Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:52
Zestaw do Fiesty XR2 ;)
Autor Wiadomość
Dzejka
[Usunięty]

Wysłany: 11 Kwi 2005, 22:59   Zestaw do Fiesty XR2 ;)

Hej

Mam nadzieje, że takiego tematu tu nie było, i nic sie nie powtórzy.

O co mi chodzi? ......

Zacznę od tego, że uwielbiam słuchac muzyki, wszędzie :) , więc i w autku nie może jej zabraknąć :lol: . Ponieważ jestem kobietą, to mało znam się na głośnikach , kablach i innych tego typu rzeczach, a juz napewno najmniej znam się na montażu takich rzeczy w aucie :-P .

Może Wy możecie mi powiedzieć jaki zestaw fajnie by grał w mojej fieście? Macie jakieś pomysły, sugestie? Chciałabym żeby raczej nie zmieniać miejsca na głośniki, czyli standardowo, tak jak jest w fieście. 6 głośników. 2 w nogach 2 w drzwiach i 2 z tyłu.Dodam tylko, że nie chcę żadnych tub czy skrzyń czy jak sie to tam nazywa ;) . Żeby ładnie grało, ale bez przesady :)

Dziękuje z góry :) i pozdrawiam Dzejka
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 11 Kwi 2005, 23:03   

glosniki w nogach ? pierwsze slysze ale moze sie nieznam :/ Do drzwi wchodza 13stki ale w te "nogi" orientujesz sie moze jakiej wielkosci glosniki tam pasuja ?
 
 
Dzejka
[Usunięty]

Wysłany: 11 Kwi 2005, 23:09   

Kurtus napisał/a:
glosniki w nogach ? pierwsze slysze ale moze sie nieznam :/ Do drzwi wchodza 13stki ale w te "nogi" orientujesz sie moze jakiej wielkosci glosniki tam pasuja ?




No wiesz, w nogach to wydaje mi się, że one nie są oryginalnie montowane, ale niewiem. W nogi tzn. tak z boku kolo słupka do którego są przymocowane zawiasy od drzwi, przy stopach one są, takie wystające w plastikowych "skrzyneczkach".Chyba też 13 jeśli sie nie mylę :) .

Dzejka
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 11 Kwi 2005, 23:54   

wydaje mi sie ze te będa rozsądne.Cena jest w miare http://www.sinuslive.pl/p...&products_id=41
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 12 Kwi 2005, 00:06   

Jeśli chcesz żeby dobrze grało to jest tylko jedna możliwość i to w każdej firmie CarAudio ci powiedzą!

System na przód czyli tweetery + woofery
oraz
skrzynia i TYLKO skrzynia w bagarzniku.

Woofery najlepiej 16,5 mm oczywiście dobre 13 też zagrają.

Subwoofer 8 lub 10 cali.

Co polecam jestego tyle, że ciężko powiedzieć.
Określ jaką kwotę masz do wydania :D
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
Dzejka
[Usunięty]

Wysłany: 12 Kwi 2005, 00:26   

Rasta napisał/a:
Co polecam jestego tyle, że ciężko powiedzieć.
Określ jaką kwotę masz do wydania :D



Co do kwoty. Hm.... sama niewiem. Ale im mniej tym lepiej ;) . A bez skrzyni sie nieda? Bo jakoś ta skrzynia mnie nie przekonuje, bo bagażnik zajmuje :(


Dzej
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 12 Kwi 2005, 02:08   komplecik

Witam. .. :P

co by sie długo nie rozpisywać - radyjko z CD lub MP3 uzywane to ok 300-600 zł
jeśli bez wzmacniacza zewnetrznego - a pewno tak- to polecam jakiegoś PIONIERa- mają przyzwoite koncówki mocy........jeśli barwa i brzmienie jest dla ciebie istotna - kup jakiś starszy model ALPIN-y lub Clariona.......głośniczki - jeśli zestaw ma być nie za bardzo rozbudowany to mysle że na początek 16-stki w drzwiczki + wytłumienie..i na słupek przedni gustowne tweeterki ..czyli popularnie ...syczki hehe ( głośniczki wysokotonowe )

z uwagi na niewielką cene ...polecam Magnata ( nowe w MEDIA do 200 zł) albo używane DLS-y lub HERTZ-e.....jeśli znajdziesz

POWODZENIA......początki są trudne....potem jest......hihi jeszcze trudniej :P
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 12 Kwi 2005, 06:17   

Kurtus napisał/a:
wydaje mi sie ze te będa rozsądne.Cena jest w miare http://www.sinuslive.pl/p...&products_id=41


Przepraszam że się podepne pod temat. Bardzo Ciekawy sklepik tylko ciekawi mnie jakość tej marki.
Bym był zainteresowany jupnem zestawu 16 + tweet + ewentualnie 10 i jak by to było mało to jakąś skrzynke.
Tutaj widze że mają odpowiednie ceny.
Możecie tak przy okazji coś więcej napisać o tej marce.

Ja tylko dodam że mam teraz 16,5 bass + 10 wysoki. To jest w drzwiach i gra na radyjku Blaupunkt MP34 i jest dobrze. Nie narzekam ale chcę powymieniać bo już są lekko zużyte i może by się przy okazji przydała mała skrzynka ale jeszcze nie jestem pewien.
Pozdrawiam
Bodo
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 12 Kwi 2005, 10:59   

Bodo napisał/a:
Kurtus napisał/a:
wydaje mi sie ze te będa rozsądne.Cena jest w miare http://www.sinuslive.pl/p...&products_id=41


Przepraszam że się podepne pod temat. Bardzo Ciekawy sklepik tylko ciekawi mnie jakość tej marki.
Bym był zainteresowany jupnem zestawu 16 + tweet + ewentualnie 10 i jak by to było mało to jakąś skrzynke.
Tutaj widze że mają odpowiednie ceny.
Możecie tak przy okazji coś więcej napisać o tej marce.

Ja tylko dodam że mam teraz 16,5 bass + 10 wysoki. To jest w drzwiach i gra na radyjku Blaupunkt MP34 i jest dobrze. Nie narzekam ale chcę powymieniać bo już są lekko zużyte i może by się przy okazji przydała mała skrzynka ale jeszcze nie jestem pewien.
Pozdrawiam
Bodo


nieznam subkow tej firmy,szczerze mowiac to bym nie ryzykowal budowy skrzyni na tym glosniku :D na forach car audio poczytalem opinie o tej firmie no i zaryzykowalem.Zestawik 16,5 IL gra rewelacyjnie,w tej klasie cenowej gwarantowane ze lepszego nie kupiw (nowy)
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 15 Kwi 2005, 10:50   

Dzejka napisał/a:
Rasta napisał/a:
Co polecam jestego tyle, że ciężko powiedzieć.
Określ jaką kwotę masz do wydania :D



Co do kwoty. Hm.... sama niewiem. Ale im mniej tym lepiej ;) . A bez skrzyni sie nieda? Bo jakoś ta skrzynia mnie nie przekonuje, bo bagażnik zajmuje :(

Dzej


Da się wtedy instalujesz system 3-dożny.
Jeśli zależy ci na miejscu to subik 8 cali (20 cm). Skrzynka do niego będzie naprawdę niewielka. Polecam:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47298179
w tym przedziale cenowym lepszego nie znajdziesz. Bez skrzynki cena poniżej 300 pln.

Co się tyczy radia to daj sobie spokuj z radiem za 300 pln co odtwarza mp3 bo to nie gra.
Nie polecę ci konkretnego modelu ale obecnie najlepsze radyjka ma Alpine i Kenwood.
Kupuj podstawowy model ale koniecznie musi mieć wszystie wyjścia i sterowanie subem.

Co się tyczy niedrogich ale naprawdę dobrych systemów na przód to np. Signa
http://audio.abad.pl/
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Internetowe sklepy z częściami do Fiesty
Gość Serwisy / Mechanicy / Sklepy 14 7 Paź 2018, 10:52
Parzych
Brak nowych postów Przyklejony: Opisy techniczne i dane regulacyjne mk2 (bez XR2)
Laskosz Mechanika ogólna 2 8 Sty 2011, 12:09
Gurney89
Brak nowych postów Przyklejony: Opisy techniczne i dane regulacyjne mk1 (bez XR2)
Laskosz Mechanika ogólna 0 23 Mar 2006, 20:20
Laskosz
Brak nowych postów Zestaw audio do fiesty mk4 '97r
Nazir Car Audio i CB 5 18 Sty 2007, 20:55
Gość
Brak nowych postów [MK2] Odbudowa Fiesty XR2
Tomaszku Linkownia 20 16 Cze 2015, 17:22
vegetagt


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.