Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Zachodniopomorskie
Autor Wiadomość
Jareczek
[Usunięty]

Wysłany: 9 Lis 2005, 17:12   Zachodniopomorskie

Sklepy
Kasperaz21 napisał/a:
Sklep Ford od A do Z jest na ulicy Emili Platter ale tam mają drogo w pobliżu jest jeszcze Inter cars tam jest napeno taniej ja mam tam zniżki 20% jak coś chcesz kupić to zagadaj do mnie na gg


Mechanika
grzechu napisał/a:
Szlifierstwo
Firma nazywa się Motor-szlif, ulica Lubelska Szeczin. Gość jest naprawde ok! Polecam! jeśli robić szlify wałów, bloków itp to tylko tam!


Łokmen napisał/a:
Zapraszam do Gryfic (97 km od Szczecina) do "mego" mechanika Pana Waldka. Facio konkretny, uczciwy i słowny - korzystam z jego usług już ponad 5 lat i jestem b.zadwowolony (chociaż ostatnio mniej bo ma coraz więcej klientów i z byle pierdółką trzeba sie umawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem albo rezerwować termin)....Większość rzeczy robi w jeden dzień - chyba ze to jest remon silnika to wtedy samochód oddaje po jakimś czasie. Acha nie babra sie blacharką i lakierką - tylko i wyłacznie samą mechaniką.


trzeci napisał/a:

Pan Andrzej
Ludowa , przed Gryfią na zakręcie
tel: 432 56 62
kom: 609 590 137
Specjalizuje się w Skodach , ale inne marki też naprawia.
Tanio (zawsze można się dogadać) , solidnie i szybko.
Zawsze można się powołać na Artura od czarnej Fiesty.
Pozdro....


Szrot
trzeci napisał/a:
mały szrocik przy drodze na Kołbaskowo.
Z Cukrowej w Szczecinie wjeżdżamy na drogę Przecław - Kołbaskowo , za byłą jednostką wojskową w prawo , tak jakby się chciało jechać na Gumieńce i po lewej jest szrocik
 
 
Wojtek 

Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Fun
Silnik: 1.8D/60KM
Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19 Cze 2006, 22:55   Uwga na ceny w szrotach!!!

Witam. Wczoraj poszukiwałem prawego reflektora do mojej fiestki bo mi sarenka wzięła i stłukła. I co? I to, że na żadnym szczecińskim lub podszczecińskim szrocie cena nie była niższa niż 110 zł a tu proszę w sklepie Forda w Zdrojach na Bukszpanowej za 65 zł nowy kupiłem.
Pozdrawiam.[/u]
_________________
Wojtek B.
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 5 Lut 2009, 23:13   

juras_10 napisał/a:
Uwaga na nieudciwego lakiernika. Kilka dni temu dałem swoją mk V do naprawy blach-lak. Naprawa polegała na wymianie przednich drzwi i pomalowaniu na właściwy kolor wraz ze zrobieniem przejścia na tylnie drzwi. Drzwi wymienił, kolor jakoś dobrał ale przejścia nie zrobił (a było zapłacone). Dziś byłem u gościa z reklamacją, kase oddał ale nie polecam tego partacza nikomu. Zakład nazywa się AUTU-MIX i mieści się w Szczecinie przy ulicy Szerokiej 49 facet to Jacek Komorowski.
Pozdrowienia.
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
slawekk
[Usunięty]

Wysłany: 11 Paź 2009, 21:26   

Moto-Tech - Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Sprzedaży Akumulatorów
ul.Mieszka I 80
SZCZECIN
Teren WUTEH - wjazd za Stacją Paliw BP
Kontakt
tel: 513387387
email: mototech24@gmail.pl

Największy wybór akumulatorów w Szczecinie
Zniżka 10% dla klubowiczów FKP na hasło Fiesta Klub Polska
na wszystkie akumulatory dostępne w sklepie.
Sprawdzenie Ładowania oraz wymiana zakupionego akumulatora GRATIS.
 
 
piterparker 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/70KM
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 27
Skąd: Szczecin
Wysłany: 3 Sty 2011, 18:04   

AUTO-SWIST - sklep z częściami samochodowymi.
ul. Piaskowa 40 SZCZECIN
PON.-PIĄT. 8.00-18.00
SOB. 9.00-14.00
GG: Marek 9510522
Rafał 4122907
Do sklepu dotrzeć bardzo łatwo można od strony Hożej, konkretnie szkoły. Na skrzyżowaniu skręcamy w stronę działek(jadąc na police będzie to skręt w lewo) Dojeżdzamy na szczyt górki mając po bokach działki, następnie jadąc już trochę na równym poziomie, przed kolejną górką po lewej stronie zobaczymy garaże, skręcimy w tą stronę i zaraz znowu po lewej będzie sklep, z widocznym garazem i drzwiami po lewej jego stronie.

Sklep mogę polecić, ze względu na bardzo łatwe poinformowanie klientów o aktualnym składzie magazynów. Jeżeli zależy nam na czasie, pracownicy będąc na gadu gadu od 8 do 17, odpowiadają w bardzo szybkim tempie. Drugim powodem, dla czego chce polecić ten sklep z cześciami samochodowymi jest to ze jest wyjatkowo tani. Za nowy kierunkowskaz do mojej mk3 z 95 zapłaciłem 16 zł - nowa kierunek. Lampa jak sprawdzalem na gadu gadu pod koniec lata kosztowala 30zl. Do wymiany tlumika potrzebowalem go calego plus obejmy, zmiescilem sie w cenie 111 zl(105 za rure i chyba po 3zl za 2obejmy - jak dobrze pamietam)
 
 
matrix-1990 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: CL
Silnik: 1.1/50KM
Imię: Maciek
Wiek: 33
Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 570
Skąd: Szczecin
Wysłany: 3 Sty 2011, 18:36   

Nieuczciwy moim zdaniem
ZAKŁAD REGENERACJI GAŹNIKÓW I WTRYSKÓW
Dariusz Stybel
ul. Przelotowa 3

Pojechałem tam, ponieważ moja fiestka się dusiła (z rok temu), niestety to jest ode mnie ok 15 km, ale wybrałem ten zakład ze względu na wąską specjalizacje akurat w tym co potrzebowałem. Ciągle niby czyścił, regulował i wymieniał, a ja tak latałem taki kawał jak głupi za każdym jego telefonem, że "już zrobione" a wcale nie było zrobione, raz mi tak ssanie podkręcił że wyła i spokojnie mogłem na 5 biegu na samym ssaniu jechać (taki sposób, żeby się nie dławiła) i wymienił pompkę przyśpieszenia zregenerowaną za 300 zł, sam skasował 100 zł a musiałem zapłacić, żeby móc pojechać i dopiero na zimnym silniku zobaczyć efekt (bo problem był na zimnym silniku). W końcu spławiał jak mógł, paragonu nie miałem, a wtedy byłem głupi że nie nakapowałem w skarbówce no i szkoda tylko czasu było na dojazdy tam
_________________
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2 Kwi 2011, 10:50   

Do polecenia:

Mechanika, wymiana oleju, wymiana opon i inne

RR Auto
Szczecin
ul. Klonowica 5
tel. 91 48 777 81
tel. 91 43 021 75
kom. 723 415 487
email: info@rrauto.pl
GG: 4398544
Skype: rrauto2010


Pytać o Bartka / roadrunnera.
Powołać się na FiestaKlubPolska lub też trzeciego albo Tommura.
Przystępne ceny, szybko, fachowo :)
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
nitr0x 

Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Inna
Silnik: 1.1/55KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 32
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17 Sie 2012, 23:25   

matrix-1990 napisał/a:
Nieuczciwy moim zdaniem
ZAKŁAD REGENERACJI GAŹNIKÓW I WTRYSKÓW
Dariusz Stybel
ul. Przelotowa 3

Pojechałem tam, ponieważ moja fiestka się dusiła (z rok temu), niestety to jest ode mnie ok 15 km, ale wybrałem ten zakład ze względu na wąską specjalizacje akurat w tym co potrzebowałem. Ciągle niby czyścił, regulował i wymieniał, a ja tak latałem taki kawał jak głupi za każdym jego telefonem, że "już zrobione" a wcale nie było zrobione, raz mi tak ssanie podkręcił że wyła i spokojnie mogłem na 5 biegu na samym ssaniu jechać (taki sposób, żeby się nie dławiła) i wymienił pompkę przyśpieszenia zregenerowaną za 300 zł, sam skasował 100 zł a musiałem zapłacić, żeby móc pojechać i dopiero na zimnym silniku zobaczyć efekt (bo problem był na zimnym silniku). W końcu spławiał jak mógł, paragonu nie miałem, a wtedy byłem głupi że nie nakapowałem w skarbówce no i szkoda tylko czasu było na dojazdy tam


Żałuję że wcześniej tego nie przeczytałem.. Dzisiaj miałem również przykrą przygodę z tym panem... oddałem jeżdżącą mk3 do niego a dzisiaj jazda tym samochodem to istna katorga podobno powymieniał świece, ustawił gaźnik, zmierzył ciśnienie w cylindrach które wahało się od 5 do 6 bar, 2 godziny po zabraniu samochodu mierzyłem ciśnienie i było w normie. Samochód szarpie, dławi się.. Szczerze nie polecam gościa.
 
 
 
anulaaaaa87 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 27 Kwi 2014, 18:26   

Polecicie jeszcze jakiegoś mechanika w Szczecinie?
 
 
gacznik 
Klubowicz

Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/75KM
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 164
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27 Kwi 2014, 20:18   

Jakie auto? Jeśli ford to na FCP polecają Fordfach na bieszczadzkiej. Osobiście opinii nie mam - robię w aucie wszystko sam.
_________________
MK3 1,4i '94 3D
MK4 1,25i Ghia '98 5D
MK1 XR2 '83
Mondeo kombi Ghia MK2 2,0
 
 
anulaaaaa87 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 28 Kwi 2014, 07:34   

Poszukuje kogoś dla ciotki do jej 19letniego twingusia;)
 
 
boski 

Model: Ford Fiesta Mk7`15
Wersja: Trend
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: 24 Wrz 2017, 20:27   

Kogoś kto ogarnie kodowanie z IDSa w szczecinie ?
 
 
pablo76 

Model: Ford Fiesta Mk6`08
Wersja: CLX
Silnik: 1.6/84KM
Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: szczecin
Wysłany: 23 Paź 2017, 16:35   

Polecam dobrego gazownika w Szczecinie.
spam spam spam
spam
http://spam
Zakładają instalacje gazowe LPG w autach każdej generacji. Oferują także montaż w samochodach z bezpośrednim wtryskiem paliwa.
Ostatnio zmieniony przez vegetagt 23 Paź 2017, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Zachodniopomorskie ... może mały spocik ?
30.01.2011 , godż 10:30 , strzelnica Dobieszczyn
jajeszka Zloty / Spoty 93 18 Lip 2012, 22:11
DZONY


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.