Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Dymione lampy...
Autor Wiadomość
Gumis
[Usunięty]

Wysłany: 26 Cze 2006, 16:58   Dymione lampy...

Moze ghłupie pytanie ale pytam bo nikt mi nei umiał odpowiedzieć to wolę mieć pewność co do odpowiedzi... nieważne czy przy tym mi się oberwie szukałem na forum ale nie było takiego tematu dokłądnie więc pytam...

Pozdrawiam
 
 
doogi
[Usunięty]

Wysłany: 26 Cze 2006, 17:03   

ale o co pytasz ? :D :D:D
 
 
Fred
[Usunięty]

Wysłany: 26 Cze 2006, 17:18   

zapewne chodzi ci o przyciemnienie lamp tylnich... są 2 sposoby:

1. kupujesz lakier do przyciemniania lamp i nakładasz na lampe ze 2-3 wartswy farby i juz masz lampki przyciemnione

w przypadku gdy bedziesz myślał przyszłościowo i możesz zakładać że przy sprzedaży auta bedziesz potrzebował mieć spowrotem lampki zwykłe to

2. kupujesz na allegro folie do przyciemniania lamp która de facto jest takimi cienkimi paskami folii i naklejasz to na lampe

ja miałem u siebie te paski i ich zaleta to to że ładnie potrafią przyciemnić a jakość świecenie praktycznie się nie zmienia.
 
 
Michael 

Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Classic
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 41
Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 54
Wysłany: 26 Cze 2006, 17:55   

ale chyba wygodniej psiknac to sprayem no nie? i wydaje mi sie ze przy sprzedazy tez to nie bedzie robic nikomu problemu ze sa przyciemnione ( no chyba ze cale lampy to moze sie to komus nie spodobac ) ja u siebie planuje przyciemnic tylko kierunki - ladnie to wyglada
_________________


 
 
 
Gumis
[Usunięty]

Wysłany: 26 Cze 2006, 18:23   

K bardzo dziękuję za odpowiedź, jako ze po pierwsze nie mam za bardzo pieniażkó aktualnie na lampy dymione, to najprawdopodobniej wytestuję tą folię.. Czy łątow się ją zakłąda tak zęby nei było poprostu widać sladów sklejeń czy coś..??
Lampy zminię jak uda mi się dorwać progi i nakładki na nadkola od XR :) :D :D :D
 
 
Fred
[Usunięty]

Wysłany: 26 Cze 2006, 18:41   

tak to wygląda przy użyciu tych folii, przyklejenie tego polega na tej samej zasadzie jak przyklejasz np: nakljeki klubowe, czyli te paski folii znajdują sie na tzw folii transportowej. Przyklejasz folie transportową wraz z paskami do lamp, po czym zdierasz folie transportową a paski zostaja na lampach. Efekt finalny wygląda tak:

 
 
Gumis
[Usunięty]

Wysłany: 26 Cze 2006, 19:10   

OK bomba..:) no w to mi graj.. a czy tak samomożna kierunki i przednie lampy machnąć czy to niebieskich nie będize ściągać..??
 
 
Bart_Skrzyszow 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Bartek
Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 300
Skąd: RRS / RZE / RDE
Wysłany: 26 Cze 2006, 20:09   

Co Ty chcesz przednie lampy przyciemnić? To może od razu je wyciąg :D
Napewno "panowie w mundurkach" zwrócą na to uwagę
_________________
CZĘŚCI KOMPUTEROWE TANIO!!!
RABAT dla FKP
Kontakt gg: 6012945 lub PW.
Tel. 692 063 773, lub 017 745 15 75
Gwarancja, faktury VAT.
 
 
 
Gumis
[Usunięty]

Wysłany: 26 Cze 2006, 20:13   

ale mi chodzi o to czy mogą sie mandatem do mnie przywalić..:) bo przecierz przednie dymione lampy tez są.... :) pytam z ciekawości...:)
 
 
Bad_Boy__Zabrze 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Adrian
Wiek: 38
Dołączył: 25 Gru 2005
Posty: 81
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26 Cze 2006, 21:36   

Gumis napisał/a:
ale mi chodzi o to czy mogą sie mandatem do mnie przywalić..

jasne ze moga, w najlepszym przypadku tylko karza zerwac na miejscu folie. ale przyciemniac przednie lampy?? ja nie radze, nie chodzi o smerfy, ale juz o wlasne bezpieczenstwo
_________________
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=42523 Ford Fiesta mk4 1.4 Zetec-S (była)
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=43628 VW Polo Classic 1.6 (jest)
 
 
 
Bart_Skrzyszow 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Bartek
Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 300
Skąd: RRS / RZE / RDE
Wysłany: 26 Cze 2006, 22:03   

No właśnie to napisałem - przyciemniać przednie lampy :-/ to może ich się pozbyć całkiem i zrobić gładką fiestke :?: :D
Ja tam bym wolał żeby były jak najjaśniejsze i świeciły jak trzeba a nie wytrzeszczać gały w nocy bo ni ch.. widać
_________________
CZĘŚCI KOMPUTEROWE TANIO!!!
RABAT dla FKP
Kontakt gg: 6012945 lub PW.
Tel. 692 063 773, lub 017 745 15 75
Gwarancja, faktury VAT.
 
 
 
Fred
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 01:10   

heh... sie śmiejecie ale ja też kombinowałem w tym temacie i czego sie doszukałem to to że chyba do pewnych modeli Burakowozów (czyt. BMW) wstaiwlai reflektory które były fabrycznie dymione w wyniku czego jak były zgaszone światła to były wręcz czarne zaś po zapaleniu świateł normalnie świeciły... ale to już musza być reflektory z homologacją itd itp a takei kosztują niebotyczne sumy... tymi foliami możesz sobie kierunki tez przyciemnić, ja to uczyniłem ale foty nie mam niestety...
 
 
maerik 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 722
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Cze 2006, 09:19   

Fred napisał/a:
tymi foliami możesz sobie kierunki tez przyciemnić, ja to uczyniłem ale foty nie mam niestety...


http://www.fiestaklubpols...cb2995bd#164776
W tym temacie masz przyciemnione folią czarną (na czarnej fofce) i czerwoną (na czerwonej fofce).

Poza tym, mam też ładnie przyciemnione boczne migacze, proszę (też folią!):


Polecam folię bo robi się to bezinwazyjnie (zawsze można ściągnąć jak się jednak nie spodoba). Aha - 2 warstwami uzyskujesz efekt prawie 100% czerni, a przepuszczalność światła jest wystarczająco duża aby nie zwracać na siebie uwagi.
 
 
 
Gumis
[Usunięty]

Wysłany: 27 Cze 2006, 10:44   

ok dzięki za wyczerpującoą odpowedź... a przyciemniał może ktoś przednie kierunki?? jak to się prezentuje bo mam zamiar na tlnych lampach przyciemnić tylko kierunki bo do mojego koloru samochodu (niebieski - ni to ciemny ni to jasny) nie pasujż chyba całe zaciemnione lampy... pmyślałem jeszcze żeby np, nie czarną tylko białą folą zajechać wszystkie lampy.. tlne całe.. boczne migacze.. i tyle.. co do tych przednich lamp i ich przyciemniania to rozumiem, spoko.. pytałem z ciekawości ostatnio i tak poprawiałem ich połozeby bo właśnie w nocy to miałęm z 5 metrów widoczności bo w ziemię świeciły..:) teraz jest ok i nie chcę się kurczę w nocy zastanawiać co widzę przed sobą a raczej czego nei widzę .. zostają takie jak są..:) tylko co do tej białej folii sie zastanawiam.. ma może ktoś lampy tylne tym obklejone.. ???
 
 
maerik 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 722
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Cze 2006, 10:51   

Powiem tak - nie kombinuj! Zarówno z przednimi kierunkami jak i z białą folią!
Powodzenia!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: FAQ - czarne reflektory, lampy, przyciemnianie lamp
MK3, MK4, MK5, MK6
LOY Tuning stylistyczny 86 29 Mar 2017, 18:08
barysm
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - lampy MORETTE / WOLF - regeneracja
LOY Tuning stylistyczny 1 6 Cze 2011, 23:16
hubi_2006
Brak nowych postów [MK6] Kupię tylne lampy - dymione, ledy, coś niestandardoweg
Hyuga Kupię 1 3 Mar 2017, 20:25
Parzych
Brak nowych postów Wymiana lampy.
Ford5610 Elektryka ogólna 2 27 Gru 2016, 13:31
gruby907
Brak nowych postów Lampy Mk5 do Mk 4
Beso84 Elektryka ogólna 2 28 Sie 2016, 12:11
Beso84


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.