Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:53
Wejście audio w traffic 3000 ?
Autor Wiadomość
K@mil
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2005, 00:16   Wejście audio w traffic 3000 ?

Witam jestem tu nowy
Ja w sprawie takiego problemu
Posiadam seryjne radio Ford traffic 3000 i chciałem do niego podłączyć CD-rom, discmana lub telefon z mp3 :) a do tego potrzebne jest wejście audio ( na mały jack) i mam pytanie czy ktoś już to przerabiał lub dokładnie wie gdzie się dokładnie "wpiąć" w radiu .
Ponadto dodam że "kaseta adapter" odpada gdyż estetyka tego urządzenia jest marna a w moim przypadku mechanizm kasety nie działa, a radia nie zmienie.

Pozdrawiam
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2005, 08:01   

W radiach powyżej 5000 ludize wpinają sie pod zmieniarke, ale model 3000 tego nie obsługuje.
Ale, jak znajdziesz dobrego fachmana, to odetnie Ci kasete, i poprostu wkładając kasete do mechanizmu będzie działał ci discmen... mam nadzieje ze mnie zrozumiałeś :roll:
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2005, 08:40   

Kacper napisał/a:
W radiach powyżej 5000 ludize wpinają sie pod zmieniarke, ale model 3000 tego nie obsługuje.
Ale, jak znajdziesz dobrego fachmana, to odetnie Ci kasete, i poprostu wkładając kasete do mechanizmu będzie działał ci discmen... mam nadzieje ze mnie zrozumiałeś :roll:


sa ogolnodostepne przejsciowki kaseta= discman .Wkladamy NIBY kasete ktora posiada kabel z mini JACK,ktory dalej wpinamy do discmana
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2005, 12:05   

Kurtus napisał/a:
Kacper napisał/a:
W radiach powyżej 5000 ludize wpinają sie pod zmieniarke, ale model 3000 tego nie obsługuje.
Ale, jak znajdziesz dobrego fachmana, to odetnie Ci kasete, i poprostu wkładając kasete do mechanizmu będzie działał ci discmen... mam nadzieje ze mnie zrozumiałeś :roll:


sa ogolnodostepne przejsciowki kaseta= discman .Wkladamy NIBY kasete ktora posiada kabel z mini JACK,ktory dalej wpinamy do discmana


"Ponadto dodam że "kaseta adapter" odpada gdyż estetyka tego urządzenia jest marna a w moim przypadku mechanizm kasety nie działa, a radia nie zmienie." widzisz, to jednak nie wchodzi w gre.
A ja pisze, ze są osoby które wpinają sie w srodku, pod sygnał z kasety, i dołaczają tam sygnał z urządzenia innego. W tedy poprostu aby aktywować to, bo normalnie gra przeciez radio, wkładasz kasete i radio pobiera sobie sygnał juz nie z kasety, bo na układzie jest odcięte, ale z tego co podlaczysz sobie kabelkami tam... czyli discmena, telefonu czy co tam sie podłaczy :wink:
 
 
K@mil
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2005, 13:42   

Jak juz wspomniałem wcześniej kaseta przejściówka nie wchodzi w grę gdyż sam metalowy mechanizm"wózek kasety" jest uszkodzony.
Moze ktoś a forumowiczów to przerabiał i wie gdzie dokładnie w środku radia zamienić tor audio z głowicy kasety na urządzenie zewnętrze.
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2005, 14:17   

K@mil napisał/a:
Jak juz wspomniałem wcześniej kaseta przejściówka nie wchodzi w grę gdyż sam metalowy mechanizm"wózek kasety" jest uszkodzony.
Moze ktoś a forumowiczów to przerabiał i wie gdzie dokładnie w środku radia zamienić tor audio z głowicy kasety na urządzenie zewnętrze.


No właśnie o to mi chodzi ;) ... tylko nie wiem co trzeba zrobic, wiem tylko ze nawet elektronicy nie wszyscy będą chętni bawić się w coś takiego.
AAA, i tak zeby uruchomic ten tor bedziesz musiał wrzucic kasete... bo inaczej radio bedzie grało, a nie urządzenie zewnętrzne
Rozważ zmiane radia, bo takie kombinowanie.. .to chyba radio w stylu first za 200zł wyjdzie lepiej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Car Audio - FAQ
Czyli zanim zapytasz - zajrzyj !
molu Car Audio i CB 11 6 Lis 2023, 11:05
Wizja
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta - ciekawe montaże Car Audio
Linki i fotki
molu Car Audio i CB 4 17 Wrz 2018, 12:19
Lukasz341
Brak nowych postów pojawia sie i znika Traffic 3000
mosquito Car Audio i CB 7 29 Lis 2009, 12:27
zimzia
Brak nowych postów [MK5] Problem z radiem 3000 traffic
krakers2207 Car Audio i CB 2 9 Kwi 2013, 21:10
krakers2207
Brak nowych postów [MK4] Radio Traffic 3000 rds
Ryszard Malecki Car Audio i CB 16 6 Sty 2011, 03:04
rafantek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.