Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: blos

[MK3] BLOS w 1.1
Autor Wiadomość
genov
[Usunięty]

Wysłany: 24 Paź 2007, 19:32   

[quote="van81"]

natomiast ta wypowiedź rozkłada mnie na kolana
genov napisał/a:
a jeździsz na stożku???? blos to taki gaźnik gazowy spalanie Ci wzrosnie, bedziesz mial jakies tam problemy wydasz nie mniej niz 500zl bo sam blos ok 350 plus koszta podlaczenia itd, ogolem NIE WIEm jaki sens wkladac blos do 1,1.
:rotfl: o ja pierd....... ludzie to widze mają pojęcie .. widziałeś kiedyś coś takiego ? jeździłeś że sie wypowiadasz ? spalanie wzrośnie jeju.. tego to jeszcze nie grali ..........
a nie wzrosnie??? Ty jeździles?? kosztuje na allegro 330zl taniej nie kupisz koszt wysylki 10zl, sam sobie kolega go nie wsadzi pojedzie do gazownikow i co myslisz ze za flaszke mu zaloza?? chcialbys :2xf: za mniej jak 500zl go nie wsadzi a spalanie wzrosnie nie znacznie ale jednak tyle .
 
 
van 
Moderator

Model: Ford Fiesta Mk1`80
Wersja: S
Silnik: 1.3/69KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 42
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2232
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Paź 2007, 11:03   

genov .... 10 letnie dziecko by wsadziło BLOSA .. do gazowników z tym wynalazkiem nie ma co jechać bo oni nie wiedzą nawet z czym to jeść... byłem u wielu i nikt nie potrafi tego regulować ... a regulacja jest banalna raptem dwie śruby + przepustnica, założyć dodatkową gumę od malucha za 3zł (słownie trzy złote) 3 obejmy fi 70mm. Narzędzia muszą być tylko super profi bo śrubokręt płaski/krzyzakowy w zależności jakie mają opaski
Nie tylko na allegro można kupić Blosa, widziałem Blosy już poniżej 300zł wiec 500zł a 300zł to lekka różnica
Spalanie spada jak osiągniesz w 30 letnim silniku o pojemności 2800cm spalanie poniżej 10 litrów gazu na zwykłym mikserze to cię przeproszę i powiem że się znasz jak narazie to jesteś dla mnie bajkopisarzem co nie umie złapać za śrubokręt i tata daje mu na zabawki do autka :-)
_________________
Fiesta MK1 1.3 - Smerfetka
Sierra MK2 2.3T5 - Biała dama
Volva XC70 i inne
 
 
kenczorf 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1874
Skąd: Tarnów
Wysłany: 25 Paź 2007, 11:51   

van81 napisał/a:
Blosy już poniżej 300zł
hmm nie widizlaem takiego. Znalazlem do gaznikow za 400 blos brc a taki tylko ze do wtrysku 500. Nie znam sie ale z tego co sie doweidzialem to takiego musze zalozyc...on ma tam jakis komputerek do tego i swoj krokowiec czy jakos tak i wtedy moj krokowiec od gazu poporstu wylaczam...tylko nie wiem po co mi kolejny komputer...chyba ze do tego krokowca.. ale czy wtedty niemoge podpiac tego krokowca do mojego JUST'a zamist montowac kolejny?
_________________
Cichociemna
Profil Facebook
 
 
 
van 
Moderator

Model: Ford Fiesta Mk1`80
Wersja: S
Silnik: 1.3/69KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 42
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2232
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Paź 2007, 12:28   

nic nie musisz zakładać z kabelkami
do 1.1 jakiej wersji byś nie miał to ma być ten normalny zamontowany na dolocie powietrza do gaźnika i tyle .
_________________
Fiesta MK1 1.3 - Smerfetka
Sierra MK2 2.3T5 - Biała dama
Volva XC70 i inne
 
 
kenczorf 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1874
Skąd: Tarnów
Wysłany: 25 Paź 2007, 12:33   

ok ale czy cos mi to da? teraz pytam tylko ogolnie....nie chodzi mi oto zeby brac seja pod gorke :P ale czy poczuje wzrost chociaz delikatny mocy lub ze bedzie bardziej elastyczny..bedzie sie lepiej wykrecal? tak jak mowie nie pytam czy zrobi to rakiete z 1.1 :P tylko czy cos mi to da zeby oplacilo sie zalozyc blosa? a jeszcze jedno...
van81 napisał/a:
nic nie musisz zakładać z kabelkami
do 1.1 jakiej wersji byś nie miał to ma być ten normalny zamontowany na dolocie powietrza do gaźnika i tyle
czy to nie jest nielegalne dla aut na wtrysku(ponoc jak jest wtrysk to trzeba miec elektroniczna regulacje gazu)? ja mam instalacje 4ro miesieczna na gwarancji i nie chce jej stracic ani miec problemow pozniej z przegladem czy policja
_________________
Cichociemna
Profil Facebook
 
 
 
genov
[Usunięty]

Wysłany: 25 Paź 2007, 12:43   

van81 napisał/a:
genov .... 10 letnie dziecko by wsadziło BLOSA .. do gazowników z tym wynalazkiem nie ma co jechać bo oni nie wiedzą nawet z czym to jeść... byłem u wielu i nikt nie potrafi tego regulować ... a regulacja jest banalna raptem dwie śruby + przepustnica, założyć dodatkową gumę od malucha za 3zł (słownie trzy złote) 3 obejmy fi 70mm. Narzędzia muszą być tylko super profi bo śrubokręt płaski/krzyzakowy w zależności jakie mają opaski
Nie tylko na allegro można kupić Blosa, widziałem Blosy już poniżej 300zł wiec 500zł a 300zł to lekka różnica
Spalanie spada jak osiągniesz w 30 letnim silniku o pojemności 2800cm spalanie poniżej 10 litrów gazu na zwykłym mikserze to cię przeproszę i powiem że się znasz jak narazie to jesteś dla mnie bajkopisarzem co nie umie złapać za śrubokręt i tata daje mu na zabawki do autka :-)

Wiekszego bajkopisarza to od CIebie nie widzialem daj autorowi tematu 300zl i niech se wsadzi blosa, gazownicy po kursie piszesz ze nie wiedza z czym to sie je to autor tematu sam sobie wsadzi i wyreguluje???/ no jo dobry jestes pozdro
 
 
van 
Moderator

Model: Ford Fiesta Mk1`80
Wersja: S
Silnik: 1.3/69KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 42
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2232
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Paź 2007, 13:03   

moja dziewczyna nawet umiała by to założyć i wyregulować
gazownicy nie umieją ... jak podjeżdzam do szanowanych gazowców i to są zarówno duże firmy jak i pan juzio co potrafi wszystko to każdy na początku patrzy że to instalacja pierwszej generacji i szuka śruby do kręcenia .... śrube zlikwiodałem to nie wiedzą czym kręcić od co "specjaliści" :rotfl:
A czytać to się naucz bo piszę po raz trzeci jak krowie na pastwisku
1.wymontowuje się zwykły mikser(o ile taki jest)założony na dolocie powietrza
2.Wmontowujesz zamiast niego blosa(dwie opaski zaciskowe)
3.podłączasz blosa do rury z gazem(1 opaska zaciskowa)
4.Regulacja ...od zakręconego na max odkręcasz duża śrube 3,5 obrotu a mała 1,5 (tak pisze w instrukcji i z przejchania 15tyś. km na blosie takie ustawienie jest najlepsze)
10-15 min roboty

A ty jakie masz argumenty za tym że Blos jest be i 500zł (według ciebie) idzie w błoto .. bo narazie to tylko piszesz coś co ktoś powiedział co usłyszał od kogoś tam bo chłopak dziewczyny która miała auto taty tak powiedział itp itd ................żenada

[ Dodano: Czw Paź 25, 2007 13:09 ]
kenczorf napisał/a:
van81 napisał/a:
nic nie musisz zakładać z kabelkami
do 1.1 jakiej wersji byś nie miał to ma być ten normalny zamontowany na dolocie powietrza do gaźnika i tyle
czy to nie jest nielegalne dla aut na wtrysku(ponoc jak jest wtrysk to trzeba miec elektroniczna regulacje gazu)? ja mam instalacje 4ro miesieczna na gwarancji i nie chce jej stracic ani miec problemow pozniej z przegladem czy policja

nie słyszałem o takim przepisie .......poza tym jaki wtrysk ? ... wtrysk gazu to ma tylko sekwencja reszta to zwykłe kuchenki gazowe o ile mi dobrze wiadomo czyli kawał metalu podający otworami gaz do układu dolotowego
Gwarancji nie stracisz bo nie ingerujesz bezpośrednio w układ instalacji. Musiał bym jeszcze zobaczyć jak u ciebie wygląda mikser gazu i w którym jest miejscu wtedy powiedział bym ci czy Blos założyć można w 10 min(mikser na rurze dolotowej) czy rzeźbić jeśli jest tam gdzieś wpięty po "hamsku"(widziałem i miałem kilkanaście aut z gazem to wiem jaki sajgon czasem gazownicy potrafią zrobić)
_________________
Fiesta MK1 1.3 - Smerfetka
Sierra MK2 2.3T5 - Biała dama
Volva XC70 i inne
 
 
genov
[Usunięty]

Wysłany: 25 Paź 2007, 13:11   

van81 napisał/a:
A ty jakie masz argumenty za tym że Blos jest be i 500zł (według ciebie) idzie w błoto .. bo narazie to tylko piszesz coś co ktoś powiedział co usłyszał od kogoś tam bo chłopak dziewczyny która miała auto taty tak powiedział itp itd ................żenada

no a czy ja gdzies napisalem ze blos jest blee???? :8: pisalem ze nie da sie go wsadzic za mniej niz 500zl w przypadku tego chlopca ktory zalozyl temat, a i hmmm sprytna musisz miec dziewczyne :8:
a tu masz blos'y za 300zl wejdz i poszukaj
http://www.allegro.pl/ite...aznik_brc_.html
http://www.allegro.pl/ite...nik_gazowy.html tu masz uzywany
daj chlopakowi 300zl a Twoja dziewczyna niech mu zalozy wg twojej instrukcji wyregulujecie i bedzie git :rotfl: za 300 stowki to se :ganja: kupic mozna i poźniej pisac o pannach co blosa zakladaja hehe
 
 
van 
Moderator

Model: Ford Fiesta Mk1`80
Wersja: S
Silnik: 1.3/69KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 42
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2232
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Paź 2007, 13:19   

moja instrukcja jest widocznie dla ciebie zbyt skomplikowana daj ją może swojej mamie to ona lepiej zrozumie ja od ciebie i umie posługiwać się śrubokrętem :rotfl:
Powtarzam też że allegro to nie jedyne miejsce gdzie można znaleźć blos

[ Dodano: Czw Paź 25, 2007 13:29 ]
ale skoro tak się upierasz przy allegro to proszę : http://www.allegro.pl/ite..._promocja_.html
co prawda aukcja się już skończyła ale widać ile koleś tego sprzedał już i widzę ża handluje zabawkami do gazu więc zapytać czy ma czy wystawi. Cena też prawie 500zł !! :rotfl: .......czyli 300zł :8:
_________________
Fiesta MK1 1.3 - Smerfetka
Sierra MK2 2.3T5 - Biała dama
Volva XC70 i inne
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Paź 2007, 13:40   

Autor tematu już chyba wie co ma wybrać i czy zakładać.
Szkoda miejsca na przepychanie.

Dioda, zamkniesz to ?!
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
kenczorf 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1874
Skąd: Tarnów
Wysłany: 25 Paź 2007, 13:57   

ok widze ze nie musze zakladac tego z elektryka wiec jest taniej :)
van81 napisał/a:
.......poza tym jaki wtrysk ? ... wtrysk gazu to ma tylko sekwencja reszta to zwykłe kuchenki gazowe o ile mi dobrze wiadomo czyli kawał metalu podający otworami gaz do układu dolotowego
chodzi nie o wtrysk gazu(sekwencje) tylko o silnik ze jest na wtrysku a nie na gazniku czyli jak masz gaznik mozes mozesz zalozyc blosa a jak masz wtrysk to musisz miec instalke drugiej generacji bo w przepisach jest ze taki silnik na wtrysku musi miec elektronicznie regulowana dawke gazu wiec nie mozna wedlug prawa zalozyc tam mechanicznego blosa. Ale ok powiedzmy ze zaloze tego mechanicznego...to co wtedy z krokowcem? (mam osobny do gazu) odpiac go, zostawic czy co bo przeciez blos bedzie teraz dawkowal gaz.
_________________
Cichociemna
Profil Facebook
 
 
 
van 
Moderator

Model: Ford Fiesta Mk1`80
Wersja: S
Silnik: 1.3/69KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 42
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2232
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25 Paź 2007, 15:04   

blosowi to czy silnik jest na wtrysku czy gaźniku nie robi różnicy bo przełączając na gaz wtryski paliwa nie działają a gaz działa jak gaźnik
nie słyszałem o takim przepisie który nakazywał by instalację 2 generacji na auto z wtryskiem(jeśli to mówił gazownik to tylko chciał cię naciągnąć na droższa instalację) Blos sprawdza się nawet w autach takich jak BMW, Audi, VW i to nawet z plastikowymi kolektorami więc czemu ma się nie nadawać do silniczka 1.1 w fieścince. Z tym krokowcem to szczerze nie wiem(nie spotkałem się) ale raczej na 90% jest on nie potrzebny przy Blosie bo on sam sobie reguluje jaką dawkę gazu ma podać
_________________
Fiesta MK1 1.3 - Smerfetka
Sierra MK2 2.3T5 - Biała dama
Volva XC70 i inne
 
 
kenczorf 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1874
Skąd: Tarnów
Wysłany: 25 Paź 2007, 23:33   

van81 napisał/a:
Musiał bym jeszcze zobaczyć jak u ciebie wygląda mikser gazu i w którym jest miejscu wtedy powiedział bym ci czy Blos założyć można w 10 min(mikser na rurze dolotowej) czy rzeźbić jeśli jest tam gdzieś wpięty po "hamsku"(widziałem i miałem kilkanaście aut z gazem to wiem jaki sajgon czasem gazownicy potrafią zrobić)

Oto fotki:



van81 napisał/a:
nie słyszałem o takim przepisie który nakazywał by instalację 2 generacji na auto z wtryskiem(jeśli to mówił gazownik to tylko chciał cię naciągnąć na droższa instalację)

to nie tekst gazownikow tylko wyczytalem to gdzies pozatym chlopaki na forum o tym pisali ze ciezko jest zalozyc pierwsza generacje do wtrysku bo malo kto podbije homologacje czy cos tam :P poniewaz jest to nielegalne.
van81 napisał/a:
Z tym krokowcem to szczerze nie wiem(nie spotkałem się) ale raczej na 90% jest on nie potrzebny przy Blosie bo on sam sobie reguluje jaką dawkę gazu ma podać

tutaj znowu sie doszukalem ze blosa spina sie bezposrednio z parownikiem a krkowca pozostawia otwartego na sztuke zeby sie nikt sprawdzajac nie doczepil ze nie ma wlasnie tej elektronicznej regulacji przeplywu gazu.
Moze teraz glupie pytanie...bo piszecie ze montuje sie to zamiast miksera czyli pod talerz z filtrem powietrza tak? ( o ile to jest mikser a nie to na przewodzie takie czarne walcowate bo juz nie pamietam ktory to jest krokowiec a do tego niewiem do czego jest to drugie urzadzenie, czy ten czarny co jest na kablu miedzy parownikiem a wtryskiem czy takie niebieskie z czarnym kapslem u gory co idzie cienka metalowa rurka do parownika) jesli tak to wtedy mi sie to pod maska nie zmiesci :P

[ Dodano: Pią Paź 26, 2007 00:03 ]
jeszcze jedno. Jak sie ma pierwszej generacji to dawke gazu reguluje sie srubkami na reduktorze czy moze jego moc nie wiem dokladnie ale ogolnie trzeba go odkrecic na maksa z tego co wiem a jesli ja nie mam srubek to jak mam go ustawic na maksymalny przeplyw?
_________________
Cichociemna
Profil Facebook
 
 
 
Patrycjan 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Imię: Patryk
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 23
Skąd: Hąkąg
Wysłany: 26 Paź 2007, 05:59   

Wydaje mi się, że najwygodniej w 1.1-1.3 (silniki z patelnią) zmienić jest obudowę filtra powietrza na pudełkową lub stożek zapodać, bo w obecnej postaci nie ma miejsca na blosa. Poza tym czytałem, że blos powinien być zamontowany w pozycji pionowej (+/- 20st.).
Ja u siebie mam zamontowany przed plastikowym dolotem, ale w 1.6. Krokowca też mam podłączonego.
 
 
 
van 
Moderator

Model: Ford Fiesta Mk1`80
Wersja: S
Silnik: 1.3/69KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 42
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2232
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Paź 2007, 10:34   

hmm no ty masz patelnie założoną to Blos u ciebie aby podłączyć nie jest tak chop ciup jak przy dolotach na typowy wtrysk. Twój mikser jest zaraz pod filtrem.
W takiej konfiguracji założenie Blosa jest oczywiście możliwe ale wiąże się z :
Wywaleniem patelni i dorobienia do gaźnika dolotu powietrza rurą która ma mieć na wlocie fi 70 mm tu wstawiamy wtedy na rurze blosika i dalej znów kawał rury zakończonej stożkiem(musi coś filtrować powietrze). Tak czy siak rzeźba i tworzenie dolotu powietrza na gaźnik.
Co do krokowca to się go zostawia z pozycją na max otwartą to samo regulacje na parowniku na max i wszystkie inne regulacje otwarte na max. Dawkę gazu reguluje już tylko Blos.
W takim przypadku jak twój należy wiesz przeliczyć nie tylko pieniądze na Blosa ale wkład pracy jaki musisz włożyć sam lub co gorsza gdyby to musiał zrobić ci ktoś inny
Jeśli masz dobrze ustawiony i wystrojony gaz i spalanie jest małe to w tym przypadku nie zmieniaj na Blosa bo jeśli dolot zostanie nie umiejętnie zrobiony to można sobie tylko popsuć.
_________________
Fiesta MK1 1.3 - Smerfetka
Sierra MK2 2.3T5 - Biała dama
Volva XC70 i inne
 
 
kenczorf 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1874
Skąd: Tarnów
Wysłany: 26 Paź 2007, 16:10   

no wlasnie wiec sam sobie raczej nie zrobie bo nie jest to takie proste. Gaz jest dobrze wyregulowany ale zeby to auto jezdzilo to trzeba troskze mocniej nacisnac . Jak jade oszzcednie delikatnie to tak jak w opisie spalanie na poziomie 7.7l ale jak jezdze juz tak zeby nie wszytko co jezdzi mnie wymijalo:P to 9.5....

[ Dodano: Pią Paź 26, 2007 16:14 ]
van81 napisał/a:
Co do krokowca to się go zostawia z pozycją na max otwartą to samo regulacje na parowniku na max i wszystkie inne regulacje otwarte na max
ok ale czym to wyregulowac samemu jak mi wsyztkim steruje komputer? chyba tylko gazownikcy
_________________
Cichociemna
Profil Facebook
 
 
 
Darekmk3 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Darek
Wiek: 39
Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 917
Skąd: Żory
Wysłany: 26 Paź 2007, 23:42   

dobra to ja powiem cos na temat,co do blossa w 1,1-1,3 to poprostu gra nie warta swieczki,w tych silnikach to jedynie dobrze wyregulowac 2gen i zadabac o eksploatacje i inne tego typu srutututu,sam mialem 1.3 i uzywalem ja dosyc ostro a ngdy mi przez mysl nie przyszlo hadlo pod tytulem bloss-predzej wywalic jednopunktowy wtrysk i wsadzic z endury wielopunkt i plastik... ale to nieoplacalne... ,dioda gdzie Ty jestes? czemu sie nie wypowiadasz?

pozdro :)
_________________
mk3 rs1.3&futro 1.6 16v>ess1.6 16v>r19>mk3 1.4klima>a6 1.8t & mietek207d cdn?
www.fiesta-squad.prv.pl
www.fiesta-squad.forum.prv.pl
cos dla grupy jebax teoretix
fiesta rs 1300 w akcji
 
 
 
kenczorf 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Fun
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Grzegorz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1874
Skąd: Tarnów
Wysłany: 27 Paź 2007, 00:23   

tez juz tak stwierdzam...gdyby to byl sam blos za 300 zeta i instalcja bezproblemowa to ejszcez bym mogl sie szarpnac ale tu koszty rosna wiec sobie daruje
dziekuje za wypowiedzi
temat mozna zamknac
_________________
Cichociemna
Profil Facebook
 
 
 
e)(trem
[Usunięty]

Wysłany: 30 Cze 2008, 08:22   

może ktos wrzucić foto z BLOS em zamontowanym w 1,1 - 1991 r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] Swap na RS2000..co potrzeba?
bigel Tuning mechaniczny 21 20 Maj 2013, 14:32
Daras84


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.