Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Zamknięty przez: molu
20 Maj 2006, 11:09
Pomocy - Kenwood
Autor Wiadomość
Domino
[Usunięty]

Wysłany: 9 Sie 2005, 14:03   Pomocy - Kenwood

Witam. potrzebuje namiarów na autoryzowane serwisy Kenwood'a (gł. nr tel.) które zajmują sie sprzedażą podzsespołów do odtwarzaczy samochodowych. Posiadam model KDC-MP-6090R i szlag trafił mi w nim taśme łączącą panel z resztą radia, wykonałem już kilka telefonów do serwisów ale z mizernym skutkiem. Wiec jeśli wiecie gdzie można coś takiego znaleść to będe bardzo wdzieczny za pomoc.
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 9 Sie 2005, 14:10   

zobacz tu:
http://www.ickservice.com.pl/shopping/?id=63
lub
http://impelshop.com/?sit...=produkty&row=3
pzdr
 
 
 
Ketchup87
[Usunięty]

Wysłany: 10 Sie 2005, 17:48   

Domino, ładny masz zderzaczek :) Ile Cię to wyniosło, właśna przeróbka czy kupny? Sorki, że się wtrącam...
 
 
Domino
[Usunięty]

Wysłany: 10 Sie 2005, 21:51   

dzieki molu przydała sie twoja pomoc, w końcu znalazłem tasiemke (fakt że musze jeszcze poczekać ok. tygodnia bo nie mają na razie na stanie tej do mego modelu ale najważniejsze że bedzie)


*Sory Ketchup87 ale to nie ten topic
 
 
Ketchup87
[Usunięty]

Wysłany: 10 Sie 2005, 21:57   

a buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
 
soltys 


Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 43
Dołączył: 22 Wrz 2004
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Sie 2005, 12:37   

witam a jak doszedles ze totasma bo u mnie tez cos sie dzis stalo wkladam panel i nic nie widac a jak go opuscilem to zaczal chodzic i jak znowu do gory nic ale wszystko dziala najgorsze ze nic wczesniej nie dzialo tylko tak z nienacka czy moize tez to byc tasma??? czy moze lepiej zaniesc gdzies do sprawdzenia tylko ze wteduy moga mnie troche wykasowac.
 
 
 
Domino
[Usunięty]

Wysłany: 15 Sie 2005, 19:31   

Jak sie zorietowałem że to taśma :?: Proste. Poprostu gdy zmieniałem CD to po otwarciu panelu zgasł mi wyświeltacz (wystraszyłem sie) ale jak nim ruszyłem to znowu sie zapalił i tak przez pewien czas sobie mrugał bo strzeliła tylko ścieżka odpowiedzialna za podświetlenie potem już nie działała mi połowa przycisków ale radyjo grało :-P efekt końcowy był taki że poleciały mi 3 ścieżki na taśmie (poprostu pekły sobie).

Ja zaniosłem koledze który zajmuje sie elektroniką. Zapłaciłem 10 i dostał jeszcze 5 na browarka a za taśme popłynełem z przesyłką 42 pln. Czyli troche mnie to kosztowało, ale warto było bo radyjko naprawde jest fajniutkie :)
 
 
soltys 


Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 43
Dołączył: 22 Wrz 2004
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Sie 2005, 17:47   

u mnie tez jest napewno peknieta dzis wyjelem radio i widac jak jest peknieta juz zamowilem i zobaczymy jak mi przysla. a jeszce mam pytanie nie orientujesz sie skad mozna do tego modelu wziasc instrukcje bo polowy funkcji to nie wiem o co chodzi.
 
 
 
Domino
[Usunięty]

Wysłany: 16 Sie 2005, 18:17   

soltys napisał/a:
.... a jeszce mam pytanie nie orientujesz sie skad mozna do tego modelu wziasc instrukcje bo polowy funkcji to nie wiem o co chodzi.


Jak masz ten sam model co ja to moge podesłać ci na maia dokładną instrukcje w PDF'ie ale po angielsku. Ja do wiekszości funkcji doszedłem metodą prób i błedów :-P
 
 
soltys 


Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 43
Dołączył: 22 Wrz 2004
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Sie 2005, 18:00   

oki dzieki po anglielsku mam tez gdzies instrukcje tylko ze wsyztskich funkcji tam nie ma opisanych jeszcze postaram sie poszukac dzieki teraz pozostaje czekac na tasme bo bez radia ciezko mi sie jezdzi :cry:

wszystko juz podlaczylem dziala i jestem zadowolony ze znow sobie radyjka poslucham :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów radio kenwood i audia
obal Car Audio i CB 2 20 Wrz 2006, 02:15
pab2002
Brak nowych postów kenwood KAC-744
miał ktos z tym cudem do czynienia???
error Car Audio i CB 0 2 Mar 2007, 21:47
Gość
Brak nowych postów [MK3] KENWOOD KDC-4047UG
Bez Car Audio i CB 9 1 Sty 2011, 16:27
Bez
Brak nowych postów [MK6] 6000CD wymiana na Kenwood, ISO
Jak to połączyć?
lordpix Car Audio i CB 4 19 Cze 2011, 21:52
lordpix
Brak nowych postów JVC, mial byc jest KENWOOD
co sadzicie o tym radyjku??
Bad_Boy__Zabrze Car Audio i CB 5 4 Kwi 2006, 17:45
maciek85ty


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.