Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Małopolskie
Autor Wiadomość
Jareczek
[Usunięty]

Wysłany: 9 Lis 2005, 16:47   Małopolskie

David napisał/a:
WITAM.W KRAKOWIE PRZY UL.SIEMASZKI 1.WYMIANA TŁUMIKA KOSZTUJE 20 ZŁ.TŁUMIK NAPEWNO CI DOBIERZE I KATALIZATOR TEŻ USUNIE.POLECAM.


Korton napisał/a:
Ja bylem pare razy u Martineza, jestem zadowolony - tanio i solidnie.
Robilem wymiane sprzegla, i w zawieszeniu tuleje belki tylnej, laczniki stabilizatora, tuleje wachacza przedniego, po zimie mam tam zamiar sie udac na wymiane paska rozrzadu...

Podaje namiary jak by cos.

30-002 Krakow
ul Zbożowa 2
tel. 633-68-01
602 72 10 22


hans666 napisał/a:
Zbieżność
GDYNSKA 18 WAJDA 637 42 18 -powiedzieli mi ..do 70zl -sprawdzenie i ew. ustawienie (podobno maja dobry sprzet..ale glowy nie daje - nie bylem tam)


KOBIERZYNSKA 122 603 22 14 39 - ok. 40zl


kaczoro napisał/a:
ABC Focus
na Al. 29-go Listopada 94 w Krakowie.

Tak jak pisalem w innym temacie jestem bardzo zadowolony z usług tego serwisu. Najlepsze jest to, że oferują oryginalne części w dobrych cenach. A co do mechanika to też nie wymieniał odrazu tego co mu powiedziałem tylko najpierw posprawdzał czy rzeczywiscie coś jest do wymiany czy nie :D
Kolejnym plusem jest to, że serwis obsługuje tylko Fordy więc jakieś pojęcie mają ;-)
Pozdro!


yara napisał/a:
Witam!
Polecam warsztat przy ulicy Radzikowskiego 37.Gość uczciwie gada i uczciwe pieniądze bierze.A poza tym sam jeździ Mk3 hehe.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Jareczek 24 Lis 2006, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gumis
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lip 2006, 09:09   

Naprawy elementów plastikowych -> zderzaki, zbiorniki, osłonki pod silnik, kokpity.. wszystko co plastikowe....

Firma POLITOP Auto Usługi S.C.
ul. Powstańców 1
tel. (012) 411-56-72

(Mieści się w bazie AUTOTRANSPORT Kraków)

Dodatkowo mają myjkę reczną..:) z dużą opcją usług :)
 
 
Qba1983 

Model: Ford Fiesta Mk1`82
Wersja: Fun
Silnik: Inny
Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 113
Skąd: Kraków
Wysłany: 12 Kwi 2007, 00:11   Serwis gaźników przy ulicy Nastrojowej

Panowie, kto z Krakowa i ma gaźnik niech unika tego miejsca jak ognia. Palant, madrala, pan mgr inż Antoni Pawlik. Zerżnie z was a nic nie zrobi. Ja mam teraz gaźnik znowu do naprawy, pzregrzane świece i prawdopodobnie silnik do remontu, a on za 250 zl wyregulował gaźnik na zbyt uboga mieszankę. Jak pojechalimy z reklamacja to nas mial w D... chair
_________________
Have no idea how fast it is but sure it's hell of a fun to drive an ITB :D

Fiesta 1982 ITB - "Green Granny"
Subaru Forester 2.0XT - "Forek"
 
 
 
kenczorf 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1874
Skąd: Tarnów
Wysłany: 26 Kwi 2007, 21:05   

Tarland przy klikowskiej - czesto robia od reki, paru pracownikow dosc dobrze sie zna na rzeczy. Przystepne ceny
_________________
Cichociemna
Ostatnio zmieniony przez kenczorf 25 Lip 2008, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
 
SpiderMAN 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Michał
Wiek: 45
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 687
Skąd: Kraków
Wysłany: 19 Cze 2007, 19:27   

http://www.sklep-czesci.com/
Sklep z używanymi częściami do XR2i... :)

KONTAKT
tel: 889 681 804
EMAIL: dowojciak@o2.pl
GG:2252753
Skype: dowojciak
________________________________________________________________________

http://www.wydech.pl/
F.H.U. "OLD - CAR"

KOCHANÓW 2A
(k/Zabierzowa - woj. małopolskie)
tel./fax: +48 12 285-18-76
email: wydech@wydech.pl

KRAKÓW
ul. Siemaszki 1
(teren Samochodowni PKP) - (Prądnicka -Wiadukt)
Wymiana/naprawa tlumikow
Tanio i solidnie.
Bardzo sympatycznie...
Fachowe porady.
________________________________________________________________________
Ostatnio zmieniony przez SpiderMAN 7 Lut 2008, 10:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
virus2 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: CLX
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 39
Dołączył: 26 Maj 2004
Posty: 75
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Paź 2007, 17:55   

Kościuszkowców 6 na przeciwko Carefura Zakopianka maja wszystko ale ceny zależą od humoru sprzedającego :)
_________________
Fiesta 1,4 gaźnik + lpg:) bylo jest 1,6EFi :) ))
http://streetracers.krakow.pl/
 
 
 
Kafar 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: Inny
Imię: Andrzej
Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 47
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Lis 2007, 22:09   

Szrot masz jeszcz na rybitwach, widziałem kiedyś fiesty, przy skręcie z Zakopiańskiej w Tischnera masz sklepik z uzywanymi cześciami-raczej drogo, i na zakopiance 5 km od Krakowa za miejscowością Gaj (stoją tam często z suszara bo jest ograniczenie do 50) jest nowy szrocik jaki z całymi furami. Jutro tam jade za schowkiem do Transita to polukam czy czegoś nie ma do Fieścinek. Znaczy jadę jak czas pozwoli:)
_________________
Mondeo MKI 2.0 GHIA

http://www.polskajazda.pl...rd/Fiesta/29047
 
 
 
frodo666
[Usunięty]

Wysłany: 2 Lis 2007, 11:14   

zakład lakierniczy mojego taty hheheh .zakład jest w małopolsce. 10 km od Gorlic, 18 km od Jasła , 45km od Krosna , 140 km od Zakopanego, 120 km od Krakowa. Robimy blacharke , naciągamy auta po dzwonie, malujemy ale nie całościowo, tylko elementy, drobna mechanika, bez roboty przy silnikach, lekka konserwacja, jak rdza to do nas:). Noi lepiej sie wcześniej ze 3 tygodnie umawiać ;-) .
Julian Pacana
Ul, przedmieście dolne 14
38-340 Biecz

tel.dom. 0-13 4471735
tel.kom. 607539073
 
 
SpiderMAN 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Michał
Wiek: 45
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 687
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Lip 2008, 14:11   

Kafar napisał/a:
Szrot masz jeszcz na rybitwach, widziałem kiedyś fiesty, przy skręcie z Zakopiańskiej w Tischnera masz sklepik z uzywanymi cześciami-raczej drogo, i na zakopiance 5 km od Krakowa za miejscowością Gaj (stoją tam często z suszara bo jest ograniczenie do 50) jest nowy szrocik jaki z całymi furami. Jutro tam jade za schowkiem do Transita to polukam czy czegoś nie ma do Fieścinek. Znaczy jadę jak czas pozwoli:)
Ten sklepik na Tisznera to lipa jak cholera...
Wiecznie zamkniete, a jak juz trafisz, ze wejdziesz to ceny jak w ASO, albo nawet drozej, za uzywane rzeczy...
Dramat...

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 15:15 ]
Poszukiwany, solidny i niezbyt drogi blacharz w Krk...
Macie kogos kto Wam juz cos w Fiestach robil?
Mam reperaturki nadkoli tylnych oraz progi do wymiany.
Juz mam kupione Niemieckie zamienniki, wiec materialy wlasne.

Zakres prac jaki mnie interesuje, to wyciecie starych, przy progach to pewnie i dorobieniu wspawek w paru miejscach na progach wewnetrznych, dopasowanie nowych elementow, wspawanie, zeszlifowanie spawow
pomalowanie podkladem i tyle.

Reszte sobie sam zrobie.
Jakies propozycje i adresy/kontakty dobrych, solidnych blacharzy,a nie partaczy.
 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 3 Gru 2008, 14:15   

ABC Focus na 29 Listopada - wydawało mi się że to w porządny serwis. Pojechałem żeby obejrzeli i ewentualnie wymienili uszczelniacz wału z przodu. Kopara mi opadła jak po 5 minutach usłyszałem że "tej śruby to nie idzie odkręcić, wyjeżdżaj pan" :yyy: Więcej się tam nie pojawię, tym bardziej że ceny mają kosmiczne (skusiła mnie gwarancja na naprawę). 80pln za samą wymianę uszczelniacza albo ponad 32pln za uszczelkę od dwururki to zdecydowana przesada. Tak więc kij im w oko, kotwica w plecy - z takim podejściem życzę powodzenia.
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 19 Maj 2009, 07:27   

Panowie, potrzebuję dobrego blacharza-lakiernika-magika który zrobi mi trochę ładnych zaprawek i zakonserwuje podwozie, w Krakowie, albo w okolicach dostępnych autobusem :)
ewentualnie sama konserwacja, bo magik-lakiernik jest świetny pod Radomiem, tylko za podwozie nie chciał się brać :|
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
borgolot
[Usunięty]

Wysłany: 24 Maj 2009, 20:58   

Witam Panowie
Pilnie potrzebuje niedrogi sklep z częściami w Nowej Hucie lub gdzieś blisko. Wczoraj na zakopiance padł mi czujnik temp. i włącznik wentylatora. Na 29tej alei koszt 62 + 39PLN czy to tyle musi kosztować?
Polecam mechaników z JAAN-GAZ z grębałowa (za cmentarzem) tanio konkretnie i to co chcesz z gazem też chociaż zakładzik niepozorny to mają obłożenie.
pozdrawiam
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 24 Maj 2009, 21:06   

borgolot, próbuj na www.ford.sklep.pl, www.ford-sklep.pl czy innych internetowych - bywają ceny sporo niższe, więc może się opłacać (nawet licząć kuriera).

dobry sklep motoryzacyjny jest na mogilskiej, naprzeciwko plivy przy przystanku "cystersów". co prawda konkretnych części fordowskich nie brałem (zawsze kupuję z internetu), ale facet jest konkretny i raczej nie woła astronomicznych kwot...
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
kingula85 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Futura
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 25
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Cze 2009, 10:18   

bidżej napisał/a:
Panowie, potrzebuję dobrego blacharza-lakiernika-magika który zrobi mi trochę ładnych zaprawek i zakonserwuje podwozie, w Krakowie, albo w okolicach dostępnych autobusem :)
ewentualnie sama konserwacja, bo magik-lakiernik jest świetny pod Radomiem, tylko za podwozie nie chciał się brać :|
Nie widzę żeby ktoś coś doradził w tym temacie, a mnie inetresuje konserwacja podwozia gdzie w Krakowie i jakie koszta no i czy fachowa robota :)
_________________

 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 9 Cze 2009, 16:52   

na forum FordClubPolska poradzili mi faceta o nazwisku Madej przy Pylnej 8. w wolnej chwili mam zamiar do niego podjechać na oględziny...
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
alek_m
[Usunięty]

Wysłany: 14 Sie 2009, 21:36   

Gdzie najlepiej wyregulować gaźnik w krakowie?
 
 
kingula85 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Futura
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 25
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Sie 2009, 10:20   

Ja wszystkie naprawy robię u jednego mechanika na ul. radzikowskiego facet zna się na tym co robi więc gaźnik dla niego to pewnie bez problemowa sprawa! TEL.602 662 799
_________________

 
 
szpakerson 

Model: Inne auto
Wersja: Sport
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Paź 2009, 20:02   

W razie gdyby ktos potrzebował pomocy mechanicznej zapraszam na ul.Dauna 36 :) Sam przeswapowałem swoja fieste i znam sie całkiem niezle na fordach. Dysponuje profesjonalnym warsztatem, dla klubowiczów atrakcyjne ceny. Pisac PW lub dzwonic 512780714.
_________________
Bylo mk3 swap RS2000 '94
Golf V GTI '05
Evo VIII '05
Jest najszybszy Pulsar GTIR '94 w Polsce
 
 
 
Nesor 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 36
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 306
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 7 Kwi 2010, 18:36   

Fortax-Service Marek Gierczak - sprecializacja - FORD
ul. Łowińskiego 18 (teren stacji JGR)
31-752 Kraków
kom.: 500-292-867"

"Marek Gierczak - właściciel Fortax pracował jakiś czas u Goduli. Współpraca im się nie układała i zdecydował się wrócić do swojej działalności.

Kiedyś u niego wymieniałem krzyżaka kolumny i sworznie, byłem zadowolony zwłaszcza ze nie zapłaciłem jakiś kosmicznych cen, wręcz przeciwnie i widać ze znają się na robocie i to lubią w sobotę jadę zrobić jeszcze parę rzeczy przy zawieszeniu i ukł kierowniczym do niego - dam znać jak moje wrażenia.

Dojazd
http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.php?idob=156

[ Dodano: Nie Kwi 11, 2010 08:52 ]
Byłem wczoraj u tego mechanika.
Jestem bardzo zadowolony, widać ze nie robił na zasadzie odpier**l sie tylko wykonywał swoją robotę. Do tego po złożeniu wszystkiego posprawdzał to jeszcze raz czy jest ok i przeglądnął resztę auta (choć nic mu o tym nie mówiłem). a na sam koniec za wymianę Sworzni, tulejek, gałek i drążków wziął 150zł :D

_________________
Jest
-"Dupowozidło" Mondeo mk3 2.0 16v GHIA Kombi
- "Magiczny Czarnuch" - Fiesta mk3 1.8 16v Xr2i http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=48108
Bylo
"Prędki Automat" - (RIP) http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=36768
 
 
 
bidżej 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 4784
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 16 Lip 2010, 08:50   

Auto Service Wajda - niewielki, ale dobrze wyposażony warsztat przy Gdyńskiej 18 (boczna od Opolskiej). robią dokładnie, niedrogo (sprawdzenie geometrii zawiasu i regulacja zbieżności + ważenie 2 alufelg = 110 pln, podczas gdy w Norauto zaśpiewali mi 89pln za samo zbadanie geometrii, a ważenie kółek 23pln/sztuka...), można bez problemu popatrzeć co i jak działają, pokażą na co zwrócić uwagę. ogólnie ok :)

co do lakiernika o którym tu wcześniej pisałem (J. Madej na Pylnej) - ostrzeżenie TUTAJ!!!
_________________
www.twojrobot.blogspot.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Śląskie/ małopolskie,-spocik okolice Ogrodzieńca?
Ana Zloty / Spoty 5 15 Wrz 2013, 23:11
Ana


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.