Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: Żółwik Tuptuś
5 Maj 2006, 19:00
Stabilizator , Zawias , Zawieszenie
Autor Wiadomość
Aksag
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lis 2004, 01:34   Stabilizator , Zawias , Zawieszenie

witam otóż myśle nad założeniem do mojej fiestuni stabilizatora przód i z tąd moje pytanie co wniesie mi stabilizator czy usztuwni ciut zawieszenie ?? jakie są realne szanse na założenie tego czegoś czy jest coś przygotowane czy trzeba by coś przerabiać bo z tego co wiem niektóre mk3 miały stabilizatory z przodu Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Żółwik Tuptuś 13 Cze 2006, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KacpeRS
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lis 2004, 08:24   

stabilizator zapobiega nadmiernemu przechylania się auta na zakrętach, troszkę usztywini napewno, są jeszcze do tego potrzebne amorki z mcocwaniami drążków stabilizatora.
 
 
Qzyn 





Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 44
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1811
Skąd: Radlin
Wysłany: 11 Lis 2004, 09:00   

No XRki mialy stabilizatory - ja przynajmniej chyba mam. Wiec poszukaj kogos z twojej okolicy i porownaj budowe zawiasu, tak bedzie najprosciej. Wymiane amorkow masz chyba gwarantowana
_________________
"Mission impossible" rozpoczęta :)
 
 
 
szynszyl 
EKSTERMINATOR

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 50
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 3784
Skąd: jasło
Wysłany: 11 Lis 2004, 09:26   

Qzyn napisał/a:
No XRki mialy stabilizatory - ja przynajmniej chyba mam. Wiec poszukaj kogos z twojej okolicy i porownaj budowe zawiasu, tak bedzie najprosciej. Wymiane amorkow masz chyba gwarantowana


ma gwarantowaną, a ikserki mk3 na pewno wszystkie miały z przodu stabilizatory. z tyłu jak się trafiło[/list]
_________________
1% dla mojego syna
 
 
 
KacpeRS
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lis 2004, 09:38   

wachaczy nie trzba wymieniać są tam miejsca do mocowania stabilizatora
 
 
Aksag
[Usunięty]

Wysłany: 11 Lis 2004, 13:27   

to mówicie że amory bankowo a ma ktoś może foteczke amora z mocowaniem i bez ?? a gdzie się go mocuje do karoserii ?? czy tak ja w vw jest on w przedniej częśći zawieszenie czy w tylnej ?? oczywiście chodzi mi o stabilizator przód

bo widzicie jak wejde z dużą prędkością w zakręt wkużą mnie to pochylanie się auta i takie uczucie nietrzymania się drogi
amory są sprawne byłem na szarpakach luzów w zawieszeniu brak wszystko oki a tu mi się kuźwa pochyla auto nieprzekoszone bo sprawdzałem i już niewiem czego się przyczepić zbieżność oki aaa dodam jeszcze że jak wrzuce z 80 kg w bagażnik to rzuca mnie na koleinach strasznie i wogóle ........
 
 
Iro
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lis 2004, 09:30   

Na tym zdjęciu widać ten uchwyt na stabilizator http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=33375007
A montuje się go w tylnej części
 
 
mellow
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lis 2004, 15:42   

Siema

Do kazdej z naszej mk3 mozna zamontowac bez zadnych wiekszych przerobek (oprocz amora o ktorym pisal Iro) , w wahaczach sa juz przygotowane mocowania (takie 2 otwory - sprawdz tylko czy sa nagwintowane lub czy maja nakretki od spodu)

Stalilizator trzyma sie tylko na tych 2 mocowaniach + poprzez stabilizatory jest przymocowany do amorkow :) )

Pozdrawiam
 
 
Aksag
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lis 2004, 17:42   

dzięki panowie za pomoc teraz musze tylko pszukać stabilizatora do fiestuni i mam nadzieje że to pomoże na moje problemy aprubuje jeszcze troche usztywnić sprężyny przez wkłady może też mi to pomoże Pozdrawiam
 
 
Aksag
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lis 2004, 17:58   

mugłby ktoś zrobić foteczki jak wygląda zamontowany ?? bo szukam na szrotach i niewiem jak on wygląda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Zawieszenie , Zawias , Obniżenie
Maczuga Tuning mechaniczny 13 17 Lut 2005, 19:01
Gość
Brak nowych postów Zawieszenie , zawias , geometria
Qzyn Tuning mechaniczny 17 1 Maj 2005, 20:50
Qzyn
Brak nowych postów Sprężyny , Zawieszenie , Zawias , Obniżenie
Gość Tuning mechaniczny 7 1 Paź 2004, 19:15
dawidc
Brak nowych postów Sprężyny , Zawieszenie , Zawias , Obniżenie
wójas 22 Tuning mechaniczny 16 24 Sie 2005, 16:30
Gość
Brak nowych postów Sprężyny , Zawieszenie , Zawias , Obniżenie
Armen Tuning mechaniczny 25 6 Maj 2005, 12:59
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.