Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

zagłówki na tylnej kanapie
Autor Wiadomość
Suchy87 


Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Poznań
Wysłany: 2 Sty 2007, 13:58   zagłówki na tylnej kanapie

Witam, w mojej mk3 często wożę 4 osoby. Czy ktoś z Was nie wie może czy dałoby się założyć zagłówki na tylnej kanapie?? Jeśli tak to jak i jakim kosztem?? słyszałem o takim patencie jak zagłówki zakładane od góry i zaciskane na kanapie...
 
 
 
MARIUSZ.B 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i16V/100KM
Wiek: 45
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 1961
Skąd: Warszawa
Wysłany: 3 Sty 2007, 12:02   

Był kiedyś temat o zagłówkach i wypowiadał się w nim kolega który je podobno zamontował trzeba by było jego zapytać temat
Swoją drogą też bym coś takiego zamontował, bo z tyłu bez zagłowka siedzi się nie wygodnie.
_________________
PBXSERWIS centrale telefoniczne
 
 
 
andrew
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2007, 19:38   zaglowki

no jezeli w jakis sposob bede mogl pomoc to chetnie pomoge koszt takiego zaglowka to zaden<< wystarczy posiadac jakiekolwiek siedziska z autka ;szkoda ze dopiero teraz ktos o to mnie zapytal bo mialem jeszcze jedne siedziska od swojej fofi ktore przerobilem dodatkowo ale juz ich niemmam zostaly oddelegowane na smietnik czyli zlom <sposob wykonania nie jest trudny wystarczy posiadac kawalek elektrody i spawarki lub tez bardziej do tego celu przystosowane spawarki <<migomat<< wspawane prowadnice gniazda ktore podtrzymuja caly zaglowek zostaja przelozone do tylnych siedzisk ,w dowolnym rozmieszczeniu jakie komu odpowiadaja dwa lub trzy zaglowki aby wyjac zaglowek nalezy wysunac zabespieczenie a nastepnie wyjac caly kolnierz plastykowy w ktorym siedza zaglowki potem trzeba zrobic otwory w ktorym sa zamontowane mocowania tych gniazd do tylnych siedzisk nastepnie obszyc skora lub innym materialem skrecic siedziska i dlugo dlugo jezdzic :fox:
ajezeli sa zainteresowani to prosze przez gg wszystko wytlumacz epo kolei jak sie robi
 
 
MARIUSZ.B 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i16V/100KM
Wiek: 45
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 1961
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Sty 2007, 20:10   

Andrew wrzuć jakieś fotki aby to wszystko zobrazować. Ja myślałem o zainstalowaniu takich jak są przy przednich fotelach które pewnie bez problemu dało by się kupić.
_________________
PBXSERWIS centrale telefoniczne
 
 
 
andrew
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2007, 20:44   

włąsnie z takich przednich foteli ale nie koniecznie mozna z innych takze
 
 
krisnit
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2007, 20:54   ja mam od poldka

zamontowalem od poloneza z przednich foteli. http://krisnit.wrzuta.pl/obraz/9c4gntMv5V/7
 
 
iroon
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sty 2007, 23:18   

a czy fabrycznie były kiedykolwiek montowane zagłówki w mk3? bo sjeszcze się nie spotkałem z takim czymś?
 
 
madek 


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Kuba
Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1755
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 6 Sty 2007, 00:41   

w mk3 raczej nie
_________________
była sobie RS`ka...
 
 
MARIUSZ.B 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i16V/100KM
Wiek: 45
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 1961
Skąd: Warszawa
Wysłany: 6 Sty 2007, 09:36   

krisnit możesz wstawić jeszcze fotkę zrobioną od strony bagażnika, chciałbym zobaczyć jak wygląda ich zamocowanie.
_________________
PBXSERWIS centrale telefoniczne
 
 
 
Grabarz 


Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3/58KM
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 68
Skąd: Gliwice
Wysłany: 21 Lut 2008, 11:19   

Po pierwsze witam wszystkich i pozdrawiam, jako, że jestem nowym forumowiczem :)

Ja także nie mam w mojej Fieście z 98r. tylnych zagłówków. W przytoczonym wyżej temacie było napisane, że jeśli seryjnie samochód nie miał zagłówków, to nie musi ich być.
Jednak w zapisie o ruchu drogowym (czy kurcze czymś tam) nie ma takiej wzmianki, jedynie, że muszą je mieć auta wyprodukowane po 95r.
Wobec tego muszą być czy nie muszą ? Bo my sobie możemy uważać jedno, ale trzeba się wesprzeć czymś konkretnym prawda ?
_________________
Po czym poznać idiotę ? Po tym, że ze wszystkiego potrafi żartować
 
 
Danio 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Wiek: 39
Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 391
Skąd: Tychy
Wysłany: 26 Lut 2008, 01:18   

ja sobie sam wstawiałem zagłówki na tył...sprawa 2-3h na czysto ze skręceniem auta...potrzebna wiertarka dobre wiertła, pilniki wszelkich kształtów, nóż, zagłówki plus gniazda zagłówkowe


fotek z roboty nie mam bo ja robię to nie mam czasu cykać a nie mam pomocnika (za mały jeszcze)

jak ktoś chce to mam fajne zagłówki z astry (są przelotowe wiec wygodniejsze bo widać przez nie do tyłu) ładny czarny welur, nówki nie używane, regulacja góra dół i przód tył, mam do nich jedną parę mocowań dolnych (trzeba na szrocie znaleźć drugą z astry, kadetta, ascony itd podejdą) bardzo wygodne - oddam w dobrej cenie

pozdro
_________________
Dobra Fiesta nie jest zła ;)

 
 
 
Grabarz 


Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Inna
Silnik: 1.3/58KM
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 68
Skąd: Gliwice
Wysłany: 26 Lut 2008, 07:49   

No jak sprawdzałem wczoraj, to pod gąbką mam 2 komplety dziur. Także pewnie wystarczy tylko prowadnice czy inne mocowania zamontować.
No, ale to z kolei ogranicza mnie do typowego dla MK4 rozstawu nóżek
_________________
Po czym poznać idiotę ? Po tym, że ze wszystkiego potrafi żartować
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Zagłówki
Andreoz Mechanika ogólna 2 25 Kwi 2005, 20:10
Gość
Brak nowych postów Tylne zagłówki
od jakich marek pasują ?
Grabarz Mechanika 0 25 Lut 2008, 08:04
Grabarz
Brak nowych postów Kanapa i 3 (2) zagłówki
DanekRBI Mechanika ogólna 24 12 Sty 2018, 13:44
Puff
Brak nowych postów Zagłówki tył Fiesta MK6 '06 - '08
archi4lo Mechanika ogólna 2 30 Gru 2014, 22:56
archi4lo
Brak nowych postów Zamki kanapy tylnej 5D
kanapa zamki
Diablo95 Mechanika ogólna 1 14 Lut 2020, 10:22
zikr6


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.