Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Układ SCS
Autor Wiadomość
Parch 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 234
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Mar 2007, 17:12   Układ SCS

Kilka pytań odnośnie układu SCS:

1. Czy przekaźnik od SCS to ten sam przekaźnik, co przekaźnik zapłonu (zielony)?
Jeśli nie, to może mógły ktoś pokazać fotkę z góry tego przekaźnika albo przynajmniej podać jego oznaczenia?

2. W którym miejscu w skrzynce z bezpiecznikami jest ten przekaźnik fabrycznie montowany? VIII (polski manual) czy XII (Haynes)?

3. W którym miejscu znajduje się w komorze silnika wtyczka połączeniowa kabelka od "czujnika" naciągu pasków? Może ma ktoś jakieś zdjęcie do pokazania?

4. Do czego służy część o numerze 28 ("zawór i złącze - hamulec wydechu") na poniższym rysunku???:



Dzięki z góry za merytoryczne odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Parch'u
 
 
anjko 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: S
Silnik: 1.8i16V/105KM
Imię: Mariusz
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 421
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 12 Mar 2007, 23:53   

Parch napisał/a:
1. Czy przekaźnik od SCS to ten sam przekaźnik, co przekaźnik zapłonu (zielony)?
Jeśli nie, to może mógły ktoś pokazać fotkę z góry tego przekaźnika albo przynajmniej podać jego oznaczenia?

2. W którym miejscu w skrzynce z bezpiecznikami jest ten przekaźnik fabrycznie montowany? VIII (polski manual) czy XII (Haynes)?
Zajżyj tutaj http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=11667
A tu masz dokładniejszy schemat i pare słów na temat tego układu :)
Troche kijowo widać jak bedziesz chciał to wyśle ci to zdjecie na meila lepszej jakości albo w dziale download masz to z tego samego żrodła.
 
 
 
Parch 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 234
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13 Mar 2007, 16:50   

Cześć,

Dzięki za dobre chęci, ale jak napisałem wyżej przewertowałem nie tylko polski manual, ale i angielski (Haynes'a) oraz jak można zauważyć na zdjęciu - microcata.

No więc odnośnie mojego pierwszego pytania: to że przekaźnik jest zielony wcale nie musi jeszcze oznaczać, że jest taki sam jak przekaźnik załonu - choć wszystko na to wskazuje. Potrzebuję potwierdzenia od posiadaczy SCS czy mogę ładować ten od zapłonu, czy nie.

Jeśli chodzi o pytania 2 i 3, to jest to taka moja fanaberia, żeby trzymać się jak najbliżej oryginału i montować w miejscach fabrycznie do tego przeznaczonych. Zatem znowu chciałbym potwierdzenia od posiadaczy SCS - które gniazdko VIII czy XII?

Najbardziej jednak zastanawia mnie ten zaworek o numerze 28 na rysunku, bo do niczego mi to nie pasuje. Wydaje mi się, że jest to część korektora siły hamowania (tego na tylnej belce), ale nie jestem pewien.

Pozdrawiam,
Parch'u
 
 
anjko 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: S
Silnik: 1.8i16V/105KM
Imię: Mariusz
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 421
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14 Mar 2007, 23:23   

Parch napisał/a:
Najbardziej jednak zastanawia mnie ten zaworek o numerze 28 na rysunku, bo do niczego mi to nie pasuje. Wydaje mi się, że jest to część korektora siły hamowania (tego na tylnej belce), ale nie jestem pewien.
to bedzie korektor na 100 % tu wydlada troche inaczej ale podobnie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK3] ABS/SCS
karol Mechanika 6 20 Kwi 2011, 10:48
karol
Brak nowych postów [MK3] ABS-SCS
problem
Bongo Mechanika 6 15 Lis 2009, 15:08
Marcinowaty
Brak nowych postów [MK3] Przekaznik od SCS
Hefas Elektryka 0 24 Gru 2009, 12:08
Hefas
Brak nowych postów VIII Zlot SCS Club
Arek103 Zloty / Spoty 7 13 Cze 2011, 09:46
Arek103
Brak nowych postów [MK3] XR2i 8v with SCS --> Żużlowiec by Tommur
01.2011 Demontaz i montaż wnętrza oraz lamp zewnętrznych
Tommur Nasze auta 45 11 Gru 2012, 11:10
Tommur


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.