Fiesta Klub Polska

Poprzedni temat «» Następny temat

Pierwszy 1000 km w Nowej Fieście - wrażenia
Autor Wiadomość
Frauka 

Model: Ford Fiesta Mk8`18
Wersja: Sync Edition
Silnik: 1.1L Duratec TI-VCT/85KM
Imię: Monika
Wysłany: 11 Lut 2019, 14:46   

Asystenta pasa ruchu wyłączyłam od razu co spotkało się z oburzeniem sprzedawcy, że nie korzystam z technologii ;)

Aquoss 

Model: Ford Fiesta Mk6`04
Wersja: Inna
Silnik: 1.25Duratec 75KM
Wysłany: 11 Lut 2019, 19:19   

Dla rodziców załatwiłem jako jeden z pierwszych w Polsce Titanium z dodatkowymi pakietami w kolorze Ruby Red. Rodzice jeżdżą nim od września 2017, przebieg 22 tysiące, wszystko działa jak należy, nic nie stuka, nie piszczy, plastiki wciąż cicho gdy katuje w nim (nawiasem świetne) audio od czasu do czasu. Auto godne polecenia. :) Ecoboost 100KM daje radę, tak skonfigurowane kosztuje około 75 tysięcy, a wytargowałem za 62 tysiące, no ale to było w 2017, nie wiem jak teraz.

Tared 

Model: Ford Fiesta Mk8`17
Wersja: Titanium
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Wysłany: 11 Lut 2019, 20:30   

Ja tam mam asystenta cały czas włączonego,pomimo jazdy po mieście.Zastanawia mnie tylko to.Dlaczego jadąc tą samą drogą 1 dnia auto samo dokręca gdy Ja specjalnie tego nie robię,żeby sprawdzić jak system zareaguje,a innego dnia już tego nie robi pomimo ,że pasy widzi ,bo są zielone paski na wyświetlaczu

Po zakupie mnie to wkurzało.Teraz olałem temat widocznie system jest niedoskonały i nie ma co się tym przejmować.To samo z brzęczeniem przy dodawaniu gazu.Na razie nie wyłapuje tego dźwięku,ale gdy zaczynam go szukać to dodając-ujmując gazu słychać,że coś tam jednak gruchocze.Zobaczę jeszcze po zimie,bo teraz jak mówiłem specjalnie tego nie wywołując jest cicho :ok:

Ale tego,że ktoś wali bassem i boczki drzwi mu nie wpadają w wibracje od dołu to nie uwierzę ;/
Generalnie po roku Mam wrażenie,że teraz jest ciszej niż po zakupie,może się wyrobiło :-P Jednak z prawej strony zdarza mi się wyłapać jakieś odgłosy(zależy od nutki).Wydaje mi się,że gatunek muzyki jakiej słuchamy ma duże znaczenie co do tego problemu i jedni będą zadowoleni,a inni,że jednak mogło by być lepiej :)

Wojtek Wawa napisał/a:
Co ciekawe problem z hałasem z tyłu mają rodzice, ale wynika on z tego, że nie mają elektrycznych szyb z tyłu i tam te okna same po pewnym czasie się uchylają (klamki obracają się na wybojach) i zaczyna się szum.

No i to może być problemem,bo też mam korbki.Ich pozycja w pozycji zamkniętej jest nieprzemyślana.Zauważyłem,że najczęściej okna są lekko uchylone(lewe lub prawe ,gdy ktoś z tyłu siedzi,gdy nikogo tam nie ma,to nie ma problemu z uchyloną szybą :fox: Możliwe też,że el.szyby mocniej się domykają i dlatego jest ciszej ;/

Na szczęście u Mnie 90% to miasto.Więc nie mam problemu z hałasem spowodowanym dużą prędkością,bo rzadko kiedy jadę pow 100km/h :ups:

Odpowiedz do tematu