Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 10:38
Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
Autor Wiadomość
NE0MAN
[Usunięty]

Wysłany: 11 Sty 2005, 00:00   Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy

witam!

sprawa jest taka:

chcialem aby moja fiesta miala lepszy pomruk przy ukladzie wydechowym.

Na gieldzie kupilem taka koncowke na wydech za 43 zlote.
Gosc mowil ze ona jest tak zrobiona ze zmienia dzwiek wydechu(basik).
Ale jak ja zamontowalem to przyznam ze nie jestem szczegolnie zachwycony:(
Zmiana dzwieku prawie nie widoczna-trzeba ostro przygazowac na wysokie obroty aby cos uslyszec.

Mam do was koledzy pytanie czy da sie cos zrobic aby zmiana dzwieku byla bardziej charakterystyczna?

Moze cos musze zmienic w tej koncowce?

Spotkaliscie sie juz z czyms takim?

Dziekuje za pomoc!!!
Ostatnio zmieniony przez Żółwik Tuptuś 14 Cze 2006, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 27 Lut 2005, 10:12   

kauserowicz napisał/a:
U mnie dają się nabrac że mam sportowy , a prawdziwe oblicze tłumika od spodu wygląda w ten oto sposób :lol: http://fotogalerie.pl/fotka/2439891098130526669


Ale Hardcore..
A ja mam pytanie, co do tłumików sportowych... co na to policja ? szukałem na różnych forach, raz piszą o atestach, raz o homologacjach, raz o max90dB itd... a ja juz sam nie wiem - to w koncu mozna legalnie czy nie ? :roll:
Łokmen, szczególnie licze na Twoją pomoc, bo jesteś obeznany w takich tematach :wink:
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 27 Lut 2005, 15:53   

Kacper napisał/a:
kauserowicz napisał/a:
U mnie dają się nabrac że mam sportowy , a prawdziwe oblicze tłumika od spodu wygląda w ten oto sposób :lol: http://fotogalerie.pl/fotka/2439891098130526669


Ale Hardcore..
A ja mam pytanie, co do tłumików sportowych... co na to policja ? szukałem na różnych forach, raz piszą o atestach, raz o homologacjach, raz o max90dB itd... a ja juz sam nie wiem - to w koncu mozna legalnie czy nie ? :roll:
Łokmen, szczególnie licze na Twoją pomoc, bo jesteś obeznany w takich tematach :wink:

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki da silników beznzynowych hałsa nie powieniem przekracać 95dB +/- 1 dB (albo 90 dB dokładnie nie pamiętam - ale powiedzą ci to na każdej stacji diagnostyczej) w odległości 1-1,5m od tłumika w zakresie 3/4 mocy mkasymalnej.

kenzo napisał/a:
Łokmen napisał/a:
A co ma dać ta dziura pod końcówką - gwizdanie :?: Wybacz - ale jeśli zrobie dziure w tłumiku to raczej nie bedzie mi potrzebna końcowka za 150zł bo buczeć bedzie raczej tak samo (z końcówką czy bez niej)....

trzeba czytac co pisze nie dziura pod koncówka tylko dziura na dospawanie koncówki bo srednica koncówki jest duzo wieksza od srednicy rureczki wychodzacej z tłumnika


Równie dobrze możesz kupić zwykłą rurkę 2 calową wyciąć otwór na scince pod końcówkę i wybebeszyć z waty wnętrze tłumika i tak samo bedzie ci buczeć tłumik na tej zwykłej rurce 2 cali za kilka złotych jak na końcówce za 150zł....
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
lukop2 Tuning mechaniczny 26 18 Paź 2004, 15:29
Gość
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
Kowal Tuning mechaniczny 0 27 Gru 2004, 21:19
Gość
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
Gość Tuning mechaniczny 2 14 Kwi 2005, 07:35
szynszyl
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy
SzeryfPawel Tuning mechaniczny 24 4 Wrz 2005, 07:41
Gość
Brak nowych postów Wydech , Układ wydechowy , Tłumik Przelotowy , Atest
Yoshimitsu Tuning mechaniczny 15 29 Mar 2005, 09:16
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.