Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Nakładki na tylnie lampy do MK3
Autor Wiadomość
Toooommmmi 

Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 91
Wysłany: 12 Maj 2006, 12:58   Nakładki na tylnie lampy do MK3

Witam wszystkich.

Szukam takich nakładek do fiesty MK3 na tylnie lamy (cos podobnego do tych na zdjęciu - nie musza być chrom)



Bo nigdzie nie umiem takich znaleźć. A podobno kolega TRZECI ma cos takiego. Albo ktoś wie gdzie takie coś można kupić. Ma nadzieje, że mi kto pomoże :)
 
 
 
djpleban
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2006, 13:16   

nie możesz tego znaleźc, bo czegoś takiego w sprzedaży nie ma.
a kolega Trzeci... również tego nie ma o ile dobrze widziałem...
 
 
Dynamike
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2006, 13:46   

djpleban napisał/a:
nie możesz tego znaleźc, bo czegoś takiego w sprzedaży nie ma.
a kolega Trzeci... również tego nie ma o ile dobrze widziałem...

DJ, ma, tylko że nie na tej fiescie ci była w ZG! :D
 
 
djpleban
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2006, 14:25   

aha, ale to chyba jakieś hand-mady albo na zamówienie bo nigdzie w sprzedaży nie ma takich
 
 
maerik 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 722
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Maj 2006, 18:45   

A ma ktoś takie do URSUSA C330 w chromie? :2xf:
DANGER! Wieś tuning detected! :twisted:
Po co to komu? Ale tak serio - jest chyba niewiele konfiguracji kolorystycznych (jeżeli w ogóle są) w których takie nakładki by nie wyglądały żenująco...
Ostatnio zmieniony przez maerik 12 Maj 2006, 18:53, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
doogi
[Usunięty]

Wysłany: 12 Maj 2006, 18:49   

zeby razić tego z tyłu :)
 
 
Toooommmmi 

Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 91
Wysłany: 12 Maj 2006, 23:21   

Co Wy macie z tym wiejskim tuningiem. Uczepiliście sie jak zep psiego ogona.Nie wszystko wam sie musi podobać!!!! Temat nie był typu co o tym sądzicie, tylko gdzie to można dostać!!!! Widze, że coponiektórzy zachowuja sie tu troche prostacko i właśnie wieśniacko. Wszystko wam przeszkadza u innych, tylko krytykować. Siatka zła, bo wiesniacka, nakładki złe bo wieśniackie. A poszukajcie sobie ile aut tuningowanych za granica ma siatke w otworach. Ile aut (sportowych wersji) juz standardowo jest montowana siatka. Coponiektórym przydałby sie kibel zimnej wody. Chyba przestane tu cokolwiek pisać, bo coraz więcej zarozumiałości tutaj jest. Tylko wasze najlepsze.Tragedia. Zastanówcie się nad sobą!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
rozzz 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Wiek: 48
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 52
Skąd: 3miasto
Wysłany: 13 Maj 2006, 00:11   

Panowie spokojnie. Zawsze było powiedziane że wszystko jest kwestią gustu. Jeżeli komuś się podoba to proszę bardzo. Swoją drogą widziałem coś takiego na żywo w Matizie i powiem : banghead ( Zdjęcia są też, a przynajmniej były na forum matiza na autokacik.pl )
Jedyny przypadek kiedy coś takiego pasowałoby do całości to autko z chromowaną karoserią. Ale to już inny temat.
Pozdrawiam rozzz
_________________
Łokmen ma rację: "Pie..olę nie robię

LUDZIE KUPUJCIE CZERWONE!! CZERWONE SĄ SZYBSZE!!
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 13 Maj 2006, 00:27   nakladki

CZE :P

..temat stary jak istnienie foruma ....zawsze będa różne głosy ..i DOBRZE :ok: ....jednakowy styl u wsztystkich byłby nie do zniesienia :yes:
..jakiś czas temu przerabiając swoją pierwszą Fiestę kombinowałem z tylnymi lampami ...chciałem je zrobić podobnie jak niektóre tuningowe modele od GOLFA..takie duże koło zrobione z diód podczepione pod oryginalny klosz oczywiście zrobiony w całośći na czerwono ( Fiesta MK-3 ma piękny kształt tylnych oczków :jupi: więc warto go podkreślić )............obecnie totalnie mnie wali co widzi ktoś jadący za mną , wążne żeby widzial jak hamuje i sygnalizuje zamiar skrętu lub cofania .........a ja ...cóż ....moje zapędy przeniosły się bardziej w stronę przodu ...czyli komory silnika :ok: .......ogólnie ..lubię to sprytne autko ...ale w obecnej chwili pomijając dobrą kondycję blacharską i ogólny wygląd ...ta mała ma ....za&^*&^*&^&*^&*suwać ...kiedyś myślałem że to nie możliwe ...wiem że byłem w błędzie

POZDRAWIAM ..."okularników " i nie tylko ...każdy ma prawo robić auto po swojemu
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
maerik 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 722
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Maj 2006, 08:50   

Toooommmmi napisał/a:
Co Wy macie z tym wiejskim tuningiem. Uczepiliście sie jak zep psiego ogona.Nie wszystko wam sie musi podobać!!!! Temat nie był typu co o tym sądzicie, tylko gdzie to można dostać!!!! Widze, że coponiektórzy zachowuja sie tu troche prostacko i właśnie wieśniacko. Wszystko wam przeszkadza u innych, tylko krytykować. Siatka zła, bo wiesniacka, nakładki złe bo wieśniackie. A poszukajcie sobie ile aut tuningowanych za granica ma siatke w otworach. Ile aut (sportowych wersji) juz standardowo jest montowana siatka. Coponiektórym przydałby sie kibel zimnej wody. Chyba przestane tu cokolwiek pisać, bo coraz więcej zarozumiałości tutaj jest. Tylko wasze najlepsze.Tragedia. Zastanówcie się nad sobą!!!!!!!!!!!!!


A kto kogo krytykuje? Czy ja napisałem, że jesteś wieśniakiem? NIE! Miało być śmiesznie, a jest pod napięciem. Poza tym:
- nie pisałem o siatkach tuningowych (nie wiem, może ktoś przede mną Cię tym obraził albo cuś),
- tuning zagraniczny może i często jest równie dobrze zwieśniaczony jak każdy inny,
- nie jestem zarozumiały i nie uważam, że moje jest lepsze bo nie jest... jeszcze :rotfl:

Chłopie wyluzuj, my tu nie skaczemy po sobie (raczej) i nie po to jesteśmy żeby nawzajem pompować swoje ego czy miażdżyć tekstami każdą osobę która czegoś nie wie, tylko po prostu dyskutujemy. Mój post wyraził moje zdanie, tylko tyle. Jak go odbierasz to Twoja sprawa ale zapewniam Cię, że nie był złośliwy! :ok:
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Maj 2006, 09:03   

Na czarnej Fiestce, moje nakładki na tylne lampy wyglądały jak na załączonym obrazku:

Obecnie są w posiadaniu Jaco11.
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 13 Maj 2006, 09:09   

maerik napisał/a:


Mój post wyraził moje zdanie, tylko tyle. Jak go odbierasz to Twoja sprawa ale zapewniam Cię, że nie był złośliwy! :ok:


... hmmm..." krakus" a taki miły :he: ......coś się w tym świecie jednak na lepiej zmienia :lol:

a co do lekkich spięć .........skoro nie widać totalnej zośliwości i wulgarnego chamstwa....to :serduszka: ........odmienne zdania to bogatsze , szersze spektrum na sprawę - korzystajmy z tego ....zamiast wkurwiać się jeden na drugiego :ok:


POZDRAWIAM ...i zapierniczam bo mi kompresor za mocno wystygnie hehehe........miłego wekendu ...wieczorkiem mały ogieniek ......podobno jutro ma być ochłodzenie ..więc do dzieła ludzie...będziemy się martwić jak już nie będziemy mogli się ...wysiurać :V: ....... i napić
:D
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
Dynamike
[Usunięty]

Wysłany: 13 Maj 2006, 09:56   

RKRman napisał/a:
maerik napisał/a:


Mój post wyraził moje zdanie, tylko tyle. Jak go odbierasz to Twoja sprawa ale zapewniam Cię, że nie był złośliwy! :ok:


... hmmm..." krakus" a taki miły :he: ......coś się w tym świecie jednak na lepiej zmienia :lol:

No ba! :D nie on jeden! :-P
A żeby nie robić zupełnego OT, to powiem tylko tyle że na czarnej fieście z ciemnymi lampami jeszcze w miare to wygląda, chociaż uważam że to i tak jest przerost nad treścią....
 
 
Toooommmmi2
Gość
Wysłany: 13 Maj 2006, 11:01   

Trzeci, a skąd dorwałeś takie nakładeczki bo o tokie dokładnie mi chodzi, tylko, że o białe, ale to kwestia przemalowania :) Może jakies namiary bys mi zapodał. Jesli nie na forum, to może prywatnie ;) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
 
 
Toooommmmi 

Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 91
Wysłany: 13 Maj 2006, 11:03   

Poprzednik to byłem ja, tylko zapomnialem sie lognąć :rotfl:
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Maj 2006, 15:33   

Nakładki te załatwił mi kolega, którego znajomy pracował w laminatach.
Nie wiem, czy da radę je jeszcze załatwić i za ile.
Spróbuje się dowiedzieć i dam znać.
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
jaco11 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Jacek
Wiek: 49
Dołączył: 07 Wrz 2005
Posty: 1256
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 15 Maj 2006, 11:53   

Własnie nakładki są u mnie i czekaja na malowanie a to czy sie komus podoba czy nie juz jest inna sprawa mi sobiscie sie podobaja tylko teraz jeszcze malowanko :D

_________________
Córcia JOA11
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - lampy MORETTE / WOLF - regeneracja
LOY Tuning stylistyczny 1 6 Cze 2011, 23:16
hubi_2006
Brak nowych postów Przyklejony: FAQ - czarne reflektory, lampy, przyciemnianie lamp
MK3, MK4, MK5, MK6
LOY Tuning stylistyczny 86 29 Mar 2017, 18:08
barysm
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.