Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

MK3 K0zi-ego
Autor Wiadomość
K0zi 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Futura
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lis 2004
Posty: 130
Skąd: Piła
Wysłany: 12 Lis 2006, 16:10   MK3 K0zi-ego

Co sądzicie o mojej fiestce :?: chetnie poznam wasze uwagi i opinie :-P










Nie zwracajcie uwagi na kola autko jest na zimówkach latem zostana zastapione alupapciami 14'
_________________
Wielkopolski squad

Fiesta MK3 1993 1,1 50PS
Opel omega MV6 3,0 211PS
MAN TGA 2008 10,5 430PS
Ostatnio zmieniony przez LOY 20 Lis 2006, 17:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
madek 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Kuba
Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1755
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 12 Lis 2006, 16:28   

Napisze w kilku punktach jak mi sie to widzi ;-)

- przede wszystkim okropny tylny zderzak, a zwlaszcza ta siatka w nim :-/
- spoiler pod szyba mi zupełnie nie pasuje
- poza tym mam jakis uraz do lusterek m3 w fiestach, szkoda ze nie zalozyles mk3.5
- ten patent na przednich lampach, jesli w zaden sposob nie ogranicza swiecienia reflektorow to trzeba przyznac ze daje ciekawy efekt w nocy
- niekoniecznie ładna dokładka progów, ale ujdzie :)
- reszta na plus, zwlaszcza przedni zderzaczek i to ze polakierowales kazdy najmniejszy szczegol ;)
- okleilbym jeszcze srodkowe slupki na czarno

w mechanice cos grzebales? oprocz obnizenia?
_________________
była sobie RS`ka...
 
 
Bad_Boy__Zabrze 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Adrian
Wiek: 38
Dołączył: 25 Gru 2005
Posty: 81
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12 Lis 2006, 20:31   

ogolnie jest git jak dla mnie, ale nie pasuja mi te oczy jakos, i tlumiczek jakos sredio pasuje do tego zderzaka.
pozdro
_________________
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=42523 Ford Fiesta mk4 1.4 Zetec-S (była)
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=43628 VW Polo Classic 1.6 (jest)
 
 
 
andrew
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lis 2006, 21:09   

KOZI brachu powiem tak opinie to tylko krytyka i zadrosc dla ,mnie to jest ok i :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: z a zmiany idące ku przodowi jest na prawde ok nie wszyscy moga lub tez maja pojecia o zmianach jakie ty uczyniles a spewnosci anie jedna osobe jeszcze zaskoczysz zmianami po pewnym okresie trzym sie brachu pub2
 
 
marcel20 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Wiek: 39
Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 215
Skąd: Koszalin
Wysłany: 12 Lis 2006, 21:50   

Ściągnij te nakładki na lampy !!!! :D

Twórcy lamp morette właśnie odwiedzają WC.

Reszta kwestia gustu...
 
 
lehu8 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Imię: Leszek
Wiek: 47
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 329
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 12 Lis 2006, 22:25   

Nakładki na lampy bym ściagnał :he: i ten tylny zderzak cos mi nie leży, reszta jest ok 8)
We wnętrzu cos zmieniałeś?
_________________
-L E H U- ID#49
Fiesta Mk2 1.1-była

http://smg.photobucket.co...ent=Nowy-45.jpg -lehofiesta mk1
http://photobucket.com/albums/v418/lehu8/fiesta2/ -lehofiesta mk2
http://smg.photobucket.co.../lehu8/fiesta3/ -lehofiesta mk3
 
 
 
semek711 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 230
Skąd: xxx
Wysłany: 12 Lis 2006, 23:12   

jak poprzednicy i zgadzam sie z nimi. okulary - wyrzuc i zderzak zmien, jesli mozesz.

i tu wcale nie zarzdzi mna zazdrosc. poprostu sie mi to nie podoba.

tak na przyszlosc jesli ci to odpowiada to najpierw zaproponuj na forum co chcesz zakladac a my ci powiemy czy to bedzie ladnie wygladac i tak dalej
 
 
dday 


Model: Ford Fiesta Mk3`96
Wersja: Classic
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 43
Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 390
Skąd: wawa-anin
Wysłany: 13 Lis 2006, 02:31   

a ja będe wredny (tzn. pewnie tak pomyślicie :-P ) nie podoba mi sie autko wcale - tylny zdezak, klamki, lusterka(szczeglnie trójkąt od lustrka) w kolorze to ochyda :!: fuj, fuj....
poza tym dolny spojler też jest do kitu (tu kwestia gustu) - mi akurat sie nie podoba, jedyny plus to tylnie kierunki - fajnie przyciemnione noooo iii wlew w kolorze - tylko czy taka przerubka jest trwała :fox:
:ra: osobiście autko nie przypada do gustu :sad:
_________________
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 13 Lis 2006, 03:35   

Wybacz Kozi ..ale jestem wrednym szczerym moderatorem i niestety znam się na tym o czym pisze .
popełniłeś chyba większosć grzechów w tuningu :he: MK3 łatwiej znależć plusy niz wymieniać wady . Plus to zderzak od futury i ..lotka . Nie zabardzo rozumiem kółeczek na których pozyje Twoja fiesta ..jeśli to buciki na zimę to ..cóż warto było poczekac na wiosne i pokazac auto na alusach. Jesli nie to ..zapomniałes o najważniejszym bo od felg zaczyna się tuning samochodu. Okulary są jak "wash and go" 2w1-dnym psuja swiecenie i wyglad. Patrząc dziś na znienawidzony przezemnie spojler spod szyby tylnej -oswieciło mnie co artysta-designer miał na mysli projektując go-uchwyt wózka na zakupy. równiez to cos na nakładce progowej wzbudza we mnie zawodową odrazę ..podobno nazywaja to cos ..dyfuzorem :rotfl: -dla mnie to płaska łata ..która ma tyleż wspólnego z linia spojlera co Rydzyk z uczciwoscią . Zdejmij ją ..a spojler napewno nabierze ..czystości.
Nie obrażaj się na moje słowa ..nie kieruje sie złośliwoscią ..obiektywnie oceniam styl auta ..pochwalam zapał ..kupe pracy ale ..droga którą obrałes nie prowadzi do "miss fiesta zlotu 2007" ..Szkoda pracy na elementy które i tak zechcesz zdjąc i zastapic innymi .
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 13 Lis 2006, 07:38   

a ja powiem tak, jeśli Ci się to podoba to olej wszystko co Ci piszą.
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
QBOSS 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Inna
Silnik: 1.8D/60KM
Imię: Bożydar
Wiek: 42
Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 510
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 13 Lis 2006, 08:41   

Hym no wielkie brawa za chęci i czas włożony w autko ale jeśli mam wyrazić moje zdanie to powiem tak:
- Tylni zderzak strasznie mi sie nie podoba ,według mnie nie pasuje do całej bryły auta i podlatuje wiejskim tuningiem ,sorry ale laminatowe dokładki i zderzaki jakoś mi sie tak kojarzą
- Naklejki na światła ,hym może i fajny efekt dają nocą ale ogólnie brzydko się to prezentuje ja bym je zerwał na twoim miejscu
- Lusterka M3 hym fajny patent ale hyba lepiej było założyć Mk 3.5 są delikatniejsze
- Przedni zderzaczek bardzo ładny i skromny bo nie przekombinowany
- Nad takimi dokładkami na progi sam myślałem ale teraz już wiem że moja decyzja o zakupie nakładek od Xr była trafna ,te wyglądają paskudnie i pospolicie ,i tutaj znów nasuwa mi sie pojęcie "Wiejskiego Tuningu"
- Tylni spojler bym wywalił bo naprawdę nie pasuje mi do fiestki a zostawił bym tylko tylnią lotkę + wygładził bym klape
- No i tak jak ci już Loy napisał trzeba było by założyć Alumki do zdjęć bo od kuł zaczyna sie modyfikować autko

To tyle ale tak jak napisałem to jest moje zdanie i nie musi mi sie wszystko podobać najważniejsze żeby tobie Auto sie podobało a nie nam ,widać włożyłeś w to auto ogrom pracy i za to ci się należą wielkie brawa ,teraz czekam na fotki z alumkami :)
_________________


FUTURA DIESEL RS PROJECT :) - in 60% complete :D - still under construction
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=19814
Ostatnio zmieniony przez QBOSS 13 Lis 2006, 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madek 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Kuba
Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1755
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 13 Lis 2006, 10:13   

Cytat:
a ja powiem tak, jeśli Ci się to podoba to olej wszystko co Ci piszą.

ciekawe podejscie, a jak myslisz, po co by wtedy zakładał ten temat? ;)
_________________
była sobie RS`ka...
 
 
Noc 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: CLX
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Paweł
Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 44
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 13 Lis 2006, 10:52   

K0zi, moim skromnym zdaniem to przedni zderzak wogóle nie pasuje do progów i tylnego zderzaka.
mi osobiście sie podobają te nakładki na reflektory.
_________________
Nowy nabytek: Skoda Octavia 2004r.
Fiestą śmiga żonka...
 
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13 Lis 2006, 10:59   

To teraz moja krytyka została. I będzie chyba surowa bo ostatnio coraz częściej przeglądam fiestaturbo.com. Zacznijmy od fotki nr.1 Pierwsze co się rzuca w oczy i jest mega ochydne to te ala moretty. Zamiast inwestować w te nakładki na lampy pomyślał bym nad usunięciem znaczka. To przejdźmy do fotki numer dwa na plus jest to że zmieniłeś na białe kierunki boczne, chociarz ja jestem za tym że są one zbędne ;) Te progi od F16 nie pasują za cholerę, sam popatrz jak nadkola wyglądają w stosunku do tych progów, gdyby nadkola były wydmuchane o jakies z przodu 3cm a z tylu 5-6cm to by to jeszcze wyglądało i wtedy do tego jakieś alu 16". Fotka nr 3. Zamiast tego spojlera (zender jak go konstruował chyba za dużo napatrzył się na coswortha i chciał na siłę dać coś pod szybę na tylną klapę, chociarz z resztą pakietu jeszcze to jakoś wygląda) lepiej było usunąć zamek i wycieraczkę (a jeśli jest Ci tak mocno ona potrzebna, to wpasować od mk4) Co na plus to imitacja lamp tylnich na helle, chociarz mogą być kłopoty z Policją, to moja rada jest taka sprzedać te za 50zł kupić za 100zl oryginał helli. Zderzak zapożyczony od bolidu batmana to już w ogóle zostawię bez komentarza i jeszcze ten siatex i wydech który za cholere nie pasuję do niego... jak już chcesz go zostawić to pomyśl coś nad wydechem, nad wypuszczeniu go na dwie strony: może dwa owale zadarte do góry po obu stronach? Co do reszty zdjęć to nie zafajnie wyglądają szyby przyciemnione tak że pół jest a pół nie. Całą moją wypowiedz podsumuję tak: Fiesta jest małym, zgrabnym, ładnym autem. I nie zrobi się nigdy z niego żadnego bolidu dodając mu jakieś dziwne spojlery i inne bajery. Fajnie natomiast wygląda to oświetlenie nocą... I to auto nigdy nie będzie fajnie wyglądać zrobiony na styl szybcy się wściekli. Moim zdaniem ten styl pasuję tylko do aut robionych do driftu, czyli napęd na tył i skośnookie pochodzenie ich...


PS. Jak widzę tył tego auta, to zaraz mi się przypomina Ewa Pumy jak skomentowała jedną z fiest ze zlotu z Warlubia :D
_________________
Bardzo dużo rarytasów na sprzedarz! KLIKNIJ TU!!
 
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 13 Lis 2006, 11:43   

za duzo tych gadzetow jak dla mnie

[ Dodano: Pon Lis 13, 2006 13:29 ]
andrew napisał/a:
KOZI brachu powiem tak opinie to tylko krytyka i zadrosc


zazdrosc ty chyba zartujesz prawda ?
_________________
RS TURBO
Profil Facebook
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 13 Lis 2006, 13:45   

poswięciłem Twojej fiescie chwilke ..widzisz różnice ..? niby nic a gdybyś pokazał na forum takie auto- nie przeczytałbys ani jednego krytycznego posta. Cóż fiesty lubią byc modyfikowane w pewien scisle okreslony sposób ..jeśli przestrzegasz kilku regół Twoja fiestka napewno będzie ładnie wyglądac ..moze nie oszałamiac ale równiez nie wzbudzac negatywnych emocji u oglądających.
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
QBOSS 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Inna
Silnik: 1.8D/60KM
Imię: Bożydar
Wiek: 42
Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 510
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 13 Lis 2006, 14:24   

Dokładnie to jest kilka małych zmian a auto nie do poznania i nie wieje od niego Wiejskim Tuningiem
_________________


FUTURA DIESEL RS PROJECT :) - in 60% complete :D - still under construction
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=19814
 
 
 
K0zi 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Futura
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Damian
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lis 2004
Posty: 130
Skąd: Piła
Wysłany: 13 Lis 2006, 14:33   

ostro pojechaliście :P fiesta miała być cała w ospojlerowaniu zender-a lotka i dolny spojler sa zender-a ale nie mogłem nigdzie znaleźć tylnego zderzaka i progów dlatego nastąpił mały odchył :D Co do wydechu to myśle nad zamontowaniem go na środku z podwójna końcówką
Mogłem zostawić czarne lusterka lepiej wyglądają od czerwonych
_________________
Wielkopolski squad

Fiesta MK3 1993 1,1 50PS
Opel omega MV6 3,0 211PS
MAN TGA 2008 10,5 430PS
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 13 Lis 2006, 14:43   

wiem ze trudno w to uwierzyc ale nawet tylny zderzak który nieodmiennie kojazy mi się z worami pod oczami (ostre picie) :D mozna uratowac ..a przeróbke wcale nie uważam za pracochłonną ..troche maty ..troche szpachli ..a dalej standardy które lubimy :) usunieta wycieraczka i zamek (przypominam ze osobiście odradzam wyrzucania wycieraczki-jesli auto służy na codzien old ) lampy helli w ciemnym kolorze - dla kontrastu :yes: ..znacznie lepsza koncówka wpisująca się w owal otworu zderzaka i won -uchwyt wózka na zakupy :rotfl: .. to jak Kozi ..podoba się ? jak tak to DO ROBOTY !!!!!!!!!!!! :-)
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13 Lis 2006, 14:59   

widzę Michaś że idziemy bardzo podobnymi myślami, zrobiłeś to co pisałem wyżej, kurczę muszę zacząć się uczyć obrabiania grafiki bo widzę że się bardzo to przydaje :) Ale myślisz że ten wydech nie wyglądał by lepiej jakby był po obu stronach? Lampki helli czarne bądz białe jak będziesz chciał to mogę załatwić, koszt nie będzie mały ale mogę załatwić.
_________________
Bardzo dużo rarytasów na sprzedarz! KLIKNIJ TU!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] Swap na RS2000..co potrzeba?
bigel Tuning mechaniczny 21 20 Maj 2013, 14:32
Daras84
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.