Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

10-ka wybranych zdjęć
Autor Wiadomość
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 19 Lis 2010, 22:54   

tommirs napisał/a:
jak np epopeje Pufcia i innych są przykładem filozoficznych dyrdymałów

I to mówi ten, który zapewne ani jednego postu nie przeczytał w całości :) Nie Ty pierwszy, nie ostatni, przypadków takich miałem na pęczki. Daruj sobie tylko takie "komentowanie", bo jak masz pisać takie pierdoły, to lepiej to przemilcz. Oszczędzisz i sobie, i innym.

DemptD napisał/a:
Ty się tu śląskich korzeni wypierasz?! nunu

A idź mi, gorolu :P :D Chlasna Ci nudelkulom, to Ci sie odechce błoznowania, beskursyjo jedno :D



Spadam... nic nowego w tym temacie już nie wyniknie, chyba że flame war.
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
tommirs 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 614
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 20 Lis 2010, 00:15   

Pufcio napisał/a:
który zapewne ani jednego postu nie przeczytał w całości :) Nie Ty pierwszy, nie ostatni, przypadków takich miałem na pęczki.

..Twoje na pewno..mam na nie alergię jak widzę jak wycinasz kontekst mojej wypowiedzi i nim manipulujesz, albo jestes tak ograniczony że nie rozumiesz albo udajesz Jarka.
_________________
...były XR2i i RS1800

__________________

"Life is racing, everything else is just waiting" - Steve McQueen
 
 
 
tadzias 


Model: Ford Fiesta Mk2`87
Wersja: Xr2
Silnik: 1.6/96KM
Imię: Tadek
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 1321
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: 20 Lis 2010, 00:51   

Ja tam przeczytałem wszystkie posty w temacie. Ogólnie sprawa dość zawiła i męcząca.
Wyjście jest jedno - dać spokój, przyjąć kalendarz 2011 taki jakim jest, natomiast anonsować swoje kryteria wybierania przy kalendarzu na rok 2012.

Jeszcze jedna rada do niektórych osób wypowiadających się - nie róbcie chłopy siary.
Pomyślcie , że nie tylko Wy wchodzicie na to forum, a takimi txtami odstraszacie potencjalnych nowych klubowiczów, a przecież nie oto chodzi :)
 
 
kamil wolski 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 1416
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Lis 2010, 01:01   

Panowie, dwie sprawy ode mnie:

1. Kwestionowanie wybranych zdjęć - jeśli zdjęcia według was lub zarządu są złe, to trzeba było mówić podczas propozycji, podczas głosowania, a nie po nim, bo to wygląda mocno śmiesznie. Wcześniej było ok, a teraz nagle foszek. Nie ważne. Ważne, że:
a) sprzeciwy w tej chwili nie mają znaczenia, bo na nie czasu było bardzo dużo jakiś czas temu (przypomnę że temat z propozycjami zdjęć wylewał się OT więc niech nikt nie mówi czasami, że nie było gdzie się sprzeciwić)
b) argument najważniejszy - kapitan całego tego przedsięwzięcia nie widzi w tym nic złego, więc wszelkie gadania, kombinowanie, naciąganie regulaminu, mija się z celem, na prawdę.

2. Druga sprawa, to ta pobocznie. Zdjęcia były robione po prostu, jako zdjęcia auta z dziewczyną, a nie z myślą o kalendarzu. Mimo to, połączenie kobieta+auto to bardzo popularny i powszechnie używany schemat podczas tworzenia kalendarzy motoryzacyjnych - ba, w takowych bardzo często widać jedynie fragment auta. Ale to również nie ważne - bardziej to piszę jako ciekawostkę, bo nikogo nie mam zamiaru przekonywać do czegokolwiek - wyznaję zasadę że prace tego typu (fotografie, grafika, etc.) muszą się bronić same, bez dodatkowych słów autora. Nie mniej jednak, poniekąd cieszy mnie sam fakt dyskusji - bo przynajmniej część z was, czy część z osób czytających temat przez to lepiej zapamięta te zdjęcia, autora, dziewczynę na nich, a to zawsze plus i to "wysoko punktowany" w świecie fotografii. "Nie ważne jak, byle by gadali...". Dlatego właśnie z tego miejsca pragnę wszystkich serdecznie pozdrowić :) .
_________________
było: 104KM 220Nm
jest: 133KM 186Nm
 
 
przemo_rsr 


Model: Ford Fiesta Mk5`99
Wersja: Ghia
Silnik: Inny
Imię: Przemek
Wiek: 33
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 916
Skąd: Markuszowa(RSR)
Wysłany: 20 Lis 2010, 01:01   

tadzias, dobrze gada wódki mu dać :ok:
_________________
 
 
 
CzaRmaX 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.8D/60KM
Imię: Paweł
Wiek: 50
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 194
Skąd: Łódź
Wysłany: 20 Lis 2010, 05:01   

Pufcio każdy kij ma dwa końce i równie dobrze można zabronić głosować przebywającym w Anglii czy Irlandii (trochę by ich było) :) . Nie można nikomu zakazać głosować kto się czuje Polakiem a szczerze bardzo często ludzie w 2, 3 czy nawet dalszym pokoleniu bardziej się czują Polakami niż nasz rodzimy motłoch :)

Padło tu kilka zarzutów o nieuczciwość to:
Można zastosować najprostszą zasadę jaka panuje w demokracji czyli głosowanie od 18 roku życia chociaż ja osobiście zezwoliłbym dopiero od 30 kiedy ludzie nabiorą pierwszych poważniejszych doświadczeń życiowych. Czyli głos mogą oddać ludzie, którzy byli zarejestrowani przed dniem głosowania a najlepiej tacy, którzy mają napisanych co najmniej 20.....20 postów to nie problem ale już trzeba tu kilka razy zajrzeć i dać się wszystkim zauważyć.

Panowie ale o co Wy się żrecie. Żrecie się ciągle o to samo od wieków czyli o cycki :)

tadzias napisał/a:
Ja tam przeczytałem wszystkie posty w temacie. Ogólnie sprawa dość zawiła i męcząca.
Wyjście jest jedno - dać spokój, przyjąć kalendarz 2011 taki jakim jest, natomiast anonsować swoje kryteria wybierania przy kalendarzu na rok 2012.)


Święta racja - konkurs się odbył, decyzje zapadły i należy to przyjąć jako wynik wyborów i wspierać kalendarz :) . Ja osobiście myślę, że każdego jakieś zdjęcia z kalendarza zadowalają więc jako całość jest ok :)

Freeman napisał/a:
Na przyszłość Panowie się oburzajcie wcześniej póki jest czas. Widzieliście te foty? Widzieliście. Czemu od razu się nie sprzeciwialiście? Dopiero teraz robicie zadymę.


Było i nikt się nie wtedy odezwał :P a trzeba było :P więc teraz można sobie darować bo zdjęcia się komuś podobały i zostały wybrane :)

CzaRmaX napisał/a:
kamil wolski napisał/a:
CzarMax - zrób jedno fajne zdjęcie ale bez tych odpustowych efektów... będzie o niebo lepiej...


Co Ty tak ciągle się do mnie dopierdzielasz - każdy robi to na co ma ochotę i jaki do łba pomysł mu strzeli i nie jest to zabronione. Ja nie mam czasu jeździć i robić fotek, więc robię coś przy okazji aby też mieć z tego jakąś frajdę.
Sam byś błysną kreatywnością i nie chrzań mi o odpustowości bo z racji tego czym się zajmuję to muszę naoglądać się zdjęć samochodów i jak widziałem Twoje to moja pierwsza myśl była taka - "GDZIE JA JUŻ TO WIDZIAŁEM". Już odpowiadam gdzie - na różnych serwisach poświęconych samochodom i nawet ujęcia były takie same. I aby nie było pomówień to nie mówię tu o jakości Twoich zdjęć bo jest bardzo dobra.
Zajmujesz się fotografią to jedź i błyśnij pomysłem a nie powielonymi dobrymi schematami bo szczerze ja bardziej cenię tutaj zdjęcia laików, którzy robią fotki z myślą aby czymś się wykazać i coś pokazać nie mając o tym zielonego pojęcia a przy okazji czegoś się uczą.
Taki mądry jesteś - to weź jak Piter napisz coś aby innym dać wskazówki i przekazać trochę wiedzy a nie tylko się wymądrzasz i krytykujesz innych!!!!! SAM Z MIŁĄ CHĘCIĄ WTEDY Z NICH SKORZYSTAM ABY CZEGOŚ SIĘ NAUCZYĆ.


Na co mój adwersarz:

kamil wolski napisał/a:
Krytykuje nie za jakoś czy za brak czasu - kalendarz gdzie są wrzucane zdjęcia różnych autorów powinien wg. mnie trzymać się kupy a przeróbki typu ręka trzymająca auto czy uśmiech z PS... No wiesz...

Co do dyskusji na temat moich zdjęć, zapraszam, ale to nie miejsce na to. Dodam tylko, że najważniejszą sprawą jest to czego wymaga "klient" a nie czego chcemy sami. Pozdro.


A teraz kamil wolski pisze:

kamil wolski napisał/a:
2. Druga sprawa, to ta pobocznie. Zdjęcia były robione po prostu, jako zdjęcia auta z dziewczyną, a nie z myślą o kalendarzu. Mimo to, połączenie kobieta+auto to bardzo popularny i powszechnie używany schemat podczas tworzenia kalendarzy motoryzacyjnych - ba, w takowych bardzo często widać jedynie fragment auta. Ale to również nie ważne - bardziej to piszę jako ciekawostkę, bo nikogo nie mam zamiaru przekonywać do czegokolwiek - wyznaję zasadę że prace tego typu (fotografie, grafika, etc.) muszą się bronić same, bez dodatkowych słów autora. Nie mniej jednak, poniekąd cieszy mnie sam fakt dyskusji - bo przynajmniej część z was, czy część z osób czytających temat przez to lepiej zapamięta te zdjęcia, autora, dziewczynę na nich, a to zawsze plus i to "wysoko punktowany" w świecie fotografii. "Nie ważne jak, byle by gadali...". Dlatego właśnie z tego miejsca pragnę wszystkich serdecznie pozdrowić :) .


No to ja się pytam jak to w końcu jest? Wtedy dyskusja na forum publicznym Ci nie pasowała i chciałeś wybierać jakieś inne miejsce a teraz nagle Tobie to pasuje - jakiś niekonsekwentny jesteś :P

A jak komuś nie pasuje fota nr 7 to może sobie podmienić na tą :)


Uploaded with ImageShack.us

Samochód na pierwszym planie o modelkę nikt się nie kłuci bo jej nie widać a i trochę sexu też jest :)
_________________
Każdy powinien mieć taki dupowóz z załącznikami. Życzę Wam tego pod choinką ja wraz z moją Fieściną :D
 
 
 
zefir 





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Piotruś
Wiek: 38
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 1562
Skąd: Łódź/Ozorków
Wysłany: 20 Lis 2010, 09:55   

ja yebie, 5 stron o poprawnosci zdjec, masakra........... z czego na zadnym zdjeciu modelka nic nie odslania.

P.S. mk3 jest na tyle brzydka, ze z modelka nawet mi sie podoba :hihihi:
_________________
Cific TypeS r18a2 140KM 180NM
...drin team....
 
 
 
kamil wolski 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 1416
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Lis 2010, 10:52   

CzaRMax, nadal uważam, że nie jest to miejsce do krytykowania i dyskutowania na temat moich zdjęć, umiejętności doświadczenia - pisałem o krytykowaniu zdjęcia pod kątem "nada się czy się nie nada do kalendarza", a nie o tym czy jest dobrze naświetlone czy nie.
_________________
było: 104KM 220Nm
jest: 133KM 186Nm
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 20 Lis 2010, 12:04   

CzaRmaX napisał/a:
Pufcio każdy kij ma dwa końce i równie dobrze można zabronić głosować przebywającym w Anglii czy Irlandii (trochę by ich było) :) . Nie można nikomu zakazać głosować kto się czuje Polakiem a szczerze bardzo często ludzie w 2, 3 czy nawet dalszym pokoleniu bardziej się czują Polakami niż nasz rodzimy motłoch :)


Celowo małe, bo to nie temat na to - jak chcesz podyskutować, to albo na pw albo stwórz temat w Hyde i tam możemy sobie pogadać :)

Primo - powinno być wyraźne rozgraniczenie - płacisz tu podatki - możesz głosować.
Wyjeżdżając nawet na rok w podróż dookoła świata, będziesz mógł oddać swój głos. Robiąc wypad do jakiegoś kraju (że o n-tym pokoleniu nie wspomnę, no litości!) takiej możliwości nie będzie. Jeśli ktoś ma obywatelstwo w takim USA, to niech spada na drzewo. Mieszka tam, skoro ma obywatelstwo to nie siedzi tam 5 minut i szansa, że przyjdzie do Polski na dłużej niż weekend, żeby odwiedzić rodzinę, jest znikoma. To się tyczy każdego kraju, żeby nie było wątpliwości - mówię jedynie o USA, bo tam "naszych" najwięcej.
Secundo - skoro o "czuciu" mowa - a ja, jako że mam korzenie śląsko-małopolskie, chcę mieć możliwość wybierania tamtejszych ludzi do sejmiku wojewódzkiego. I np. władz Nowego Targu. A czemu? Bo tak. Widzisz teraz absurdalność sytuacji? To może lepszą - w jakimś % jestem Niemcem (patrząc 3 pokolenia do tyłu). Chcę głosować w wyborach za Odrą. To jest tak durne, że nie nadaje się nawet do komentowania - taki pomysł obraziłaby inteligencję niejednego buraka z Sejmu...
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20 Lis 2010, 13:03   

Nic nie będzie zmieniane !
Wybrana 10tka jest aktualna i zgodna z przyjętym regulaminem i żadnych zmian nie będzie.

A kto Wam powiedział że te dwa zdjęcia będą na dwóch rożnych miesiącach ??? :9:
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 20 Lis 2010, 13:05   

Piter - a jest już jakiś koncept jak to ma wyglądać? bo na razie wiadomo, że jest 10 wybranych m-cy 12, a jak będzie po kilka zdjęć na stronę, to co z resztą? Pusta przecież nie zostanie... :)
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20 Lis 2010, 13:22   

Na pozostałych będę Ja :)
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
Puff 
Forumowy Maruda


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Fun
Silnik: 1.8DI/75KM
Imię: Dawid
Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 5737
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 20 Lis 2010, 13:25   

Piter napisał/a:
Na pozostałych będę Ja :)

Ale mam nadzieję w jakichś fajnych strojach (pejcze, skóra, etc.) i w fajnej scenerii (lochy, podziemia, itd.) :yes:
No ew. umorusany smarem, z kluczem w dłoni i "atrybutem hydraulika".

Tylko kwestia czy to nie podniesie trzykrotnie ceny kalendarza... :P :D
_________________
"Rób to, co kochasz, żyj jak chcesz i nie patrz na to, co mówią inni,
 bo jeśli zaczniesz działać tak, jak chcą inni, to będziesz żyć dla innych, a nie dla siebie."


Wierny osiołek pochłania jedynie ;-))
:devil:
 
 
 
kamil wolski 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 1416
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Lis 2010, 13:34   

Piter napisał/a:
Na pozostałych będę Ja :)


Topless czu Dupless?
_________________
było: 104KM 220Nm
jest: 133KM 186Nm
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 20 Lis 2010, 13:45   

Piter napisał/a:
Na pozostałych będę Ja :)

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..............
Chociaż lepszy Ty jak Żółw... :rotfl:



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
dziamdziam 


Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Inna
Silnik: ST 150
Imię: Janusz
Wiek: 36
Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 221
Skąd: Racibórz
Wysłany: 20 Lis 2010, 16:36   

Pufcio napisał/a:
Piter - a jest już jakiś koncept jak to ma wyglądać? bo na razie wiadomo, że jest 10 wybranych m-cy 12, a jak będzie po kilka zdjęć na stronę, to co z resztą? Pusta przecież nie zostanie... :)

Zapomniałeś o zdjęciach grupowych zrobionych przy okazji zlotów, które mogą uzupełnić kalendarz.
_________________
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=37108

http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=71081
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 20 Lis 2010, 20:24   

Chociażby, ale może będzie coś innego bo trochę niespodzianki musi być ;-))
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Bit1 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: CLX
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Błażej
Wiek: 37
Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 506
Skąd: Chorzów
Wysłany: 20 Lis 2010, 21:21   

Mam wszystkie kalendarze które zostały dotychczas wydane przez FKP i chce w końcu kalendarz gdzie będzie ładna dziewczyna :luzik:
_________________

Niebieska 1,3i 1992 27.08.2005-20.05.2012
Czerwona 1,3 LPG 1990 8.01.2010-8.11.2010
Srebrna RS1800 LPG 1995 od 21.02.2012
 
 
 
Brook 
Klubowicz





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: ST
Silnik: 2.0/16V
Imię: Wioletta
Wiek: 44
Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 799
Skąd: Chełm
Wysłany: 20 Lis 2010, 23:29   

Piter, w końcu jakieś ciacho :twisted:
_________________
www.geodetachelm.pl
www.geodezja-chelm.pl
Kiedy umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest jak jesteś debilem.
FKP RACE&RALLY TEAM
www.automobilklub.chelm.pl
www.ptg-org.pl
www.ewmapa.pl
 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 20 Lis 2010, 23:49   

Bit1 napisał/a:
Mam wszystkie kalendarze które zostały dotychczas wydane przez FKP i chce w końcu kalendarz gdzie będzie ładna dziewczyna :luzik:

A ja bym chciał taki, w którym będzie moja Fiesta :hahaha:



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Lista zakwalifikowanych zdjęć
Puff Kalendarz 2014 0 3 Lip 2013, 11:37
Puff
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: FAQ- umieszczanie zdjęć w formie miniaturek
Instrukcja krok po kroku
Parzych Nasze auta 0 20 Lip 2012, 12:49
Parzych
Brak nowych postów Dwunastka wybranych do kalendarza Fiest
trzeci Kalendarz 2010 76 13 Lis 2009, 09:20
Piter
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [MK4] Panzerwagen by sulos vel żulos, dla wybranych muskulos
sulos Nasze auta 34 7 Paź 2008, 10:03
sulos
Brak nowych postów kilka zdjęć fiest
chary Tuning stylistyczny 14 2 Sie 2005, 15:40
pablo_zio


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.