cieszyłem się nim 13 dni. chrzanić Łódź. Nienawidzę tego miasta.
 
 
kauserowicz
[Usunięty]

Wysłany: 31 Sty 2005, 17:23   

a co skubneli , jakis droższy model ?? :(
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 31 Sty 2005, 17:42   

ożeszty :evil: , chyba za bardzo nie chwliłeś sie radiem :?: Ja w nieznanych sobie okolicach radio wyłączam 1-2 km przed zatrzymaniem sie zeby nikt nie słyszał ze coś mam......
_________________
 
 
 
hooday
[Usunięty]

Wysłany: 31 Sty 2005, 18:29   

Nie nie chwaliłem się w ogóle. Właśnie to mnie dziwi. Ktoś po prstu musiał łeb w szybę włożyć i zobaczyć. Mieszkam w wieżowcu. O 12 jak chciałem jechać na uczelnię zobacyzłem że cąła szyba jest i lubię chleb ze smalcem. Nikt nawet ne policję nie zadzownił a to był środek dnia. Pełno śnigu w aucie. Co do radia to było nowiusienkie sony CDX-S2000. Kosztowało 400 może nie wiele ale + założenie + szyba to dla mnie duży koszt. Pracowałem 2 miesiące na to.
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 31 Sty 2005, 18:32   

A jak to się stało że auto było na parkingu, ty w wieżowcu a radio w aucie?! Hę, ja mam radio warte 30 zeta, a i tak je wszedzie ze sobą nosze... bo radia to mi nie szkoda, tylko szyby...
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
kauserowicz
[Usunięty]

Wysłany: 31 Sty 2005, 19:57   

Joe o radio o wartości 30zł , nawet ostatni debil się chyba nie pokusi :wink: :lol:
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 31 Sty 2005, 20:04   

Żebyś sie nie zdziwił - kumpel miał w Kadecie stare radio Safari 1, nawet nie grało było bo było. Niestety na pojechał na dyskoteke na jakąś wiochę i debile mu ukradli radio wybijając przednią szybę :shock: :evil: . To radio było bezawrtościowe i sam by oddał bez niczego byle by mu szyby nie zbili....
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Jak powstało życie
Co było, a nie jest zapisane w rejestr!!!
PUCIO Frakcja wielkopolska 6 21 Mar 2010, 23:10
Piter
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - Dlaczego 1.8 Diesel nie chce odpalić
Zajrzyjcie tutaj zanim spytacie o to samo.
Rkalitka Silniki diesla 230 23 Gru 2014, 20:23
Jaszczur
Brak nowych postów Przyklejony: Jak zacząć ?
pablonas Sport w FKP 19 5 Sty 2005, 20:43
Gość
Brak nowych postów Przyklejony: FAQ - Jak z Calypso zrobić Szklarnię
czyli przeróbka dachu w Calypso na szklany
trzeci Tuning stylistyczny 8 4 Paź 2012, 15:26
rufffio
Brak nowych postów Przyklejony: Jak rozpoznać czy skrzynia ma LSD
stafcio Tuning mechaniczny 7 29 Sty 2016, 22:47
vegetagt


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.