Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Zamknięty przez: LOY
29 Lip 2006, 17:40
co zmienić w klapie mk3?
Autor Wiadomość
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 21 Lip 2006, 20:10   co zmienić w klapie mk3?

Siemka, kozystajac z okazji ze fiescinka idzie do malowania porobilem pare pierdulek , jak narazei "cos " dodalem do klapy i teraz sie zastanawiam czy nei wywalic z niej wycieraczki, zamek na 80 % idzie na smietnik ale co do wycieraczki to nie jestem pewny.

http://img129.imageshack....ge=klapauk5.jpg


jakie jest wasze zdanie?
Ostatnio zmieniony przez LOY 21 Lip 2006, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bart_Skrzyszow 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: C
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Bartek
Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 300
Skąd: RRS / RZE / RDE
Wysłany: 21 Lip 2006, 20:36   

Wycieraczka się przydaje tylko załuż może od MK4 - jest ładniejsza.
Popatrz na autlo Lukeska on ma zdaje się od MK4 - na zlocie coś o tym gadał.
_________________
CZĘŚCI KOMPUTEROWE TANIO!!!
RABAT dla FKP
Kontakt gg: 6012945 lub PW.
Tel. 692 063 773, lub 017 745 15 75
Gwarancja, faktury VAT.
 
 
 
marcus_87 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Calypso
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 464
Skąd: Lublin
Wysłany: 21 Lip 2006, 21:27   

ja bym wywalil wycieraczke i zamek. dobrze ze tablice zostawiasz na miejscu, patent od Pieska bardzo fajny.
jakbys zdobyl jakas lotke delikatna to moznaby ja polaczyc z klapa
ps. jak wywalisz wycieraczke to i dziubek spryskiwacza usun;)
_________________
Dołącz do Lublin Squad!

Fiesta calypso RS1300 sprzedana...
 
 
 
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 21 Lip 2006, 22:12   

musze zobaczyc jak to wyglada z mk4 , jesli wywale wycieraczke to napewno dziubek tyz;) , chyba sie zaczne rozgladac za silownikiem do otwierania klapy :D
 
 
PrezeSSito 


Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 31
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21 Lip 2006, 22:25   

Crash_1 napisał/a:
chyba sie zaczne rozgladac za silownikiem do otwierania klapy :D
10 zł plus 4 zł za przycisk....... tu sie nie ma co rozglądać tylko kupować :)
_________________
Renault Megane Coupe 1.6 ... wcześniej Fiesta ==>> debile jeżdzą po drogach czyli kasacja
 
 
 
mikolaj_r 


Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Mikołaj
Wiek: 36
Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 397
Skąd: Tychy
Wysłany: 21 Lip 2006, 23:32   

Ja proponuje usunąć zamek - na pewno nie dodaje tyłowi uroku. A z wycieraczką jak uważasz - jeżeli jest Ci potrzebna to zamien na tą z mk4 tak jak radzą poprzednicy, jeżeli nie to ją wywal, proste... :)
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 22 Lip 2006, 00:59   

marcus_87 napisał/a:
patent od Pieska bardzo fajny.


moze i fajny ale nie zgodny z kodeksem r d.. bedzie zasłaniał górna częśc tablicy rejestracyjnej...strach przy kazdej kontroli drogowej i przegladzie nie jest tego wart bo efekt tego zasłoniecia tablicy jest raczej mizerny ....
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
jaczylibodzio
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lip 2006, 01:26   

Wiadomo na jakiej zasadzie tez to dziala. Wlasciwie do fiesty mi sie to nijak nie podoba, a w golfie III widzialem i calkiem pasuje do charakteru auta odpowiednio rowniez zrobionego. Ja bym wywalil sam zamek, reszta zostaje i zmiana wycieraczki z mk4.
 
 
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lip 2006, 10:19   

Jesli nie zaloze remki na tablice to moge sobie wyregulowac czy ma byc wyzej czy nizej wiec wrazie potrzeby zrobi sie tak zeby nei przyslanialo samego nr :D
 
 
Darekmk3 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Darek
Wiek: 39
Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 917
Skąd: Żory
Wysłany: 22 Lip 2006, 10:48   

Crash_1 napisał/a:
Jesli nie zaloze remki na tablice to moge sobie wyregulowac czy ma byc wyzej czy nizej wiec wrazie potrzeby zrobi sie tak zeby nei przyslanialo samego nr :D

ale to juz nie bedzie to samo;),mi z początku sie to nie podobalo ale w zielonej sie przekonalem widząc to na żywo na mk3 u Pieska,co do policji to fakt ale tuning samochodu żadko kiedy jest praktyczny i nie podpadający pod przepisy;)
pozdro 4all :-)
_________________
mk3 rs1.3&futro 1.6 16v>ess1.6 16v>r19>mk3 1.4klima>a6 1.8t & mietek207d cdn?
www.fiesta-squad.prv.pl
www.fiesta-squad.forum.prv.pl
cos dla grupy jebax teoretix
fiesta rs 1300 w akcji
 
 
 
jaczylibodzio
[Usunięty]

Wysłany: 22 Lip 2006, 10:50   

Cytat:
ale tuning samochodu żadko kiedy jest praktyczny i nie podpadający pod przepisy;)

1. niestety
2. zalezy jaki (nie zawsze tuning musi wiazac sie z lamaniem przepisow)
 
 
malek 

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Michał
Wiek: 40
Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 104
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Lip 2006, 18:40   

ja bym wycieraczkę zostawił, w fieście zawsze zafajdana ta tylnia szyba ;-| można założyć ramię od mk4 (sam szukam :) ), wywalić zamek - to bym zrobił u siebie. Wygładzenie klapy to kwestia gustu - mi się nie podoba :he:
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 22 Lip 2006, 23:33   

Darekmk3 napisał/a:
ale tuning samochodu żadko kiedy jest praktyczny i nie podpadający pod przepisy;)
pozdro 4all :-)


wybacz ale takie stwierdzenie i przekonania to wielka bzdura i ta bzdura pokutuje wsród podobnych Tobie nieuswiadomianych tjunerów . Tuning dzielimy na wiochę połączoną z radosną twórczością, łatanie dziór w zakompleksionej psychice własciciela i przedszkolne próby udowodnienia sobie i wszystkim dookoła ze właściciel jest osobliwym połączeniem designera/inzyniera/mechanika/blacharza/lakiernika i oczywiście kierowcy rajdowego w jednej osobie ta ostatnie znika najczesciej wraz ze sprzedażą pierwszej bryki albo kupnem pierwszej pożadnej . bryki-której której to człowiek -orkiestra tuningu nie odwazy się skazic swoją twórczością . Cała reszta to tunig dla powaznych ludzi którzy doskonale orietuja sie w temacie i znaja swoje braki w fachowości...i ten tuning własnie polega na poprawieniu fabrycznych braków -zarówno mechaniki ,ergonomii czy estetyki ...a przepisy -nie warto z nimi walczyc -bo ogólnie stworzono je by chroniły nas samych przed nami samymi. Wyobrazcie sobie jaki sajgon bysmy mieli gdyby każdy przerabiał auto jak tylko mu sie podoba .
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
jaczylibodzio
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lip 2006, 03:30   

Cytat:
a przepisy -nie warto z nimi walczyc -bo ogólnie stworzono je by chroniły nas samych przed nami samymi.
Tak! Niestety tak jak napisales
Cytat:
Wyobrazcie sobie jaki sajgon bysmy mieli gdyby każdy przerabiał auto jak tylko mu sie podoba .
dosyc czesto sie to zdarza. Ile bylo sytuacji z brewkami do stylizacji nadwozia ktore nie dosc ze nijak nie pasowaly do auta (nalozone na 2/3 lampy), a co wiecej pogarszaly skutecznosc samych lamp, dajac kierowcy pole widzenia jak w maluchu po zmroku. Tu juz jest jakby atak na samego siebie!
 
 
Darekmk3 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Futura
Silnik: 1.6i16V/90KM
Imię: Darek
Wiek: 39
Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 917
Skąd: Żory
Wysłany: 23 Lip 2006, 07:48   

LOY napisał/a:
Darekmk3 napisał/a:
ale tuning samochodu żadko kiedy jest praktyczny i nie podpadający pod przepisy;)
pozdro 4all :-)


wybacz ale takie stwierdzenie i przekonania to wielka bzdura.

LOY wybacz mi ale tu sie ktos pyta o taką klape jak ma Piesek napisałem to w kontekscie własnie tej klapy która to włąśnie podpada pod przepisy;),może sie źle wyrazilem poprostu..

pozdro :)
_________________
mk3 rs1.3&futro 1.6 16v>ess1.6 16v>r19>mk3 1.4klima>a6 1.8t & mietek207d cdn?
www.fiesta-squad.prv.pl
www.fiesta-squad.forum.prv.pl
cos dla grupy jebax teoretix
fiesta rs 1300 w akcji
 
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 23 Lip 2006, 11:43   klapa

CZE :P

nie wiem dla czego tak wiele osób upiera się i na siłę wywala numery z fabrycznego przetłoczenia :he: rozumiem - taka może moda, albo ktoś chce się sprawdzić czy "Da Radę " ...wg mnie jest tyle fabrycznych niedociągnięć że spokojnie można się nimi zająć, wygląd MK-3 na pewno na tym nie ucierpi :ok:
u mnie brak tylnej wycieraczki i zamka mocno nie przeszkadzały :lol: , podkreśl kształt tylnych lamp jednolitą barwą , to smaczny element ..

POZDRAWIAM ;-)
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 23 Lip 2006, 14:20   

Darekmk3 napisał/a:
LOY napisał/a:
Darekmk3 napisał/a:
ale tuning samochodu żadko kiedy jest praktyczny i nie podpadający pod przepisy;)
pozdro 4all :-)


wybacz ale takie stwierdzenie i przekonania to wielka bzdura.

LOY wybacz mi ale tu sie ktos pyta o taką klape jak ma Piesek napisałem to w kontekscie własnie tej klapy która to włąśnie podpada pod przepisy;),może sie źle wyrazilem poprostu..

pozdro :)

co do klapy to zgadzam się z tobą absolutnie -takie zasłanianie tablic czy usuwanie wycieraczek nie jest ani stylistycznie lepsze ani madre od strony praktycznej ...moja wypowiedz była po prostu chęcią przypomnienia zwłaszcza młodym-początkujacym tunerom ze droga pod prąd w tuningu nie jest ta właścią.
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lip 2006, 14:28   

dzieki wszystkim za podpowiedzi , po dluzszych rozwazaniach wywalilem wszystko z klapy :D zgadam sie ze nie jest to praktyczne ale mi sie nawet widzi ;-) jak skoncze robic furke to zapodam fotki :] jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
 
 
LOY 
Członek Honorowy FKP


Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.8i16V/130KM
Wiek: 45
Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 1367
Skąd: Zamość/Łódź
Wysłany: 29 Lip 2006, 17:40   

Crash_1 napisał/a:
dzieki wszystkim za podpowiedzi , po dluzszych rozwazaniach wywalilem wszystko z klapy :D zgadam sie ze nie jest to praktyczne ale mi sie nawet widzi


i tu nasuwa się pytanie sensu tworzenie takich tematów -pytan ...i naszego doradzania -bo jak widac kimkolwiek bys niebył i jakichkolwiek byś nie użył argumentów i tak autor zrobi po swojemu . Temat zamykam ...autora prosze o sygnał do mnie gdy bedą zdjęcia wówczas otworzę i zamkniemy go fotami przerobionej klapy.
_________________
dużo fiest było ..jeszcze jakaś będzie :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] Swap na RS2000..co potrzeba?
bigel Tuning mechaniczny 21 20 Maj 2013, 14:32
Daras84


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.