Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Frakcja lubuskie
Autor Wiadomość
Esox Hunter
[Usunięty]

Wysłany: 9 Lis 2005, 19:07   :)

Nazwę naszej grupy wybieramy w nowym poście :) Tam ankieta wygenerowała się poprawnie.
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 9 Lis 2005, 19:14   

No ja zostalem przy swojej propozycji czyli Grupa Lubuska .. :)
_________________

 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 9 Lis 2005, 19:39   

Bo decyzja o Liderze grupy i nazwie powinno być podjeta na spotkaniu na żywo przez osoby które pojechały na spotkanie... i tylko przez nie...
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
Leosi
[Usunięty]

Wysłany: 9 Lis 2005, 21:19   jestem za spotkaniem real

To prawda. Powinno się odbyć spotkanie na żywo, założycielskie. Powołamy tych którzy będą koordynować akcje. A tak przy okazji to się spotkamy he?
Jestem całkowicie za.
PS. Moja nazwa to FORD LUBUSZ. i tyle...
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 9 Lis 2005, 21:37   

real meeting? why not:p

ja jestem za tą pierwsza nazwa;] - Team FKP Zachód
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 9 Lis 2005, 22:59   

najbardziej jak dlamnie byloby TEAM ZACHÓD ...a ze fkp to sie samo przez sie rozumie bo to czlonkowie tylko i wylacznie fkp..poza tym pomijajac masło maślane team zachod łatwiej wymowic :-) .. to moja sugestia 8) co do spotkanka.. moze juz ta sobota??..popoludniem w ZG ;)
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Esox Hunter
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lis 2005, 07:24   Re: jestem za spotkaniem real

Leosi napisał/a:
Moja nazwa to FORD LUBUSZ. i tyle...


OK !! Bierzmy pod uwagę jeszcze tę nazwę :) Nie będę jej juz wrzucał do ankiety (sorrki) bo się boję, że ankietę znowu w kosmos wywali :)

A co do spotkania - tesh jestem za !! :) Zielona Góra zaprasza Gorzów :) Dzień i miejsce do ustalenia. Sowa proponuje sobote. Pasuje Wam ?? A miejsce.. hmmm... parking przy Auchanie powinien byc OK ?? Jak myślicie ?? dużo miejsca i dojazd prosty... :) ) A może skontaktować się z Auto Klubem w zielonej Górze żeby się zorientować ile kosztuje wynajęcie toru w Kisielinie ?? :)

PS. Chłopaki z Gorzowa, mam małą sugestię, nie wiem jak u Was z sianem, bo u mnie akurat krucho. Jak i u Was nie jest zbyt wesoło to przyjedźcie jednym autem.. Jakby nie patrzyć, z ZG do Gorzowa jest ok. 130 klocków :) Pozdrawiam - valdee.
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 10 Lis 2005, 13:45   

Lubża - piekan malownica miejscowosc w krorej moznaby bylo sie spotkac i kazdy mniej wiecej bedzie mial tak samo daleko;]
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
herrkam 


Model: Ford Fiesta Mk1`78
Wersja: Ghia
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 50
Dołączył: 24 Sie 2004
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 10 Lis 2005, 17:24   

>> ODYNIEC >>>Lubrza jest ;/

pogadam z zarządem toru i może na sobotę coś zalatwimy dam Wam znać jutro co i jak choć myslę że jak na pierwszy raz to jakiś parking przy centrum handlowym starczy ale jak powiedzialem jutro info o torze
_________________
FIESTA MY FIRST RALLY CAR.....
impreza?? chętnie zwłaszcza WR BLUE
MK1 rulessss
 
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 10 Lis 2005, 18:34   

yhm moze przez rz ;] niepamietam juz bo dawno temu tam bylem
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
pundek
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lis 2005, 11:37   

kurde zawsze marzylem zeby byla utworzona grupa lubuska. I teraz kiedy sa ludzie to ja jestem na obczyznie!!! Cale szczesie ze swoja fiestunia. Jestem za Zachod team. Dobrze brzmi. Kurde szkoda ze nie moge wam pomoc w realizacji grupy.
Pozdro pundek.
 
 
herrkam 


Model: Ford Fiesta Mk1`78
Wersja: Ghia
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 50
Dołączył: 24 Sie 2004
Posty: 76
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11 Lis 2005, 18:57   

Niestety dziś zarząd był nie uchwytny więc z toru póki co nici następnym razem będzie a teraz trzeba jakieś inne miejsce :?
_________________
FIESTA MY FIRST RALLY CAR.....
impreza?? chętnie zwłaszcza WR BLUE
MK1 rulessss
 
 
 
Esox Hunter
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lis 2005, 09:57   Bla bla bla :)

Herrkam - thx :) Nie wiem czy wogóle będzie jakiś spocik, bo mamy już sobotę a miejsce spotkania nie jest jeszcze ustalone. Z kilkunastu osób chęć spotkania wyraziło raptem kilka. Możliwe, że przez to, że wypadki potoczyły się tak nagle :) Przypuszczam więc, że póki co to zostaje nam dogadać się na forum :)

Co do nazwy naszej grupy,większość wybrała nazwę Team Zachód. Myślę, że tak oficjalnie możemy o sobie mówić.

pozdrawiam - Valdee z MK4 :-P
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 13 Lis 2005, 01:18   

Jak się wam nie uda teraz to za tydzień. Ale pamiętajcie że zawsze jest się milo spotkać w pare osób.
Co do nazwy waszej grupy, to kiedyś gdzieś wyczytałem że nie zaleca się używać nie polskich wyrazów dlatego nawet fajnie by brzmiało GRUPA ZACHÓD lub GRUPA ZACHODNIA
Pozdrawiam i życzę sukcesów przy organizacji
Bodo Stoliczny :-)
 
 
Leosi
[Usunięty]

Wysłany: 13 Lis 2005, 13:13   a propos spotkania

Grupa Zachód chyba trochę zbyt spontanicznie podeszła do organizacji zlotu. Niestety nazbyt indywidualnie. Jeśli ma to być spotkanie wszyskich zainteresowanych to musi to być ustalone wcześniej (z uwagi na pracę zawodową członków) oraz pewien program (z uwagi na przejazd ok. 100 km)
Świetnym pomysłem jest spotkanie w połowie drogi, powiedzmy w Łagowie Lubuskim albo w Słubicach (to może przesadziłem...) Wybierzemy władzę, może ustalimy harmonogram spotkań cyklicznych, może logo, znak rozpoznawczy, może jakieś ognisko etc.
Jeśli mamy być poważni to spróbujmy popytać na innych forach jak to u nich się odbywa.
To moje skromne zdanie i niechiałbym, aby się ktoś obrażał lub coś innego.
Myślę, że na spokojnie uda się o wiele lepiej. Pozdrawiam
 
 
Esox Hunter
[Usunięty]

Wysłany: 14 Lis 2005, 10:55   Spotkanie Zachód Team

Loesi dobrze mówisz. Nie ma się co śpieszyć. Tym bardziej, że nie pochodzimy z jednego miasta aby spotkac się w każdej chwili. Dlatego proponował bym najpierw wirtualne spotkania na czacie lub na gadu gadu. W ten sposób też przecież można się wstepnie dogadać co do organizacji grupy. Musimy tylko wybrać dzień i godzinę pogaduszek :) Pozdrawiam - Valdee.

[ Dodano: Wto Lis 22, 2005 7:16 am ]
Nosz kurde :) Tydzień z hakiem minął a tu lipa ;/ Tylu było chętnych na zoorganizowanie grupy lubuskie a teraz cisza. No co jest z Wami ?? 8|
 
 
front247
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lis 2005, 21:54   

a moze FRONT LUBUSKICH FIEST- :hahaha:
TO MOJA PROPOZYCJA:)
jeszcze nie jestem w klubie ale bede!!!
pozdrawiam
 
 
front247
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lis 2005, 22:02   

no ja jestem chetny
na spotkanie lub jakies ustalenia,czasu mam niewiele ale zawsze cos tam ukradne:)
fajnie by bylo sie troche zoorganizowac i przejechac 50-cioma fiestami przez westerplatte w zielonej :lol:
jak cos to czekam na propozycje
 
 
Leosi
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lis 2005, 09:19   za mało głosów, za mało czynów

Zaniepokoiła mnie nasza cisza. Prponuję abyśmy spotykali się na forum w każdą niedzielę po godz. 18. To godzina kiedy wszyscy są w domu (no chyba że pracujecie) i możemy spokojnie coś ustalić w związku z naszą drużyną. Chciałbym abyśmy ustalili jakiś szkielet poczynań a potem powinno iść dalej i na wiosnę spotkanie real. Co wy na to ? To chyba rozsądne. Pozdrawiam. Zespół ZACHÓD !
 
 
kazi 

Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: Inny
Imię: Rafał
Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 474
Skąd: Łódź/GW
Wysłany: 25 Lis 2005, 12:51   Re: "Młodości ty nad poziomy wylatuj"

Leosi napisał/a:
Co do dwukolorowych fiest to ostatnio widzielm kilka razy jakąś niebiesko/czerwona moze to kogos z was ?
No właśnie... czerwono - niebieska żywicielka moich zmysłów.
A tak na marginesie to byłem u fachowca i zapragnął ode mnie 850 zł za: błotnik, maskę (dwustronnie), zderzak niski i fragment błotnika tylnego. To dużo czy w sam raz ?
PS. Gang lubuski to świetny pomysł, a na pierwszy zlot wiosną proponuję się wybrać w sam środek regionu do Łagowa.

Pewnie moja czerwono, niebiesko, srebrna :) po wypadku :) a była taka ładna czerwona fiestka :twisted:
_________________
PzMot - Polski Związek Motorowy w Gorzowie.
New Wozidło : Citroen Xantia 1,8 Turbo
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Frakcja zaczyna ''życ''
Gość Frakcja warmińsko-mazurska 48 22 Maj 2014, 21:41
vegetagt
Brak nowych postów Frakcja Wielkopolska zaprasza na spota
PUCIO Zloty / Spoty 22 28 Cze 2010, 22:16
Dawidoff4
Brak nowych postów Frakcja Śląska się spotuje
DemptD Zloty / Spoty 59 16 Lut 2013, 18:55
Puff


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.