Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: van
22 Cze 2014, 14:15
Pływak
Autor Wiadomość
barney_cho
[Usunięty]

Wysłany: 30 Wrz 2006, 22:46   Pływak

Stoje ostatnio na swiatlach po wyjechaniu ze stacji benzynowej i patrze a tu mi wskazowka spada do zera...paliwo sie nie wylewa ani nic wiec co jest? Mysle sobie-plywak sie "utopil" No wlasnie-gdzie w fiescie(mk2 '87 1.0{45km}) jest ten cholerny plywak? Pod kanapa go nie ma, z boku baku tez nie wiec gdzie on jest? Ratujcie!
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 1 Paź 2006, 00:44   

no to chyba oczywiste że w baku ;) ale wydaje mi sie (nie pamiętam dokładnie) że powinien sie znajdować z boku gdzieś. mususz przekecić to ustrojstwo i wtedy wyjdzie. tylko uważaj coby benzynki nie porozlewać
pozdro
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
diodalodz 


Model: Ford Fiesta Mk1`82
Wersja: C
Silnik: 1.0/45KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 5648
Skąd: Łódź
Wysłany: 1 Paź 2006, 10:12   

jest po prawej stronie baku na przeciw wlewu . Wchodzi w niego rurka paliwowa (czasami 2) i jeden przewód .
 
 
 
barney_cho
[Usunięty]

Wysłany: 1 Paź 2006, 13:33   

a on znajduje sie nad spawem baku czy pod-wiecie ta pozioma wypustka co idzie do okola baku:)
 
 
Żółwik Tuptuś 
Ninja TEAM





Model: Ford Fiesta Mk1`81
Wersja: Turbo
Silnik: Inny
Dołączyła: 29 Maj 2004
Posty: 4354
Skąd: Z Galapagos
Wysłany: 1 Paź 2006, 20:01   

nad
_________________
Wanna Rallye Team
&
Bad Boys Racing Team

ADHD/Adrenaline
 
 
 
McCoy 

Model: Ford Fiesta Mk2`87
Wersja: Inna
Silnik: 1.6D/54KM
Wiek: 39
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: 2 Paź 2006, 01:26   utopić pływak,to ciezko...

Tez kiedyś miałem podobną 'jazde'.W moim przypadku nastapiło przerwanie przewodu od wskaźnika.Takowy wije się po stronie kierowcy przez całe auto.Najłatwiej zlokalizować go na wysokości kanapy( umnie był przyklejony jakas obrzyganą izloacja tuż przy boczku - seria). Z tego co pamiętam,to problematyczna moze być tez wtyczka przy samym aparacie pływakowym.Mała,dość rachityczna z naciągnieta gumą wpięta na taki bolec ( mam nadzieje,ze dobrze pamietam) I zanim zdejmiesz bak( bo dostać sie do tego mechnizmu bez djecia baku nie sposob),to sprawdź inne mozliwości - dobra rada :) Chyba,ze masz kanał,to bedziesz miał miłą pracę.Jak dla mnie,to nie pływak.
_________________
Stare niemieckie przysłowie głosi: Mit Ford fort.Mit Zug heim. ;-)
 
 
 
barney_cho
[Usunięty]

Wysłany: 2 Paź 2006, 21:49   

dzieki za odpowiedzi... cholera nie wiem co to jest bo raz mi sie tak zdarzylo ze mi opadl...tak to normalnie wskazuje...nie wiem co jest grane-jak mocniej hamuje to wskaznik idzie w gore:) a i jeszcze jedno-powiedzcie mi czy to normalne-zatankowalem ostatnio niecale 16 litrow na 35 litrowy bak i wskaznik zatrzymal sie na 1/4 pojemnosci a na moj chlopski rozum powinno byc cos kolo polowy...dodam ze ze 4 litry mialem jeszcze w baku....dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MK3] Silnik krokowy, CPP, przewód hamulcowy, pływak.
mojasilowniapl Mechanika 4 4 Kwi 2012, 21:18
mojasilowniapl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.