Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: Freeman
25 Wrz 2013, 16:53
FUN CAR czyli zabawa z mk2 XR2
Autor Wiadomość
adi08
[Usunięty]

Wysłany: 5 Wrz 2006, 01:49   FUN CAR czyli zabawa z mk2 XR2

Było mineło :(
Ostatnio zmieniony przez adi08 9 Gru 2006, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 5 Wrz 2006, 02:52   

wiesz co ...auta uzywane do sportu czy budowane do KJS-owych wygłupów łaczy jedno ..fatalny stan wizualny. A u Ciebie uderza mnie ; czystasć,dbałosć wykonania,pożadek. Jestem zdziwony...wszyscy wiedzą ze mk1 i mk2 stylistycznie ma u mnie przechlapane ;) ale na twoje auto złego słowa nie powiem. Bezkompromisowa weekendowa rajdóweczka w pięknym stanie. Pełnią szcześcia były by szerokie alusy ..ale absolutnie w retro-rajdowym stylu..nieco niższe zawieszenie i ...chyba tyle -pieść detale ..wymieniaj z czasem na lepsze bo widzę ze tak jak ja masz duszę gadźeciaża :-P i dbaj o nią !!!!
PS ; w latach 60-70 auta odelżano wycinając otwornicami dziury w blachach...widziałem saaba którego wewnetrzne blachy profilu drzwi były jak sito. Pomysl o tym ;/ - pewnie znajdziesz kilka blach -w których bez straty dla wytrzymałosci czy sztywnosci mozna porobic otwory.
Aha prosze o kilka ładnych fotek całego auta ...póki mamy sezon
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Darekmk3 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Darek
Wiek: 39
Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 917
Skąd: Żory
Wysłany: 5 Wrz 2006, 07:58   

n Adi jak zwykle auto odpicowane i czyste:P ,teraz troche mocniejsze na dodatek :ok: ,nic tylko pogratulowac wytrwałosci i cierpliwosci :ok: ,wkońcu od czerwca tej xrki nie widzialem -mam nadzieje ze zobocze na wyrazowie ;)
pozdro :-)
_________________
mk3 rs1.3&futro 1.6 16v>ess1.6 16v>r19>mk3 1.4klima>a6 1.8t & mietek207d cdn?
www.fiesta-squad.prv.pl
www.fiesta-squad.forum.prv.pl
cos dla grupy jebax teoretix
fiesta rs 1300 w akcji
 
 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 5 Wrz 2006, 08:01   

No Adi :brawo: :brawo: Ładne autko w którym widze sie rozpedzasz z modyfikacjami :lol:

Zapomniałeś o mechanice zamaiast hydrauliki z tego co ja wiem :D

Skąd dorwałeś ten kolektro wydechowy?? bo to ciężki temat jest.

Gratuluje auta i licze że na Wyrazowie zobacze je na żywo.
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
Wojtass 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 270
Skąd: Lublin
Wysłany: 5 Wrz 2006, 10:01   

Przefajny, miło widzieć coś innego niż mk3, a już coś innego w tej innej 'mk2' to wogóle miło spojrzeć.

Te slicki... to są pewnie N-rally Markguma? Jaką mieszankę wybrałeś?

Jak jużje włożysz to opisz wrażenia z jazdy, sam planujęzakupić takei do rajdów (jednak chyba ju zw zimie, wtedy kosztują po 120zł zamiast 200;) )


Ładne auto, pozdro
 
 
 
adi08
[Usunięty]

Wysłany: 5 Wrz 2006, 10:27   

LOY napisał/a:
w latach 60-70 auta odelżano wycinając otwornicami dziury w blachach...widziałem saaba którego wewnetrzne blachy profilu drzwi były jak sito. Pomysl o tym ;/ - pewnie znajdziesz kilka blach -w których bez straty dla wytrzymałosci czy sztywnosci mozna porobic otwory.
to mi sie podoba :D ale najpierw powymianiam maske i zderzaki na identyczne ale wykonane z żywicy
co do fotek to na dziń dzisiajszy moge pokazać kilka ujęć z rajdów...auto na nich może róznić sie szczegółami bo cięlge coś sie zmienia...











PUMA niestety hydraulika dalej siedzi w moim CVH :( Jak będzie nam dane spotkać sie na Wyrazowie to dokładnie Ci opowiem dlaczego (zreszą ja z Qzynam dalej nie wiemy co sie z tymi mechanicznymi stało). Co do kolektora to przyjachał on do mnie z UK... wymagał on troche spawania bo jak widać nie jest on "pierwszej młodości" ale juz jest OKI.

[ Dodano: Wto Wrz 05, 2006 10:34 ]
Wojtass napisał/a:
Przefajny, miło widzieć coś innego niż mk3, a już coś innego w tej innej 'mk2' to wogóle miło spojrzeć.

Te slicki... to są pewnie N-rally Markguma? Jaką mieszankę wybrałeś?

Jak jużje włożysz to opisz wrażenia z jazdy, sam planujęzakupić takei do rajdów (jednak chyba ju zw zimie, wtedy kosztują po 120zł zamiast 200;) )


Ładne auto, pozdro

na slickach juz jeździłem bo mam ja od kilku miesięcy... masz racje są to MArkgumy N-rally 185/60 R13. Co do mieszanki to moim zdaniem jest to tylko "chwyt marketingowy"...ja wybrałem najtwardszą mieszanke ale z tego co wiem moi koledzy brali również średnie i nie ma wogóle różnicy!!! PRzynajmniej takie sa nasze odczucia. Jeżeli chodzi o cene to nie zauwazyłem żeby w zime ona spadała i zawsze wynosi 200-250zł w zależności o d rozmiaru opony. Jak sie zdecydujesz kupić takie gumy to kupuj od razu 4!!! Ja z powodu braku funduszy pokusiłem sie tylko na 2 sztuki na przednie koła... i to był błąd!!! Fakt że przy ruszaniu jest wszytko OKI ale przy mocnych dohamowaniu oraz przy pokonywaniu zakrętów auto niemiłosiernie zamiata tyłem, więc moja rada...kupuj albo 4 albo dalej zbieraj kase.

[ Dodano: Wto Wrz 05, 2006 10:37 ]
Poniżej zamieszczam zdjęcie osiągów które pokazał program Car Test (oczywiście wprowadziłem wszystkie dane swojej maszynki), jednak patrze na nie z małym przymrużeniem oka...
 
 
cinot
[Usunięty]

Wysłany: 5 Wrz 2006, 11:24   

A tak wspaniała fiestka adiego hula potorze :-D


http://www.youtube.com/watch?v=ieUy0q5TlGw


Od siebie dodam, że miałem okazjępooglądac tą FF live parę razy i jest tak jak piszeLoY czysto, porzadnie, solidnie, precyzyjnie.
Czuć klimat rajdów z przed paru lat, gdy wazniejszy od autka był kierowca, a nie tak jak teraz gdy fura to połowa sukcesu.


Aha co do odelżania to Adi jest najlepszym odelżeniem, musi kochac swój wóz i wie jak zmniejsza cmase pojazdu oraz maśenieresorowana, tak trzymac:-D

Gratki , pokłony i cała reszta dla ciebie adi :brawo: :brawo: :brawo:
 
 
PumaRST 
Princessa of Ułęż





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączyła: 09 Cze 2004
Posty: 3192
Skąd: OBR Niestachów
Wysłany: 5 Wrz 2006, 20:07   

adi08, co do wykresu z programu to stań z Darasem na 1/4 i zobaczysz ile kłamie ;) bo te osiągi są zblizone do tego co Darek powinien robić
_________________
Ford Fiesta RS ZetecTurbo 207KM 250Nm ET: 13:85 RiP
 
 
 
adi08
[Usunięty]

Wysłany: 5 Wrz 2006, 21:54   

PUMA dlatego napisałem że patrze na to z przymrużeniem oka... co prawda nie jestem zwolennikiem 1/4 ale być może ustawie sie z Darasem na starcie :D
 
 
Daras84 
King of Bednary 2011





Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: RST
Silnik: 2.0 16V
Dołączyła: 05 Maj 2005
Posty: 2563
Skąd: Gliwice
Wysłany: 5 Wrz 2006, 22:02   

:ok:
_________________
AUTO LAWETA 24H
SKUP AUT całych i powypadkowych 883-255-991
 
 
 
adi08
[Usunięty]

Wysłany: 9 Gru 2006, 00:01   

prosze admina o zlikwidowanie tego topicu... autka już nie ma w klubie :(
 
 
Wojtass 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 270
Skąd: Lublin
Wysłany: 13 Gru 2006, 19:50   

Adi, jeśłi można spytać to gdzie i za ile poszła...?

BTW. szkoda takiego rodzynka.
 
 
 
adi08
[Usunięty]

Wysłany: 16 Gru 2006, 13:22   

pojechała prosto do Warszawy...podobno swój debiut będzie miała na Rajdzie Sylwestrowym 17.01.2007... cena... 3900zł... ze wszystkim co do niej miałem...poza oryginalnymi kołpakami z xr2 mk2 :D

teraz szukam jakiegoś ekonomicznego dupowoza...

[ Dodano: Wto Kwi 03, 2007 13:25 ]
Panie i Panowie... możliwe...że już niedługo... będzie wielki powrót :D

[ Dodano: Sro Kwi 04, 2007 15:38 ]
jak już większość z Was wie Swift GTi ma nowego właściciela a ja rozglądam się za czymś innym... i stąd mam do Was pytanie...jak Wam się podoba coś takiego?




[ Dodano: Wto Wrz 11, 2007 00:10 ]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Car Audio - FAQ
Czyli zanim zapytasz - zajrzyj !
molu Car Audio i CB 11 6 Lis 2023, 11:05
Wizja
Brak nowych postów Ogłoszenie: NASZE OSIĄGNIĘCIA - czyli chwalimy się :)
PUCIO Frakcja wielkopolska 8 5 Gru 2008, 21:51
PUCIO
Brak nowych postów Ogłoszenie: FAQ - REPERATURKA WLEWU/NADKOLA czyli spawanie
LOY Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa 54 28 Lut 2014, 18:11
deejay
Brak nowych postów Przyklejony: Opisy techniczne i dane regulacyjne mk2 (bez XR2)
Laskosz Mechanika ogólna 2 8 Sty 2011, 12:09
Gurney89
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta - ciekawe montaże Car Audio
Linki i fotki
molu Car Audio i CB 4 17 Wrz 2018, 12:19
Lukasz341


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.