Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: szynszyl
19 Lis 2006, 21:39
Spotkanie po latach czyli podkarpacki spot 11.11 (fotki)
Autor Wiadomość
SILO 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: S
Silnik: 1.6/96KM
Wiek: 49
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 54
Skąd: Dębica/Grantham
Wysłany: 11 Lis 2005, 20:22   Spotkanie po latach czyli podkarpacki spot 11.11 (fotki)

Cześć!
No i po bardzo miłym spocie.
Dębicka niepełna ekipa w składzie Jareczek i Ja (2 samochody) wyjechalismy z Dębicy o godzinie 11:10.Pogoda nie była szczególna ...........


.........jednak bylismy zdecydowani na spota w jakimś świetnym miejscu znalezionym przez Sznszyla.
Na miejscu (pod blokiem Wojtka) pojawiliśmy się punktualnie.
Pewien czas później podjechała czarna fiestka Kortona z dwoma gośćmi na pokładzie (właścicielem i Rkr-em). Po chwili zastanowenie pojechaliśmy po wałówkę do alberta.



Póżniej udaliśmy się do Folusz w stronę Magury na południe od Jasła......mniam jak tam pięknie :) Tylko był mały problem z parkingiem :yes: Ale co to dla nas :ok:



I w tak pięknych okolicznościach przyrody Zdecydowalismy się zapalić ognisko.

Spędzilismy miło razem trochę czasu przegryzając kiełbaske z ogniska. Wsród wielu poruszanych przez nas tematów były oczywiście zarówno milsze jaki mniej miłe tematy związane z naszym klubem.

Impreza była prawie bezalkoholowa ;) z racji na to iz w przyzwoitych godzinach musielismy wrócic do naszych rodzinek o noclegu nie było mowy. Zakończyliśmy imprezkę o 16 bo juz się sciemniało.....

..........odjechalismy jeszcze na sesję pod basen w Jaśle , póżniej Papapa przyjacielskie uściski dłoni i do rodzinek.
Szkoda że z racji na obowiązki nasze spoty nie są częste, bo dla takich miłych chwil
i wartościowych ludzi warto być w FKP
Oby tak dalej. Dzieki Panowie za miłe spotkanie :ok: . Na wiosne proponuje z rodzinkami ;)
_________________
Ford Mondeo 2.0 dcti kombi 06, Seat Ibiza 04 1.2 widowmaker, Iveco Daily 2.3 HTP 09
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 11 Lis 2005, 20:36   

Cały dzień czekałem na relacje z tego spotu :D widze że było ciekawie (a ta biała "padaka" to pewnie szynszyla ;/ ) Na wiosne spróbuje do was dołączyć na jakiegoś spota :) mam nadzieje że mnie przyjmiecie :)
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
SILO 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: S
Silnik: 1.6/96KM
Wiek: 49
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 54
Skąd: Dębica/Grantham
Wysłany: 11 Lis 2005, 20:38   

Zapraszam cię serdecznie :ok: A zdjęć powinno być więcej bo wszyscy mieliśmy aparaciki :)
_________________
Ford Mondeo 2.0 dcti kombi 06, Seat Ibiza 04 1.2 widowmaker, Iveco Daily 2.3 HTP 09
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 11 Lis 2005, 20:39   

No to czeka ma pozostałe zdjęcia :)
Pozdrawiam.
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 11 Lis 2005, 22:52   spot- Folusz

CZE :P

składzik przedni :lol: ...w rolach głównych udział wzięli :



...troszke bieszczadzkiej przyrody co by wszyscy wiedzieli że mieszkańcy podkarpacia są czuli na wszelkiego rodzaju przejawy "piękna "








..jak zwykle..serdeczna atmosfera... pogaduchy o rodzinkach, fiestach , aktualnościach klubowych :lol: .........otaczającej przyrodzie....

...aha ..przepraszam kolegów za to że pewno bardziej jak kiedykolwiek jęzor mi sie plątał.....lakierowanie podłogi ma swoje uboczne efekty...tzn nie powinno sie prowadzić pojazdów mechanicznych jak dynia nawala..ale za to można.....do kiełbaski zakropić spotkanko browarkiem :V:

POZDRAWIAM......... ;-) ..jak by to powiedziała pewna znajoma kasa fiskalna : " Dziękujemy - zapraszamy " :ok:
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
Danio 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 391
Skąd: Tychy
Wysłany: 11 Lis 2005, 23:15   

ale tych miejsc i widoków to Wam szczerze zazdroszczę...niestety w mojej okolicy wszystkie piękne drzewa lądują w kominkach albo na schodach okolicznych nowoprzybyłych...trzeba będzie stąd spieprzać :(
_________________
Dobra Fiesta nie jest zła ;)

 
 
 
Jareczek
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lis 2005, 17:06   

To i ja dorzucę troche fotek
W drodze:

Zawias Kortona:


Jakiś dziwny typ się w krzakach chowa:

Ogieniek:

W drodze powrotnej

Skorka:

Problemy z obsługą aparatu (to wszystko przez malowanie i piwo ;) )

Prawie różowe okulary:

I jeszcze pamiątkowe zdjęcie:

i czas było wracac do domu...


Miałem najsłabszą fiestę, ale koledzy nie szaleli bardzo po drogach, za to ja w drodze powrotnej zgubilem SILO jak się puściłem za nową beemką 7, ale musiałem jeszcze gdzieś skoczyć i to jak najszybciej, więc miałem "rybke" na szuszarke, którą i tak straciłem z pla widzenia :-P


Spot udany, oby takich więcej
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12 Lis 2005, 19:47   

Bardzo przyjemny spocik :)
No i te Wasze okolice , miłe dla oka.
Ale mam jeszcze osobiste pytanie, a właściwie mój syn Michał,
który to jest jego przyszły teściu Szynszyl ? ;-)
Domyślam się, ale wolałbym się upewnić. :)
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 13 Lis 2005, 01:13   

Fajnie że ludzie się integrują. Nawet mając na karczku rodzinki.
Żałuje tylko że nie wypalił ten zlocik w Waszych rewirach. Bez kitu macie pięknie. Ja mieszkam w płucach Warszawy (KampinowkiParkNarodowy) ale to nie to samo co bieszczadki.
Mam głęboką nadzieje że kiedyś Was odwiedze.
Pozdrawiam
Bodo
 
 
Jareczek
[Usunięty]

Wysłany: 13 Lis 2005, 11:28   

trzeci napisał/a:

Ale mam jeszcze osobiste pytanie, a właściwie mój syn Michał,
który to jest jego przyszły teściu Szynszyl ? ;-)
Domyślam się, ale wolałbym się upewnić. :)
Pozdro ...


Na TYM zdjęciu szynszyl stoi w środku :)
 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 13 Lis 2005, 11:49   

Fajny spocik, ale ja przedewszystkim miło popatrzyłem na bieszczady. Ale tam u was jest fajnie!! Bardzo lubie tamte regiony i mam dość duży sentyment, co prawda w szczególności do rejonów Ustrzyk i Soliny ale generalnie jest tam milutko :D
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
FG
[Usunięty]

Wysłany: 13 Lis 2005, 12:01   

Ja wczoraj sie integrowałem z HCP, ale mam nadzieje ze w przyszlym roku rowniez do was dołącze :he:
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 13 Lis 2005, 15:05   foto

CZE :P

Jaruś ..Ty to potrafisz zrobić człowiekowi reklame ..nie ma co :? ........lakier coś tam namieszał , piwa nie było za wiele...ale daszysko w Twoim bolidzie to takie pogięte że Ho Ho :!: ...chyba po max wybojach jeździsz i często łepetyną o podsufitke zaliczasz....co ma w prostej lini przełożenie na takie oto sugestie :-P

POZDRAWIAM ;-) ...ale nie ma to jak mieć kierowce na imprezie :D hehe B.Dziękuje Tomku :ok:
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
Jareczek
[Usunięty]

Wysłany: 13 Lis 2005, 15:33   

Dach może i jest pogięty, ale po tym, ja na nim leżałes przez pół godziny próbując ustawić aparat :-P Zreszta zostały bardoz piekne slady Twoich rąk, szkoda że nie opierałes się o wszystkie elementy samochodu, co do centymetra, bo nie musiałbym jechac na myjnię, nie byłoby juz nigdzie kurzu :-P ;)
 
 
SILO 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: S
Silnik: 1.6/96KM
Wiek: 49
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 54
Skąd: Dębica/Grantham
Wysłany: 13 Lis 2005, 18:12   Luźny nie poważny komentarz

Cześć!
A teraz ja zabiorę zdanie.
1. Piotrek wtedy nie był zawąchany ani pijany. Prawdopodobniwe widziano nas parę miesięcy temu w gorszym stanie :hahaha: :hahaha: i prawdopodobnie ktoś robił "zaprawki w 5 minut" (Adam słodowy wymięka :ok: ) ale lakieru wtedy nie było...(a może podkład cynkowy?), co było :?: ...... nie pamietam ale jest to gdzieś na zdjęciach.
2. Wgięty dach to pewnie kwestia tego że akumulatorki do aparatu są ciężkie a nie tego ze Piotrek sie opierał :hahaha: :hahaha: .....Połóżcie sobie akumulator na dachu zobaczycie czy sie nie pognie :hahaha:
3. Co do otłumaniacza na następne imprezy to może zrobimy eksperyment zmienimy piwko na cos innego. Kupimy sobie litr lakieru i bęęęęędzie jazda. :hahaha: :hahaha: A imprezy będziemy robić tam gdzie ktoś lakieruje podłogę- taniej wyjdzie :hahaha:
Czyli następna imprezę sponsoruje POLIFARB Dębica (Jarek ma tam układy i pewnie wącha w pracy...ale na spotach sie ukrywa)
A tak wogóle to życie beż śmiechu nie ma sensu :ok:
:hahaha: :hahaha: tak nawiasem mówiąc to wiem juz Piotruś czemu lakierowałeś silnik i parę innych elementów.....ten zapach i ta jazda :-P mniam.....pychotka.
:ra: WAŻNE :la: :!: :!:
Wszystko powyżej w tym poście z wyjątkim podkreślonego zdania było pisane w żartach. Piotrus i Jarek to naprawde sympatyczni i porządni faceci i wszystko co złego o nich mówią to kłamstwa :) a to co ja wyżej napisałem to brednie nawąchanego faceta :)

[ Dodano: Nie Lis 13, 2005 7:40 pm ]
PUMA napisał/a:
Fajny spocik, ale ja przedewszystkim miło popatrzyłem na bieszczady. Ale tam u was jest fajnie!! Bardzo lubie tamte regiony i mam dość duży sentyment, co prawda w szczególności do rejonów Ustrzyk i Soliny ale generalnie jest tam milutko :D


Marcinku, z Kielc do Dębicy jest 130 km póżniej do Jasła jakieś 45 no i następne 15 do Folusza w beskidzie niskim, wcale nie jest gorzej niż w Bieszczadach, które znam bardzo dobrze . Sądze że z racji na newielką odległość możecie dojechać do nas z resztą "Scyzoryków" .
Zapraszamy serdecznie :ok:
Myślę że na wiosnę można by było zrobić jakiś 2 dniowy spocik w Wysowej (jakieś 60 km od jasła)z racji na dystans dla podkarpacia, małopolski, śląska i kieleckiego. Znam ośrodek w którym nocleg w domkach z trzema posiłkami kosztuje 25 zł, a jest tam co ważne Cisza i spokój którego w miastach brakuje.
Pozdrawiam
Marcin
_________________
Ford Mondeo 2.0 dcti kombi 06, Seat Ibiza 04 1.2 widowmaker, Iveco Daily 2.3 HTP 09
 
 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 13 Lis 2005, 19:47   

Dzieki, myśle ze pomyślimy na wiosne

Pozdro
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
szynszyl 
EKSTERMINATOR

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 50
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 3784
Skąd: jasło
Wysłany: 13 Lis 2005, 20:22   

Laskosz napisał/a:
(a ta biała "padaka" to pewnie szynszyla

PaDaKę ma lukesk.. :lol:
_________________
1% dla mojego syna
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 13 Lis 2005, 20:32   

szynszyl napisał/a:
Laskosz napisał/a:
(a ta biała "padaka" to pewnie szynszyla

PaDaKę ma lukesk.. :lol:


To w końcu które to twoje ;/ Na następny raz może sie już spotkamy to będe wiedział :devil:
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
szynszyl 
EKSTERMINATOR

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 50
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 3784
Skąd: jasło
Wysłany: 13 Lis 2005, 20:33   

trzeci napisał/a:
... mam jeszcze osobiste pytanie, a właściwie mój syn Michał,
który to jest jego przyszły teściu Szynszyl ? ;-)
..
wszelkie uwagi należy zgłąszać do zainteresowanej :D

[ Dodano: Nie Lis 13, 2005 8:35 pm ]
Laskosz napisał/a:

To w końcu które to twoje ;/ Na następny raz może sie już spotkamy to będe wiedział :devil:
ja mam to białe i nazywa się szrot :D

[ Dodano: Nie Lis 13, 2005 8:42 pm ]
ale było miłłłłoooo! ja dopiero dziś czytam to na spokojnie, bo sie bujałem z małą. jako że wdowiec chwilowy (mam nadzieje) jestem, to zapewnbic małej chcę troche atrakcji. zajefajnie było wyrwać sie z chałupy, do małej przyszła babcia, więc maxymalnie wyluzowany nogłem się wreszcie z domu wyrwac. a że się spotkało paru maniaków, soory :ups: , fiestomaniaków, to normalnie rewelacja. myślę, że następnym razem znowu będzie takmiło, ale w wiekszym gronie. moze nasze żony, dziewczyny i kochanki dołączą to spotkamy sie w foluszowskim barze, zakąsimy pstrąga z rusztu i popijemy nektarem bogów. :-P
_________________
1% dla mojego syna
 
 
 
Korton
[Usunięty]

Wysłany: 13 Lis 2005, 21:30   

No dopiero teraz dotarlem do domu. Impreza super. Klimacik, widoki, ludzie, auta - asz chcialo by sie co tydzien taka wycieczke robic:) Mam nadzieje ze nastepnym razem w wiekszym gronie, a najlepiej z rodzinkami (tylko cieplo by musialo byc - bo kobietki dlugo to nie wystaja w zimie).

Kilka zdjec:

U Piotrka akurat mi stuklo 50 tys km (+100tys) - W tle rarytas:)


Dokladnie 150tys:)


Na miejscu ustawieni


Jedzonko itp









Na pozegnanie


I widoki, dla tych co nie byli (Cos mi tu wyglada ze Piotr tu maczal palce - pierwsze dwa zdjecia)




I na koniec dziekuje za milo spedzony czas i do nastepnego razu.

[ Dodano: Nie Lis 13, 2005 9:39 pm ]
Na koniec uwiecznione w czasie jazdy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zielona Góra - Fotki i filmy
Pamiątkowe DVD ze zlotu
WooYownik Zielona Góra 2006 96 20 Sie 2006, 12:29
PumaRST
Brak nowych postów Ogłoszenie: NASZE OSIĄGNIĘCIA - czyli chwalimy się :)
PUCIO Frakcja wielkopolska 8 5 Gru 2008, 21:51
PUCIO
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - REPERATURKA WLEWU/NADKOLA czyli spawanie
LOY Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 54 28 Lut 2014, 18:11
deejay
Brak nowych postów Przyklejony: Ku przestrodze, czyli zdejmij nogę z gazu
Tutaj zamieszczamy linki i zdjecia dla piratow drogowych
Mafios Linkownia 583 30 Paź 2015, 14:54
szagrad
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Gumy czyli bezpieczna jazda z każdym partnerem
Żółwik Tuptuś Mechanika ogólna 4 13 Sty 2005, 23:59
Żółwik Tuptuś


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.