Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Oklejone lampy - jak sie podoba ?!
Autor Wiadomość
harek
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 12:41   Oklejone lampy - jak sie podoba ?!

Okleiłem dzis tylena lampy folią czerwoną - co myslicie ?

Przed:



Po:

 
 
AeRJot
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 12:53   

Hmm, widze ze nei mogłes sie juz doczekac ... :) Efekt całkiem fajnusny :)
 
 
madek 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Kuba
Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1755
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 27 Cze 2006, 12:54   

Wyglada ok, tylko czy kierunki i wsteczny zachowaly swoj kolor swiecenia? ;)
_________________
była sobie RS`ka...
 
 
AeRJot
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 12:59   

ja mam oklejone na czarno, od tego samego człowieka i nie ma praktycznie róznicy w kolorac, wiec nie sądze by z czerwienia był jakis problem ...
 
 
harek
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 13:18   

madek napisał/a:
Wyglada ok, tylko czy kierunki i wsteczny zachowaly swoj kolor swiecenia? ;)


wsteczny czerwony... kierunki bardzo ciemny pomarańcz - prawie czerwnien...
 
 
abla
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 14:17   

Nie wytrzymałeś ;)
No wygląda to fajnie - jak będzie stała na stacji to podjadę i zobaczę w realu :)
Czarna folia w zasadzie nie zmienia koloru świecenia, niestety czerwona tak, więc musisz liczyć się z tym, że szkieły będą się dopieprzać... ale zaletą folii jest to, że zawsze można ją odkleić w razie czego :)
 
 
djpleban
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 15:08   

harek napisał/a:
prawie czerwnien...

to żeby niebiescy panowie z gwiazdą szeryfa na klacie sie nie czepiali ;-|
czy mi się podoba :?: przyjemne, tyle powiem
co mi się nie podoba :?: jakośc drugiego zdięcia- pokazujesz nam efekt swojej pracy, fajnie; ale tak rozświetlone zdięcie nie bardzo oddaje esencję tego co prezentujesz; jakby ci się chciało- zrób jeszcze raz zdięcie jak będzie mniej słońca
 
 
harek
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 15:38   

djpleban napisał/a:
harek napisał/a:
prawie czerwnien...

to żeby niebiescy panowie z gwiazdą szeryfa na klacie sie nie czepiali ;-|
czy mi się podoba :?: przyjemne, tyle powiem
co mi się nie podoba :?: jakośc drugiego zdięcia- pokazujesz nam efekt swojej pracy, fajnie; ale tak rozświetlone zdięcie nie bardzo oddaje esencję tego co prezentujesz; jakby ci się chciało- zrób jeszcze raz zdięcie jak będzie mniej słońca


to drugie foto robiłem telefonem i przez przypadek w trybie nocnym :cojest:

jutro rano wkleje łaniesze foto. obiecuje ;)
 
 
Mackoooo 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Classic
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 40
Skąd: KRAKÓW -RUCZAJ-
Wysłany: 27 Cze 2006, 15:38   Re: Oklejone lampy - jak sie podoba ?!

harek napisał/a:
Okleiłem dzis tylena lampy folią czerwoną - co myslicie ?





powiem Ci ze ja trafilem na milego Pana POLICIANTA old powiedział zebym tylko nakleił jakis odblask na wysokosci swiateł :) i tak zrobilem :P
 
 
 
harek
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 15:41   

abla napisał/a:
Czarna folia w zasadzie nie zmienia koloru świecenia, niestety czerwona tak, więc musisz liczyć się z tym, że szkieły będą się dopieprzać... ale zaletą folii jest to, że zawsze można ją odkleić w razie czego :)


jak bedą za mną jechac to nie bede włączać kierunków :)
 
 
abla
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 16:12   

harek napisał/a:
abla napisał/a:
Czarna folia w zasadzie nie zmienia koloru świecenia, niestety czerwona tak, więc musisz liczyć się z tym, że szkieły będą się dopieprzać... ale zaletą folii jest to, że zawsze można ją odkleić w razie czego :)


jak bedą za mną jechac to nie bede włączać kierunków :)


A to looz... To na pewno Cię nie shaltują ;)
 
 
Ziomekdln
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 17:58   

Calkiem fajnie...... i tak jak popatrzylem na Twoje czerwone i Mackoooo czarne to sobie pomyslalem ze to nie glupi pomysl tylko czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....
 
 
Mackoooo 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Classic
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 40
Skąd: KRAKÓW -RUCZAJ-
Wysłany: 27 Cze 2006, 18:03   

Ziomekdln napisał/a:
Calkiem fajnie...... i tak jak popatrzylem na Twoje czerwone i Mackoooo czarne to sobie pomyslalem ze to nie glupi pomysl tylko czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


poszukaj na allegro napewnoe jest niebieska folia z tego co pamietam to 13zł + koszt przesylki :]

a co do czarnej folii to powiem wam ze swiatła świeca lepiej niż przed naklejeniem ....kierunki, stopy i wteczny bardziej wyraziste i czytelne :)
Ostatnio zmieniony przez Mackoooo 27 Cze 2006, 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
harek
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 18:04   

Ziomekdln napisał/a:
Calkiem fajnie...... i tak jak popatrzylem na Twoje czerwone i Mackoooo czarne to sobie pomyslalem ze to nie glupi pomysl tylko czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


na allegro jest 10 róznych kolorów :) niebieskie te są :)
 
 
Mackoooo 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Classic
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 40
Skąd: KRAKÓW -RUCZAJ-
Wysłany: 27 Cze 2006, 18:06   

harek napisał/a:
Ziomekdln napisał/a:
Calkiem fajnie...... i tak jak popatrzylem na Twoje czerwone i Mackoooo czarne to sobie pomyslalem ze to nie glupi pomysl tylko czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


na allegro jest 10 róznych kolorów :) niebieskie te są :)


Chyba Cie o minutke wyprzedziłem :) :P
 
 
 
djpleban
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 20:45   

ja powiem tak- kombinujcie z tymi foliami to was w końcu policja wystruga z miedzi.
zasada jest taka- kierunek ma byc pomarańczowy, do tego czerwony odblask; oba te warunki muszą byc spełnione.
Mackoooo, trafiłeś na miłego policjanta... a jak następnym razem trafisz na innegro, życzę ci aby był równie miły bo tak ciemne lampy to żadko przechodzą

Ziomekdln napisał/a:
czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


jak ci nie szkoda kilka złotóweczek- poszukaj na eBayu lamp helli niebieskich albo białych; będziesz miał estetycznie i policja ci się nie będzie czepiała
http://img317.imageshack....beztytuu6qr.png

[ Dodano: Wto Cze 27, 2006 19:47 ]
ceny nówek są oczywiście bajońskie, więc szukaj używek na ebay.de; ostatnio białe poszły za 250pln (po przeliczeniu). przesyłka do polski kosztuje ok 20-25(max) euro
 
 
Mackoooo 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Classic
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 40
Skąd: KRAKÓW -RUCZAJ-
Wysłany: 27 Cze 2006, 22:26   

djpleban napisał/a:
.......
Mackoooo, trafiłeś na miłego policjanta... a jak następnym razem trafisz na innegro, życzę ci aby był równie miły bo tak ciemne lampy to żadko przechodzą



w sumie zawsze mozna odkleic na poczekaniu folie co nie mozna zrobic raczej jak sa zroione spreiem :D
 
 
 
Gumis
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 23:13   

A czy jak oidkleję na miejscu to mogę się przyczepić..:) mozna powiedzieć ze ktoś na parkingu ci przykleił..:) a ty nei zauważyłeś... :) :lol:
 
 
dday 


Model: Ford Fiesta Mk3`96
Wersja: Classic
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 43
Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 390
Skąd: wawa-anin
Wysłany: 27 Cze 2006, 23:16   

djpleban napisał/a:
kierunek ma byc pomarańczowy

ma świecić na pomarańczowo a być to sobie może zielony w kropki niebeskie lub jak kto woli :-P
co do odblasku to się zgodze i dodam że jeszcze światło wstecznego również powinno być bałe a nie w dziwnym odcieniu różu :he:
_________________
 
 
 
Ziomekdln
[Usunięty]

Wysłany: 28 Cze 2006, 00:49   

djpleban napisał/a:

Ziomekdln napisał/a:
czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


jak ci nie szkoda kilka złotóweczek- poszukaj na eBayu lamp helli niebieskich albo białych; będziesz miał estetycznie i policja ci się nie będzie czepiała
http://img317.imageshack....beztytuu6qr.png

[ Dodano: Wto Cze 27, 2006 19:47 ]
ceny nówek są oczywiście bajońskie, więc szukaj używek na ebay.de; ostatnio białe poszły za 250pln (po przeliczeniu). przesyłka do polski kosztuje ok 20-25(max) euro


Te niebieskie sa cudowne i by cudownie pasowaly..... musze poszperac

dday napisał/a:
ma świecić na pomarańczowo a być to sobie może zielony w kropki niebeskie lub jak kto woli
co do odblasku to się zgodze i dodam że jeszcze światło wstecznego również powinno być bałe a nie w dziwnym odcieniu różu

Jesli chodzi o kierunek to rzeczywiscie ma swiecic na pomaranczowo , natomiast ze wstecznym nie wiem...... nie dam sobie reki uciac ale czy swiatlo wsteczne niejest " dodatkiem" ? nie we wszystkich samochodach jest wsteczne.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Jak powstało życie
Co było, a nie jest zapisane w rejestr!!!
PUCIO Frakcja wielkopolska 6 21 Mar 2010, 23:10
Piter
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - lampy MORETTE / WOLF - regeneracja
LOY Tuning stylistyczny 1 6 Cze 2011, 23:16
hubi_2006
Brak nowych postów Przyklejony: FAQ - czarne reflektory, lampy, przyciemnianie lamp
MK3, MK4, MK5, MK6
LOY Tuning stylistyczny 86 29 Mar 2017, 18:08
barysm
Brak nowych postów Przyklejony: Gry i inne bajery dla nudzacych sie w pracy
Mafios Linkownia 138 3 Sie 2015, 00:14
driver90
Brak nowych postów Przyklejony: Jak zacząć ?
pablonas Sport w FKP 19 5 Sty 2005, 20:43
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.