Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

ZAPISY NA KONKURENCJE SAMOCHODOWE
Autor Wiadomość
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 27 Kwi 2008, 10:40   

trzeci napisał/a:
Przejazdy na dużej pętli odbędą się w obecności instruktora i od tego wyjątków czy jakichś zmian w tej kwestii nie przewidujemy....


ok, ja tylko zapytałem :yes:

wiec bedzie musiał w 1 przejeździe zmaknąć sie i siedzieć cicho bez względu co sie bedzie działo :hahaha: :hahaha:
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
Piter 
Ninja TEAM




Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: RS2000/150KM
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 3843
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27 Kwi 2008, 10:42   

PumaRST napisał/a:
trzeci napisał/a:
Przejazdy na dużej pętli odbędą się w obecności instruktora i od tego wyjątków czy jakichś zmian w tej kwestii nie przewidujemy....


ok, ja tylko zapytałem :yes:

wiec bedzie musiał w 1 przejeździe zmaknąć sie i siedzieć cicho bez względu co sie bedzie działo :hahaha: :hahaha:

No co Ty, pedał w podłogę i bomba ! :devil:
_________________
MK3 XR2i Czarna Curva 1.6 CVH --- RSCurva 2.0 N7a + SZPERA :V:
MK4 1.25 ZETEC Ghia
MK6 1.4 TDCI w automacie - coraz gorzej ze mną ...
 
 
 
WooYownik 
Prince of Rally Land 2010


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: T.
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1130
Skąd: Pluton
Wysłany: 27 Kwi 2008, 12:07   

FKP Piter napisał/a:
PumaRST napisał/a:
trzeci napisał/a:
Przejazdy na dużej pętli odbędą się w obecności instruktora i od tego wyjątków czy jakichś zmian w tej kwestii nie przewidujemy....


ok, ja tylko zapytałem :yes:

wiec bedzie musiał w 1 przejeździe zmaknąć sie i siedzieć cicho bez względu co sie bedzie działo :hahaha: :hahaha:

No co Ty, pedał w podłogę i bomba ! :devil:


gorzej jak pedal wypadnie z drugiej strony :P jak ja lubie te przedzlotowe przechwałki :P
_________________

 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 27 Kwi 2008, 12:19   

WooYownik napisał/a:
........ jak ja lubie te przedzlotowe przechwałki :P


Czy zapytanie o pasarzera na szybkim torze jest przechwałką?? Chyba nie masz pojęcia o czym mówisz i chyba nie specjalnie wiesz co sie moze wydażyć jak jedziesz sie na maxa swoich umiejetności (bez wzgledu na jakim poziomie one są) w aucie które jest już dosć szybkie.

wiec raczej daruj sobie takie wycieczki bo nie maja żadnego sensu. zreszta to pytanie nurtowało nie tylko mnie a ja tylko je zadałem. Duza cześć z nas bedzie miała pierwszą i być moze ostatnia okazje przejzadu dużej pentli na torze poznań i nie sądze zeby ktoś odpuszczał a co za tym idzie istnieje ryzyko ze cos sie moze stać bo z tego co wiem tam juz nie są prędkosci w zakresie 50-60km/h tylko znacznei wyższe a auta nie są przygotowane do Toru nawet w 40% ale to nei zmienai faktu że ja jak i kilka osób bedzie chciało pojechać najszybciej jak umie a to zawsze mozę sie źle skończyć!!

Ty to nazywasz "przechwałką" a ja to nazwe zdrowym rozsądkiem!!

jako przykład moge podać sytuacje Intrudera na zlocie w ZG i Szopicy która była pasażerem, a tam predkości nawet nie były zblizone do tego co bedzie w Poznaniu!!
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 27 Kwi 2008, 13:04   

A dla mnei przejazd z instruktorem po Torze Poznań to będzie fajne doświadczenie . Nie dość że może się czegoś nauczę ( zawsze można coś wynieśćz rad osoby , która ma ten tor w małym palcu ) to jeszcze chętnie posłucham jak ktoś zupełnie obiektywnym okiem oceni autyo , któe zbudowałem oraz moje umiejętności . to może być ciekawa lekcja .

Mo tak ale ja tak mogę mówić bo jako jedyny jechałem po torze poznań dużą pętlę , bez instruktora , ponad 10 razy i to w wyścigu a nie w czasókach old old :luzik: :luzik: :greenpeace: :greenpeace: :hahaha: :hahaha:

Wuja - to sa przechwałki i chwalenie się :yes: . PAnowie apeluję o więcej luzu , bo zlot sie jeszcze nie zaczął , a już negatywna energia płynie

Swojądrogą - jeżeli jednym z instruktorów będzie kierowca Safety Cara z YTParty to przy naszych przejazdach sie raczej zdrzemnie z nudów niż będzie hamował nasze poczynania ( już na okrążeniu próbnym , aby podnieśćwodę jechaliśmy tak że trzeba sie było napocić żeby za nim nadążyć . Więc bez paniki - będzie dobrze .

Prezio - mam pytanie bo jest jedna kwestia dla mnie do końca nie wyjaśniona - czy duża pętla będzie jechana w czasókach czy w wyścigu ?

ps : To mówiłęm ja Żółw przewchwalacz , czasorozpierdalacz , krzykacz , bluzgacz i skrzyń biegów rozwalacz .
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27 Kwi 2008, 17:23   

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Prezio - mam pytanie bo jest jedna kwestia dla mnie do końca nie wyjaśniona - czy duża pętla będzie jechana w czasókach czy w wyścigu ?

Jak dobrze pamiętam (bez zaglądania do listy chętnych na konkurencje) to grupa Dużej Pętli liczy 18 osób.
Przy takiej liczbie aut i przy czasie jaki mamy do dyspozycji to będziecie mieli dwa przejazdy - obydwa mierzone.
Do arkusza wyników zapisze się Wam ten lepszy czas .
Auta będa puszczane co ca. 2 minuty.
Czyli mamy czasówkę z Aniołem Stróżem na prawym ;))
Reszty dowiecie się już podczas odprawy i instruktażu przed rozpoczęciem konkurencji.
Pozdro ...
P.S. I proszę nie podnosić temperatury tego topicu, bo po pierwsze nie ma takiej potrzeby gdyż przejazdu dużą pętla nie należy traktować wyłącznie w kategorii osiągnięcia jak najlepszego czasu ale głównie jako okazję do nauczenia się poprawnej techniki na najlepszym torze w RP.
Dlatego nagrody w tej konkurencji nie będą tylko za czas :yes:
A po drugie to za chwilę będę robił zaprawki przy Fiestce Tommura i nie mogą mi ręce drżeć z nerwów podczas szpachlowania ;))
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Lokmen 
Zeus


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 23 Maj 2004
Posty: 1723
Skąd: ___
Wysłany: 27 Kwi 2008, 18:08   

jedno pytanie - czy na dużej pętli na całej długości tego odcinka jest nawierzchnia asfaltowa :?: i w jakim ona jest stanie :?:
_________________
 
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27 Kwi 2008, 18:33   

Lokmen napisał/a:
jedno pytanie - czy na dużej pętli na całej długości tego odcinka jest nawierzchnia asfaltowa :?: i w jakim ona jest stanie :?:

Tor jest cały asfaltowy a nawierzchnia w stanie bardzo dobrym.
Paweł na Tor Poznań przyjżdżają motocykliści z zagranicy, ganiać z takimi prędkościami, że nawierzchnia tego toru musi być w świetnym stanie.
Zresztą spytaj się członków Wanna Rally Team to powiedzą Ci dokładnie jaka tam jest nawierzchnia ;))
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
PUCIO 
Grzmiąca Ręka Sprawiedliwości





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 74
Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 708
Skąd: Poznań
Wysłany: 27 Kwi 2008, 18:33   

Żółwik Tuptuś napisał/a:
A dla mnei przejazd z instruktorem po Torze Poznań to będzie fajne doświadczenie . Nie dość że może się czegoś nauczę ( zawsze można coś wynieśćz rad osoby , która ma ten tor w małym palcu ) to jeszcze chętnie posłucham jak ktoś zupełnie obiektywnym okiem oceni autyo , któe zbudowałem oraz moje umiejętności . to może być ciekawa lekcja .

:ok:
No i o takie podejście nam chodzi ...
chodzi o zabawe i przy okazji wynieść coś z rad ludzi którzy zęby zezarli na jazdach
sportowych
Pozdrawiam :)
 
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 27 Kwi 2008, 18:50   

Prezio - czyli z tego co widziałem auto będzei wypuszczane gdy poprzednik będzie mniej więcej w połówie okrążenia .

Co do odprawy i instruktora w aucie to chyba każdy będzie się mógł dogadać ze swoim - czy ma siedzieć cicho , czy dawac pewne wskazówki , czy może po przejeźzie będzie wykłąd co i gdzie było źle , i co trzeba poprawić , a po drugim jeszcze jeden wykłąd o tym co zostało poprawione , a co jeszcze do szlifowania , oraz co w aucie zmienić .

Dla mnie to fantastyczna sprawa taki przejazd z instruktorem i mimo że wymuszona w pewien sposób to dodatkowa atrakcja .

Pucio - zabawa zabawą , a mnie adrenalina przez tydzie trzymała po YT PArty , co się dośćdziwnie objawiało bo jeźziłęm wanną wyjątkowo spokojnie i zgodnie z przepisami , i dosłownie nic nie było mnie w stanie wkurwić .
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
Daras84 
King of Bednary 2011





Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: RST
Silnik: 2.0 16V
Dołączyła: 05 Maj 2005
Posty: 2563
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27 Kwi 2008, 22:05   

mi tam instruktor nie bedzie przeszkadzal :) mam nadzije ze tylko nie bedzie kazal hamowac i jechac wolniej ;) a i z miłą checia poslycham rad <fachury>
_________________
AUTO LAWETA 24H
SKUP AUT całych i powypadkowych 883-255-991
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 27 Kwi 2008, 22:33   

heh czasami hamowanie to lepszy czas niz dawanie po ... no wiecie :-) odpuscie tu juz troche bo niepotrzebne sa te nerwy i przekmarzania. ... mamy narzucone pewne wymagania organizacyjne i bardzo dobrze, bo bedzie to dla nas nie tylko okazja do poupalania na kawałku asfaltu ale i fajna lekcja!!! cieszyc sie i korzystac, a nie bic piane !!!
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 28 Kwi 2008, 08:32   

sowa, Ciacho, Dubiel i Ja - czyli ekipa z FKP :rotfl: piszemy się na wszystkie konkurencje :yes:
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 28 Kwi 2008, 08:50   

Z tego co nasze tajemnicze notatki mówią to na komplet z 4 wjeżdza tylko ciacho reszta podróby FKP- na 1,2,3
Napisz kto jakim autem ostatecznie (i zaznacz jeśli jedno auto dla dwóch kierowników) bo chyba cos sie pozmieniało u was :| <8>
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 28 Kwi 2008, 09:34   

sowa, Jakto tylko Ciacho, a ja to co :fox:

Będzie nas ostatecznie 3 - tak jak pisałem, Ciacho, Dubiel, Ja :twisted:
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 28 Kwi 2008, 09:39   

aaa sołły zapomnialam ze jestes w RRT <8>
kto jakim autem ???
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 28 Kwi 2008, 09:51   

3xFocus 2.0 :devil:
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 30 Kwi 2008, 09:58   

UWAGA
W PIERWSZYM POŚCIE DOPISANO NUMERY STARTOWE
PROSZĘ BY KAŻDY Z WAS ZAPAMIĘTAŁ SWÓJ- PRZYSPIESZY TO WPUSZCZANIE NA TOR


Lista startowa jest teraz zamykana, jeśli ktoś jeszcze duma nad startami, chce zmienić konkurencje lub widzi jakiś bład przy swoim nicku prosze teraz o poprawki!!!!
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 30 Kwi 2008, 10:01   

Ech - no to mamy juz kogos kto zleje nam tylki w klasie gosc - Rasta skromniaku napisz zesz otwarcie ze 3 x Focus masakrator 2.0T a nei tak skromnie hehehe
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
MONIA 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lis 2004
Posty: 364
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30 Kwi 2008, 23:57   

allo allo a gdzie 4 konkurencja przy numerze startowym 65? :fox: tak sobie patrze że mam gwarantowaną ostatnią miejscówkę w klasie gość...zjedzą mnie potworniiiii :ok:
Ostatnio zmieniony przez MONIA 1 Maj 2008, 00:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zapisy na konkurencje samochodowe
Mini KJS , 1/4 mili
trzeci VII Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska - Lotnisko Bednary 17-19.06.2011 99 20 Cze 2011, 22:58
stahoojedyn
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zapisy na zlot
trzeci VII Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska - Lotnisko Bednary 17-19.06.2011 91 16 Cze 2011, 00:42
kamilocha1
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zapisy na zlot
trzeci VI Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska - Rallyland Debrzno 2010 18-20.06.2010 82 17 Cze 2010, 12:05
Tommur
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zapisy na zlot
trzeci IV Jesienny Zlot FKP - Brenna 2010 / 22-24.10.2010 68 21 Paź 2010, 23:09
Bongo
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zlot 2013 - Informacje i zapisy
trzeci IX Wiosenny Zlot / 01-03.05.2013 / Tor Kielce 88 1 Maj 2013, 13:59
hansvonb


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.