Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Zamknięty przez: PumaRST
25 Lip 2008, 09:48
Podkrecenie xr2i
Autor Wiadomość
FiGhTeR
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lip 2008, 00:23   Podkrecenie xr2i

Witam, jestem tu nowy, i nie beardzo wiem czy bylo jush o tym pisane czy nie, ale mam pytanko co proponujecie w podkreceniu ikserki, od czego zaczac dolot, wydech i co dalej obrabial ktos z was zamach, daje to cos?? Czekam na wasze podpowiedzi, z gory dzieki i pozdor :)

P.S. Autko nie bedzie jezdzone na codzien, przygotowuje je na kjs, wiec spalanie i wytrzymalos spada na drugi plan ; ;/
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 25 Lip 2008, 00:28   

Wiec panie kolego skoro auto ma latac w kajtkach to polecam na poczatek hamownie ktora cie zalamie, pozniej remont z prawdziwego zdarzenia + obrobka glowicy + ostry walek, odelzenie kola zamachowego d nawet 1/4 masy da dosc sporo zwlaszcza w KJS :)
po CVH w wolnossaku nie ma co sie spodziewac rewelacji przy niskim nakladzie kasy takie moje zdanie.
_________________

 
 
 
FiGhTeR
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lip 2008, 00:54   

Wiem wiem, chodzi mi o takie delikatne podkrecanie, bo wiadomo, ze jezeli by byla kasa to mozna zrobic doslownie wszytko polerowac zawory, frezy podcinanie tlokow, polerowanie korbowodow, inne wtryski, nawet rozwierty itd ...... MAM 126P RALLY wiec wiem ile to kasy kosztuje.... Chodzi o cos w miare w normalnej kasie ale i skuteczne...
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 25 Lip 2008, 02:30   

FiGhTeR napisał/a:
Wiem wiem, chodzi mi o takie delikatne podkrecanie, bo wiadomo, ze jezeli by byla kasa to mozna zrobic doslownie wszytko polerowac zawory, frezy podcinanie tlokow, polerowanie korbowodow, inne wtryski, nawet rozwierty itd ...... MAM 126P RALLY wiec wiem ile to kasy kosztuje.... Chodzi o cos w miare w normalnej kasie ale i skuteczne...

xr nie ma silnika odrzutowego wiec moze spokojnie stosowac praktyki wykorzystwane o dziesiecoleci w tuningu jednostek ..wiec co dobre dla malucha dobre i dla fiesty :fox: ...ale jesli podchodzisz powanie to pierwsza modyfikacja niech bedzie remont generalny :-P ..potem markowe kity ...wtedy mozesz liczyc na konkretny przyrost mocy ...
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 25 Lip 2008, 06:46   

Witaj kolego. Bardzo sie ciesze ze kolejna osoba dolacza do grona fiestowiczow i kolejna osoba chce sie poscigac fiesta. Jednak jak sam napisales nie wiesz czy cos na ten temat bylo tak wiec porponuje zaczac od przegladania forum i opcji szukaj bo moderatorzy sie pewnie wkurza. XR2i to jedna z mocniejszych ikserek i logiczne jest ze najwiecej osob go przerabia a idac dalej logiczne jest ze bedzie chyba najwiecej tematow wlasnie o tuningu tego silnika na forum FiestaKlubuPolska ;) Przejrzyj dzial tuningu mechanicznego i sportu a wieeele Twoich pytan znajdzie odpowiedz.
Pozdrawiam
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
Ad@mus 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Adam
Wiek: 36
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1832
Skąd: Orzesze SMI
Wysłany: 25 Lip 2008, 08:19   

http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=33032
tutaj masz podbno fajny silniczek , 600zl za silnik z walkiem kenta to jest okazja....
przemysl to co chcesz zrobic i poczytaj tematy squadaka kuL3y, Gasza, pvzona no i adi08
tam masz wszystko o mk3 rally
_________________

Dwu litrowa bestia zwana Ulepem
 
 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 25 Lip 2008, 09:48   

Jest dużo na ten temat wiec życze miłej lektóry i zamykam.
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Wymarzone XR2i dla Prezesa
Mafios Hyde-Park 131 11 Gru 2018, 18:24
trzeci
Brak nowych postów Xr2i 5d c.d..
virus2 Tuning mechaniczny 27 30 Maj 2006, 20:23
virus2
Brak nowych postów XR2i
Mafios Aukcje i ogłoszenia internetowe 0 2 Sty 2018, 11:03
Mafios
Brak nowych postów XR2i
Tommur Sport w FKP 8 12 Lut 2013, 15:27
gacznik
Brak nowych postów Odcięcie w XR2i
dawid12112 Mechanika silnika 18 20 Mar 2016, 18:24
subratri


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.