Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
1 Lis 2008, 20:15
Licznik :)
Autor Wiadomość
Toooommmmi 

Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 91
Wysłany: 30 Cze 2006, 00:50   Licznik :)

Nie wiem czy dobrze wybrałem miejsce :) Ale chyba tak :) Otóż mam takie pytanko. Mam zagary takie całkiem standardowe, tzn bez obrotka, bez licznika dziennego (tego, co idzie zerować). I mysle nad wymianą na taki ful opcja :) Czy wystarczy wymiana samego licznika, czy wtedy potrzeba jeszcze wymienić jakies przekaźniki czy cos w tym stylu :) A tak przy okazji, to czy ma ktos może na komputerku wzór tarcz białych do wydrukowania? Moga byc takiekie do tej ubogiej wersji, lub do tej full wersji (z obrotkiem itp.), nawet lepiej ta druga opcja :) Dzięki z góry i pozdrawiam wszystkich :) papapa
 
 
 
Kamil 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: C
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Kami
Wiek: 39
Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 182
Skąd: Grójec
Wysłany: 30 Cze 2006, 09:09   

http://www.foto-studio-labor.pl/new_page_2b.htm

Zobacz warto.Tam też jest PDF do ściągnięcia z tarczami do wydrukowania
_________________
..::Zawsze warto spróbować aby nie żałować::..
..::Rzeczy trudne można zrobić od razu , dopiero niemożliwe wymagają trochę czasu::..

WAWA Team
 
 
 
Rangers76
[Usunięty]

Wysłany: 30 Cze 2006, 13:23   

Nie można ściągnąć tego PDF`a
 
 
Toooommmmi 

Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 91
Wysłany: 30 Cze 2006, 14:14   

Ludzie, mi sie bardziej rozchodzi o odpowiedź na moje pytanie odnośnie licznika, a nie wzoru zegarów. To jest kwestia drugoplanowa
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30 Cze 2006, 14:25   

Najprawdopodobniej, a nawet napewno będziesz musiał ciągnąć przewód od obrotomierza do komory silnika.
- najlepiej ekranowany (zwykły robił mi zakłócenia w radiu, ale podłej jakości było ;-) )
- ścieżka nr 10 na zegarach, jest tam idealne miejsce, zakończenie do wlutowania się
- drugi od prawej przewód, stojąc przodem do auta, w module EDIS. Łatwo go poznasz, plastikowe, czarne pudełeczko na podszybiu do którego wchodzi bodajże z 10 przewodów.
W gaźnikowych jest chyba 3 od prawej, musiałbym sprawdzić, ale Ty masz 50 KM czyli na wtrysku.
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
PINISLAV 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.1i/50KM
Wiek: 42
Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 93
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 30 Cze 2006, 20:10   

Jak jesteś zainteresowany licznikiem z obrotomierzem to moge ci odsprzedać!!! Może sie tak zdarzyć ze masz przystosowaną instalacje do licznika z obrotkiem wiec lepiej najpierw sprawdz a puzniej dumaj.
Wyjmij lizcnik i zobacz czy na koncowce(czarnej) masz przewód w 10 pinie jeżeli tak to tylko musisz kupić licznik i go zamontować :)

Jeżeli nie masz musisz sie wbić w zielono-czerwony przewód w EDIS-ie.Jak będe miał aparat to zrobie fotki!!! gdzie się wbić.Jak masz Fiestawke 1,1 to nie musisz nic przerabiać ba ja też mam takową, tylko musisz odizolować przewód o ktorym mowa (nie ucinaj go czasem).
To tyle co sam wiem ,licznik na obrotomierzu ktorego jest litera "V" :D oznacza ze masz licznik z 1.1.
:D
 
 
Toooommmmi 

Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 91
Wysłany: 3 Lip 2006, 16:07   

A ma ktos porządny wzór, z dokładna wielkością, białych tarcz do fiesty. Może byc taki bez obrotomierza, ale na wszystkie zegary, na benzyne, na temperaturke :)
 
 
 
Kam'ol 

Model: Ford Fiesta Mk5`02
Wersja: Family
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Kamil
Wiek: 44
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 129
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 4 Lip 2006, 19:02   

chetnie sie podlacze pod dyskusję, gdyż tez zmienilem licznik w mojej mk3 i niestety obrotomierz nie działa, choć po wlozeniu kluczyka sie ciutke porusza, chetnie moge zrobic fotki zlacza na tyle licznika o ile mi jakis mozg powie jak sie wpiac w silnik, zeby działał obrotomierz, moja uwaga co do predkosciomierza to nie wymagal kalibracji i działa bez zarzutu, nieststy co do obrotomierza to u mnie moze byc skomplikowana sprawa bo mam automat :) , takze chetnie bigok pomoge o ile bede w stanie :devil:
 
 
Toooommmmi 

Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 91
Wysłany: 4 Lip 2006, 23:29   

No ja juz z pomysłu ze zmiana zegarków na wersje z obotkiem zrezygnowałem. Ale zmiana zegarów na białe dalej jest w planach, bo mam zajefajny pomysł. Podpowiem wam tylko na razie dwie literki :D : UV :P Ale to juz chyba będzie podchodzic pod tuning, także reszte bede opisywał i pokazywał w tamtym dziale, w moim temaciku odnośnie zderzaczków i całej reszty :) Pozdro :)

[ Dodano: Pią Lip 21, 2006 10:50 ]
Ludzie, a co z tym wzorem tarcz w skali 1:1? Potrzebuje wzór do wydruku. POMÓŻCIE

[ Dodano: Pią Lip 21, 2006 10:52 ]
Bo mam wzór, ale STRAaaaaaaasznie wielki:) i zanim ja go dokładnie dopasuje to wieki miną :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK4] licznik mk4 bez obrotomierza a licznik z obrotomierzem
pawelo06 Elektryka 17 15 Gru 2008, 20:00
Gość
Brak nowych postów Licznik
lukkut125075 Mechanika ogólna 9 9 Mar 2018, 11:25
lukkut125075
Brak nowych postów Licznik
Gość Elektryka 3 9 Wrz 2006, 17:03
semek711
Brak nowych postów Licznik z obrotomierzem do 1.1 93 r.
Artur Elektryka ogólna 4 4 Wrz 2017, 07:55
Niutek
Brak nowych postów Licznik mk5
badger88 Elektryka 4 27 Mar 2007, 15:05
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.