Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Relacja z ZG
Autor Wiadomość
Danio 


Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i8V/110KM
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 391
Skąd: Tychy
Wysłany: 2 Maj 2006, 11:19   

no i również chciałem podziękować wszystkim uczestnikom zlociku za zabawę i atmosferę. Bardzo sie cieszę, że mogłem tam być i z Wami (pi/baw)ić. Nie pamiętam już kiedy tak ostatnio sie uśmiałem ...żeby mnie wszystko bolało. Na zarząd złego słowa nie dam powiedzieć bo jest cool. Co do wyścigów na prostej...już spokój chłopaki...zbrojcie dalej maszynki i za rok znowu sprawdzimy :) - przecież to tylko zabawa. Gratuluje pięknie odpicowanych maszynek. Co do zimna to już zapomniałem o tym że wstając rano chyba przez godzinę nie umiałem nogami ruszać ...skostniały :D

Podziały? jakie tam podziały...jedyne co było podziałem to etap na którym sie piło...niektórzy szybciej..inni wolniej no i poziomy były różne. Ale ja nie pamiętam żeby był ktoś z kim bym nie porozmawiał.

A więc dzięki i do zobaczenia za rok

...tylko troszki mi żal że mojej fofi ze sobą nie miałem :he:
_________________
Dobra Fiesta nie jest zła ;)

 
 
 
Daras84 
King of Bednary 2011





Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: RST
Silnik: 2.0 16V
Dołączyła: 05 Maj 2005
Posty: 2563
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2 Maj 2006, 11:21   

dzieki DJpleban :) ja jestem zawsze otwarty i chetny na kazde propozycje :) wiec za rok powalczymy :) szkoda ze teraz sie nie ustawilismy na 200m. co do Frajera to przebolałem ta chwile<poco robic zamieszanie> no ale nie bylo to za miłe!!

co do tego odcinak na 200 to w tym przypadku kazda potyczka wazyla na wygranej.... ja spalilem troche start z Faza i niemoge tego przebolec :( bo jakos dziwnym trafem mi nie uciekal w polowie no ale coz trzeba uznac wyzszosc :) Gratulacje FAZA!!

a to ze TY przegrales DJ to sie zdziwilem bo zeczywiscie Faza ładnie zjarał gumolca na stracie... z tym ze TY tez ładnie spaluiles sprzegło :P :P
_________________
AUTO LAWETA 24H
SKUP AUT całych i powypadkowych 883-255-991
 
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 3 Maj 2006, 01:34   trasa z ZG

CZE :P

.. .a ja dodam coś wesołego ...w drodze powrotnej prutałem z Krakowa do Krosna busem marki Merc....kierowcy takich toczydełek mocno współpracują przez CB radio-telefoniki :lol: ......wiedziałaem że koleś jedzie sprawnie bo troche podskakiwał na drodze....ale jak zobaczyłem na zegarek ...i mi wyszło że w 2 godzi i 15 min walnął 175 km .....i to wcale nie po autostradzie......to sie poczułem jak na Kisielińskim torze :hahaha: . ......czyli ..sportowy akcent na zakończenie wycieczki do ZG :D
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
Faza 
King of Rally Land 2010





Model: Inne auto
Wersja: Sport
Silnik: Inny
Imię: Łukasz
Wiek: 41
Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 792
Skąd: Kielce
Wysłany: 3 Maj 2006, 01:55   

Daras84 napisał/a:
dzieki DJpleban :) ja jestem zawsze otwarty i chetny na kazde propozycje :) wiec za rok powalczymy :) szkoda ze teraz sie nie ustawilismy na 200m. co do Frajera to przebolałem ta chwile<poco robic zamieszanie> no ale nie bylo to za miłe!!

co do tego odcinak na 200 to w tym przypadku kazda potyczka wazyla na wygranej.... ja spalilem troche start z Faza i niemoge tego przebolec :( bo jakos dziwnym trafem mi nie uciekal w polowie no ale coz trzeba uznac wyzszosc :) Gratulacje FAZA!!

a to ze TY przegrales DJ to sie zdziwilem bo zeczywiscie Faza ładnie zjarał gumolca na stracie... z tym ze TY tez ładnie spaluiles sprzegło :P :P



dzieki Daras za gratulacje mam nadzieje ze za rok zrobimy rewanz ........... jeszcze raz dziekuje wszystkim za zajebista zabawe.pozdrowionka i mam nadzieje ze do zobaczenia za dwa miechy w Borkach
_________________
FORD FIESTA XR2i 3.2 24V R32 250KM i 320Nm
2.0 16V 136KM - ET: 15.11s....0-96km/h: 7,5s....
2.8 VR6 188KM - ET: 13.72s....0-96km\h: 5,2s....
3.2 R32 250KM - ET: 12.95s....0-96km\h:>5

BMW E36 COUPE 325i/2.8 220KM i 300 Nm
 
 
 
zefir 





Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Imię: Piotruś
Wiek: 38
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 1562
Skąd: Łódź/Ozorków
Wysłany: 3 Maj 2006, 16:43   

bylo zajebiscie
poprostu git a ze jeszcze rozdawali puchary i dyplomy to wogole jest zajebiscie :PPP

dzieki za rywalizacje w klasie 2 :D :D :D :D
nie lam sie maerik :) bedzie dobrze :ups:
milo byc jedyna mk4 na zlocie :P P

ciesze sie ze moj zetec mnie nie zawiodl :D :D

pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów BEZPOŚREDNIA RELACJA ZE ZLOTU i RELACJE PO POWROCIE
PUCIO Zlot FKP - Tor Poznań 10.05.2008 102 14 Maj 2008, 22:27
MONIA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.