Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Moja mk3 tuning 100% wszystko sam
Autor Wiadomość
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 22 Sty 2006, 20:27   

Z zewnatrz: zmiana felg na np 15" i dopiero pozniej pasowanie zderzakow(ktore teraz sie gryza ze soba) i progow... a w srodku pochowaj te kable zeby nie szpecily :)

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
micał1bolo 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: CLX
Silnik: 1.4/73KM
Wiek: 44
Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 48
Skąd: pszczyna
Wysłany: 22 Sty 2006, 22:38   

RAF_74 napisał/a:
Można wiedzieć ile kasy Cie orintacyjnie wyszło to tuningowanie ?
sama przerubka to koszt ok.2000 nielicząc roboty robiłem to sam! a całe car audio to ok.4,5 tyś. tyle co wartość fiestki :sad:

[ Dodano: Nie Sty 22, 2006 9:46 pm ]
Piesek napisał/a:
pseudo kameleon tzn 2 kolorowy? Czy 3 i wzwyż? Czyli już typowy kameleon? A laboo doors oryginalnie elektrycznie do góry otwierany czy poprostu zawias przestawiasz ? Lampy zwykłe od polo mieją się z celem ale jeśli kupisz coczewki to wtedy fajnie to bedzie wygladac

PS. na początku też chciałem malować w swojego w pseudo kameleona, ale jak widziałem jak to wyglada to podziekowałem. Na prawdziwego kameleona niesty niestać mnie.
ja mówie o cameleonie a nie o lakieze co sie troszke mieni mieszam lakiery na auta to wiem oco chodzi ten cameleon co mam na oku to ma 4albo nawet5 kolorów i koszt to 800zł za 1l. jeszcze ujdze. lambodors toi całe zawiasy co unoszą drzwi do góry a lampy to tylko z soczewka a nawet te zwykłe są ładniejsze tak zwane klarr lampy :yes: :yes:
 
 
 
Darekmk3 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Darek
Wiek: 39
Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 917
Skąd: Żory
Wysłany: 22 Sty 2006, 23:17   

micał1bolo napisał/a:
RAF_74 napisał/a:
Można wiedzieć ile kasy Cie orintacyjnie wyszło to tuningowanie ?
sama przerubka to koszt ok.2000 nielicząc roboty robiłem to sam! a całe car audio to ok.4,5 tyś. tyle co wartość fiestki :sad:

[ Dodano: Nie Sty 22, 2006 9:46 pm ]
Piesek napisał/a:
pseudo kameleon tzn 2 kolorowy? Czy 3 i wzwyż? Czyli już typowy kameleon? A laboo doors oryginalnie elektrycznie do góry otwierany czy poprostu zawias przestawiasz ? Lampy zwykłe od polo mieją się z celem ale jeśli kupisz coczewki to wtedy fajnie to bedzie wygladac

PS. na początku też chciałem malować w swojego w pseudo kameleona, ale jak widziałem jak to wyglada to podziekowałem. Na prawdziwego kameleona niesty niestać mnie.
ja mówie o cameleonie a nie o lakieze co sie troszke mieni mieszam lakiery na auta to wiem oco chodzi ten cameleon co mam na oku to ma 4albo nawet5 kolorów i koszt to 800zł za 1l. jeszcze ujdze. lambodors toi całe zawiasy co unoszą drzwi do góry a lampy to tylko z soczewka a nawet te zwykłe są ładniejsze tak zwane klarr lampy :yes: :yes:

przrabiaj przerabiaj wiem ze po zorach jezdzi taki stary opel z lamdors i zajebiscie wygladalo jak gosciu na stacji wysiadal,cameleon fakt w foxlaku tez mi zaspiewali od ponad 700zl za litr ,lampki tez beda ciekawie wygladac

pozdro 3m sie i mam nadzieje ze kiedys wkoncu cie dogonie i pogadamy hehe bo tak to co jakis czas tylko cie mijam ;)
 
 
 
micał1bolo 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: CLX
Silnik: 1.4/73KM
Wiek: 44
Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 48
Skąd: pszczyna
Wysłany: 22 Sty 2006, 23:24   

co??????????? w foxlaku?????????? jatam robie !!!!!!!!!!!! narazie mam wolene. może kiedys sie spotkamy wsklepie?
 
 
 
Darekmk3 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Darek
Wiek: 39
Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 917
Skąd: Żory
Wysłany: 22 Sty 2006, 23:35   

micał1bolo napisał/a:
co??????????? w foxlaku?????????? jatam robie !!!!!!!!!!!! narazie mam wolene. może kiedys sie spotkamy wsklepie?

hehe jaki ten świat mały hehe no ale jeszcze Cie tam nie widzialem -fakt auto stoi dosyc czesto pozdro
 
 
 
oley 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Turbo
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 42
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 59
Skąd: Głogów
Wysłany: 23 Sty 2006, 16:50   

No widze ze kolega ma podobne pomysly do moich :D
taz palnuje swiatelka od polo wsadzic (soczewki rzecz jasna)
Mam prosbe mozesz zrobic fotke wydechu od spodu ?? bo zamiezam robic drugi wydech i szukam patentow inny niz moj ;-|

generalnie to mi sie podoba furka tylko cos z nadkloami zrob i gleba
_________________
Tylko zdolność hamowania daje ci prawo do prędkości!!
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24 Sty 2006, 19:11   

gdzie Ty tam widzisz w audio 4500zł? Radio max 600zł, sony playstation max 700zł, głośniczki w półce max 150zł, głośniki basowe max 600zł, kondensator max 200zł, wzmaki max 600zł, okablowanie max 300zł, głośniki przednie max 300zł. I to mówię o nówkach. A taki zestawik na allegro używany to można kupić za 2tyś. Więc chyba coś się ci popieprzyło przy obliczeniach
 
 
 
doogi
[Usunięty]

Wysłany: 24 Sty 2006, 19:25   

piesek jeszcez robocizna :D
 
 
doogi
[Usunięty]

Wysłany: 24 Sty 2006, 21:44   

prezes - pozamiatane :D
ja ze swojej strony dodam ze widać ze zrobione wlasnorecznie;]
 
 
micał1bolo 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: CLX
Silnik: 1.4/73KM
Wiek: 44
Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 48
Skąd: pszczyna
Wysłany: 25 Sty 2006, 01:25   

Piesek napisał/a:
gdzie Ty tam widzisz w audio 4500zł? Radio max 600zł, sony playstation max 700zł, głośniczki w półce max 150zł, głośniki basowe max 600zł, kondensator max 200zł, wzmaki max 600zł, okablowanie max 300zł, głośniki przednie max 300zł. I to mówię o nówkach. A taki zestawik na allegro używany to można kupić za 2tyś. Więc chyba coś się ci popieprzyło przy obliczeniach
A ALEGRO TO JEST TYLKO PS2 A RESZTA TO KUPIONE WSKLEPIE NOWWWWEEEEEEE!!!!!!!!!!WIEM ŻE SAMO RODIO KOSZTUJE NA ALEGRO JAKIEŚ 600-850ZŁ JA NIESTETY ZAPŁACIŁEM 1400+100ZA PILOT MONITOR RAZEM Z TV 700ZŁ KONDENSATOR 240ZŁ TUBA BLAUPUNKT 370ZŁ TUBA PYLLE 600ZŁ 1 WZMACNIACZ 350 A 2 WZMAZNIACZ 400 KABLE OK150ZŁ GŁOŚNIKI KOMPLET OK.500ZŁ PS2 330ZŁ MOŻE BYĆ TAM JAKIEŚ 200ZŁ RÓŻNICY. mam prawie na wszystko rachunki!!!
 
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25 Sty 2006, 09:12   

ja nikomu niezazdroszcze jeśli chodzi o mnie Darku. Bo zupełnie inne style lubię, a co do muzyki że mam zazdrościć to narazie zazdroszcze psx i monitora. Bo firmy blaupunkt nielubię, radyjko jest dosyć fajne i ma łatwe menu, bawiłem się takim i jest naprawde fajne. A co do reszty.... skrzynke taką testowałem i jest strasznie lipna, głośniki w półce też już słyszałem i też mizernota. Jedynie czego nieodsłuchiwamiem jeszcze z tego co ma Michał to głośnika pyle. :devil:
PS. Zazdrośc a wyrażanie swojego zdania zupełnie dwie inne wkestie. Bo ja naprawe niemam czego zazdrościć Michałowie, napisałem czego w tej chwili mu jedynie zazdroszcze.
 
 
 
luby- 

Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 48
Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 25
Skąd: Olkusz
Wysłany: 25 Sty 2006, 12:01   

jak dla mnie :
...... za szybcy za wściekli.....
 
 
cinot
[Usunięty]

Wysłany: 25 Sty 2006, 15:22   

No i się nam robi bezsensowna kłótnia io co??

O to że kolega miał odwagęchęci i umiejętności przerobić swoją fiestę???


Ludzie dajcie sobie troszeczke na luz, miło chyba czasem zobaczyc cos innego niz zderzaki od xr2i prawda???? Troszk.ę kolorytu nam ta fiestka wprowadza i bardzo dobrze!

A to że się coś komu nie podoba można powiedzieć uprzejmiej( to co do niektórych)


I nie podoba mi isę że ktoś napisał że ,, wielki klubowicz a jezdzi seryjnąfiestą" chlopaki tak nie mozna, 3/4 klubu jeździ seriami i jest dobrze, przynaleznosc do klubu nie oznacza modyfikowania autka!


POKÓJ :)
 
 
p0nk1
[Usunięty]

Wysłany: 25 Sty 2006, 15:32   

Darek ... to autko przyczaiłes na Żorkach ?? ... bo nawet piechtolotem bym sie przeszedł by je zobaczyć ... jak dla mnie ... po zdjeciach nie widze szczegółów... i nic złego nie moge powiedziec... jak dla mnie to smerfastycznie urządzone autko ... jedynie co ja niedoswiadczony fiestomaniak moge powiedziec ... ze wkurw***iały by mnie takie małe loosterka ... ;p a tak to mega ...


Peace
 
 
micał1bolo 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: CLX
Silnik: 1.4/73KM
Wiek: 44
Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 48
Skąd: pszczyna
Wysłany: 26 Sty 2006, 14:38   

ja sie wcale niezraziłem tymi opiniami DZĘKI ZA WSPARCIE niekturym sie podoba niekturym nie i tak zaniedługo będze znowu przeróbka i teraz to na maxa
A co do spotu wtychach to ja zmiłą chącią sie zjawie!!!!!!!!tylko kiedy bo napewno wytm samym miejscu co rok temu :jupi:
 
 
 
Artone^
[Usunięty]

Wysłany: 27 Sty 2006, 00:11   

napisze moje zdanie o fiescie michala ... bez wulgaryzmow i klotni ... ladny badlook, ciekawy wlot z boku, kolor ( ta zielen ) calkiem fajny :] a reszta nei na moj gust i mi sie nie podoba :)
 
 
micał1bolo 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: CLX
Silnik: 1.4/73KM
Wiek: 44
Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 48
Skąd: pszczyna
Wysłany: 27 Sty 2006, 01:24   

chłopaki poco ta zadyma :evil: ja tylko chciałem żebyście mi doradzili co mam zrobić poprawić we fiescie bo szykuja sie zmiany!! a tu wyszła jakaś zadyma dajcie troszke na luzzzzzzzz :-( :-( :-(
 
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 27 Sty 2006, 01:51   luzzzzzzz

micał1bolo napisał/a:
chłopaki poco ta zadyma :evil: ja tylko chciałem żebyście mi doradzili co mam zrobić poprawić we fiescie bo szykuja sie zmiany!! a tu wyszła jakaś zadyma dajcie troszke na luzzzzzzzz :-( :-( :-(


:lol: hehe ..no właśnie miły kolego...dlatego że już jest dawno na luuuzie.......piszemy tak ...jak piszemy :ok:


..co do autka .....w obecnym "rozmiarze" przerobione nadwozie jest chyba troche spuchnięte - pomyślał bym nad poszerzeniami nadkoli i oczywiście większymi rolkami co by wyrównać proporcie - zakładam że skoro planujesz zmiany ..to obecna wizja do końca Cię nie zadowala - może warto pomyśleć o totalnie innej barwie ? ...skoro chcesz zmieniać - to z wykopem ...i tak koszty będą :ok:
_________________
fajnie było ją mieć
Ostatnio zmieniony przez RKRman 27 Sty 2006, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
p0nk1
[Usunięty]

Wysłany: 27 Sty 2006, 08:30   

Zmien Lusterka ... ;p
 
 
Bad_Boy__Zabrze 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Adrian
Wiek: 38
Dołączył: 25 Gru 2005
Posty: 81
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27 Sty 2006, 09:13   

hehe.... nie no lusterka daja rade :D ale mi cos z tylu nie pasuje, ale zbytnio nie wiem co :-( ale w jednym chyba mi wszyscy przyznaja racje, ze za wlozony trud naleza sie wielkie :brawo:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Wszystko o mk1/2
dane, opisy, porady
Laskosz Mechanika ogólna 2 7 Kwi 2010, 20:54
markos2101
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: FAQ - Tuning
Pierwsze informacje - zapraszam!!!!
PumaRST Tuning mechaniczny 0 20 Lis 2005, 12:40
PumaRST
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.