Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: Żółwik Tuptuś
3 Maj 2006, 16:58
Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy ,Strumienica

Jakie masz zdanie na temat montażu strumienicy?
Szkoda czasu i pieniędzy.
48%
 48%  [ 31 ]
Gra warta świeczki.
6%
 6%  [ 4 ]
Szczerze: to nie wiem.
45%
 45%  [ 29 ]
Głosowań: 64
Wszystkich Głosów: 64

Autor Wiadomość
Domino
[Usunięty]

Wysłany: 22 Maj 2005, 20:09   Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy ,Strumienica

Wiem że temat ten był poruszany już 1000 razy :-P ale jakoś nie dopatrzyłem sie roztrzygnięcia sporu na ten drażniący co poniektórych temat. Tzn. jedni piszą że struniemica jest g..no watra drudzy natomiast piszą że jednak uzuskali jakieś rezultaty po jej zamontowaniu. Więc należałoby doprowadzić ten topic do końca.


A więc prosze o zamieszczanie tutaj waszych opini ale obowiązkowo popartych rzeczowymi argumentami po to aby nie było miejsca na niepotrzebne wpajanie racji komuś kto ma inne zdanie. Chodzi mi tutaj głównie o wady i zalety montażu strumienicy,ewentualne konsekwencje itp. oraz zdanie na temat tych które są sprzedawane na allegro.

A żeby było jasne ilu jest zwolenników a ilu przeciwników zrobimy to w formie ankiety :)
Ostatnio zmieniony przez Żółwik Tuptuś 20 Cze 2006, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 22 Maj 2005, 20:31   

Strumienica jest konstrukcja przelotowa umieszczana w miejscu katalizatota ktory powoduje opor podczas przeplywu spalin, natomias strumienica luskowa powoduje zawirowanie luskowe krore przyspiesza przeplyw spalin...Strumienica spelnia swoje zadanie ale przy odpowiednio dobranym ukladzie wydechowym, no i oczywiscie odpowiedniej firmy strumienica. Co do tych z allegro to nie mam zdania.

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
coccolino
[Usunięty]

Wysłany: 22 Maj 2005, 23:32   

Jakiś rezultat osiągniesz bankowo, ale raczej nie najlepszy.
Czytałem w prasie motoryzacyjnej, o gościu któremu po zamontowaniu strumienicy wyp... uszczelkę pod głowicą, zakładał więc nowe i po kilku dniach miał to samo (tak kilka razy).
W końcu znalazł fachowca, który zdjagnozował problem, a była nim właśnie strumienica zamontowana w miejscu katalizatora. Powodowała ona zawracanie spalin spowrotem do cylindrów, dlatego cały układ (głowica ogólnie rzecz biorąc) się przegrzewał i taki był tego efekt.
W przyszłości, gdy wywalę kata, wstawię w jego miejsce katalizator metalowy (tańszy) albo poprostu rurę, ale ze strumienicą experymentować nie będę.
PS
Nawet gdyby jakimś cudem udało się tego nie spier...niczyć to -Po co mi te 3 dodatkowe konie?
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 25 Maj 2005, 19:05   

http://www.republika.pl/k...o%20tuningu.htm - i wszystko w temacie i na temat....
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
Gość Tuning mechaniczny 2 27 Lut 2005, 15:53
Lokmen
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
SzeryfPawel Tuning mechaniczny 24 4 Wrz 2005, 08:41
Gość
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
Kowal Tuning mechaniczny 0 27 Gru 2004, 21:19
Gość
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
Gość Tuning mechaniczny 2 14 Kwi 2005, 08:35
szynszyl
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
lukop2 Tuning mechaniczny 26 18 Paź 2004, 16:29
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.