Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Galaxy 2.8 radom Uwaga trup
Autor Wiadomość
tomi16v 

Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 2.0 16V
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 78
Skąd: Złotów
Wysłany: 22 Mar 2017, 20:45   Galaxy 2.8 radom Uwaga trup

Po auto miałem 400 km więc zleciłem oględziny firmie www.auto-inspekcje.pl
Pacjent galaxy 2.8 manual ghia
https://www.otomoto.pl/of...html#a2954daf9c
Sprzedający: auto sprawne, przyprowadzone jakiś czas temu, prywatny niby sprzedający.
Minusy: wgniotek na błotniku oraz przy antenie na dachu, auto sprawne całkowicie nic nie wibruje nic nie stuka silnik ma moc. Ładne zadbane wnętrze, oryginalny przebieg niski dlatego taki super stan.

VIN


klapa na ogłoszeniu była ok, no tutaj odstawała mocno i znaczek galaxy leży już w bagażniku nie na klapie


Próg był robiony po grubości patrząc to szpachelku dosyć jest, tutaj akurat problemu nie widziałem za wielkiego, nowe auto nie jest



Wrzucam jedno foto tego pęknięcia i niżej fotel ale całe wnętrze nawet środkowy rząd foteli, podsufitka to jeden wielki kurnik.


Fotel kierowcy w bardzo złym stanie, nie wiem czy fotki z ogłoszenia są stare czy tak sprytnie zrobione.



Kierownica w ogłoszeniu od drugiej strony fotka zrobiona a od przodu mocno zmęczona skórzana kierownica








NO I NAJWIĘKSZY HIT
Korek jak i cały środek silnika tyle co widać od góry tak wygląda


Zbiorniczek cały luźny , płyn poniżej minimum


Płyn ciemny, pływa syf oraz rosół. Trzeba naprawdę głęboko wierzyć że uszczelka od głowicy tam jest.


Inne wady
Wyjący 2 bieg, pozostałe ok
podczas dodawania gazu stuki jakby o budę, zerwana poduszka? nie wiadomo
piszczący pasek i wyjące rolki paska PK
Silnik zero dynamiki muł totalny
Lampa jedna na taśmie czy pasku jakimś zamontowana.
panel cklimatroniku w trybie awaryjnym, mryga

Sprzedającego zdanie po oględzinach auta?? To jest bardzo dobre auto.

Wydałem 259 zł na oględziny następnym razem wybiore opcję za 199 bo po takiej ilości zdjęć co dostałem ponad 500 mb starczy mi całkowicie wiedzy.
Zaoszczędziłem przynajmniej 500zł na tym że nie jechałem tyle km, nie licząc czasu...
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 23 Mar 2017, 00:41   

Łomatko, ale paść...
Powiem szczerze, że jak za 2 paki, to dla kogoś, kto się nie zna i/lub ma daleko, żeby sprawdzić jedno auto, to nie są to pieniądze z kosmosu. Sam pamiętam wyprawę spod Katowic do Wałbrzycha, żeby wracając, rzucać ku**ami pod nosem. Szczęście w nieszczęściu, niedługo później, zamiast Ibizy, została kupiona moja obecna mk5 :) W sumie jedyny plus całej tej wyprawy.
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
zwardek 

Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 325
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 23 Mar 2017, 11:07   

No to niezła mina by była.
Od siebie dodam, że wycieczki po auto dalej niż kilkadziesiąt kilometrów to strata czasu i pieniędzy - lepiej uzbroić się w cierpliowść i w końcu trafi się coś lokalnie :)
_________________
MK3 1989 1.1 Recaro 2005 - 2014
MK5 2000 1.6 16v - 2009 - 2013
MK3 1990 1.6 RS Turbo 2014 - 2018
SAAB 9-3 2005 1.9 TiD 150ps 2014 -
MK3 1991 1.6 RS Turbo 2019 -
VW Multivan 2.5 TDI 2022 -
Subaru Impreza GT 2.0 2023 -
 
 
Bezimienny 

Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: C
Silnik: 1.6i/104KM
Imię: Łukasz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1185
Skąd: Torzym/ZG
Wysłany: 24 Mar 2017, 16:51   

Jechałem pięć lat temu po auto, starą audi 80 quattro, wyjazd był z pod zachodniej granicy aż za lublin, jechałem z ojcem pociągiem szmat czasu, jak sie domyślacie wróciliśmy też pociągiem, straciłem wtedy ze 300 albo 400zł i prawie dwa dni, auto było sztruclem a sprzedający zachwalał i wciskał ciemnote myśląc że trafił na naiwniaka który przyjechał z tatusiem, okazało się że się mylił tak jak i ja mając nadzieje na udany zakup, na szczęście Ojciec miał koło lublina kolegę ze szkoły który nas przenocował (są też hotele, wiem) bo spędzili byśmy kilkanaście godzin do nastepnego pociągu na dworcu. teraz jade albo po pewne auto od naprawde pierwszego właściciela który jeździł nim od początku a nie rok od momentu minięcia granicy stało mu auto na podwórku albo szukam w okolicy. Przyznam że obecne auto czyli suzuki grand vitare kupowałem z daleka bo z inowrocławia, ale miałem pewność że jest sens jechać bo pojazd sprzedawał geodeta który sam kupował je w polskim salonie, pojechałem i wróciłem nowym autem do domciu, nie było bez mankamentów, ale w starym aucie nie da się od nich uchronić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Zgłoszenia chęci udziału w konkurencjach
Szopica Radom 2007 47 15 Maj 2007, 22:36
Przepol
Brak nowych postów Radom 2007 - UWAGA INFO O REZERWACJI DOMKÓW
i co dalej :)
jaco11 Zachodniopomorski Team 9 10 Lut 2007, 11:40
Lokmen
Brak nowych postów [MK3] Fiesta 1.8D 1994r. - wiśniowy trup
Odbudowa padliny, czyli co robi Ford człowiekowi z mózgu ;)
Albercik Nasze auta 32 10 Gru 2011, 13:58
Albercik
Brak nowych postów [Inny] Lusterko Galaxy
Freeman Mechanika 23 25 Paź 2010, 15:21
Docio
Brak nowych postów [Inny] Obroty zawieszone na 2-3tys [Galaxy 2.3]
Freeman Mechanika 14 22 Mar 2011, 19:10
Marcin


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.