Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:53
ford 2014
Autor Wiadomość
lemiel
Gość
Wysłany: 13 Gru 2004, 17:32   ford 2014

mam problem :) jestem posiadaczem ( chyba szczesliwym z tego powodu ) fiesty :) i radyjko w niej zainstalowane to orginalny sprzet forda model 2014 tylko problem jest taki ze radio lezy w domu a samochód jezdzi. lezy dlatego ze poprzedni własciciel wyciagnał je z auta i nie pooznaczał przewodow. Mam wiec prosbe do bardziej doswiadczonych posiadaczy czy macie moze schemat tylnej kostki ( co i do czego sluzy) wdzięczny bede za pomoc
 
 
bheesty
Gość
Wysłany: 14 Gru 2004, 11:27   Ford 2014

Jest taka sprawa! Mam instrukcje od tego radia i zobacze, czy tam cos jest na ten temat, ale to potrwa troszke, bo instrukcja jest w aucie, a auto mnie chwilkowo opuscilo. Nie jestem pewien, czy w niej jest schemat kostki, ale pobuszuje i zobacz. Ja rowniez mam problem. Owa instrukcja jest po Niemiecku i nie wszystko jest zrozumiale dla mnie.

Powiedzcie prosze, co nalezy zrobic jezeli ktos (pożyczant :D ) wrombal mi kilkakrotnie bledny kod i radio teraz nie reaguje na prawidlowy? Jaki jest sposob?
 
 
bheesty
Gość
Wysłany: 14 Gru 2004, 11:29   Ford 2014

Generalnie nie podalem kontaktu w razie posiadania informacji :)
bheesty@wp.pl
ozga.lukasz@wp.pl
 
 
bheesty
Gość
Wysłany: 16 Gru 2004, 11:36   W instrukcji jest tylko to, do czego sam doszedlem :)

Tak jak mowilem wczesniej. Trzeba rozlaczyc radio, albo rozpiac klemy w akumulatorze i chwilke odczekac. Wtedy radio powinno wrocic do fabrycznego kodu. Mam w instrukcji jeszcze jak sie to dalej koduje, ale niemieckiego az tak dobrze nie znam i czekam na pomoc kolezanki :)

Pozdrawiam wszystkich, watpliwie szczesliwych posiadaczy 2014 :)
 
 
bheesty
[Usunięty]

Wysłany: 16 Gru 2004, 11:44   A moze ktos ma...

A moze prostrza sprawa, moze macie po prostu polska instrukcje do tego, jak to Ford nazwal Systemu Audio?? :P
 
 
Piotrek
[Usunięty]

Wysłany: 10 Sty 2005, 23:44   Ford 2014

W linku poniżej znajdziesz gniazdo odbiorników ford z opisem.
dla Ford 2014 złącze jest identyczne

:arrow: http://www.pisi.com.pl/zlacza.htm

Pozdrawiam
 
 
Grze
[Usunięty]

Wysłany: 11 Sty 2005, 12:48   

przeciez to zwykle ISO :D

wystarczy isc do pierwszego sklepu rtv i powinni miec wtyczki iso(w ktorych kazdy przewod jest podpisany).
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 11 Sty 2005, 13:22   

http://www.pisi.com.pl/conn/ford1.gif
Czy to jest też jest zwykłe ISO ? nie, i żeby było ciekawiej to będzie musiał troche poszukać żeby kiupić tą kostke (giełda, allegro, ostatecznie moze w ASO... ja kupiłem od gościa zakładającego radia, chociaz nei chciał mi sprzedać... skasował mnie dużo za dużo ale potrzebowałem na szybko :wink: (dałem mu 30zł ale w zamian za to zamontował mi dodatkowo wszystko... choc i tak potem przerobilem, bo źle zrobił (np brak podświetlania itd))
 
 
Grze
[Usunięty]

Wysłany: 11 Sty 2005, 15:23   

hehe... looknolem na początek strony i skumałem(błędnie) ze o to gniazdo chodzi
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 11 Sty 2005, 17:08   

Niestety w fordach standardowego ISO nie ma... tak mnie to wkurzyło, że do teraz pamietam :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: FORD kody lakierów
Dla wszystkich fordów
Ryba88 Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 3 11 Wrz 2020, 21:45
JoeMix
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY
Brak nowych postów Przyklejony: Ford 2007 RDS piny we wzmacniaczu
Mafios Car Audio i CB 4 25 Lip 2011, 19:40
burdzyk2
Brak nowych postów Przyklejony: Plan obsługi samochodu Ford Fiesta - także Diesel
Laskosz Mechanika ogólna 0 4 Lut 2006, 01:17
Laskosz
Brak nowych postów Przyklejony: [Ogólny] FOTA - oferta promocyjna na wybrane części do Ford
trzeci Przed zakupem 0 19 Cze 2012, 21:55
trzeci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.