Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Zamknięty przez: DziDzia
20 Kwi 2014, 15:49
[MK4] Fifi ze śląska :)
Autor Wiadomość
J@rek 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i16V/100KM
Imię: Jarosław
Wiek: 40
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 743
Skąd: WawaTeam/Wawer
Wysłany: 16 Lis 2009, 19:53   

szkoda autka, ale dobrze że tobie nic poważnego się nie stało :ok:
Zdjęcia masakra, a tirowcy narzekają że osobówkami jeżdżą niebezpiecznie jak widać oni też potrafiom jeździć bez wyobraźni :yyy:
_________________


 
 
 
Parzych 
Prince of Biłgoraj 2012





Model: Ford Fiesta Mk6`06
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.6Duratec 100KM
Imię: Jacek
Wiek: 50
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8085
Skąd: WawaTeam/Praga
Wysłany: 16 Lis 2009, 20:52   

Blachy rzecz nabyta, szkoda Fofi ale najważniejsze, że właściciel w dużo lepszym stanie niż autko...
_________________
BARDZO PROSZĘ O NIE MĘCZENIE MNIE NA PW (ANI PRZEZ GG) PROŚBAMI DORADZENIA W SPRAWIE ZAKUPU AUTA (ANI W SPRAWACH MECHANIKI/ELEKTRYKI OGÓLNEJ I CAR AUDIO), NIE ZNAM SIĘ I MAM JUŻ DOŚĆ PISANIA TEGO KAŻDEMU!!! OD TEGO SĄ TEMATY W DZIALE "PRZED ZAKUPEM (ORAZ MECHANIKA/ELEKTRYKA/CAR AUDIO)"!!! DZIĘKUJĘ, DOBRANOC...
F16 w obiektywie Krzyśka Palińskiego
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 16 Lis 2009, 21:06   

Raciu, jak fofka idze do gleby to daj liste co tam masz na sprzedarz gy
_________________
 
 
AeSeF 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Flair
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Marcin
Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 342
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 16 Lis 2009, 21:59   

Oł, widzę że pierdyknięcie było grubego kalibru ;-| dobrze że jesteś cały, a fofik rzecz nabyta, wracaj do zdrowia i następnym razem zapnij pasy old
 
 
kingula85 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Futura
Silnik: 1.1/53KM
Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 25
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Lis 2009, 22:21   

wiesz ze szwagrem nie takie się klepało:) A na poważnie to te nasze fiestki nie są takie małe skoro po takiej czołówce wychodzi się cało! Miałeś dużo szczęścia i życzę żebyś też tak szczęśliwie wrócił do zdrowia. Pozdrawiam :)
_________________

 
 
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 16 Lis 2009, 22:28   

no wiecie panowie zawdzięczam jej życie :) ochroniła mnie doskonale :-P a pasów i tak nie będe zapinał :-P bo jeśli ktoś ma się zabić to nie robi większej różnicy czy w pasach czy bez.... :-P

troszke wystawionych rzeczy jest... głównie to felgi które ściągłem 2 tygodnie przed wypadkiem... tapicerka... światła tylne... mam również do sprzedania liczniki orginalne z czarnymi tarczami i obrotomierzem oraz liczniki z essiego z białymi tarczami i alu ramkami :) ... po za tym jakby ktoś był zainteresowany mam spężyny sportowe w moim przypadku obnżyły auto o 7 cm przód i tył więc efekt piorunujący mam również do sprzedania caraudio :P nie wielkie pasujące pod orginalną zabudowe firmy BOSHMANN jakby ktoś był chętny na jakieś części prosze o kontakt gg 8124373 albo tel 793 425 111 części wystawione są w dziale SPRZEDAM... cena oczywiście do negocjacji :-) lekkiej :-P tak oficjalnie chciałem się pożegnać bo raczej z FORDEM już nie będe miał do czynienia :sad: chociaż kto wie...
 
 
 
Sztandi 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Grzesiek
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 350
Skąd: Katowice
Wysłany: 17 Lis 2009, 16:33   

Raciu napisał/a:
a pasów i tak nie będe zapinał bo jeśli ktoś ma się zabić to nie robi większej różnicy czy w pasach czy bez....

W takim razie życzę szczęścia i gumowych drzew :P
_________________
Była: Fiesta 1.1i C "ćwierćfutro"
Potem: Fiesta 1.8D C "Ale widać, że była malowana"
Profil Facebook
 
 
 
Marcinowaty 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Wiek: 44
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 1447
Skąd: Trzcianka
Wysłany: 17 Lis 2009, 17:35   

Raciu napisał/a:
kierownica połamana bo jechałem bez pasów i rozwaliłem ją swoim ciałem ... ale w sumie wyszedłem z tego bez szwanku większego nic nie połamałem mam tylko zerwane mięśnie w nodze i czekam na operacje...


Bez wyobraźni jesteś człowieku!
_________________
Był:
Fiat 126p Elegant 1998 r.
Była:
Ford Fiesta 1,3i 1995 rok
http://www.fiestaklubpols...der=asc&start=0
Jest Renault Clio 1,9dTi 2000 rok
http://fiestaklubpolska.p...ghlight=#743167
 
 
 
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 17 Lis 2009, 17:55   

hehe BEZ WYOBRAŹNI CZŁOWIEKU TO JEŹDZI 90% kierowców w naszym kraju :D zaczynając od świeżo upieczonych po "zawodowych kierowców" ty uważasz że masz wyobraźnie :) ?? zmienił byś szybko zdanie jakbyś zobaczył ciężarówke jadącą pod prąd.... każdy teraz jest najmądrzejszy :) tak dla twojej wiadomości :) pozdrawiam :)

[ Dodano: Sro Lis 18, 2009 11:22 ]
FIESTOLOTEK :-) ostatnio wygrzebane :jupi:

 
 
 
adam-kaw 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.8D/60KM
Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 33
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 21 Lis 2009, 18:52   

Cześć, czytam wypowiedzi i krytykę że nie zapiąłeś pasów, ale chce podać podobny przykład z mojej byłej pracy. Kumpel jechał praktycznie nowym vito na podobnej drodze, i tak samo jak Tobie wyjechał mu jakimś Tirem, poszedł dokładnie tak jak w fiestę i o dziwo co go uratowało?? To że nie miał zapiętych pasów, bo jedyne co mu pozostalo to wyciągnąć sie na siedzenie obok (tam są łączone), auto do kasacji choć jak wiadomo nie jest to taki maluch jak fiesta. Kumpel troche sie poobijał, ale jakby siedział w pasach to ... . Widać Tobie jak i jemu było pisane przeżycie, choć pasy i tak polecam zapinać.
 
 
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 21 Lis 2009, 22:13   

no właśnie tak samo powiedzieli mi lekarze a nawet policja że widocznie dobrze że nie zapiołem pasów. Bo mnie wyzamiatało po całym aucie i nic poważniejszego sobie nie zrobiłem. Zresztą no tyle mojego co tu będe wypisywał się :D Życze tylko powodzenia tym którzy posiadają taką wyobraźnie :)
 
 
 
grzes87 

Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Imię: Grzes
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 609
Skąd: Lublin
Wysłany: 21 Lis 2009, 23:53   

Panowie pitolicie i tyle, pasy sa po to zeby je zapinac a jak ktos jest debilem i uwaza ze sa zbyteczne to nie ma co sie w polemike wdawac z takim czlowiekiem,
_________________
 
 
arecki 
Człowiek Whisky


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: 1.6i16V/100KM
Wiek: 40
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 1673
Skąd: WWL
Wysłany: 22 Lis 2009, 08:49   

koledzy, raz na jakiś czas nie zapięte pasy rzeczywiście przyczyniają się do uratowania czyjegoś życia ale mówienie o tym jako o czymś normalnym i chwalenie się tym jest zwykłym idiotyzmem... w 80% wypadów zapięte pasy ratują życie, w 20% nie...więc dyskusja jest zbędna bo na te wyniki przyczyniły się lata badań i tysiące wypadków...

dla niedowiarków polecam stronę:
http://www.pasybezpieczenstwa.pl/

pozdr :)
_________________




Była Fiesta jest Focus
 
 
 
Sztandi 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Grzesiek
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 350
Skąd: Katowice
Wysłany: 22 Lis 2009, 10:37   

Raciu napisał/a:
Życze tylko powodzenia tym którzy posiadają taką wyobraźnie

W takim razie, życzę powodzenia przy dachowaniu, tez cie będzie rzucać po całym aucie i może nawet wypadniesz przez szybe, to na pewno nic ci sie nie stanie...

Sugeruje temat do zamknięcia :P
_________________
Była: Fiesta 1.1i C "ćwierćfutro"
Potem: Fiesta 1.8D C "Ale widać, że była malowana"
Profil Facebook
 
 
 
Raciu 

Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 22 Lis 2009, 10:56   

Panowie co to kogo interesuje czy ja pasy będe zapinał czy nie. Mi niezapięcie pasów pomogło i wcale się tym nie chwale bo raczej nie ma czym. Życząc powodzenia chodziło mi bardziej o bezkolizyjną jazde bo napewno nie życze nikomu przeżycia podobnej sytuacji bo z tego tylko same problemy są... nawet jak masz ogromną wyobraźnie i wypadek jest całkowicie nie z twojej winy ... to później jest TYLKO ZAŁATWIANIE i ZAŁATWIANIE... a o tych pasach dajcie sobie już spokój niech je każdy zapina bo po to one są w aucie :kaput:
POZDRO SZPECE OD ZAPINANIA PASÓW :devil: :hammer:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK4] Fiesta MK4
Fordy Fiesta IV generacji (1996-1999)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:34
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - Wymiana maglownicy
peugeot40619tdi Mechanika ogólna 1 10 Maj 2019, 22:44
keiner
Brak nowych postów Przyklejony: [MK4] FAQ - lampy MORETTE / WOLF - regeneracja
LOY Tuning stylistyczny 1 6 Cze 2011, 23:16
hubi_2006
Brak nowych postów [MK4] FIFI BY KOBER
lala
xkober Nasze auta 11 17 Sty 2013, 20:28
tadzias
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [MK3] FIFI by marimar
marimar Nasze auta 0 12 Mar 2010, 21:21
marimar


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.