Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: van
22 Cze 2014, 13:50
moja hybryda 1.3 :]
Autor Wiadomość
.mat.
[Usunięty]

Wysłany: 30 Sie 2004, 12:03   

też mam filmik i sie nie chwale :P
 
 
KacpeRS
[Usunięty]

Wysłany: 30 Sie 2004, 14:25   

gaźniczki wyglądaję zadżebiście ale ciekawy jestem jak je zamontujesz tzn. z czego masz zamiar dorobić krućce dolotowe które też przecież muszą mieć odpowiednią długoś przekrój i tak dalej żeby to dobrze ze sobą współgrało
 
 
.mat.
[Usunięty]

Wysłany: 30 Sie 2004, 15:12   

rurki aluminiowe ewentualnie nierdzewka :D
 
 
.mat.
[Usunięty]

Wysłany: 3 Wrz 2004, 21:20   

dziś wreszcie zrobiłem chłodzenie,teraz mam problem innej natury,jak ostro jade,na wysokich obrotach,to chłodzenie mi za wydajnie działa i silnik sie przechładza :D
ze sprawnym chłodzeniem mogłem przystąpić do strojenia,ustawiłem zapłon i skład mieszanki,ogólnie chodzi spoko silnik,ale już sie przyzwyczaiłem i musze coś jeszcze zmienić,bo za mało mocy,widze znaczne możliwości w modyfikacji dolotu,napewno trzeba porządnie doprowadzić powietrze do filtra,bo teraz zasysa gorące z komory silnika,dalej musze jeszcze kolektor ssący rozwiercić,bo pare koni tam siedzi ukrytych no i sam gaźnik,mała korekta ustawień samego gaźnika też powinna zaowocować poprawieniem kopa,a jak nie to z polda gaźnik :D .no i wydech,aktualnie mam tylko 40mm,a przydałoby sie 45-48mm
 
 
adamuus
[Usunięty]

Wysłany: 3 Wrz 2004, 22:22   

jezuuuuu
normalnie padlem
mat to mi tez takie cos zrob jak skonczysz u siebie :D
 
 
KacpeRS
[Usunięty]

Wysłany: 4 Wrz 2004, 13:54   

siemka ja mam duże doświadczenie z gaźnikami od poldasów to mogę pomóc a w garażu też może się jeszcze jakiś znajdzie (lebsze są te bez zhs, ale z mechanicznym otwieraniem 2 przepustnicy)
 
 
NOWITEK 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 46
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 188
Skąd: Małopolska
Wysłany: 4 Wrz 2004, 15:45   

.mat. napisał/a:
dziś wreszcie zrobiłem chłodzenie,teraz mam problem innej natury,jak ostro jade,na wysokich obrotach,to chłodzenie mi za wydajnie działa i silnik sie przechładza :D
ze sprawnym chłodzeniem mogłem przystąpić do strojenia,ustawiłem zapłon i skład mieszanki,ogólnie chodzi spoko silnik,ale już sie przyzwyczaiłem i musze coś jeszcze zmienić,bo za mało mocy,widze znaczne możliwości w modyfikacji dolotu,napewno trzeba porządnie doprowadzić powietrze do filtra,bo teraz zasysa gorące z komory silnika,dalej musze jeszcze kolektor ssący rozwiercić,bo pare koni tam siedzi ukrytych no i sam gaźnik,mała korekta ustawień samego gaźnika też powinna zaowocować poprawieniem kopa,a jak nie to z polda gaźnik :D .no i wydech,aktualnie mam tylko 40mm,a przydałoby sie 45-48mm

Masz dobry termostat założony?
_________________
 
 
.mat.
[Usunięty]

Wysłany: 5 Wrz 2004, 09:13   

nie,termostat mam nie dobry,ale w sklepie forda mi powiedzieli 36,- to ja im powiedziałem,że są @#$% :D i zamówiłem gdzie indziej i dopiero wczoraj dostałem 88stopni.za czujnik wentylatora chcieli ponad 40,- moja reakcja była podobna do ten na cene termostatu,kupiłem czujnik z polda 92stopnie i jest wypas :D
odnośnie gażników z poloneza mam całą książeczke o nich i nie tylko 8)
 
 
.mat.
[Usunięty]

Wysłany: 7 Wrz 2004, 12:20   

no i kolejny test na trasie Rybnik-Wro,fiesta spaliła tam 5.9litra :D , niestety spowtrotem spaliła 6.8,ale inną trasą,dużo więcej po mieście jezdziłem,czyli też nie jest źle.
w drodze powrotnej miałem fajną przygode,jade sobie i nagle brak mocy i obroty spadły poniżej biegu jałowego i zgasła wszystko sie działo na drodze,ja jużbyłem pewien,że silnik padł,zatar sie,albo coś pękło,nie wiedziałem o co może chodzić,pewien byłem,że silnik jest popsuty.po zatrzymaniu auta okazało sie,że kapło mi troche wody na cewke i iskre straciła,po postoju ok 10minutowym odpaliła :D
teraz mam troche czasu to dopracuje pare rzeczy w aucie :D
 
 
Findziu
[Usunięty]

Wysłany: 14 Paź 2004, 21:40   

Chłopaki... pełen podziw!!!

Full respect!

To co robicie ze Swoimi samochodami Mnie normalnie intryguje i przeraża zarazem...

Pełen podziw za wiedzę i chęci. Oby tak dalej!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [mk8] będzie mocna miękka hybryda 1.0 ecoboost
Wojtek Wawa Hyde-Park 2 28 Mar 2019, 18:22
msky
Brak nowych postów [MK7] Na sprzedaż Turbo Hybryda 267 koni i 360 nm
Moment Sprzedam 4 18 Sty 2017, 10:21
Moment
Brak nowych postów [MK4] moja MK IV
grzes87 Nasze auta 68 8 Lut 2014, 10:56
grzes87
Brak nowych postów moja fiesta...
Gość Tuning stylistyczny 36 24 Gru 2005, 11:49
_-MoKrY-_
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Moja Fiestka :)
Kacper Tuning stylistyczny 10 27 Sie 2005, 22:24
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.