Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

[MK4] Sportowy wydech - propozycje
Autor Wiadomość
Lazur 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Flair
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Mar 2010, 17:33   [MK4] Sportowy wydech - propozycje

Witam Wszystkich. Być może temat się już powtarza, ale szczerze szukałem i nie znalazłem tego co bym oczekiwał, więc napisze po swojemu. Myśle nad tłumikiem sportowym do swojej Fiesty MK4 1.3i Enduro rok produkcji 96'. I związku z tym mam pytanie, który lub jaki tłumik byście mogli mi zaproponować w granicach kwoty 130zł. Chodzi mi, żeby uzyskać dźwięk lekko basowy.
Ostatnio zmieniony przez trzeci 5 Kwi 2010, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DziDzia 
vel DziaDzia





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: RS
Silnik: 2.0/16V
Imię: Patrycjusz :)
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 4172
Skąd: :: DDG ::
Wysłany: 30 Mar 2010, 18:09   

Lazur napisał/a:
Enduro

ENDURA.
130 pln to tylko używka (chyba, że zamiennik oryginału). Poszukałbym czegoś do podobnej pojemności i tyle.



pozdro :!:
_________________

Model:MK1 '77 Silnik: 1,1S/35KM
Model:MK5 '00 Silnik: 1,3i/60KM
Romety PONY
Profil Facebook
 
 
 
Lazur 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Flair
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Mar 2010, 23:16   

No tak chodzi mi oczywiście o zamiennik. :-) Poza tym jestem ciekaw, czy te zamienniki trzeba koniecznie przerabiać, przy montażu....
 
 
 
bosaq 


Model: Ford Fiesta Mk4`97
Wersja: Flair
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: Wuwua
Wysłany: 2 Kwi 2010, 15:15   

http://allegro.pl/item974153559_tlumik_sportowy_mugen_basowy_wm_silencer_opaska.html
Zobacz czym się różnią telewizory LCD, LED i Plazmy. Czy warto dopłacać za 3D? Jakie technologie są obecnie stosowane w telewizorach? Jaki telewizor kupić? Wiele osób nie wie na co patrzeć przy wyborze telewizora. Niektórzy chodzą po sklepach i przyglądają się wyświetlanym obrazom, inni z kolei czytają recenzje użytkowników i specyfikacje sprzętu. Jeszcze inni wolą poprosić o poradę sprzedawcę. Wszystkie te wysiłki okażą się jednak zbyteczne, jeśli ani recenzje, ani sprzedawca nie dadzą nam odpowiedzi na pytanie "jaki telewizor będzie najlepszy do mojego domu?"
Zanim zaczniemy dopasowywać parametry, powinniśmy się zastanowić, jaki telewizor kupić. Jest w czym wybierać, gdyż na sklepowych półkach znajdziemy ekrany plazmowe, LCD, LED, OLED, CRT, projektory DLP oraz nowoczesne telewizory laserowe.
Już na samym początku można wykluczyć CRT do oglądania telewizji, gdyż zajmują dużo miejsca, a przy tym nie są zbyt energooszczędne. Dodatkowo wydzielają dość dużą ilość szkodliwego promieniowania, przez co niszczą wzrok szybciej niż inne ekrany. Oczywiście, te dzisiaj już archaiczne telewizory mają również kilka zalet w porównaniu z bardziej nowoczesnymi rozwiązaniami. Są to: najszerszy kąt widzenia bez utraty jasności oraz największa liczba odcieni prezentowanych kolorów.
Projektory DLP są ciekawym rozwiązaniem. Obraz przechodzi płynnie z częstotliwością 60 Hz. Niestety, póki co nie jest on jeszcze dostatecznie zadowalający. Największy problem sprawia projektorom wyświetlanie czarnego koloru, wydaje się on szary i rozmyty. Być może technologia zostanie jeszcze dopracowana, ale obecnie, jeśli tylko zależy nam na jakości, lepiej zwrócić się w stronę bardziej klasycznych konstrukcji.
Ostatnio zmieniony przez bosaq 30 Sty 2013, 12:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chudy
[Usunięty]

Wysłany: 3 Kwi 2010, 19:31   

za 80 zl mam dedykowanego sebringa jakbys chcial trza by mu tylko koncowke wypolerowac, mam do tego jeszcze rure od kata do koncowega bez srodkowego tlumika za jakies 30 moge oddac
 
 
Lazur 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Flair
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Kwi 2010, 21:19   

To już wole dołożyć te 50zł i mam tłumik nowy :-P . Mam jeszcze pytanie co do tej końcówki tłumika co mi podaliście link, czy trzeba go przerabiać przed zamontowaniem?? Pozdro!
 
 
 
darkmen21 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Fun
Silnik: 1.25i/75KM
Wiek: 41
Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 43
Skąd: Laurahutte
Wysłany: 15 Kwi 2010, 14:11   

Lazur napisał/a:
To już wole dołożyć te 50zł i mam tłumik nowy
no życze powodzenia, za 130 zeta to chyba masz przelot a nie tłumik, nie swpominajac o tym, ze bedziesz bawił się w spawacza żeby haki spawać odpowiednie.
Na marginesie planujesz wymiane całego wydechu i dolotu, czy tylko chcesz buczec na miescie, bo wymieniajac sam tlumik, mocy nie dzwigniesz, tylko bedziesz dzialal na szkode sluchu ;/
_________________
Król jest tylko jeden
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK4] Fiesta MK4
Fordy Fiesta IV generacji (1996-1999)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:34
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - Wymiana maglownicy
peugeot40619tdi Mechanika ogólna 1 10 Maj 2019, 22:44
keiner
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - lampy MORETTE / WOLF - regeneracja
LOY Tuning stylistyczny 1 6 Cze 2011, 23:16
hubi_2006
Brak nowych postów Sportowy wydech - co polecacie?
Browniak Mechanika ogólna 6 30 Lip 2019, 22:42
Damian801212
Brak nowych postów [MK6] Sportowy wydech do TDCi
Gimix Tuning mechaniczny 2 6 Mar 2012, 06:36
ElGrey


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.