Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Zamknięty przez: Rasta
4 Maj 2006, 13:34
I miejsce dla Rasty za przejazd toru w klasie III

Czy Foka Rasty powinna byc uznana w klasyfikacji?
tak
23%
 23%  [ 7 ]
nie
76%
 76%  [ 23 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
djpleban
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2006, 14:48   

popieram obydwu przedmówców
Karolina :ok: jest git :ok:
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2 Maj 2006, 16:37   

Z zażenowaniem muszę się przyznać, że w momencie kiedy przeglądałem listy z wynikami i wypisywałem dyplomy, nie zadałem Szopicy pytania co z Rastą i jego Foką.
Czy go klasyfikujemy ze wszystkimi, czy wyróżniamy osobno poza Fiestami.
Więc to nieporozumienie to po części i moja wina, za co przepraszam.
Nauczka na przyszłość.
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Faza 
King of Rally Land 2010





Model: Inne auto
Wersja: Sport
Silnik: Inny
Imię: Łukasz
Wiek: 41
Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 792
Skąd: Kielce
Wysłany: 2 Maj 2006, 17:23   

Rasta napisał/a:
Witam!

Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że sam byłem zaskoczony tym, że zostałem sklasyfikowany. Z toru do ośrodka chciałem nawet jechać przed rozdaniem pucharów - Szopica jest świadkiem.

Zażalenia mogliście do mnie od razu zgłaszać. a nie teraz. Nikogo o to nie prosiłem, a po torze jeździłem tylko dla zabawy. Swoją drogą w swojej klasie wcale nie byłem faworytem - najcięższy samochód, a mocą też nie górowałem. W zeszłym roku jak pamiętam Fiestką 1.3 miałem prawie taki sam czas jak Łokmen.

Zamiast marudzić było cisnąć na torze do oporu, a nie brandzlować powietrze. Ze mnie kierowca dupa i spokojnie Fiestka 1.8 105 KM nie móiąć już 130 KM powinno na torze mnie objechać. Dlaczego Faza, który był drugi nie miał pretensji?

P.S Jak co chętnie przekażę puchar.
P.S KLolego DJpleban czemu nie porozmawiałeś o tym ze mną na miejscu?





no wlasnie tak jak Rasta napisal ja mialem drugi czas na torze ale jakos mnie w ogole niesklasyfikowali.. i niemam zadnych pretensji do nikogo.... liczy sie zabawa ...... Rasta nas objechal i jemu sie to nalezalo . chociaz jedna konkurencja powinna byc dla wszystkich niewazne jakie auta startuja... Łokmen Rasta maja inne auta jak i wiele osob w klubie wiec oni tez powinni byc brani pod uwage bo sa czlonkami FKP.

tyle z mojej strony i jeszcze raz dziekuje za mila zabawe mam nadzieje ze za rok bedzie taka sama fajna zabawa
_________________
FORD FIESTA XR2i 3.2 24V R32 250KM i 320Nm
2.0 16V 136KM - ET: 15.11s....0-96km/h: 7,5s....
2.8 VR6 188KM - ET: 13.72s....0-96km\h: 5,2s....
3.2 R32 250KM - ET: 12.95s....0-96km\h:>5

BMW E36 COUPE 325i/2.8 220KM i 300 Nm
 
 
 
andrew
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2006, 07:57   

w
witam przypatruje sie tym wypowiedzią i widze ze sa zale ale powiem tak jest tego swiadek który tez to słyszal i mysle ze twoje I -miejsce na najładniejsza fieste dj pleban mozesz zawdzięczać własnie Rascie który sie przyczynił do twojego miejsca mówie to aby nie było żadnych nie jasnosci a dlaczego brała furka rasty w konkurencjach sportowych według ustalen to juz pozostawiam to wam było fajnie i tyle i czy sa to warte zale odnosnie pucharu mysle ze nie to tylko zwykłe rozdanie dyplomów i pucharów > dla mojej osoby to powiem ze zlot był fajna impra ale niezbyt wiarygodną bo to co padło ze słow pewnych osób a zostalo ogłoszone to odbiega od rzeczywistości pisze to nie majac żadnych aluzji ale pisze to jaka była prawda tak wiec prosze was kolegów aby nie wdawać sie w zale i jakies dziwne podejrzenia cieszmy sie tym co było i co moze być za rok ;/ ;/ i jeszcze jedna sugestia panowie badzmy bardziej odwazni powiedziec to wprost w oczy a nie tylko na forum jezeli chcemy o czyms mówić i miec zale bo to widac jacy jesteśmy zakompleksieni
 
 
trzeci 
Prezes





Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Imię: Artur
Wiek: 54
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 7108
Skąd: Szczecin
Wysłany: 3 Maj 2006, 21:12   

Skoro już jest ten topic skarg i zażaleń, to muszę się w nim przyznać do jeszcze jednej pomyłki. Do pomyłki o której pisał Faza, a którą zauważycie jak podam wszystkie czasy z Toru w osobnym topicu.
Chodzi o to, że Faza wykręcił lepszy czas od DjPlebana.
Karolina pracowała w sobotę, w niesamowitym napięciu, była zabiegana, z masą spraw na głowie.
Moja praca była zdecydowanie spokojniejsza więc sam nie wiem jak mogłem przeoczyć te dwie sprawy.
Pewnie w jakiś sposób mógłbym się tłumaczyć, ale w tej chwili chcę jedynie wszystkich zainteresowanych jeszcze raz gorąco przeprosić za zaistniałą sytuację.
Wiemy już jak się ich wystrzec na przyszłość, za rok na Torze przy obliczaniu wyników będzie nam towarzyszył komputer, które nie jest tak omylny jak człowiek.
Jeszcze raz przepraszam.
Pozdro ...
_________________
Verba volant, scripta manent
Profil Facebook
 
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 3 Maj 2006, 21:21   

ajj tam majaczycie :P za rok powtórka więc kombinować i kręcić swoje furki wtedy focus nieda rady ;)
 
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 3 Maj 2006, 21:51   

Piesek napisał/a:
ajj tam majaczycie :P za rok powtórka więc kombinować i kręcić swoje furki wtedy focus nieda rady ;)


No chyba, że mu też dojdzie jakieś stado koników :D
Ps. Wyzwanie przyjęte ;/
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
Little4don
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2006, 22:30   

A ja chce złozyc zarzalenie na wlasciciela toru, porzyczylem mu 7 litrow olei i nie chce mi go oddac.... a tak na serio, jest tak jak jest a w koncu Foka tez FORD wiec looz. a mi nikt za efektowne baczki nie chcial dac nawet dyplomu :P
 
 
Faza 
King of Rally Land 2010





Model: Inne auto
Wersja: Sport
Silnik: Inny
Imię: Łukasz
Wiek: 41
Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 792
Skąd: Kielce
Wysłany: 3 Maj 2006, 22:50   

Trzeci ... Stary ja zadnych zazalen nieskladam o ten moj czas na torze ... mi sie bardzo podobalo....czlowiek istota ludzka pomylic sie moze....
_________________
FORD FIESTA XR2i 3.2 24V R32 250KM i 320Nm
2.0 16V 136KM - ET: 15.11s....0-96km/h: 7,5s....
2.8 VR6 188KM - ET: 13.72s....0-96km\h: 5,2s....
3.2 R32 250KM - ET: 12.95s....0-96km\h:>5

BMW E36 COUPE 325i/2.8 220KM i 300 Nm
 
 
 
djpleban
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2006, 23:01   

słuchajcie... żeby nie było, że jestem z sytuacji niezadowolony i wypominam...
po prostu sprawa była poruszona na miejscu w małym gronie; żeby nie robic szumu nie chcieliśmy o tym gadac na miejscu bo by wyszło, że są jakieś wałki... dlatego temat podjąłem dopiero na forum... tylko po to aby sprawę wyjaśnic...
gdyby Faza był wzięty do klasyfikacji a Rasty by nie było- ja i tak miałbym III miejsce, tak więc dla mnie żadna różnica
A za rok... nie będzie problemu :D powalcze z moim bratem i z Pumą (jeśli się skusi przyjechac turbo); nie licząc tych dwuch osób- I miejsce jest moje :!: :V:
ps. sorry Daria za pomyłkę, różnica m-dzy nami to więcej niż 1.5sec. jak mówiłem;
congratulations :ok:

[ Dodano: Sro Maj 03, 2006 23:05 ]
aha... do ludzi, którzy uważają, że ten topic to głupota i nie powinieniem się czepiac...
piszę, że nie mam pretensji... może się wydawac, że odwracam kota ogonem i chce swoją sytuację poprawic...
w topicu wypowiadają się osoby, których pośrednio lub bezpośrednio to dotyczy...
spójżce jednak na wyniki ankiety...
mówią same za siebie...
 
 
charpia 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Agnieszka
Wiek: 52
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 1573
Skąd: Wrocław/Łódź
Wysłany: 4 Maj 2006, 07:19   

Little4don napisał/a:
... a tak na serio, jest tak jak jest a w koncu Foka tez FORD wiec looz.


ale FOKUS to nie FIESTA :fox:

ps. osobiście uważam, że dobrze, iż temat został poruszony i nie dlatego żeby wytknąć komuś błędy, tylko po to żeby w przyszłości można było uniknąć pomyłek. Myślę, że kukacie :V:
_________________
Hej ho :D
 
 
 
Rasta 





Model: Inne auto
Wersja: Focus
Silnik: Inny
Wiek: 44
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 523
Skąd: Wawa
Wysłany: 4 Maj 2006, 07:32   

Poruszony to on powinien być odrazu na miejscu.
djpleban ty się teraz nie tłumacz wszystko zrozumiałem jak zobaczyłem poniższą fotkę

Rozumiem jakby to Faza taki topik rozpoczął lub ktoś inny....
_________________
Profesjonalne flokowanie
www.flokowanie.com.pl - 501-055-203
 
 
 
djpleban
[Usunięty]

Wysłany: 4 Maj 2006, 09:20   

Jak sobie chcesz ziomuś...
powtarzam, że gdyby Faza był wżięty pod uwagę a Ty nie- ja i tak byłbym na III miejscu- tak więc mnie to osobiście wisi. Poza tym moje auto wygrało konkurencję Miss Fiesta, który uważam za bardzo ważny; i wspominałem już, że nie spodziewałem się jakichkolwiek nagród....
i dlatego uważam, że jestem odpowiednią osobą do poruszenia tego tematu i nie żałuję, że to zrobiłem
moim zdanie to właśnie mogło byc tak, że np jakby Faza poruszył temat- to byście za plecami go obgadywali, że ma żal że on powinien byc na tym miejscu. Mnie gdyby sytuacja była inna nie rusza z mojego miejsca...
więc nie rozumiem Rasta twojej aluzji... powiedz mi w twarz jeśli masz jakiś problem...
Ziom... widzę, że nie KUKASZ ;)
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 4 Maj 2006, 09:21   

o jezu tam nie srajta sie juz tylko zrobcie cos by was foka nie objezdzala
_________________
RS TURBO
Profil Facebook
 
 
 
djpleban
[Usunięty]

Wysłany: 4 Maj 2006, 09:24   

Mafios napisał/a:
o jezu tam nie srajta sie juz tylko zrobcie cos by was foka nie objezdzala

wiesz... Rasta mnie obiecha o zaledwie 1sec, a Darię i Fazę... HE :!: o jeszcze mniej- także koleś miał letkiego farta :devil: także nie trezba nic robic szczególnego; wystarczy odrobine lepiej tor pojechac
ja osobiście jestem zarąbiście zadowolony, bo to był mój debiut na torze, a i na codzień jeżdżę raczej spokojnie :ok:
 
 
Mafios 
Junior Admin




Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: RST
Silnik: 1.6i8V/130KM
Imię: Patryk
Wiek: 41
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 2809
Skąd: Łódź
Wysłany: 4 Maj 2006, 09:31   

no wlasnie widzialem jak spokojnie jedzisz szczegolnie gdy na panne sie wkurzysz :2xf:
_________________
RS TURBO
Profil Facebook
 
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 4 Maj 2006, 10:16   

1 sekunda to już jest dużo... a tak pozatym niema co ukrywać Rasta potrafi tym się poruszać... bo fiesta 2.0, 1.8 a nawet 1.6 powinna dać rade focusowi... ;)
 
 
 
charpia 


Model: Ford Fiesta Mk3`91
Wersja: CLX
Silnik: 1.1i/50KM
Imię: Agnieszka
Wiek: 52
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 1573
Skąd: Wrocław/Łódź
Wysłany: 4 Maj 2006, 10:52   

Rasta napisał/a:
Poruszony to on powinien być odrazu na miejscu.
djpleban ty się teraz nie tłumacz...Rozumiem jakby to Faza taki topik rozpoczął lub ktoś inny....


Rasta, z całym szacunkiem, ale gdyby temat był poruszony na miejscu, to jak sobie to wyobrazasz? Wyrwanie dyplomów z rąk i przekazanie w inne ręce? Poza tym djbleban poruszył ten temat bo nikt inny poprostu się nie odważył a uwierz, że podszepty były z różnych stron. heh... Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tak jak wcześniej wspomniałam... nikt tu nie ma pretensji do Ciebie i nikt nie chce wytykac czyiś pomyłek... poprostu na przyszłośc uniknie sie podobnych błędów i tyle. Zatem Panowie, wykrzyczeliście juz swoje zale, więc wnioskuję o zamknięcie tego tematu, bo robi się niezdrowa atmosfera.

Pozdrawiam i więcej humoru życzę.
_________________
Hej ho :D
 
 
 
djpleban
[Usunięty]

Wysłany: 4 Maj 2006, 10:55   

Mafios napisał/a:
no wlasnie widzialem jak spokojnie jedzisz szczegolnie gdy na panne sie wkurzysz :2xf:

spokojnie może jechałem... z powodu niedoświadczenia
ale z tym wkurzaniem... nie rozumiem...
Mafia... jak chcesz mi coś powiedziec to wal; jak nie chcesz robic sprawy na forum, napisz mi na pw...

Piesek, popieram, że Rasta dał popis
I tu podsumuje chyba temat-
nie licząc faktu startu Foką, Rasta zdecydowanie zasłużył sobie na to I miejsce
tym bardziej, jak Piesek napisał, foka fieście nie powinna dac rady na tym torze
tym bardziej Rasta pokazał klasę :ok:

dlaczego podjąłem w ogóle temat :?:
nie dlatego, że mam do kogoś pretensje; powiem poraz kolejny, że do kogo I miejsce należy- mnie to wisi bo i tak miałbym III, cóż chłopaki byli ode mnie lepsi
miałem na celu raczej zwrócenie uwagi organizatorów na sprawę... nie złośliwie, absolutnie
jak już napisałem na początku topicu- miało innych aut na torze nie byc, a jednak były i jeden z nich "stanął na podium"
ale organizatorzy przyznali się do błędu... co rozumiemy jakobyło drobnym niedopatrzeniem, ok :ok:
 
 
Faza 
King of Rally Land 2010





Model: Inne auto
Wersja: Sport
Silnik: Inny
Imię: Łukasz
Wiek: 41
Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 792
Skąd: Kielce
Wysłany: 4 Maj 2006, 11:23   

wiecie co robicie straszna wojne o nic.... zastanowcie sie troszke...
ps: DJPLEBAN jak by mnie wzieli pod uwage to bys byl na czwartym miejscu a nie na trzecim..... bo ja zrobilem trzeci czas(54.92s)...Daras drugi(54.15s) a Rasta pierwszy(53.96)... wiec sie ciez jak jest i zostawcie ta sprawe w spokoju..... bo robicie z igly widly.. proponuje zamknąc ten beznadziejny topic Rasta jest w klubie i powinien brac udzial we wszystkich konkurencjach i powinien bys brany pod uwage tak samo ma do tego prawo Łokmen i reszta bo oni startuja w trzeciej klasie a my i tak mozemy ich objechac tak samo jak oni nas objechali wiec zawsze sa równe szanse KONIEC...
_________________
FORD FIESTA XR2i 3.2 24V R32 250KM i 320Nm
2.0 16V 136KM - ET: 15.11s....0-96km/h: 7,5s....
2.8 VR6 188KM - ET: 13.72s....0-96km\h: 5,2s....
3.2 R32 250KM - ET: 12.95s....0-96km\h:>5

BMW E36 COUPE 325i/2.8 220KM i 300 Nm
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Lista zapisów w Klasie Fiest na YTP 2010
trzeci Youngtimer Party 2010 - Klasa Fiest 22 10 Maj 2010, 21:31
pP
Brak nowych postów Ogłoszenie: Baza noclegowa - rezerwacja miejsce
JAK DOJECHAĆ NA ZLOT.... STRONA 1
trzeci IX Wiosenny Zlot / 01-03.05.2013 / Tor Kielce 123 29 Kwi 2013, 21:46
Obywatelka Higienistka
Brak nowych postów Ogłoszenie: Zniżki w Inter Cars dla Team Zachód
sowa Team Zachód 0 7 Sie 2009, 21:21
sowa
Brak nowych postów Przyklejony: DOJAZD DO TORU I OŚRODKA
sowa Zlot FKP - Tor Poznań 10.05.2008 36 9 Maj 2008, 16:54
jajeszka
Brak nowych postów Przyklejony: Wymarzone XR2i dla Prezesa
Mafios Hyde-Park 131 11 Gru 2018, 18:24
trzeci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.