Fiesta Klub Polska

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: vegetagt
8 Lis 2017, 21:38
[MK7] 2016 Fiesta ST 5d
Autor Wiadomość
Fiesta_Cobb 

Model: Ford Fiesta Mk7`15
Wersja: ST
Silnik: 1.6EcoBoost/200KM
Imię: Adrian
Wysłany: 8 Lis 2017, 20:14   [MK7] 2016 Fiesta ST 5d

Witam,

Sprzedaje Fiestę ST 5d Moc: 211KM Moment obr.: 363NM. Oryginalny przebieg 26xxx km.
Auto sprzedaję bo stoi w garażu niejeżdżone. Osoba z rodziny jeżdżąca nim na codzień ma już inne (spokojniejsze). Ja jeżdżę m.in. Mustangiem. Od 2009 roku jestem członkiem Mustang Klub Polska. Pierwszy raz miałem z takim autkiem jak Fiesta ST do czynienia i ten egzemplarz grubo mnie zaskoczył. Pozytywnie oczywiście. Polecam, zapraszam. Poniżej szczegółowe info. W razie dodatkowych pytań proszę PM. Cena: interesuje mnie coś ok.63000zł ale jestem otwarty na rozsądne propozycje ;)

Auto w rzadkim kolorze Magnetic Gray. Spalanie 5,8L-10L. W zależności czy jedziemy spokojnie czy dynamicznie. W mieście przy spokojnej jeździe 7l/100km.

Wyposażenie:
Jest to model w pełnym wyposażeniu:
Recaro - siedzenia kubełkowe - skórzane, podgrzewane
premium audio (obsługa głosowa)
wielokolorowe podświetlanie wnętrza (przodu i tyłu). Do wyboru są różne kolory.
Ford KeyFree - bezkluczykowy system otwierania drzwi i bagażnika. Wystarczy mieć w kieszeni/torbie pilota i wystarczy jedynie położyć kciuk na klamce by auto się otworzyło
Ford Power Button - system bezkluczykowego odpalania auta
Sound Screen - egzemplarz wyposażony jest w przednią szybę akustyczną tzw. SoundScreen, co bardzo znacznie redukuje poziom hałasu dochodzącego do wnętrza auta. Taką szybę można spotkać jedynie w topowych modelach Mondeo Titaniun/Platinium/Vignale.
Sync3 - egzemplarz posiada duży ekran z najnowszym system Sync3 w języku polskim, łącznie z polskim lektorem funkcji głosowych oraz nawigacją całej Europy. System ten jest dostępny wyłącznie w modelu mk7 2016+ 5d. Wszystkie komendy mówimy po polsku. Czytanie smsów na głos, wybieranie stacji radiowych, pisanie smsów, dzwonienie i inne funkcje, które umożliwiają bezdotykowa obsługę systemu audio-infotainment pozwalając skupić się tylko na prowadzeniu auta. Połączenie Bluetooth lub Wifi (automatyczne aktualizacje systemu) oraz poprzez USBx2. Można połączyć kilka telefonów/tabletów. Większość Fiest ST ma mały ekran ze starym systemem Sync2 lub duży ale z przestarzałym i wolnym systemem My Ford Touch. System Sync3 działa bez opóźnień, pozwala na korzystanie z aplikacji telefonu czy to przez Apple Car Play/Android Auto lub bezpośrednio z ekranu Sync3. Daje to wiele możliwości np. przy słuchaniu Spotify czy korzystaniu z Apple Map lub Google Maps, AccuWeather i innych pobranych na telefon/tablet aplikacji. Wszystkie te aplikacje obsługujemy na ekranie. Niezależnie od tego auto ma wbudowaną najnowszą nawigację, która jest bardzo dobra i przyjemna w użytkowaniu na tak dużym ekranie. Dodatkowo aplikacja AccuWeather informuje nas (w j.polskim) o warunkach atmosferycznych w okolicy lub na naszej trasie, o możliwym deszczu, burzy, opadach śniegu itp.
czujniki ciśnienia opon
elektryczne szyby przód i tył
elektryczne i podgrzewane lusterka
klimatyzacja (niedawno uzupełniona)

Modyfikacje:
Zawieszenie wersji ST 5d jest fabrycznie twardsze niż ST 3d co oczywiście komfortu jazdy nie pogarsza, za to daje więcej frajdy z jazdy w zakrętach.
Ponad to mój egzemplarz został poddany tuningowi w profesjonalnej firmie Coob, dzięki czemu mamy do dyspozycji 220KM i 365Nm. Auto momentem dosłownie "zabija". Jest nieporównywalne większe niż w zwykłych Fiestach ST czy nawet ST200 3d i nie jest on tylko na chwilę jak w standardowych wersjach czy ST200. Jest wciąż zapas mocy. Można zwiększyć.

Pozostałe modyfikacje:
custmowy downpipe firmy Custom Performance Engineering - QKspl
customowy wydech z podkrakowskiego GT Performance (końcówki 2x 2,75"), są większe niż fabryczne) przelotowy. Tłumik końcowy-przelotowy, dobrany by auto nie było za głośne ale i by nie straciło charakteru. Komfortowy przy dłuższych dystansach, na autostradzie.
CAI K&N - duży filtr stożkowy, dolot chłodnego powietrza
Ford Fiesta ST Exhale HKS BOV Kit - fabryczny DV zamieniony na zawór blow off przy kolektorze ssącym (wyrównanie ciśnienia, syk przy zmianie biegów)
BlockD; Factory Diverter Valve Delete Plate - zawór przełączający
Intercooler Levels Performance - bardzo wydajny, dzięki czemu możemy cały czas cieszyć się potencjałem drzemiącym w aucie. Fabrycznie we Fieście ST/ST200 jest mało wydajny intercooler i po kilku przyspieszeniach auto znacznie słabnie
gałka zmiany biegów Coob
przyciemnione szyby: tylne boczne oraz klapy i trójkąciki.

Ostatnio zmieniony przez Fiesta_Cobb 9 Lis 2017, 12:45, w całości zmieniany 3 razy  

Odpowiedz do tematu