Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: molu
4 Kwi 2008, 10:28
Maskownice na glosniki do przednich drzwi.
Autor Wiadomość
Jaroslaw82
[Usunięty]

Wysłany: 26 Sty 2006, 07:45   Maskownice na glosniki do przednich drzwi.

Serdecznie witam wszystkich :D
Mam problem- moze blachy ale napewno denerwujacy.
Od nowosci nie mam w swojej fiestce MK4 maskownic glosnikow w drzwiach przednich. Nieorginalne nie pasuja- te fordowskie sa tak wyprofilowane jak drzwi, a poza tym ja mam jasne obicia drzwi- i przydaloby sie zeby maskownice tez byly takie.
Brak tego elementu jest tym bardziej irytujacy- ze ja chcialbym caly system audio miec pieknie schowany, nie jestem zwolennikiem "wystajacych" glosnikow i swiecacych wzmakow. Juz mam wszystkie glosniki powymieniane- z przodu gwizdki w orginalnych miejscach przy klamkach, 13tki JBL w drzwiach tam gdzie byly orginalne, z tylu 16tki trojdrozne na poleczce, ale tak zamaskowane ze trzeba sie mocno przyjzec zeby je zauwazyc 8) no i sub wlasnej roboty w bagazniku (a wzmak jest tak schowany ze tylko ja go znajde :D ale wszystko jest tez zabezpieczone przed uszkodzeniami itp.
Tak wiec chyba rozumiecie moja frustracje, nie wiem juz gdzie szukac tej maskownicy. Bylem w salonie Forda- tam mi powiedzieli ze i owszem, dostane taka maskownice ale w komplecie z calym obiciem, czyli 500zl- chyba ich pogielo.
Please- pomocy!!!!

Chcialbym jeszcze dodac ze brakuje mi tylko jednej maskownicy- w drzwiach pasazera :bad: , u kierowcy jest orginalna.
 
 
Rafal1504
[Usunięty]

Wysłany: 26 Sty 2006, 08:44   

Witam
Poszukaj na aukcjach internetowych ludzie mają rozbite autka i wyprzedają co sie da np. tutaj (ale tapicerka jest szara) gość konkretny parą rzeczy od niego kupiłem

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80961922

Powodzenia
 
 
dday 


Model: Ford Fiesta Mk3`96
Wersja: Classic
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 43
Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 390
Skąd: wawa-anin
Wysłany: 26 Sty 2006, 14:13   

Rafal1504 napisał/a:
Witam
Poszukaj na aukcjach internetowych

tak, tak :!:
tylko aukcje internetowe - ewentualnie szroty ale myśle że prędzej musisz śledzić/wertowac allegro i się trafi w końcu ;)
_________________
 
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 27 Sty 2006, 01:10   

niestety, ale albo sam coś wyrzezbisz (watpie bo tutaj nie ma co próbowac nawet), albo kupisz uzywana tapicerke badz tez jak sie uda samą siatke.
Ta siatka jest w zasadzie nie demontowalna, tylko przyklejona na stałe :yes: i baaardzo łatwo się łamie (jak mialem wypadek, to tapicerka poległa na fotelu, i pierwsze co pękło to właśnie ta siateczka).
W kazdym razie życze powodzenia, bo sie napewno przyda ;-)
Pozdrawiam
KACPER
 
 
Jaroslaw82
[Usunięty]

Wysłany: 27 Sty 2006, 07:09   

Dziwne. u mnie te maskownice sa demontowalne- nie sa na kleju tylko na zatrzaskach i wlasnie po tym, jak ktos kopnal mi w ta maskownice , znisczyl ja i przy okazji glosnik tez, resztki tej maskownicy bez problemu odpialem- z drugiej strony tez demontowalem tapicerke (przy wymianie glosnikow) i tam tez jest na zatrzaskach. Myslalem ze kupie sobie orginalna w Fordzie, glanc nowke- ale nie bede dla glupiej maskownicy kupowal calego nowego obicia za 500zl !!!!
Szukalem na allegro, na razie nic nie znalazlem. Nawet mi nie zalerzy na kolorze- zeby byl taki sam, jak bedzie w innym kolorze oddam do pomalowania, zeby tylko byla!
Pozdro
 
 
marcus_87 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Calypso
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 464
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Sty 2006, 21:54   

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=84451716
moze tutaj...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [MK6] Wygłuszenie drzwi - fotorelacja
Gość Car Audio i CB 15 22 Sie 2016, 15:24
slawomirro
Brak nowych postów panele pod glosniki na drzwi?
Gość Car Audio i CB 6 10 Maj 2005, 10:26
molu
Brak nowych postów Głośniki drzwi przednich
ElGrey Car Audio i CB 2 7 Gru 2004, 21:04
ElGrey
Brak nowych postów Głośniki przednich drzwi.
murgrabia Elektryka ogólna 1 12 Kwi 2019, 01:28
FIESTA Moondust
Brak nowych postów Regulacja przednich drzwi
VoYecK Mechanika ogólna 3 1 Sie 2021, 12:13
JoeMix


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.