Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Pomorskie
Autor Wiadomość
Jareczek
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lis 2005, 17:10   Pomorskie

Blacharstwo, lakiernictwo
Kurtus napisał/a:
Zaklad blacharsko lakierniczy w Redzie na ulicy Obwodowej,jakies 100 metrow od najbardziej widocznego punktu w redzie czyli od komina elektrocieplowni koksik.Ceny maja rozsądne ale za to robote wykonują perfekcyjnie.Jest u nich mozliwosc drobnego tuningu czyli np. przerobienie zderzaczka


Piesek napisał/a:
witam! Jeśli będziesz chciał zakonserwować podwozię, zbliża się zima więc wiadomo, warto teraz to zrobić bo potem będzie widać efekty na wiosne. Albo jakieś zaprawki porobić, albo wstawić reperaturki, pomalować elementy, cale auto. Bad looki, gładkie klapy, brak klamek, tym też się zajmują. Generalnie blacharka plus lakierka. Alarm, centralny zamek czy coś z takich spraw to mam godny polecenia warsztat, właśnie teraz moje autko robią. Nawet mechaniką się zajmują, wymiana płynów, amorów, sprzęgła, sprężyn, hamulców wsio. Ceny naprawde przystępne.
NR kontaktowy: 503933174 - Artur
Jak coś to mówić że dzwonicie od Pieska, będzie cosik taniej. Bardzo solidnie robią, nieopiepszają się.

Gdańsk, ul. Toruńska 10a


MATEUSZ napisał/a:

LAKIERNIK- tel 608533493 adam 50zł za element (bez materiału) jak co to mówić że od mateusza

panowie chłopaki są sprawdzeni bo robią mi i pracują w moim warsztacie wieczorami

chłopaki znam sie troszkę na mechanice i mam lokal to chętnie pomogę chłopakom z klubu


Ostrzeżenia
west napisał/a:
Uwaga! Nie tankować paliwa na stacji benzynowej na trasie na Bydgoszcz.. Stacja znajduję się około 10 kilometrów za Kościerzyną na wysokośći wsi KORNE. Raz tam zatankowałem i więcej w życiu tam nawet za złotówkę nie zatankuję.. Chociaż miałbym pchać autko z pustym bakiem do samego Gdańska nie wleje tam wahy..

Historia tej stacji mówi sama za siebie.. Kiedyś koleś Fordem Fusionem 1.4 TDCI na Comon Railu zalał tam ON i po przejechaniu 100metrów auto staneło i silniczek poszedł się je*** !! Gościu ze stacji miał na karku kontrolę i płacił za zniszczenia silnika kierowcy Fusiona.. Potem benzynka była w miarę OK ( co tydzień miał kontrolę ) .. ale teraz znowu jest tam okropny syf.. Błagam nie tankujcie tam.. chyba ,że chcecie zabić swój silniczek.. Już lepiej nasikać do baku niż tam tankować.. Wyjdzie taniej a efekt ten sam co po zalaniu wahy z tamtej 'pseudo' stacji... :(


Mechanika
borka11 napisał/a:
Witam! :jupi: pracuje w warsztacie samochodowym,wiec wszyscy klubowicze mogą liczyc na rabacik!jesli masz jakiś problem z autem to wal smiało!. CARMAN GDYNIA POLSKA 30 (obok skupu palet,naprzeciwko ,,baltony"). :ups: ZAPERWNIAM NISKIE CENY I FACHOWĄ OBSŁUGE! :lol: z założenia jest to stacja szybkiej obsługi czyli wymaina opon,oleju,tarcz,klocków,amorów,itd,itp ale przyjmujemy tagże grubsze naprawy.Serdecznie zapraszam!! :-)


MATEUSZ napisał/a:

MECHANIK- tel 501849283 daniel (tanio) jak co to mówić że od mateusza.

panowie chłopaki są sprawdzeni bo robią mi i pracują w moim warsztacie wieczorami

chłopaki znam sie troszkę na mechanice i mam lokal to chętnie pomogę chłopakom z klubu


Piesek napisał/a:

mechanik: 508-537-401 Rafał - powoływać się na mnie czyli Pieska :D


McCoy napisał/a:
GDYNIA - ul.Kalksztajnów 14 (grabówek) Niezły warsztat.Wyspecjalizowany w samochodacvh marki Ford.Kolesie wygladaja raczej podejrzanie,ale jak zrobili,to pol Polski przejechałem :D Czesci sa na miejscu (używane) w cenach rozsadnych,przynajmniej w porównaniu do łódzkich cen.


siergiej napisał/a:
Warsztat na ul. Kalksztajnow 14 w Gdyni Grabowku. Tel502664549 lub 623-23-20. Warsztat wyglada malo profesjonalne ale specjalizuje sie w Fordach a pracownicy to prawdziwi fachowcy. Ceny przystepne i NIE MA najmniejszych problemow z reklamacjami. Serdecznie polecam, serwisuje tam 2 fiesty i jeszcze nie mialem powodu do narzekania, wrecz przeciwnie
Siergiej


Sklepy, hurtownie
MATEUSZ napisał/a:
SKLEP MOTORYZACYJNY-691517958 mariusz (dowozi czasami na miejce częśći )


mirek napisał/a:
witaj zobacz części na halera Opel i Ford - części do wszystkich modeli
80-416 Gdańsk, Hallera 169 tel. 341-43-45
naprawde polecam miła obsługa i części są tanie ja tylko tam kupuje


Bero napisał/a:
ul. Siennicka 30/40 telefon: /58/ 763 19 09, kiedys porownywalem ceny ze sklepem na hallera i siennicka okazala sie tansza


michalford napisał/a:
w gdansku na torunskiej jest taki sklep "KULKA" tel.3051714 i tam sa baaardzo tanie lozyska, chyba najtansze w trojmiescie (do fiesty 1.1 90r orginalne 140zl a zamiennik (jakis niemiecki) 62zl - w innym sklepie (EPC FORD) chcieli za te zamienniki 88 zl...:/


tosterzz napisał/a:
dosyc tanio jest tez w hurtowni czesci samochodowych ELIT na Rzeczpospolitej na Zaspie (zaraz za Shellem, w budynku Centrum Techniki Okretowej). Z tego co wiem to Elit tez jest na rogu Slowackiego i Reymonta, ale na Zaspie wiekszy wybor i wiecej czesci maja na miejscu.


easydriver napisał/a:
EPC FORD 80-266 Gdańsk
ul. Grunwaldzka 209
tel 345-83-20

Polecam chyba najtańszy w jakim byłem
dla przykłądu świece do mojej jedyneczki po 10 zł.


Thomas napisał/a:
Witam...
Podaje lokalizacje sklepów motoryzacyjnych.

1. Części używane (różne marki), JANOWO, 3km od Starogardu w kierunku Skórcza, wyjazd z mioasta ul. Pelplińską
2. Auto Romir (sklep z częściami, na miejscu możliwość wmiany: tłumika, opon, oleju, pasków, klocki i tarcze hamulcowe...itp (przy zakupie olej + filtr, wymiana gratis)) ul. Zblewska, na przeciw salonu Renault
3. Moto Jack II, (sklep z częściami) ul. Zblewska, 200 metrów za stacją ESSO
4. Sklep motoryzacyjny + auto szyby + wulkanizacja ul. Zblewska na przeciw stacji ESSO
5. Sklep motoryzacyjny (przy zakupie olej + filtr, wymiana gratis), ul. Lubichowska, jadąc w kierunku Lubichowa po lewej za restauracją Ogródek - (restauracja po prawej))
6. Sklep motoryzacyjny, ulica Skarszewska, jadąc w kierunku Skarszew po lewej, 50 metrów dalej drugi sklep (tańszy).
7. Euromobil (sklep motoryzacyjny + dorabianie lakierów), ul. Tczewska między stacją paliw OLKOP, a stacją Orlen, parking przy lecznicy zwierząt.
8. Moto Jack II, sklep motoryzacyjny, ul. Norwida, nad salonem Fiata.
9. Dorabianie lakierów (najlepsze w miescie), ul. Korczaka
10. ASO FORD, ul. Lubichowska
 
 
borka11
[Usunięty]

Wysłany: 8 Mar 2006, 01:42   

Masz problem z autem,chcesz zamontować jakis spojler, wykonac jakąs nietypową przeróbke karoserii,a niewiesz jak sie do tego zabrać?,wal śmiało pod ten adres:gdynia polska 30!Pracuje w tym warsztacie,tagże zawsze znajdzie sie jakis rabacik. czynne od poniedziałku do piątku,od 8 do 18. Pozdro
 
 
MATEUSZ 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: CL
Silnik: 1.8D/60KM
Imię: mateusz
Wiek: 42
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 103
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16 Mar 2006, 16:14   TAPICER

zadżebisty tapicer na ulicy Łużyckiej w gdyni
_________________
Fiesta rok 1990 1.8 D sprzedany
VW T4 rok 1991 2.4 D
Seat Toledo 1994 1.8 B+LPG
 
 
 
borka11
[Usunięty]

Wysłany: 29 Mar 2006, 17:53   serwis oponiarski GDYNIA

przekładki opon(każdy profil!),wyważanie,bardzo dokładne!ceny są naprawde atrakcyjne!
GDYNIA ul.POLSKA 30 jak coś to muwić ze jesteście z klubu to bdzie taniej!
Kontakt: borka101@wp.pl lub gg. 5650805
 
 
_-MoKrY-_ 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 7 Cze 2006, 10:45   

"Diesel" Naprawa Pomp Bogdan Kuźmicz
80-385 Gdańsk, ul. "Bora" Komorowskiego 1 a
tel. 058 552 42 45, fax 058 552 42 45

oprucz naprawy pomp robią inne dieslowskie bajery :> regulacje, rozrzą itp itd :)

[ Dodano: Pią Cze 09, 2006 10:52 ]


[ Dodano: Pią Cze 23, 2006 11:02 ]
CAR - LACK, materiały lakiernicze
Gdańsk, Ul. Kartuska 22/24
tel. 058 302 17 27

Pruszcz Gdański, Ul. grunwaldzka 105
tel 058 692 04 41

nie wiem jak ten w Pruszczu ale zakład na kartuskiej totalna porażka!!! przestrzegam nie kupujcie tam!
pojechałem dorobić lakier, mówię im ze lakier ma 15 lat i trzeba ręcznie dosztukować, to leszcze zapodali oryginalną bazę do puszki bez korygowania koloru!!! Szkoda gadać!
_________________
 
 
 
carstuff
[Usunięty]

Wysłany: 25 Wrz 2008, 07:52   

Zapraszam do nowootwartego sklepu motoryzacyjnego w Gdańsku

Car Stuff
ul.Abrahama 41
Gdańsk

tel (058)351-4424
kom 504-833-844

zniżki dla Fiesta klub Polska (na haslo "Fiesta klub polska+nick"), proszę kierować się do Kuby





Prowadzimy sprzedaż wysyłkową również
 
 
karpiu
[Usunięty]

Wysłany: 22 Maj 2010, 09:35   

Jareczek napisał/a:
EPC FORD 80-266 Gdańsk
ul. Grunwaldzka 209
tel 345-83-20

Polecam chyba najtańszy w jakim byłem
dla przykłądu świece do mojej jedyneczki po 10 zł.


Sklep zlikwidowany
 
 
sla32 

Model: Ford Fiesta Mk5`99
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.3/58KM
Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 86
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 1 Lip 2011, 11:37   

Ja najczęściej korzystam z serwisu

Auto - Spec - zakład specjalizuje się w Fordach
Gdańsk ul. Wyspiańskiego 8
058 341 11 63
czynne: pn-pt: 8-17 (chociaż na swojej stronie twierdzą że do 16)
Na terenie warsztatu jest tez sklep z częściami do Forda 058 520 45 42

Korzystałem też z usług
Danford
Gdańsk ul. Doroszyńskiego 28
058 557 10 12
czynne: pn-pt: 9-15 (tak gdzieś znalazłem ale nie wiem czy jest to aktualne)
 
 
Przemoo86 

Model: Ford Fiesta Mk6`04
Wersja: Gold
Silnik: 1.4TDCi/68KM
Imię: Przemek
Wiek: 37
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 25
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29 Gru 2011, 19:41   

Ja polecam mechanika z Lublewa (12km do Gdańska, 25 do Gdyni) konkretny i zna się na rzeczy, wszystkie silniki Forda, nie tylko Fiesta, TDci, TD, TDDi, zetec, duratec. U mnie w 1.4 tdci wymiana uszczelniaczy pod wtryskiwaczami, czyszczenie wtryskiwaczy, cały serwis eksploatacyjny, regularne naprawy zawieszenia we fieście i mondeo - śmiało polecam! Wszystko sprawnie i nie drogo :)

kontakt: Jarek - 501-015-746
_________________
Czarna Strzała ------>
 
 
 
Qnik 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Family
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Wojtek
Wiek: 32
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 103
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Sty 2012, 20:40   

Ja od siebie polecę serwis Auto-Leo
http://www.autoleo.pl/



AUTO LEO SERWIS - MORENA

ul. Lema 7, Gdańsk

58 302 14 00

603 555 822

e-mail: serwis@autoleo.pl

Właściciel bardzo miły, jak się u nich robi autko to można liczyć na rabacik na robociznę.
Mechanicy sprawnie i szybko naprawiają autko, serwisuję u nich moją Fiestę, Lanosa siostry, oraz kolega swojego Focusa . :)
Warsztat znajduję się w Gdańsku Morenie, niedaleko Carrefour'a :) .
Obok warsztatu (ze 20m) jest sklep Inter Cars'u , a trochę dalej Fota ;)
_________________
Moja mk5
 
 
 
yoyo72 
Klubowicz


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Dziadek
Wiek: 51
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 1021
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Lip 2013, 20:01   

Gdańsk ul. Ostrzycka 6 Patryk 517500670 Byłem tam teraz jak miałem awarię w trasie i co muszę powiedzieć to .....trochę drogo, bo w Kraku zrobiłbym to samo za połowę ceny ,ale solidnie. Bardzo miła obsługa ,szybka i nawet po zamknięciu (bo byłem w nocy po 21:00) są w stanie pomóc. Ludziom z okolicy polecam bo dla nich pewnie ceny są niższe. :devil:
_________________
Jest inne , ale tez Ford
Było MK3 1994r 1.1/2.0 136KM ;)
Było MK3 1995 r.1.6 16v 90 KM Futura swap 2.0 136KM
Było MK3 1993 r.1.3 NEWPORT z klimą ;) (ślimak)
Było MK3 1992 r.1.8 16v 130 KM (akwarium)

PRINCE OF RADOM 2016 ;) ;) ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Kujawsko-pomorskie
Gość Serwisy / Mechanicy / Sklepy 5 25 Sie 2017, 10:36
Antares89
Brak nowych postów Kujawsko Pomorskie
stanley1784 Linkownia 0 15 Kwi 2017, 12:15
stanley1784
Brak nowych postów [Lakiernictwo] Blacharz lakiernik Kujawsko-Pomorskie
Marik4321 Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 0 30 Mar 2017, 11:52
Marik4321


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.