Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

I dalej cisza !!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 16 Gru 2008, 19:49   

nie wiem, przed chwilą wyrwano mi zęba i boli jak cholera ;( a dziura w dziąśle jak krater ;(
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
mamuten 

Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.4/73KM
Imię: Bartłomiej
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 314
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 16 Gru 2008, 19:55   

ale fajnie mięciutko po wyrwaniu i dziwne uczucie
_________________
rekord pobity pełna butla 33.5 litra zrobiłem 380 kilosów z popitalaniem

Szatan i Kupidyn są kolegami, którzy idą razem w poszukiwaniu ludzi nie mających nic do roboty
 
 
 
tajmus 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 35
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 621
Skąd: KGR
Wysłany: 16 Gru 2008, 20:22   

swoje nielogiczne komentarze oszczedz chlopie chociaz tutaj u nas we frakcji...
Piotrku nie wiem jak to jest bo nigdy nie rwalem... zreszta ja do dentysty nie chodze... dzieki bogu...
szykuje sie jeszcze jaki spocik w tym roku :fox: :fox:
czy moge spokojnie swoja zaczac juz rozbierac :hahaha: :hahaha:
_________________
Ballada

and
XR2i 90r 1.6 104 KM <...w krainie wieczności>
 
 
 
Black_Raphael
[Usunięty]

Wysłany: 24 Gru 2008, 10:35   

I Wish You A Metal X-mas And A Headbanging New Year !! :D
 
 
Bart_Skrzyszow 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Bartek
Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 300
Skąd: RRS / RZE / RDE
Wysłany: 29 Gru 2008, 13:31   

Witam wszystkich...
Sorki że się nie odzywałem dość długo, ale..
dostałem z żoną od babci domek więc zająłem się remontem - 100% kapitalka :) nawet w niektórych miejscach tynki nie zostały, nie mówiąc o ścianach. A że chałupa wielka (ok 300m2) i jak zawsze kasy mało postanowiłem wszystko (ile mogłem) robić sam.
W sumie to miałem tylko znajomego do C.O. bo miedzi lutować nie umiałem, do okien bo przyjechała ekipa i wymieniła wszystko i do mebli kuchennych bo o stolarce za wielkiego pojęcia nie mam :)
Reszta - wylewki, murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, płytki, panele itp zrobiłem sam - efekt - sami oceńcie.
Już przestałem wierzyć że na święta się uda wprowadzić ale jednak.. 2 dni przed świętami się wprowadziliśmy.
Teraz jeszcze zostało mi wykończyć łazienkę i biuro na szybko, a reszta w ramach wolnych mocy przerobowych :)
Brakuje mi jeszcze internetu więc jak ktoś coś odemnie chce to tylko telefon - zainteresowani numer znają :) a jak nie to znajdą :rotfl:

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego :)


Fotki:
W trakcie:
Po:
W trakcie:
Po:



Jeszcze przed świętami oszczeniła się nasza psinka, może ktoś jest chętny na małą suczkę - bardzo leniwa i śpiąca (nie podobna do reszty hehe) pierwsza z lewej. Matka jamnik - ojciec nieznany :-P . Wszystkie szczeniaki małe - ta jedna wyróżnia się - jest drugie tyle większa - w sumie nic dziwnego jak tylko je i śpi - matka bardzo czysta, małe jeszcze nie nauczone czystości. Do odebrania w tym lub następnym tygodniu.
Cena - 1zł :) (za darmo by się nie chowały)..

Zdrówko
_________________
CZĘŚCI KOMPUTEROWE TANIO!!!
RABAT dla FKP
Kontakt gg: 6012945 lub PW.
Tel. 692 063 773, lub 017 745 15 75
Gwarancja, faktury VAT.
 
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29 Gru 2008, 19:07   

kurde aleś chałupe odwalił :D :ok: :yes:
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
goku 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Sylwester
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Makowisko/J-aw
Wysłany: 2 Sty 2009, 18:33   

zadżebiście zorobine Bartek no ale zaniedbałeś nas i frakcje :1xf:

Jak w tym roku robie załe poddasze to zapraszam z pomocą he he :-P

A jak coś chodzi po głowie jakies spoty to ja się już nie odzywam czekam na propozycje jakby co to ja moge za 2 tygodnie w niedzielę znaczey 13.01.2009 Pote dopiero w lutym znajde czas he he

pozdrawiam pijaków :-P
_________________
http://img193.imageshack....36/ninjauhd.gif
[/quote]
 
 
 
kenczorf 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1874
Skąd: Tarnów
Wysłany: 7 Kwi 2009, 03:32   

Zeby nasz lider nie plakal, ze frakcja odeszla smiercia naturalna i zeby napisac cos innego niz "nie wychodzace spoty" :P jako jeden z niewielu napisze cos o czym mial byc ten post :D mianowicie remont domu goka :)
Tak wiec goku, znalazles jakiegos architekta? Ruszylo cos z miejsca?
Ja juz troche przez to przebrnolem wiec cos moge powiedziec.
Po pierwsze trzebabylo zlozyc wniosek o ustalenie warunkow zabudowy. Ja podnosze dom i adaptuje poddasze pod cele mieszkalne. Na taki papierek czekalem 3 miesiace..."...bo to Polska..."
Nastepnie szukania architekta, ktory zrobi projekt do przedstawienia w urzedzie z uwzglednieniem warunkow zawartych w poprzednim pismie. Teraz zaczal sie problem z architektem...albo nikt nie chcial sie tego podjac, albo mieli termin 3-4 miesiace oczekiwania zanim by sie zabrali za to...
W koncu znalzlem jednego i...nie bylo kolorowo :P
Facet mial to zrobic w miesiac a robil chyba ze 4... Robiac inwentaryzacje powinien posprawdzac co jest w domu, pomierzyc itp poniewaz stan obecny nie zgadza sie z tym co bylo w starym planie domu. Nic nie sprawdzal, nic nie mierzyl...narysowal cos co pamietal z tego co mu mowilem :P Oczywiscie spapral...poprawial i tak w kolko...przy czym kontakt utrudniony. Nie odbieral tel i takie tam. Ocknal sie jak mu w koncu napsialem esa (nie odbieral tel), ze tak byc nie moze. Za 2 tyg ma byc gotowe bo jak nie to rezygnuje itp. Zrobil...zlozylem...i po 3ech miesiacach dostaje pismo ze projekt nie dbale, sporo brakuje i do poprawy. Urzad dal na to miesiac pod grozba, ze jesli nie zdaze to sprawa bedzie rozptrywana od nowa ... ;-( Oczywiscie...nie zdazyl...
Kolejne oczekiwanie itd...ogolnie trwalo to okolo roku...
Na szczescie juz jest wszytko po i pod koniec maja wchodzi ekipa :D
Chcialbym, zeby teraz poszlo juz wszytko z gorki ale jak mowi stare madre polskie przyslowie... "biednemu jak nie wiatr w oczy to czukiereczek w dupe" :rotfl: to teraz dopiero zaczna sie schody...
_________________
Cichociemna
Profil Facebook
 
 
 
goku 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Sylwester
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Makowisko/J-aw
Wysłany: 7 Kwi 2009, 18:19   

:ok:
A dzięki za zainetresowanie widze że chociaż koś czyta forum z uwagą. :)
Nie pisałem nic na ten temat bo sprawy uległy zmianie, a dokładnie chodzi o sprawy techniczne wykończenie dachu, w tym domu są jeszcze dwie rodziny ( taki duży jest he he ) i jakbym chciał to robić to musze robić cału dach a nie widzi mi sie robic komuś dachu he he i to za nie małeą kase :kaput:

Koszt adaptacji jest porównywalny z postawienim domu nowego w surowym stanie, a wszystko dlatego że strych jest podzielony na 3 -rodziny. A w dodatku jego konstrukcja jest tak stara i starą metodą że jak coś robić to trzeba wszystko a ja nikomu nie zrobie dachu za darmo.

Więc doszliśmy do wnoski ja i moja żonka że kupujemy dom i remontujemy go :-P
Znależliśmy dom murowany za dość przystepną cenę oczywiście do remonu bo do starego nie pujdziemy mieszkać z dziecmi he he.

Jeżeli chodzi o koszty to różnca jest 20 tyś więcej nas to wyniesie ale mamy swój dom nico pub2 pub2
Jestesmy w trakcie załatwiania pożyczki w banku ....dalsze informacje przekaże jak coś więcej osiągniemy he he....a pozatym nie chce zapeszać. :łoś:

Pozdrawiam

P.S Kiedy spot :pop:
 
 
 
mamuten 

Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.4/73KM
Imię: Bartłomiej
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 314
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 7 Kwi 2009, 22:39   

tylko uważaj z tymi pożyczkami byś im drugie tyle nie oddał coś pożyczył :ok: :ok:
_________________
rekord pobity pełna butla 33.5 litra zrobiłem 380 kilosów z popitalaniem

Szatan i Kupidyn są kolegami, którzy idą razem w poszukiwaniu ludzi nie mających nic do roboty
 
 
 
kenczorf 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1874
Skąd: Tarnów
Wysłany: 7 Kwi 2009, 23:16   

goku napisał/a:
Koszt adaptacji jest porównywalny z postawienim domu nowego w surowym stanie, a wszystko dlatego że strych jest podzielony na 3 -rodziny. A w dodatku jego konstrukcja jest tak stara i starą metodą że jak coś robić to trzeba wszystko
Skoro taka masz sytuacje to faktycznie...u mnie jest inaczej..dom nie jest stary i o ile krokwie nie beda przegnite to wiezba zostaje stara.
Dlatego u mnie koszt pomimo, ze duzy nie jest porazajacy. Mianowicie podniesienie calego dachu o metr do gory plus material plus blacha ocieplenie okna rynny i robocizna to jakies 40k. Pozniej oczywiscie podlaczenie ogrzewania w miejscach gdzie go niema no i oczywiscie wykonczeniowka :) Jakby nie patrzec, duzo taniej nas to wyjdzie niz kupno domu do remontu w Tarnowie czy bliskiej okolicy. A wiadomo..im dalej tym taniej...i tym wieksze koszty codziennego dojazdu do pracy.
goku napisał/a:
Jeżeli chodzi o koszty to różnca jest 20 tyś więcej nas to wyniesie ale mamy swój dom nico pub2
Tu sie zgadzam calkowicie...skoro taka "mala" roznica ceny to lepiej miec wlasne niz uzerac sie z innymi rodzinami na strychu :)
mamuten napisał/a:
tylko uważaj z tymi pożyczkami byś im drugie tyle nie oddał coś pożyczył :ok: :ok:
A to zalezy od kwoty i ilosci lat :) Zdarza sie, ze bierzesz stowe i chcac miec mala rate oddajesz w sumie 250 :P
_________________
Cichociemna
Profil Facebook
 
 
 
goku 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Sylwester
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Makowisko/J-aw
Wysłany: 8 Kwi 2009, 07:09   

mamuten napisał/a:
tylko uważaj z tymi pożyczkami byś im drugie tyle nie oddał coś pożyczył


A no staram sie uwarzać i chodziliśmy po wielu bankach szkać najlepszej oferty. A jeśli chodzi o koszt kredytu to wiadomo że bank za darmokasy nie odda, ale ja się staram o kradyt z dopłatami od państwa, dopłacają połowe odsetek do kredytu przez 8 lat jest to kredyt po hipoteke.

kenczorf napisał/a:
A to zalezy od kwoty i ilosci lat
Zgadza się :)
_________________
http://img193.imageshack....36/ninjauhd.gif
[/quote]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Cisza
przed burzą
jaco11 Zachodniopomorski Team 1 15 Paź 2006, 10:16
Lokmen
Brak nowych postów Czemu tu taka cisza??
Czy w lubuskim nie ma już posiadaczy fiest???
adamoo34 Team Zachód 78 29 Paź 2013, 16:00
Marcin
Brak nowych postów [MK6] 1.4. tdci - cisza po przekreceniu kluczyka
balood Elektryka 4 2 Sty 2011, 13:53
balood
Brak nowych postów Dalej slaby
orzysz Mechanika silnika 29 1 Lut 2005, 13:46
Gość
Brak nowych postów Kolizja/wypadek, i co dalej
Jak sprawa z ubezpieczeniem, naprawą, autem zastępczym
Chrise Ubezpieczenia i rejestracja aut 10 12 Lut 2017, 16:46
Puff


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.