Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

MK3 - Moja JAGÓDKA ]:-)
Autor Wiadomość
frodo666
[Usunięty]

Wysłany: 20 Paź 2007, 19:57   MK3 - Moja JAGÓDKA ]:-)

witam. nie tyle chce sie chwalić co pokazać swoje autqo :8: .http://www.fiestaklubpolska.pl/forum/images/smiles/03-02.gif
http://www.fiestaklubpols...miles/03-02.gif Ochrzczyliśmy ją tzn. ja z kumplem JAGÓDKA. na początkq fantastycznie nie wyglądało . taka zwyczajna Mk3-ójka. ale w 4 miesiące troszke sie pozmieniało i robi sie z niej niezła dziewucha hehehe. tak wogóle to najbardziej ucieszyłem sie z kupna Jagódce nowych bucików/felg. dam kilka fotek sami ocencie jak sie prezentuje tera. niestety nie mam zdjęć jak wyglądała wcześnie ale ......to nie ważne. dzisiaj dam fotki wyglądu zewnętrznego :8:







Na początq zająłem sie konserwacją podwozia. Musiałem pospawać progi , niezłe dziury były hehe. W wydechu też coś sie znalazło ale tez sie zaspawało.
A że mi sie kiedyś nudziło to wybebeszyłem tłumik końcowy , i za końcówke wspawałem tzw. Kibel Rurę hehe. nie powiem , fajny ma teraz pomruk :8: . ale na wiosne planuje tłumik dedykowany albo końcówke tonową Monti - sie jeszcze zobaczy sie :-D . w Miedzyczasie Pan Donosiciel przybył do mnie swoim kurierskim rydwanem wraz z Lotką od RS. To do ojca na zakład i malujemy (bo biała była) na czarny macik . Jeszcze dwie dziurki , dwie nakrętki , dwie zaślepki i efekt jest super hehe.
Niedługo posypał mi sie silniczek krokowy także 100 ówa poleciała :| i do tego regulacja gazu, przegląd i ubezpieczenie i mały przestój murowany.
Ale! na tym nie koniec. kasy troche uzbierałem przyciemniłem szybki boczne, troche roboty z suszarką w ręce ale nawet nieźle wyszło.
Miesiąc temu kupiłem aluski R14 . gum szerokich nie zakładałem bo na 1.1 to już by było za dużo, ehhh... moze kiedyś tam.
Audio zamontowałem sobie radio pioneer 4 X25 W w układzie z dwa tweetery przód, narazie seryjne w dzwiach , i sub mojej konstrukcji 25 cm Glośnik , napędzane wzmacniaczem AXIOM 2X50 W RMS w mostku 100W RMS.

Dzisiaj zamontowałem alarmik :8: i co najważniejsze mam już centralne hehe. Super Sprawa! oczywiście nie na węgiel czy troty , tylko centralny zamek hhihi. bo juz sie spotkałem z takim gościem co przchodził obok garażu ,pyta sie co robie, ja mu mówie ze :centralny montuje, a on mi na to : Hoho , no tak zima idzie. ale miałem ubaw z kumplem :hahaha:

aaaa........zapomniałem dodać ze zrobiłem jej women-looka. taki jagódkowy bad-look. nie ma być bad :-P .

Więcej będe pisał na dniach o zmianach wewnątrz.

Pzdr
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 20 Paź 2007, 21:27   

TŁUMACZONE BYLO DO BOLU! WSTAWIAC MINIATURKI. TO NIE, NIEPASUJE WIDAC TO NADAL NIEKTORYM, A TO NAPRAWDE NIE JEST CIEZKIE!,


a teraz na spokojnie.
co na nie:
1. kurek od gazu,
2. kolor bocznych kierunkow,
3. przyciemnianie szyb... amatorskie - boczne sa, a tylnia nie, bo juz ciezej to sie robi...


co na tak:
1. lampy tyl
2. kierunki przod,
3. alu.


a ze tak zapytam, co dalej?
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
frodo666
[Usunięty]

Wysłany: 20 Paź 2007, 23:18   

sory za foty ale postępowałem z poradnikiem Loy'a i jednak mi nie wyszło . odrazu wielkie halo.

Na a tak wogóle to odpowiadam:
kierunki boczne - mi sie podobają :-P
Przyciemnienie tylnej szyby będę robił dopiero na wiosne bo narazie nie mam hajsu.
Co do kurka to nie wiem gdzie go umieścić masz jakiś pomysł??

Na przyszłość planuje poszerzenia od Xr'ki i prawdopodobnie zderzak przód i tył tez od XR - ale to nie jest jeszcze pewne , możliwe ze bede chciał inne spojlery - oczywiście nie będe z niej robił NFS Underground :hihihi:
Malowanie lusterek pod kolor Jagódkowy hehhe
Zrobienie elektrycznych szyb
Zastanawiam sie nad jeszcze nad likwidacją wycieraczki, wymiany szyby tylniej, i podpięciu tylniego zamka do siłownika i na przycisk.
Noi jak już pisałem wymiania przespawanie końcówki na tonową - likwidacja kibel rury.
Zmiana kierownicy na MOMO

Mam pytanie : czy jest sens wymieniać katalizator na strumiennicę łuskową??
I drugie pytanie tylko mnie nie besztajcie tylko wytłumaczcie albo wyślijcie do innego działu forum - jak wyglądałaby wymiana silnika , mojego 1.1 na Xr'kowe 1.6 ?? ;-)
 
 
Ad@mus 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Adam
Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1832
Skąd: Orzesze SMI
Wysłany: 21 Paź 2007, 11:33   

Cytat:
Mam pytanie : czy jest sens wymieniać katalizator na strumiennicę łuskową??
I drugie pytanie tylko mnie nie besztajcie tylko wytłumaczcie albo wyślijcie do innego działu forum - jak wyglądałaby wymiana silnika , mojego 1.1 na Xr'kowe 1.6 ?? ;-)


nie ma sensu wkladac bajerow do 1.1 bo to jest i bedzie 1.1
juz lepiej uzbieraj kabone na swapa....
a wymiana wyglada tak:
zawieszenie silnika i caly osprzet z wiazka potrzebujesz
no i zdrowy silnik
proponuje poszukac rozbitka i sie pobawic

pozdro
_________________

Dwu litrowa bestia zwana Ulepem
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 21 Paź 2007, 12:26   

Jakiś znajomy ten kolorek :he: ;-)
Była Milka - jest Jagódka :)
Powodzenia w pracach frodo666
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Tommy 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Tomek
Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 521
Skąd: Zielsko-Białe
Wysłany: 22 Paź 2007, 08:31   

Fajna, szczególnie mi się felgi podobają :) Tylko ten "niby badlook" trochę bez sensu moim zdaniem... Gratuluję ładnego zadbanego autka i zycze powodzenia w dalszych pracach ;)
pozdro
_________________
Profil Facebook
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 22 Paź 2007, 09:19   

ale nikt nie pojdzie w slady mojej milki
_________________
RS TURBO
Profil Facebook
 
 
 
Tommy 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Tomek
Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 521
Skąd: Zielsko-Białe
Wysłany: 22 Paź 2007, 11:15   

Mafios napisał/a:
ale nikt nie pojdzie w slady mojej milki


Bo świstaka zwolnili i nie ma kto działać ;)
_________________
Profil Facebook
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 22 Paź 2007, 21:41   

http://www.fiestaklubpols...forum.php?f=112

tutaj masz swapow do wyboru do koloru... min gaszu zmienial z 1.1 na 1.6 (ale 16V), mafios zmienial z 1.1 na 1.8 (tez 16V) potem z 1.3 na 2.0 (16V), Leon_SSJ zmianial z 1.3 na 1.6 (8v).

a jak chcesz dosc eksremalna sciezke przetrzec, to FAZA wrzucil sobie 2.8vr6.

wiec masz tam swapow a swapow, od 50km do 105 (130) az po 188 i 225PS.
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
marcus_87 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Calypso
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 464
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Paź 2007, 19:17   

felgi oryginalne od peugeota 405 :)
_________________
Dołącz do Lublin Squad!

Fiesta calypso RS1300 sprzedana...
 
 
 
frodo666
[Usunięty]

Wysłany: 24 Paź 2007, 20:49   

Mafios napisał/a:
ale nikt nie pojdzie w slady mojej milki



no ja napewno nie pójdę bo Jagódka ma inną osobowość :-D. nad silniczkiem to napewno będę myślał ale narazie chyba tylko tyle moge zrobić , chęci mi nie brakuje ale nie mam czasu bo studiuje , noi studencki brak kasy ;-( . Dziękówa dla mojego kumpla co mi kaske na felgi pożyczył pub2 .

Własnie wróciłem z uczelni także jutro postaram sie wkleić fotki wnętrza Jagódki.


Amen.
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 24 Paź 2007, 21:36   

student nigdy niema kasy, ale na piwo zawsze jest... skad ja to znam? ;/
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
frodo666
[Usunięty]

Wysłany: 24 Paź 2007, 23:54   

no od czasu kiedy mam Jagódkie wszystkie zaskórniaki pakuje w autko :-P :8:
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 25 Paź 2007, 13:45   

to przestan, lepiej trzymaj kase na naprawy, bo sie moze okazać potrzebna. to sa w koncu nie młode juz auta. najgorszym widokiem jest dla mnie auto po tuningu które potem jest bylejak zrobione bo nie starczyło kasy.
pozatym z własnego doświadczenia - nie pakuj kasy w auto, bo to studnia bez dna, pójdz na impreze, koncert, pojedz na wakacje czy kup sobie kino domowe do mieszkania.
pozdr
Kacper
Ps. tuning to na dłuzszą mete jest choroba, zacznij się leczyć zanim będzie zapóźno :rotfl:
 
 
frodo666
[Usunięty]

Wysłany: 25 Paź 2007, 15:11   

Kacper, chciałem troche ''z jajem'' napisać o ładowaniu kaske w autko. no nie powiem troche juz wydałem. pozatym auto ma wszystko powymieniane, progi pospawane, zakonserwowane, powymieniane oleje i póki co to moge sie zajmować jej wyglądem hehe. no co do auta to mam określony plan jak ma wyglądać, takze kiedyś Jego tunning sie skończy . jak narazie potrzeba te najdroższe w sumie rzeczy . ale potem to już tylko "pieszczenie" autka jak dla mnie. noi jeżeli chodzi o tunning stylistyczny to jakichś wielkich planów nie mam. bardziej raczej będę szedl w kierunku zrobienia w miarę na poziomie, średnio - budżetowym car audio. Może i bez rewelacji ale bedzie dopracowany, estetyczny noi zadżebisty jakościowo. Nie będe robił z Jagódki NFS undergrounda :hihihi: . ale chce żeby sie wyróżniała i miała coś ode mnie:) i troche mojej osobowści :-)

Amen.
 
 
odyniec 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: B.
Wiek: 38
Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 1610
Skąd: Merzdorf
Wysłany: 25 Paź 2007, 15:23   

frodo666, powiem ci tak, wiele przy aucie nie zrobilem, ale same alufelgi to koszt rzedu wartosci 1/3 tego auta... a jeszcze pare dupereli zakupilem, a wiesz ze tjuning to kosztem jest tylko czesc, bo za robocizne mi nikt juz nie policzy...
_________________
Model: Ford Fiesta mk6 `05 Wersja: ST Silnik: 2.0i (5) (150kkm)
Model: BMW 3 e46 `01 Wersja: ? Silnik: 2.2i (5) (270kkm)
 
 
 
frodo666
[Usunięty]

Wysłany: 25 Paź 2007, 22:30   

ja też sobie sam wszystko robie. jedyne co to mi ojciec maske pomalował hehe. nie powiem mam szczęście mięć pod nosem zakład samochodowy:). z wypas satysfakcją przygotowuje samochody do oddania po lakierowaniu itp. a za kaske ide na pizze, frytasy z hamburegerem, na piwo hehe, sie z kumplami nad pod namiot pojedzie, a w wolnych chwilach , albo sie zasiedze cały dzień -robie przy autq. tak wyglądaja moje wakacje.
a reszte czasu poświęcam na zgłebaniu wiedzy :8: hehe , czyli całe 3 pory roku , noi na myśleniu co by jeszcze kolo Jagódki zrobić:). takie mam hobby jak narazie bo na zakładanie rodziny mi nie spieszno hahaha :D :-P . noi zawsze były jakieś pasje, japierw rower, później motorynka, audiofilstwo, następnie kupno seicento , a tera jest Jagódka :-) i zajebiscie sie ciesze ze ją mam . wygląda jak wygląda ale wzrok już przyciąga :8: . jedyne co oczym myśle najbardziej czego mi brakuje w tym aucie to MOC ;-( .aż by sie chciało zeby tam chodciaż 1.3 było . wiem bo tato ma fieste z takim sercem i napewno jedzie lepiej i ciszej silczek chodzi. w porównaniu do klekotu mojej Fofi.


Amen.
W linkach można zobaczyc obiecane zdjęcia, które obrazują zmiany na desce rozdzielczej. Zmiana tarcz na białe, zmiana podświetlenia na białe.
http://img99.imageshack.u...dscn3229ou9.jpg

http://img180.imageshack....dscn3234lk3.jpg

http://img180.imageshack....dscn3233oh6.jpg
Ostatnio zmieniony przez frodo666 25 Paź 2007, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcus_87 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Calypso
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 464
Skąd: Lublin
Wysłany: 25 Paź 2007, 22:48   

frodo666 napisał/a:
aż by sie chciało zeby tam chodciaż 1.3 było . wiem bo tato ma fieste z takim sercem i napewno jedzie lepiej i ciszej silczek chodzi. w porównaniu do klekotu mojej Fofi.

wielkiej roznicy nie ma, zmien swiece, przewody i filtry zobaczysz jak auto odzyje jezeli nie byly zmieniane (w szczegolnosci paliwa). ja zalozylem swiece i przewody ngk i czuc bylo roznice takze polecam
_________________
Dołącz do Lublin Squad!

Fiesta calypso RS1300 sprzedana...
 
 
 
frodo666
[Usunięty]

Wysłany: 25 Paź 2007, 22:53   

świecę wymienione, filtr oleju , olej , filtr powietrza . co można jeszcze wymienić? oprócz przewodów :he:
 
 
marcus_87 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Calypso
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 464
Skąd: Lublin
Wysłany: 25 Paź 2007, 22:56   

filtr paliwa (ja mialem knechta) i przewody (ngk) i napewno odczujesz lepsze wkrecanie sie fiestki. wywal tez termostat i klapke z dolotu bo to zbedny bajer i zadko kiedy dziala poprawnie
_________________
Dołącz do Lublin Squad!

Fiesta calypso RS1300 sprzedana...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] Swap na RS2000..co potrzeba?
bigel Tuning mechaniczny 21 20 Maj 2013, 14:32
Daras84


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.