Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: Żółwik Tuptuś
23 Maj 2006, 08:30
Nowy zakup: Fiesta MK3 (UWAGA: dużo kb zdjęć!)
Autor Wiadomość
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Sty 2005, 14:55   Nowy zakup: Fiesta MK3 (UWAGA: dużo kb zdjęć!)

Witam! Może najpier dwa słowa o sobie. Mam na imię Łukasz, ale łatwiej zapamiętać moje pseudo: Piesek. Jestem z Gdańska. Mam rocznikowo 19 lat. Prawojazdy mam od ponad miesiąca. Więc jestem chyba jednym z młodszych osobników z fiestą na tym forum :) Fieste zakupiłem tydzień temu. Jej model to: MK3 1.8 diesel, 60KM, rocznik 1989:(. Silnik chodzi jak brzytwa, był to samochód od nowości urzywany przez kobiete bez dzieci i męża. Z zewnątrz jest krutko mówiąc zdezolowana... wiadomo jak to kobiety... tam psa potrąci tam słupek ;) W samochodzie niebyło ani jednego papierosa spalone, w środku jest naprawde zadbana. Ale co by tu mówić do waszych autek niema porównania.
W ciągu tego tygodnia zdążyłem zakupić i zamontować tylko car audio (które za jakiś czas będzie jakoś ładnie zabudowane, ale musze skądyś wypatrzyć jakiś dobry materiał na obicie bagażnika) Narazie to co mam podłączone to radio: sony xpload CDX- MP40 (mp3, pilot, opadany panel), wzmacniacz sony xpload XM-754SX (4 kanałówka, 4x75rms lub 2 x 200rms przy 4ohm, Moc max. 4x170 lub 2x400W), do tego mam głośniki: w półce (którą od podstaw wykonałęm z kumplem) magnat traveller 3200, do tego w bagażniku leży jeszcze tuba magnat tranforce 1000 (moc skuteczna 92db:D), z przodu mam podłączone 2 syki bez firmowe i na dole są jakieś standardówki które są narazie niepodłączone i niewiem czy woogle będę je podłączał. A w bagażniku równierz zamontowałem neon który świeci się zamaist standardowej lamki. To tyle co do car audio. Przedwczoraj zakupiłem równierz przednie oponki pireli ;)
W niedługim czasie auto będzie szło do lakiernika (ogólnie odświerzenie i poprawienie błędó wcześneijszego lakiernika z bielka białej gdzie był lakieorwany, niestety lakier zmatowiał. Usune chyba wszystkie znaczki i oznaczenia, możliwe równierz że w kolor nadwozia zrobie zderzaki i lusterka. Za jakiś czas chce też przyciemnić szyby, białe zegary i wstawić centralny zamek, reszta zależy od funduszy. Oto kilka zdjęć:








W miare zmian auta będę dodawał nowe fotki.
 
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 30 Sty 2005, 15:12   

gdy zakupilem fieste moja najwieksza glupota bylo wpakowanie do niej sprzetu z aponad 3 tys zl,ktory i tak musialem szybko sprzedac jak fiest ami sie zaczela sypac.Bylem na zawodach w Db dragu i wycisnelem w niej 132 db :) . Pamietaj ze podstawa dobrego audio sa dobrze wytlumione przednie drzwi z dobrymi przetwornikami ,generalnie w tylnia polke nie montuje sie glosnikow jezeli ze sprzetu chcesz wycisnac DUZO mocy i uzyskac odpowiedni efekt. Niestety temat audio to droga zabawa ja narazie sobie odpuscilem :) Pojaw sie na zlocie to zobaczymy jak to to gra

Piszesz ze jestes z gdanska ? to moze dolonczysz sie do spotkania fiest ktore organizujemy ? 6stego lutego tutaj masz info http://www.fiestaklubpols...p?p=41859#41859
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Sty 2005, 15:26   

audio narazie po cenach sklepowych jest warte narazie ponad 3,5tys. zł...
tuba 1.399zł:
http://sklepcaraudio.com/...products_id=791
Wzmak ponad 1000zł widziałem w media markecie.
Radio 849zł (niewliczająć pilota)
magnaty w połce 399zł (ale niejestem zbytnio z nich zadowolony, bo bas który się z nic hjest nędźny i zaczyna skrzeczeć... jak podłączyłem je pod wzmaka i ustawiłem tylko na syki ot były bardzo sympatyczne, msuze kupić kable żeby podczepić je razem z tubą pod wzmaka, narazie grają pod radiem:))
syki: 8zł :D
neon kupiłem z wyprzedaży w norauto ze 115zł na 39zł (taki śmieszny bajer:P)

A co do zlotu to już czytałem o tym i myślę, że będę jechał, chyba że w tym czasie auto będzie na lakierni... ale raczej będę jechał :) Musze popatrzeć co można zrobić z fiestą ;)
[/code]
 
 
 
bash
[Usunięty]

Wysłany: 30 Sty 2005, 15:34   

witam serdecznie nowy narybek :)
taka uwaga na przyszlosc (techniczna)
jesli wstawiasz juz takie duze foty (pix) to dawaj same linki, a jesli wstawiasz je do forum [img] to rob < niż 700 pix na dlugim boku - wiekszosc ludzi oglada forum w 1024x768 i ciezko to ogladac jak trzeba skrolowac
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 30 Sty 2005, 15:37   

Piesek napisał/a:
audio narazie po cenach sklepowych jest warte narazie ponad 3,5tys. zł...
tuba 1.399zł:
http://sklepcaraudio.com/...products_id=791
Wzmak ponad 1000zł widziałem w media markecie.
Radio 849zł (niewliczająć pilota)
magnaty w połce 399zł (ale niejestem zbytnio z nich zadowolony, bo bas który się z nic hjest nędźny i zaczyna skrzeczeć... jak podłączyłem je pod wzmaka i ustawiłem tylko na syki ot były bardzo sympatyczne, msuze kupić kable żeby podczepić je razem z tubą pod wzmaka, narazie grają pod radiem:))
syki: 8zł :D
neon kupiłem z wyprzedaży w norauto ze 115zł na 39zł (taki śmieszny bajer:P)


ja liczylem komponenty uzywane,czyli magnat classic 480 x2 cena 380 zl za uzywana sztuke,nowa ponad 1000 kosztowala,ale oki niewazne :)
A co do zlotu to już czytałem o tym i myślę, że będę jechał, chyba że w tym czasie auto będzie na lakierni... ale raczej będę jechał :) Musze popatrzeć co można zrobić z fiestą ;)
[/code]
 
 
Patton 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Ghia
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 28
Skąd: N-Śl
Wysłany: 30 Sty 2005, 15:51   

A nie lepiej bylo odwrotnie - remont nadwozia, zawieszenia, przeglad silnika itd. zakup centrala, moze alumkow, a na koncu ponad 3 tys. na car audio? Przynajmniej ja mam takie podejscie, ze lepiej auto zrobic na igielke, a pozniej brac sie za sprzecik audio. Powodzenia zycze
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 30 Sty 2005, 16:05   

Patton napisał/a:
A nie lepiej bylo odwrotnie - remont nadwozia, zawieszenia, przeglad silnika itd. zakup centrala, moze alumkow, a na koncu ponad 3 tys. na car audio? Przynajmniej ja mam takie podejscie, ze lepiej auto zrobic na igielke, a pozniej brac sie za sprzecik audio. Powodzenia zycze


no ja wlasnie tak zrobilem
wygladalo to tak

kupno fiesty
2 tyg pozniej kupno audio z aponad 3 tys
4 dni pozniej pada pompa paliwa
pada cewka
swiece
komp od gazu
rozrusznik
akumulator
i jeszcze kilka innych spraw :D

sprzedalem audio zrobilem silniczek no i teraz moge zaczac od poczatku :D ,bylem mlody i glupi,ale gralo fajnie przez te pare dni :roll:
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Sty 2005, 16:34   

Nie no ja podałem ile audio w sklepie jest warte :D Ja je kupiłem na allegro :P i za wszystko wyszło mi 1.500zł. Na szyby i centrala już mam kase. Na lakierke będę musiał coś wymyśleć. Wiem, że silnik jest wporzątku... jest tylko do wymainy pasek... i to wszystko... no i wycieraczki ale to już praktycznie żaden wydatek. Za lakierke musze liczyć jakieś 700zł, niemówie tu o całej lakierce tylko poszczególnych elementów. Ale z tym się wacham czy nieczekać do wakacji bo będzie troche więcej czasu i wtedy zrobił bym gładką klape i pozbył się klamek... ale to są tylko pomysły... auto służy do jeżdżenia ;)
 
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 30 Sty 2005, 17:34   

WIększe zdjęcie na przyszłośc dawaj, bo te są ciut za małe... :?
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
mucha 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 69
Skąd: Poznań
Wysłany: 30 Sty 2005, 18:20   ...

Tuba i glosniki w polce ? :roll:
Pamietaj tuba (taka) nie zagra tak ladnie jak porzadnie zbudowany subwoferek (wygluszony itp. ) Wierze ze to piz... ale na tym sie konczy jakosc tego dzwieku, chyba ze chodzi ci tylko o lupanke a jakosc nie ma tutaj znaczenia.
_________________
Ford Fiesta 1.6 XR2i sprzedana :(
 
 
 
west 


Model: Ford Fiesta Mk8`19
Wersja: ST-Line
Silnik: 1.0EcoBoost/140KM
Wiek: 38
Dołączył: 06 Gru 2004
Posty: 96
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 30 Sty 2005, 22:30   

Siemka! ja tez jestem z gdanska z tym ze mam 18 lat a prawko od pol roq. 8) Daj znac jak bedziesz mial czas to sie gdzies ustawimy i porownamy nasze fiesty... ( mam identyczna tylko ze silnik 1.1 ) pozdro!
_________________
Mk3, `91 - 1,1 8V
Mk3, `95 - 1,1 8V
Mk4, Flair `97 - 1,3 Endura - E
Mk4, GT `99 - 1,4 16V Zetec-S
Mk6, Trend `03 - 1,25 16V Duratec
Mk7, Ghia `08 - 1,25 16V Duratec
Mk7, ST-Line '17 - 1.0 Ecoboost
Mk8, ST-Line '19 - 1.0 Ecoboost
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Sty 2005, 23:16   

Cytat:
Siemka! ja tez jestem z gdanska z tym ze mam 18 lat a prawko od pol roq. Daj znac jak bedziesz mial czas to sie gdzies ustawimy i porownamy nasze fiesty... ( mam identyczna tylko ze silnik 1.1 ) pozdro!

to zapraszam na zlocik do warlubia :D
 
 
 
Iro
[Usunięty]

Wysłany: 31 Sty 2005, 08:57   

Piesek napisał/a:
audio narazie po cenach sklepowych jest warte narazie ponad 3,5tys. zł...
tuba 1.399zł:


Tylko szkoda, że te pieniądze zostały wyrzucone w błoto, czy Ty naprawde nie miałeś się kogo doradzić :?
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 31 Sty 2005, 09:48   

Iro napisał/a:

Tylko szkoda, że te pieniądze zostały wyrzucone w błoto, czy Ty naprawde nie miałeś się kogo doradzić :?


Heh-dokladnie troche przegiecie z tym subem o 1000 chyba za duzo za niego ;) ;) ;) 8)
 
 
 
Patton 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Ghia
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 28
Skąd: N-Śl
Wysłany: 31 Sty 2005, 14:17   

Wiecie jak to jest - auto musi byc juz slychac 200 metrow za zakretem... :roll: :wink: Ale kazdy ma inne gusta. Pozdrawiam
 
 
Iro
[Usunięty]

Wysłany: 31 Sty 2005, 18:57   

Nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o to, że za tą kase miał byś sprzęt godny uwagi, a jak narazie masz godny pogardy.
 
 
Gość

Wysłany: 4 Lut 2005, 11:08   

Hejka ja woże w fieścienity 2 drozny odseparowany zestawik+ skrzynka axton wzmacniacz magnat i 2 rzy jbl na tylne półce 25 cm, infinity mająpo 16
gra rewelacyjnuie, kodszt wprawdzie około 7000 zeta z zabudowa ale WARTO
auto jest do sprzerdania na allegor adres http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41261514
oglądnijcie jaka jest zabudowa car audio i piocszcie na cinot@op.pl co sądzicie
 
 
Iro
[Usunięty]

Wysłany: 4 Lut 2005, 14:23   

Odpisze ci tu, najbezsensowniejsze wydanie siedmiu koła jakie widziałem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Regulamin Forum Fiesta Klub Polska
Ważne-przeczytaj koniecznie!
Rasta Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 22 Lut 2006, 23:34
Rasta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Polityka cookies na stronie i forum Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 24 Mar 2013, 16:04
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Lista zakwalifikowanych zdjęć
Puff Kalendarz 2014 0 3 Lip 2013, 12:37
Puff
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zanim założysz TUTAJ nowy wątek przeczytaj to koniecznie !!
I ZASTOSUJ SIĘ !!!! REGULAMIN
trzeci Nasze auta 0 8 Cze 2008, 12:12
trzeci
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Statut Stowarzyszenia Fiesta Klub Polska
trzeci Niezbędne informacje o Klubie i Forum 0 15 Sty 2009, 12:44
trzeci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.