Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

moja fiesta...
Autor Wiadomość
Zerda86
[Usunięty]

Wysłany: 22 Gru 2005, 15:03   moja fiesta...

Jestem ciekaw co sądzicie o moim samochodziku... w sumie to zmian nie wiele, konkretny plan mam dopiero na wiosne, jak na teraz to zrobiłem, hmm... w sumie to podstawe :) czyli oczywiscie gleba (przód -60mm, tył -40mm, na sprężynach Motorsportu + (czego nie powinno sie stosowac - seryjne amortyzatory jak narazie)) i alusy (15`195 z Forda Focusa, opona Michelin na niskim profilu) dodatkowo zmiana tylnych lamp i lotka na tylnej szybie... aaa, zapomniałbym :P mam czerwone postojówki 8) a na reszte trzeba poczekac :P (we wnętrzu jak na razie brak zmian :P pomijając zapachowe drzewko Wunderbaum :hahaha: i skromego audio.

Tak wyglądała moja fiesta po zakupie.. duużo korozji na niej było, zwłaszcza na na nadkolach i w okolicy wlewu paliwa ;-|





A tak wyglada po drobnych przemianach... fakt ze to jeszcze nie jest to o co mmi chodzi ale juz jakos wyglada 8)







Czekam na wasze opinie a także na sugestie dotyczące dalszej modernizacji samochodu ;) jeśli macie jakies ciekawe koncepcje to mówce, może z czegoś skorzystam. I przepraszam że takie małe zdjęcia ale mam kiepskie łącze i nieda sie zahaszować wiekszych fotek :/

Pozdrawiam serdecznie!!
Zerda86 :)

[ Dodano: Czw Gru 22, 2005 14:08 ]
Zapomniałem o naklejkach na drzwiach pod lusterkami :P orginalny projekt Jacky Auto Sport (bez ramki) oczywiście firmy tam wypisane to ściema, bo nic z tego nie jest zamontowane w samochodzie, ale za to ładnie wyglada :D

[ Dodano: Czw Gru 22, 2005 14:11 ]
Kurcze :/ i ani słowa o tłumiku... oczywiście przelotowy :) końcówka 100mm, w sumie daje dosyc ładne brzmienie ale nie na wyższych obrotach, a szkoda...
 
 
_-MoKrY-_ 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22 Gru 2005, 15:32   

Fajne kółka :) a nie przesadziłeś z tym obniżeniem? spręzyny są jakieś twarde? jak to sie spisuje jak wsiądzie komplet osób :) :?:
_________________
 
 
 
Zerda
Gość
Wysłany: 22 Gru 2005, 15:50   

[quote="_-MoKrY-_"]Fajne kółka :) a nie przesadziłeś z tym obniżeniem? spręzyny są jakieś twarde? jak to sie spisuje jak wsiądzie komplet osób :) :?:[/quote]

staram sie unikać takich sytuacji by mieć komplet w aucie.. jak na razie to w 3 daje rade.. w czterech na krótkich odcinkach i ładnym asfalcie też :D
Do wewnątrz chce wrzucic kubełki więc nie bedzie problemu, bo wtedy samochodzik będzie 2 osobowy :D drugi i tak mam w zastępstwie na jakieś dalsze trasy...
 
 
_-MoKrY-_ 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22 Gru 2005, 16:05   

no xhyba że tak :)
dla mnie samochód musi być funkcojnalny:)
np. wcoraj przewoziłem fiestą komplet drzwi do mieszkania
_________________
 
 
 
maerik 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 722
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Gru 2005, 18:06   

Fajna gleba :P
Zalozyles -60mm na seryjne amorki? Bez problemow?
Te naklejki troche ze tak powiem... sprawa gustu :P
Ja bym jeszcze prysnal w kolor zderzaki i lotke na klapie i jest lekki low cost visual tuning :P
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 22 Gru 2005, 18:28   

Ładna :) Mnie sie podobać to autko :) a gleba :D nie będe komentował - "małe a cieszy" :ok:
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 22 Gru 2005, 19:02   

juz to autko widziałem :P
ładnie i skromnie -czyli skromnie może byc ładnie. ;)
co prawda osobiście cenie sens wyżej od tuningu i dlatego martwiłbym się doborem opon do twojego silnika ..ale moze przyszłość wiekszy silnik przyniesie ;/
mam jeszce opytanie ...znam to auto z allegro w związku z czym -udało się kupic ,czy nie udało się sprzedac? :D

tem czarny bitex (czy inne smarowid ło) na progu zdecydowanie psuje pozytywny widok twojej fiestki.
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
dday 


Model: Ford Fiesta Mk3`96
Wersja: Classic
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 43
Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 390
Skąd: wawa-anin
Wysłany: 22 Gru 2005, 19:55   

moim zdaniem całkiem pozytywna odmiana/odswierzenie furki :ok: planujesz jakies szersze zdezaczki kiedys :fox: bo jak nie to bym odswierzył/wyprostował pas przedni ;)
_________________
 
 
 
Radziu 

Model: Inne auto
Wersja: Trend
Silnik: Inny
Imię: Radek
Wiek: 37
Dołączył: 19 Wrz 2005
Posty: 105
Skąd: Nakło n/ Not.
Wysłany: 22 Gru 2005, 20:13   

Cakiem fajne autko :brawo: !
Mam pytanie jak Ci sie jezdzi na takich "laczkach", czy mocno zamola?
Bo tez chcialem u siebie troche szersze zalozyc!
_________________
Była Fiesta MK3 89r. czerwona 1.1 LPG full wypas;)

Jest Focus 00r. kombi 1.8 TDDI

I Kaczka 99' 1.3
 
 
mikolaj_r 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Mikołaj
Wiek: 36
Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 397
Skąd: Tychy
Wysłany: 22 Gru 2005, 21:35   

Mnie się fiestka bardzo podoba.Wg wyglądała by jeszcze lepiej gdyby spróbować założyć jakies dystanse czy cuś żeby felgi nie tonęły tak w nadkolach - lecz wtedy prawdopodobnie trzeba by autko troche podnieść. ja bym jeszcze dołożył białe boczne kierunki i usunął zamki z drzwi oraz klapy wraz z wycieraczką. Mozna by także pomalować lotkę,lusterka,zderzaki czy klamki. Ogólnie samochód fajny bo nie przesadzony i nie obwieszony dziadostwem...<ale się rozgadałem :D >
 
 
 
Daras84 
King of Bednary 2011





Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: RST
Silnik: 2.0 16V
Dołączyła: 05 Maj 2005
Posty: 2563
Skąd: Gliwice
Wysłany: 22 Gru 2005, 23:37   

hej... Furka na zywo wygłada o wiele lepiej<miałem chwile okazje ja zobaczyc, staliscie na takim placu koło skrzyzowania w OPolu... jechałem taka ciemna fiesta n aalu ze srebnymi rantami, robiłem przegazowke i tak ładnie zakopciła z wydechu :) ==> padniete uszczlniacze :)

idizesz w dobra strone :) podoba mi sie :)
_________________
AUTO LAWETA 24H
SKUP AUT całych i powypadkowych 883-255-991
 
 
 
Darekmk3 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Darek
Wiek: 39
Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 917
Skąd: Żory
Wysłany: 22 Gru 2005, 23:59   

powiem krótko :
nie ma jak kozacki alum i dobra gleba :brawo: :brawo:
takie cosik wBasnie mi sie podoba
 
 
 
Zerda
Gość
Wysłany: 23 Gru 2005, 00:52   

hmm... teraz musiałbym zacząć odpowiadać na pytania..

"maerik" - springi -60mm weszły... ale czy bez problemu?? wiadomo że seryjny amorek toleruje skok 40mm (czyli o 20mm za dużo) jak na razie wszystko jest ok, ale wiadomo jaki jest stan polskich dróg wiec szybko mogą sie wybic amorki, teraz juz zbieram kase na jakies kayaby sportowe..
a co do naklejek to sam bałem sie efektu "zwiesniaczenia" ale po naklejeniu byłem bardzo zadowolony z efektu innym tez sie to podobało wiec mysle ze jest ok, ale masz racje, jak już powiedziałeś to sprawa gustu.

"loy" - to prawda, autko było na allegro ale ze tak powiem zostało w rodzinie, cieżko jest teraz sprzedać cokolwiek.. no cóż.
Koła... faktycznie troszke osłabiają samochód, ale juz namierzyłem fieste XR2i po dachowaniu i po rozmowie wstepnej cos czuje zę uda mi sie wyrwac silnik z tego cudeńka za 600zł, to chyba nie dużo.. nie wiem... zobacze jeszcze.
A co do bitexu to zniknie na wiosne :) samochód bedzie lakierowany na jakiś niepowtarzalny kolor, najprawdopodobniej czerwień z palety alfa romeo

"dday" - pas przedni będzie prostowany, zresztą samochód cały będzie gładzony, taki niemiecki tuning, klasycznie ale ze smakiem. a szersze zderzaki raczej nie.. chyba zostane przy tych seryjnych.. samochód musi miec własny styl a nie byc kopią tysiąca innych samochodów.

"radziu" - zamulać zamula... niestety, zauważalne jest to dosyć np. teraz gdy mam założone zimówki (czyli R13 145) poza tym niemam pełnego skretu na alusach bo koła obcierają o wnęke, którą i tak juz troszke przeklepałem :/ poza tym na początku bardzo szybko poszły mi przeguby i drążki kierownicze.. dlatego mysle nad wstawieniem jakichs rozsądniejszych, mniejszych kółek...

"mikolaj_r" - dystanse raczej odpadają, ponieważ.. kolejne koszta związane z podnoszeniem samochodu :/ raczej nie.. ale za niedługo zapodam jakieś inne felgi, chyba własnie jakieś z rantem i być może uzyskam lepszy efekt od teraźniejszego. poza tym musze znaleźc jakieś lepsze opony bo te są zbyt "kwadratowe" przez co mogą mi obcierać troszke, a gdybym skołował jakieś naciagane łaadnie wypełniły by całą przestrzen przez co zyskały by troszke bardziej na wygladzie.

"daras84" - prawde mówiąc to nie pamietam.. byc może no ale jakos mi to uleciało...

"darekmk3" - i prawde mówiąc mi też :P jeszcze tylko takie małe moje marzenie (czyli biała skura do środku) i nic wiecej nie trzeba, niema to jak cultstyle.

mysle że to bedzie jakieszrozumiałe :P
ogólnie to jest NBT (Nisko Budżetowy Tuning), w którym dużo rzeczy idzie zrobic samemu, wkońcu jestem studentem. Bo co to za frajda wziaśc hajs od starszych, kupic furke z salonu i zapodac seryjny pakiet który nie koniecznie jest fajny.. to wcale nie jest takie kozackie, a zrobic coś z niczego :P to już inna bajka. i przynajmniej mamy satysfakcje :)

Pozdrawiam
 
 
Wojtass 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 270
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Gru 2005, 01:06   

Z wyglądu nic więcej jej nie trzeba. Jest jak najbardziej OK.
Szczerze to jedna z najładniejszych, jakie tu widziałem, bez plastikowego szmelcu i tego typu sprzętu...
Felgi są OK, ale ja chyba dałbym jakieś z mniejszym ET, bardziej wklęsłe.
Jesli będziesz przerabiał błotniki dasz znac jak poszło, mnie też to czeka.
Powodzenia w przekładce silnika!
Pozdro!
 
 
 
maerik 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 722
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Gru 2005, 01:37   

A mi wpadlo do glowki zeby fajnie wygladalo fele zostawic i malnac je na czarny błysk + cale nadwozie w kolor czerwieni :)

Zdjecie zrodlowe mialem bardzo slabe i dlatego taka technika plakatowa :P

http://img372.imageshack....ckrimsvt7ps.jpg
 
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 23 Gru 2005, 03:14   czerwona

CZE :P

Ładne ujęcie boczne...tylko Karton troche szpeci tło :lol: ...................skoro nie przeszkadza Tobie niski zawias to .......... :brawo: bo fajnie to wygląda.....skoro masz plany co do mocnego serducha.........wypada tylko przyczyć dużo zacięcia i niech sie sprawuje bezproblemowo :ok:
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 23 Gru 2005, 09:18   

jak mi sie marzy taka gleba ale nie moge sobie az na taka pozwolic bo jezdze po takim nierownym terenie :( wioski pola i etc takie zycie :(
_________________
RS TURBO
Profil Facebook
 
 
 
Junior
[Usunięty]

Wysłany: 23 Gru 2005, 10:38   

widze postawiłes nie na komfort i funkcjonalnosc tylko na swój styl swojego samochodu moje zdanie to takie że owszem tuning optyczny i mechaniczny ale zarazem praktyczny POZDRAWIAM a na marginesie zmień zderzaki na coś w swoim stylu nie te oklepane kanciaki z XR bo wygladają paskudnie ;) ;-)
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 23 Gru 2005, 10:44   

Junior napisał/a:
a na marginesie zmień zderzaki na coś w swoim stylu nie te oklepane kanciaki z XR bo wygladają paskudnie ;) ;-)


a gdzie tu na tych zdjeciach są zderzaki z Xr2i ? on ma zwykłe seryjne zderzaczki :yes:
 
 
Junior
[Usunięty]

Wysłany: 23 Gru 2005, 11:12   

sorki strzeliłem gafe mniało być tylko zeby nie zmienial na te z XR zgóry przepraszam za pomyłke POZDRÓWKA :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Regulamin Forum Fiesta Klub Polska
Ważne-przeczytaj koniecznie!
Rasta Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 22 Lut 2006, 23:34
Rasta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Polityka cookies na stronie i forum Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 24 Mar 2013, 16:04
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Statut Stowarzyszenia Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 15 Sty 2009, 12:44
trzeci
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.