Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

mk3 reanimacja
Autor Wiadomość
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 14 Maj 2006, 11:56   mk3 reanimacja

Witam. moja fiescina byla juz prawie gotowa do malowania i wygladala tak:
- http://img81.imageshack.u...kurwina30mc.jpg
- http://img81.imageshack.u...kurwina12zo.jpg
niestety po drodze przytrafilo mi sie drzewo ktore wyszlo mi na droge mimo czerwonego swiatla :P . troche pokrzyzowalo to moje plany bo teraz wyglada tak:
- http://img80.imageshack.u...fiestapo7gf.jpg
- http://img80.imageshack.u...e=fiesta7jh.jpg

Na szczescie dokladka zderzaka przedniego ocalala , dokupilem jeszcze progi w tym samym stylu oraz zderzak tylni od xr2ki(niestety w oplakanym stanie i wielka dziura na tablice :( ) Felgi bede polerowac i malowac bo sie"lekko utlenily". autko juz poszlo na glebe i pozbylo sie listew "szpecących". zegarki wygladaja tak:
- http://img80.imageshack.u...ge=deska2ok.jpg

Najdalej do kona czerwca mam zamiar pomalowac cale autko i zabrac sie za zmiane tapicerki na nowa. Postaram sie dodawac fotki w miare postepu prac. Pozdrawiam
 
 
doogi
[Usunięty]

Wysłany: 14 Maj 2006, 12:11   

ach te zdjecia z komorki :)
szkoda ze go nie pomalowałeś zamiast wpakować sie w drzewo :)
ogolnie to nie podobaja mi sie dokladki rs ale tylni od xrki musi byc przerabiany jak masz dziure na tablice...
 
 
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 14 Maj 2006, 12:21   

nomjak narazie zbieram na malowanie cyfrowka musi poczekac, zde wyglada jak narazie tak :
- http://img98.imageshack.u...=zderzak1sv.jpg
ktos przeniosl tablice w zdes i zamiast lampki wstawil kawalek parapetu :/ , dobrze ze udalo mi sie zaadoptowac ramke ze starego , najwieksza lipa tego zderzka jest brak srub i teraz kombinuje zeby dopasowac je ze starego zderzaka bo troche nie pasuja. zobaczymy co z tego wyjdzie
 
 
sowa 





Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: joanna
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 2844
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15 Maj 2006, 00:21   

cale szczescie ze dokladka nie ucierpiała.. normalnie szczescie w nieszczesciu old .. a tym co ucierpialo ja bym sie tam nie przejmowala... zamaluje sie i nie bedize widac pop ..czekam na ciąg dalszy fajka
_________________
GALERIA ZE SPOTÓW TZ

siekierap
s'klarnia

 
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 15 Maj 2006, 06:38   

Crash_1 :brawo: dla ciebie ze zabrales sie za to co w Fiestach czesto szpeci... zdrowa blacha to podstawa... nie przejmuj sie tym ze przywaliles... wymienisz elementy i dalej do przodu tylko tym razem tak nie zapitalaj... :D
i takie pytanko czy bedziesz Fione malowal cala na inny kolor czy jednak pozostanie ona w swojej "barwie" :?:

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 15 Maj 2006, 10:34   

Mam zamiar malnac ja w dwa kolory : dol do lini bocznej zostaje w starym kolorze (ale nowo polozony) a gora czarna(tzn od lini bocznej wzwyz razem z maska i czescia klapy) zastanawiam sie jeszcze nad delikatnym przejsciem w jakims posrednim koloze(oczywiscie jakis waziutki pasek) oraz perla na calosc :V: plany sa wielkie ciekawe tylko jak sie z trgo wywiaze ;)
 
 
maerik 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 722
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Maj 2006, 10:44   

Biedna fiesta, biedna.
Powiedz do czego będziesz zmierzał? Stylistyka XRki czy RSa?
 
 
 
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 15 Maj 2006, 11:06   

Stylizacja troche z xr'ki i rs'a nie zmienione zostana tylko rs'owskie progi natomiast dokladka przdnia bedzie zintegrowana ze zderzakiem +male przerobki a zderzak od xr ma byc caly wygladzony :D (tylko ta dziur na tablice mnie przeraza )
 
 
maerik 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: 1.4i/71KM
Wiek: 40
Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 722
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Maj 2006, 11:14   

Fajno ze sie zabierasz i masz juz koncept.
Ale czy aby zeby zderzak przedni RSowski (dosc kanciasty) pasuje do tylnego XR wygładzonego? To naturalnie zalezy jeszcze od tego co z nim zrobisz...
 
 
 
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 15 Maj 2006, 11:21   

Mam nadzieje ze bedzie ;) na szczescie tylni zdes nie jest az tak "okragly" wiec nie powinno byc tragedji 1-1,5 miecha i sie okarze :-)
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 15 Maj 2006, 12:58   

Pamietaj ze zanim oddasz auto do lakiernika lub sie sam zabierzesz za malowanie... to zrob sobie kilka fotek auta dobrym cyfrakiem i kabinuj na kompie jak by wygladala wg twojego zdania najlepiej... :) a wiem sam po sobie ze ciezko wybrac sobie kolor auta...
Powodzenia w pracach...

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 15 Maj 2006, 13:09   

No zdjecia w stanie rozkladu i przed samym malowanie beda na 100% zrobie male foto story i zapodam na forum. kolor juz wybralem wiec o to sie nie martwie. Dzieki za wsparcei :)
 
 
3eci
[Usunięty]

Wysłany: 15 Maj 2006, 21:48   

Ja powiem tak, całe szczęście, że to się stało przed malowaniem ;) Chętnie zobaczę efekty pracy! U mnie jak narazie więcej planów niż funduszy :D
 
 
Crash_1
[Usunięty]

Wysłany: 15 Maj 2006, 23:33   

he no to tak jak u mnie ;-) ale zbieram €
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: Ford Fiesta MK3 rebuild
czyli działamy w 1.1 i 1.3
Ad@mus Tuning stylistyczny 3 1 Sie 2009, 17:27
LOY
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] Swap na RS2000..co potrzeba?
bigel Tuning mechaniczny 21 20 Maj 2013, 14:32
Daras84


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.